Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

akurat dziś w pracy ktoś mnie potężnie zdenerwował-ale zaglądałam jeszcze na strone solidu-ale mi chłopaki humor poprawili!!! coraz bardziej jestem przekonana że w pepco-mimo tych wpisów-pracują normalni ludzie! popadam w jakąś paranoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - można trafic okację .. ja kupołam sobie i męzowi spodenki na lato... niby fajne ale ... 4 prania i już szfy pusciły itd... jak szukasz czegoś ok w rozsądnej cenie to zapraszan do gattactiveshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzaaaa
a gdzie to ogloszenie an rejonowego jest? Bo aj bym sie pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Brawo Brawo panowie!!! Zazdroszczę wam ukończonych przez was szkół i zdobytych tam tytulów jednego tylko was tam nie nauczyli - KULTURY!!! Proponuję wam najlepsze rozwiązanie- zróbcie własną stronkę mam już nawet nazwę: może POJEBUSY.PL We dwóch będziecie moderatorami i jedynymi członkami więc tym panom już dziękujemy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowię swoją,już kiedyś składaną propozycję-bez emocji:jeśli nie chcemy żeby to forum stało się kolejnym śmietniskiem to po prostu zostawiajmy posty niedowartościowanych pismaków bez echa.Problem rozwiąże się niejako sam-pójdą na inne fora się wzmacniać i dowartościowywać.FANATYK M U (ten prawdziwy):nie daj się prowokować,choć po części rozumiem powody dla których zareagowałeś.Dla mnie również nie ma na całym Świecie nic bardziej denerwującego, jak nieumiejętność logicznego jego postrzegania. LUDZIE MYŚLCIE-TO NIE BOLI ! Pozdrawiam Wszystkich ciężko zapracowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cindy27: koleżanko droga niedokładnie przeczytałaś ofertę pracy na stronie Pepco,ponieważ oferta dotyczy stanowiska kierownika regionu a nie rejonu-to już nie to samo.Niby literówka ale w odniesieniu do oferty pracy bardzo znacząca.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystetea
sluchajcie cyztalam o tej ofercie , czy mozecie mi napisac inicjaly osoby ktora jest dyrekotem sprzedazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PEPCOMAN: kolego drogi poproszę o wyjaśnienie na czym polega różnica-z ciekawości pytam a nie zgryźliwie (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po krótce cindy27: kierownik rejonowy jest odpowiedzialny za sklepy na terenie swojego rejonu,natomiast kierownikowi regionalnemu podlegają sklepy kilku kierowników rejonowych.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki-różnica jest istotna, słyszałam coś na ten temat, w naszej firmie miało się coś dziać w tym kierunku ale nie skojarzyłam faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka10
czytam cały czas kafeterie i mam wrażenie że tu piszą sami kasjerzy czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka10
jeżeli chodzi o rejonowych to co o nich sądzicie czy zawsze wam pomagają co do pań rejonowych to słyszałam że dobrze się z nimi pracuje ale jeżeli chodzi o panów ...... powinni niektórzy mieć więcej kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa 45
jak byście słyszały co mówi jeden rejonowy do drugiego na temat sklepów ludzi w nim pracujących,jak bezczelnie w jednym sklepi uśmiecha się do załogi a jedzie na drugi sklep i obgaduje załogę ze sklepu w którym był moim zdaniem to tak nie powinno być oni są tylko ludzmi i nie bujmy się im zwrócić uwagi przecież nad nimi też są ludzie wyżej postawieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomalik
to co czytam to ciągle piszecie o dance że wredna ale kobiecie chodzi przymajmniej o pracę i dlatego się jej wszyscy czepiają a zobaczycie jak będziecie mieć pana d. odkąd pracuję widziałam go może 2 razy i nie wzbudził we mnie sympatii nie chodzi mi o pracę że znowu coś trzeba przenieś czy że coś mu się nie podoba tylko o jego zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka10:mylisz się,oj mylisz skoro myślisz że forum zostało zdominowane przez kasjerów.Choć niewątpliwie gro wypowiedzi jest ich autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko kasjerzy, a co do PANI d.-moim zdaniem to najbardziej zaangażowana osoba w pracę którą wykonuje-biorąc pod uwagę innych area. Mimo wszystko najlepiej mi się z Nią pracowało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka78
