Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
"Pani Kierowniczka" to zapewne "kierowniczka rejonu", bo ich głównym zadaniem jest udzielanie się na forach...w końcu to dbanie o dobre imię firmy, może nawet premie dostają od każdego wpisu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skoro narzekanie to wasze hobby....i nie macie innych swoich prywatnych spraw wazniekszych niz siedzenie na forum i pieprzenie,to narzekajcie. P.s.nie jestem kiero :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widać ,że Ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze prywatne sprawy nieraz przegrywają z naszą pracą zawodową , wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe...jestem dzisiaj po kontroli...Dzień był ciężki i dwa dni przed jeszcze gorsze.Efekt-nie jest dobrze.Mimo że zebrałam osobiście zero dla sklepu dalej nie powiem nic złego na swoją prace.Są lepsze i gorsze chwile.Nie potrafiłabym tak napieprzać jak Wy.Zal mi Was.I nie jestem żadnym kierownikiem ani rejonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco w Makowie Maz. bywam 2-3 razy w tyg i to co sie tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie!!!!!!! Kierowniczka bardzo nieprzyjemna ostatnio przyszlam ze zwrotem to zostalam poinstruowana ze powinnam przychodzic z dzieckiem zeby przymierzylo ono bluzke bo ona pozniej musi przechowywac dokumenty iles tam czasu i cala reprymenda, nastepnie z wielkim bolem wziela paragon i poszla, wrocila po ok 15 min ze spojrzeniem seryjnego zabojcy.Co mnie obchodzi ile czasu przechowuje sie ten dokument!!!! Nie zawsze mam okazje przyjsc z dzieckiem i ja to nie powinno nic interesowac bo do zwrotu mam prawo! Kompetencji ZERO!!!! Jak poprosilam o nr telefonu to stwierdzila ze maja ale nie ma na niego numeru!!!!!! Dacie wiare?! Telefon jest ale bez numeru na ktory mozna zadzowic!!! Smiechu warte! Szkoda mi tych dziewczyn ktore musza z nia pracowac, przepraszam ZA NIA bo blad inteligencje na sklepie to rzadko mozna spotkac ale od tego sa pracownice zeby potrafily obsluzyc jednoczesnie i kase i klienta na drugim koncu sklepu bo wielka pani kierownik musi wypic w biurze kawe i pogadac z inna pania wielka kierownik z innego sklepu i ponarzekac jak one sie ciezko napracuja!!!! ZAL drogie panie. Pozdrowienia dla pani kierowniczki z makowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre i tragiczne jest to ,ze awans na KR dostaje sie za sex z dyrektorem sprzedazy ...jak tak mozna stary i brzydki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, przeglądałam internet i znalazłam taką stronkę http://www.kupujtanio.org myślicie, że opłaca się tutaj kupować ? podobno nowy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na forum gościem
Zawsze są dwie strony medalu. Zanim się zatrudniłam w firmie poczytałam na forach opinie. Na rozmowę szłam z duszą na ramieniu. Dziś prawie dwa lata mijają i szczerze powiem, że jest mi tu dobrze. Jako zwykły kasjer co ja mogę wiedzieć o obowiązkach "trójki klasowej". Ale jak czytam wypociny innym to dreszcz mnie przechodzi. Skąd wy jesteście? Gdzie są takie Pepca o których piszecie. Mobbing, charytatywnie wyrabiane godziny kosztem rodzin i życia osobistego? Nie jestem z małego sklepu, targety dzienne liczone w tysiącach, klientów full. Biuletyny, zmiany, brak w kadrach. Wszytko to mam. Nie wiem czy to narzekanie to kwestia złej organizacji pracy przez kierowników czy brak chęci do pracy. Wiadomo przy zmianach 1na1 co można zrobić? Gadanie to tym jak ci źle to zmień prace to też głupota. Bo praca jest naprawdę ok. A jak jest praca powinno się ją szanować, ale też szanować siebie. Daję praca w kość. Wina leży po stronie góry, ale też kadry prowadzącej. Przykre jest to, że GÓRA wie jak jest, mają tego świadomość, ludzie którzy powinni się cieszyć z tego, że są sklepy które naprawdę dają z siebie wszytko począwszy od kierownika a na zwykłym pracowniku na 0,5 etatu skończywszy. To my jesteśmy wizytówkami Pepco i dla nas mróweczek powinno się polepszyć standard. To dzięki nam sprzedaż doładowań idzie w górę o produkcie tygodnia nie wspomnę. Ale kiedy pracownik będzie walczył o dobro dla siebie najprościej