Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość dobrze to znam
hmm, ciekawy :) a ma podane, ile mam lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to znam
..ile ma lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie chcę życ,bo po co?Nie mam dla kogo.\"Moj idealny\" mezczyzna zostawil mnie i pobil mowiac,ze kocha tak bardzo i ,ze to ja nie wiem co to Milosc:( Wiec po co?Po co wogole Bog postawil go na mej drodze?Po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gadałam na gadu gadu... dosc fajna osoba do pogadania. na zywo oczywiscie ze lepiej..ale ja nie pisze tu o zadnym flircie czy tez miłosci ot rozmowie. co jutro bedziesz robił? u mnie sie zapowiama nudny weekend...znajomii powyjezdzali :/ciezki los:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak,ale mnie cos takiego dobija... takie siedzenie w domu. jeszcze jak bedzie ladna pogoda to juz wogóle koszmar. skonczy sie na sprzataniu i czytaniu ksiazki :) i pewnie wejde na to forum i sprawdze czy zyjecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jechac pół godz tramwajem do rynku (mieszkam w krakowie) pochodzic po uliczkach i wrócic... to nie dla mnie :] plaza,las to cos innego...zazdroszcze tej plazy. ja ide spac,dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nooo ładnie sie tu porabia ;) The Quiet Man - masz plaze?? Ja pierdykam, nie wiem jak Twoje poczucie wlasnego wygladu, ale gdybym ja nie mial kompleksow i dodatkowo bylaby plaza w okolicy to cale dnie bym tam spedzal, chocby po to by posluchac jak sobie ludzie rozmawiaja, a w tłoku pewnie nikt by nie zauwazyl ze sam przyszedlem wiec nie czulbym wstydu. Chociaz, moze tak mowie bo i tak nie mam jak sprawdzic co bym zrobil... bławatek - ja tak wlasnie chodze :) Licze ze w ten sposob tez schudne troche, a przy okazji popatrze na ludzi. A moze cos sie dzieje na miescie ze warto isc, stanac w tłumie i cieszyc sie tą chwila poczucia przynaleznosci.... Angolek - :D napisal ktos? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
tak sluchac, mi ostatnio brak kobiecego glosu. Uwielbiam gdy kobieta mowi, najlepiej do mnie, i gdy zamiast koncowek "łem" pada "łam". Trudno to opisac. Popatrzec tez mozna, ale nie wyobrazam sobie nic bo byc z dziewczyna to dla mnie abstrakcja. Ot lubie pocieszyc oko. Angolek - moze ktos sie w koncu zdecyduje, wiesz, na tym topiku nie ma zbyt przebojowych osob wiec sie nie dziw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ja?? czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Quiet Man podałam wcześniej swój nr gg. :) Kocham zycie- ja w Was wierzę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
wiem ze wierzysz, stad pewnie strach przed Twoim rozczarowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
wierze, i cieszy mnie Twoja cierpliwosc :P moze jak "dobrze to znam" sie odezwie to ja pozniej tez ;p albo zrobimy rozmowe konferencyjna :P ja i tak zaraz ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
czemu w masz wpisane ? bo to mnie wystraszylo mowiac szczerze :) wiem ze strachliwy jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
czemu masz wpisane "rotfl" mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
The Quiet Man - jesli to Twoja fotka to szkoda ze ja wkleiles, myslalem ze bedzie to topik bezfotkowy, zeby nie bylo oceniania innych po wygladzie..... ale ok, jak tam chcesz, ale chyba łatwije by bylo zalozyc profil na jakichs randkowych stronach... Angolek - w Twojej miejscowosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
moglas chyba puste zostawic, albo wpisac np "nie powiem", prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
noooo to dobrze, bedziesz dluzej zyła, ale moje traumatyczne przezycia zwiazane ze smiejacymi sie (ze mnie) dziewczynami kazaly mi nieco podejrzliwe podejsc do tego "rotfl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×