Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość pracownik pepco 1
Witam ;) Kasa liczy się dla Nas tak samo jak dla firmy. Dla Wszystkich niezorientowanych: klimatyzację się zakłada od najcięższych przypadków, a że natura ludzka stawia na egoizm wszyscy myślą tylko o sobie..... Nikt mnie nie musi przekonywać, że na sklepach jest jak na pustyni, ale dostałyśmy pozwolenie na naramki (to już coś), więc niech mi nikt nie mówi, że się nie przejmują., Zmarnowani pracownicy to niższa sprzedaż i chociaż Nasze potrzeby nie są załatwiane w pierwszej kolejności i hurtem to jednak coś się z nimi dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_zniesmaczona
co do klimatyzacji to nawet sie nie wypowiadam bo to brak slow!!! na sklepie mamy ponad 30 stopini a wyzej ustawieni maja to centralnie w d...wazne ze oni tak nie maja!!jeszcze przyjada i powiedza ze nie podoba im sie to ze jeden kartonik z dostawy jescze nie zostal wylozony i jest na sklepie- no kurde przegiecie!co do smrodu jaki jest na sklepie i co musimy wdychac przez te 12 h- masakra( niewspomne ze kierownictwo tez przyjemnie nie pachnie).niestety dobijajace jest to ze idziesz tego 10 po wyplate i nogi ci sie uginaja przed bankomatem, bo tak naprawde to nie wiesz co zrobic z tym sianem bo na wszystko ci zabraknie, tak naprawde to robimy tam za pól darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka pepco
czytam to forum i widzę że niektóre wypowiedzi to bzdury i jak bardzo wam ta praca nie odpowiada czy to więzienie i ktoś tam was trzyma? jeśli nie odpowiada to wypowiedzenie.A co do klimatyzacji to prawda że jest potrzebna bo taka opcja to standard w sieciech marketów tylko Pepco na wszystkim oszczędza.Nawet na zdrowiu pracowników mam na myśli obowiązek krytego obuwia ,ciekawa jestem czy Góra też chodzi w pracy w takim obuwiu przy upale 30 stopni.Mało tego w sklepie nie ma nawet zakupionej wody do picia i trzeba kupować na własną rękę a przy naszych zarobkach to wszystko się liczy.Niewiem czy w innych sklepach też tak jest bo u nas jest- może to wina kierownictwa??? Człowiek tyra na te grosze a przyjedzie taka Danka i wymyśla że majtki żle wiszą."Zapomniał wół jak cielęciem był".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmęczona
my akurat na brak picia nie narzekamy na fakturę wszystko bierzemy przecież kierownicy mają na to co miesiąc pieniądze ok 100zł czyli na kawę, cukier, środki czystości, wodę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al capone
Z brakiem wody to ściema!!! Kierownik dostaje na to kasę, dokładnie tak jak to pisze osoba powyżej. Po co pisać takie bzdury!!! Chodzę w klapkach i nikt się nie czepia. Na własną odpowiedzialność. Najwyżej nie dostanę odszkodowania:D:D:D. Pozdro dla wszystkich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al capone
A kryte obuwie to nie wymysl wladz pepco, tylko respektowanie przepisow bhp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
co do środków czystości to niekiedy kierownicy biorą najtańsze rzeczy a reszte kasy do kieszeni.... w pepco każdy robi co chce i to powinno się zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Ej koleś powyżej zmień nick bo kaczy może być tylko jedny!!! Czyli ja!!! Jasne, że kierownik kupuje tanie środki czystości. Dostaje na to 100zł, więc za takie pieniądze na niewiele może sobie pozwolić. I tak mamy dobrze, że woda jest za free. Potraficie tylko narzekać. K***a, to takie polskie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pepco 1
Witajcie ;) Co do wody zgadzam się z tymi, którzy wiedzą, że to nie jest problem. Nie ma limitu wody na pracownika. My dostajemy tyle ile trzeba i nikt się nie musi prosić i oszczędzać. Wszystko zależy od Waszych kierowników. Kryte obuwie ty tylko pobożne życzenie BHP bo w takim upale jest to nie do wytrzymania. Kochani wszyscy ci, którzy pracują w tej firmie i potrafią czerpać z tego satysfakcje - JESTEśCIE WSPANIALI. Miłej pracki życzę Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awful
pepco to najgorsza siec sklepow. No moze nie tyle sklepow co ludzi tam pracujacych. W ogole szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczy ty zapewne jestes kasierem i jezeli nie dokonca wiesz co twoj kierownik robi z pieniedzmi ktore ma na sklep to nie wypisuj bzdur ze bierze do kieszeni bo on sie z tego musi rozliczyc co miesiac a ty wez sie lepiej do pracy a nie zajmujesz sie tym co robi kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Też jestem ciekaw dlaczego p. Basia S. zrezygnowała. Za dobra jest aby pracować w tej firmie:D:D Żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o basi
się zwolniła bo pewnie ktoś inny dał jej dużo więcej kasy i lepsze stanowisko - pepco to trampolina dobra dla KAŻDEGO, ona szybko skoczyła wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomaniakk
...a może się zwolniła bo wiedziała,że jest nie lubiana???... My się cieszymy,że jej nie ma !!! jupii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość human