danka była zawsze wymagająca ale jeżeli sklep stosował się do jej zaleceń to było wpożądku wszystko to co było odgórnie zalecone to u danki musiał być i kropka wspominam pracę z danką naprawdę miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 4
i znowu zmiany święta już mamy dawno wyłożone najpierw zmiana na kolor a teraz inna koncepcja regałów nie można było wcześniej tego wysłać to czasem takiego głupiego praca tam ktoś siedzi za biurkiem i sobie wymyśla a my tylko latamy z regałami jak głupie a myślalam ze ta firma ma więcej rozumu ale taka osoba jak pani j musi wymyślać bo inaczej by pracy nie miła tylko może niech czasami najpierw pomyśli a potem wysyła na sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka75
To prawda najpierw przychodza ogromne dostawy swiat a potem instrukcje pomyslcie najpierw a potem wysylajcie wytyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka 78
ludzie czy wy pomarliście czemu nic nie piszecie nic sie nie dzieje czy może już się zaczął gorący okres w pepco i nie macie siły na pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
A co chcesz wiedzieć? ;p Mnie dzisiaj zjechała klientka. Miała do mnie pretensje, że portfele, które mamy w ofercie są dla bogaczy ;DD.Chodziło jej o to, że przegródka na drobne jest za mała, a dużo miejsca jest na karty i banknoty. Normalnie na mnie krzyczała;DD Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 78
ja załatwiam zdenerwowanych klientów na spokojnie bo jak wiadomo to ich jeszcze bardziej wkurza a przynajmniej ci nie zarzuci że się żle zachowujesz a przydało by się niektórym kopniak w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek na dziś
Na egzaminie student losuje pytanie. Czyta, czyta i widać, że nie za bardzo mu "leży" to pytanie więc zwraca się do profesora czy może wymienić pytanie i wylosować inne. Profesor się zgadza i student losuje jeszcze raz, jednak i na to pytanie nie zna odpowiedzi więc znowu zaczyna kręcić i prosić o jescze jedną szansę. Profesor ponownie się zgadza jednak sytuacja się powtarza. Zniecierpliwiony egzaminator bierze indeks studenta i wpisuje trójkę. Zdziwiony asystent pyta się dlaczego nie oblał studenta, przecież nie odpowiedział na żadne pytanie. Profesor odpowiada: - Ale szukał znaczy, że coś jednak umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak macie rację z tym przekładaniem-tak jest z każdym towarem sezonowym, najpierw wykładamy (bo trzymać nie ma gdzie i szkoda tracić sprzedaży) a potem okazuje się że cały sezon do przerobienia...może warto zasygnalizować tej pani za każdym razem, bo może nawet o tym nie wie...a żeby opisać układ regałów to kobita też musi znać asortyment, pokazać zdjęcia-to też gdzieś ten towar musi dotrzeć i gdzieś go wyłożyć trzeba, mój pomysł to sklep wzorcowy-taki który otrzyma (jeśli to możliwe logistycznie) asortyment sezonowy wcześniej niż pozostała reszta i pani W OKREŚLONYM CZASIE przygotuje i przedstawi swoje pomysły. Jest ktoś za lub przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika12
jest 9-11-2009 godzina 18:33 byłam w bankomacie i co i nic najgorsze jest to że firma sama przyzwyczaiła że czasami wcześniej jest wypłata na koncie a ciekawe jak centrala ma wypłacaną pensję czy też zawsze ostatniego-wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polek
wzieli by pod uwagę nasze zarobki mi ledwo starcza do 10 to jakby 1 dzień wcześniej wypłata była na koncie to chyba nic by się nie stało bo czasami tak jest a co do pracy centrali to byłam tam na szkoleniu i co tam się dzieje to szkoda słów panie chodzą jak chcą i gdzie chcą a sprubuj się do nich dodzwonić bo masz problem to albo nikt nie odbiera albo dobierze kto inny i informuje że ta pani gdzieś wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś już wie komu i ile bonów przypadnie w tym roku? Z moich informacji wynika, że tylko kasjerom coś dadzą, ale nie wiem napewno bo to mogą być tylko ploty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×