Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciepłychlebek

gdzie kupię MIESZANKĘ DO CHLEBA ?? w jakich sklepach?

Polecane posty

Gość ciepłychlebek

Chciałabym upiec chlebek z takiej gotowej mieszanki, przeszlam wszystkie piekarnie i nic :( napiszcie gdzie kupujecie takie mieszanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłychlebek
no tak, ale z internetu musze czekac kilka dni na przesylke a jaq chce dzis upiec :) moze w intermarche albo real, lidl, albert... ktos kupuje takie mieszanki ????, bardzo ladnie prosze... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
na 100% widziałam w Piotrze i Pawle, ale są też w realu, leclercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może namerdaj sama? Kup mąkę żytnią razową, dodaj otrąb i nasion takich, jak Ci w duszy gra (sezam, siemię lniane,słonecznik, pestki dyni, mogą być nawet suszone śliwki w wersji ekskluzywnej). Jesli koniecznie chcesz piec dzisiaj ten chlebuś, to na zrobienie zakwasu nie masz już czasu, ale na samych drożdżach też powinien być ok :) Niemniej zachęcam do prób z zakwasem - taki jest najzdrowszy...no i taki rustykalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłychlebek
oczywiscie chce tez piec sama ale nie na pierwszy raz :) chce sie dzis popisac przed rodzinka i chcialabym zeby chlebek sie udal, podobno z takiej mieszanki wychodzi dobry. Naprawde w realu mozna dostac? u mnie niema Piotra i Pawla wiec odpada ale real jest, jeśli tak pojade , mam nadzieje ze kupie. Jesli macie jakies pomysly7 gdzie jeszcze mozna kupic taka mnieszanke - zapodajcie :) wielkie dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
jak w pobliżu stoiska z kaszą, mąką (ew. ze zdrową żywnoscią) nie znajdziesz to pytaj obsługę. Ale mi zapachniało... chyba też zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłychlebek
jest !! kupilam w realu ! :) bardzo dziekuje, znalazlam różne i kupilam 4 torebki, bedzie na zaś :) zabieram sie do roboty, jestem ciekawa czy sie uda :) dszekuje bardzo za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
w lidlu też znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zubryk
do farmerki bardzo prosze o przepis na prawdziwy chlebek,wlasnie taki na zakwasie,no i jak ten caly zakwas sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłychlebek
chlebek sie upiekl bardzo ładnie i smakuje suuper :) ja tez prosze o przepis na taki prawdziwy chleb na zakwasie, jeśli ktoś ma, niech sie z nami podzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
nie robię chlebka na zakwasie, bo zazwyczaj cheć na swojaczka chwyta mnie nagle i robie z tego co jest, ale polecam na wierzch chlebka zetrzec wyrazisty w smaku zólty serek, tworzy sie fajna chrupiąca-serowa skórka. Najczęsciej robie dwie małe blaszki - jedną z serem, drugą klasycznie posypuję ziarenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×