wreszcie bedzie czas na odpoczynek po ciężkiej pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie coś na czasie... Nie tylko narzekanie ;) Mi się praca podoba, fakt że jest ciężko -ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Naprawdę bardzo dużo zależy od ludzi, jak wszędzie. Od klientów, kierownictwa i kasjerów. Ktoś kto wcześniej już pracował w podobnym sklepie wie że nigdzie nie jest łatwo. Ale atmosfera to naprawdę nie jest puste słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pepcowicz
Jak ksztaltuja sie obecnie place w tej "firmie" ? Dalej jest to najnizsza krajowa dla kasjerow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkhodyhfg
tak niestety dalej jest to najnizsza krajowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienkaaaaaaa
a to prawda ,że kierownicy zarabiają ponad 2000 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga III
kierownik do ręki 1500 zl z-ca 1300 dla porównania w Biedronce II-gi z-ca 1890 do ręki ale swego czasu było o nich glośno w tv, więc jakby o nas też parę dokumentów zrobili, to pensje może też by się podniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaga III
pewien sklep dostał ochronę na dwa tygodnie nie powiem, ludzi przychodziło mniej, ale utargi były przyzwoite, nie złaziła się żadna patologia, nie było cyganów, nastolatki po kilka sztuk też nie wchodzili, po prostu poszła fama, że sklep jest na poziomie i jest ochrona, więc stali klienci, co kradli i przychodzili co dzięnnie po kilka razy nagle przestali przychodzić, dziwne prawda? nie przychodzili, bo sie bali, ochrona była super, pilnowali, nikogo nie wpuścili z większą torbą no i dziewczyny czuły się bezpieczniej - a jaki morał z tego... ano taki, że ochrony nie ma od tygodnia i zaczęło się dopiero piekło, poszła fama, że nie ma już ochrony i teraz ta cała patologia śmieje się prosto w twarz, ludzi czarno jak na ruskim targu, tylko jakoś utargów nie ma dobrych, teraz to się odkują dopiero za te dwa tygodnie posuchy, będą kraść na żywca jak robili to do tej pory i i szeptać kasjerką do ucha gadki w stylu JAK PIŚNIESZ SUKO ALBO WEZWIESZ OCHRONĘ, TO PAMIĘTAJ , TO MAŁE MIASTO I WIEM GDZIE MIESZKASZ więc jak dwie osoby na sklepie mają upilnować to całe draństwo ja się pytam!!!!! i pytanie do centrali? po jaki gwint była ta cała szopka z ochroną na dwa tygodnie!!!! to miał być taki żarcik wakacyjny! wcale nie jest teraz do śmiechu! a potem przy kolejnej inwentaryzacji najprościej powiedzieć że ZAŁOGA KRADNIE!!!!!!!!!! to skandal i draństwo obarczać za wynik inwentury załogę sklepu! najpierw samemu trzeba być w porządku, robić coś żeby zapobiec kradzierzy, a nie winą obarczać innych ( ale tak najłatwiej ) - jednym słowem, co jak co, ale poczucie chumoru to mają ci u góry pozdrawiam wszystkich i życzę udanych wyników inwentury ( chociaż jak znowu przyjedzie ten sam tłuk co ostatnio, to wynik moze być jedynie gorszy !!! ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
Konkludując- Pepco jest syfiarskim sklepem. Firma czerpie zyski z ciężkiej, żenująco niskopłatnej pracy ludzi oraz faktu, iż gro naszego społeczeństwa (czy to zmuszona własną trudną sytuacją materialną, czy też powodowana niską świadomością konsumencką, albo szerzej- niską świadomością społeczną), kupuje u nas tandetę- i tym sposobem interes sie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy
Znowu p...dolicie farmazony. Beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bchdeugychbusi
Ostatnio bylam swiadkiem bardzo nieciekawej sytuacji w pepco w rawie maz... Otóz pewna pracownica wykladala towar na polki i znikad wyrosla za nia (nie jestem pewna) kierowniczka sklepu. W życiu nie slyszalam zeby ktos tak chamsko odzywal sie do pracownikow i traktowal ich z takim ponizeniem... chcialam zareagowac ale nie mialam odwagi i to moze moj blad. Poszlam tam tez na drugi dzien. Atmosfera jest bardzo nieczysta taka wrecz chora. Podejrzewam ze to przez ow kierowniczke. Wczesniej jej tam nie widzialam jest chyba nowa. Kiedys bylo az milo tam wejsc zrobic zakupy kasjerzy zawsze mi doradzali dobrze. Ale odkad jest ta \"nowa\" moja noga tam juz nie postanie. Ponadto sam jej wyraz twarzy mowi sam za siebie. Nie sadzilam ze ktos moze przyjac taka (przepraszam za wyrazenie) wredna osobe na tak odpowiedzialne stanowisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient2
Do osoby, ktora pisala powyzej. W pelni sie zgadzam. Tez bylam tam stala klientka ale odkad jest tam nowa kierowniczka rzadziej tam zagladam. Odpycha mnie to iz jest ona niemila i opryskliwa wobec klientow a o stosunku do pracownikow nie wspomne, bylam swiadkiem takiej sytuacji. Ale wydaje mi sie strata czasu pisanie tutaj bo i tak nikt nic z tym nie zrobi a szkoda bo takich ludzi jak ta pani nie powinno sie puszczac do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×