go zwolnić, zatrudnić laika, uczyć od nowa zamiast inwestować w kogoś kto już wie "jak się ten biznes prowadzi". To my, te "5 etatów" jest jesteśmy siła tej firmy. Szanujcie nas a my odwzajemnimy się z wzajemnością. Nic tak nie motywuje do pracy jak pieniądze, dobra atmosfera w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do klientki sklepu w Makowie M. - zwrot towaru do sklepu to dobra wola sprzedawcy ( w tym przypadku zarządzenie Dyrekcji) a reklamacja wadliwego produktu to jest dopiero prawo klienta . To są dwie zupełnie różne przyczyny "powrotu" produktu do sprzedawcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta klientka z MAkowa to nie jest czasami zwolniona kierowniczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani,która tak jedzie na KR proponujemy odwyk.Po terapii na pewno w główce się poukłada.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma poleciła mi to forum abym się trochę pośmiała - kilka wpisów było nawet zabawnych ale generalnie dominuje tutaj nuda, ciemnota, wieczne niezadowolenie i chora zazdrość czyli standard wśród kobiet, których życie nie ułożyło się po ich myśli ale brak im jaj aby coś zmienić a nawet powiedzieć w twarz osobie decyzyjnej i rzucić robotę. bo kto was tu trzyma? przywiązane pasami czy jak? no chyba, że wasz kiero ma zadatki na greya wtedy mogę zrozumieć to "poświęcenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram!!! Brawo dla przedmówczyni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś doj...ła, jak łysy grzywką o kant d.py... a cel takich tekstów jest cały czas jeden : ABY ZLIKWIDOWAĆ NARZEKANIA NA TYM FORUM !!! Dziewczyny nie dajcie sobie wmówić, że robota jest super, a jak coś nie idzie tylko Wasza wina... Macie prawo pisać o swoich problemach, czy odczuciach i niech nikt Wam nie zamknie ust na forum !!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , najlepiej to by było aby nikt się nie odzywał tylko milcząco wykonywał pracę , także po godzinach . Oczywiście na wszystko się zgadzał . Ot taki współczesny niewolnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...a tak przynajmniej jest gdzie zale wyrzucic,ponarzekac sobie,i nastepnego dnia z lepszym chumorem i nastawieniem isc do harówy... ;-) dzieki ci forum,za to ze jestes,i nas wysluchasz :-) :-) :-)chociaz ty... Pozdrawiam wszystkie lubiace wyrzucic zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast narzekać, postarajcie się znaleźć rozwiązania dające satysfakcję z waszej "ciężkiej" pracy. Przedstawcie propozycje na zebraniach miesięcznych- może da się coś zmienić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypep
Ty ... w temacie "ciężkiej" pracy nie zabieraj głosu , bo nie masz pojęcia o czym piszesz i obrażasz wiele zapier... jak katorżnicy pracowników !!! Jak można mieć czelność tak się wyrażać o innych?!?!?! Jakim trzeba być skończonym zerem!!! Jeśli jesteś pracownikiem Pepco, to zapewne nie widziałaś sklepu na oczy, albo masz ogromny kłopot z logicznym myśleniem. Masz ciepłą posadkę -to siedź sobie na niej i nie obrażaj innych !!! Ps. Zbliżają się święta i czeka centrale "zesłanie" do pomocy na sklepach- pewnie po jednym dniu , bo więcej to już za ciężko dla "elity" (a i tak połowa chorobowe weźmie przed albo po - z przepracowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie, że traktujecie to forum jako BOGA, który wysłucha i zmieni wasz świat. "Tak , najlepiej to by było aby nikt się nie odzywał tylko milcząco wykonywał pracę" więc odezwijcie się choć raz skoro tak wam źle. Uwielbiam ludzi, którzy tylko siedzą na d****h i narzekają że im źle. Niskie płace? to więcej kupujcie w biedrach i rosessesmanie napędzając gospodarkę innych krajów a później galopujcie głosować na pis i po bo tak mówi tv a w międzyczasie lukajcie na beznadziejne programy jak ukryta prawda itp. aby jeszcze bardziej się odmóżdżyć zamiast np. uczyć się angielskiego i zrobić coś pożytecznego dla siebie i swojego życia. zmieńcie pracę - bo wiadomo, że zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma. Co zrobiłyście w kierunku lepszego życia? o ile w ogóle macie jakiś wyznaczony cel bo większość wciąż "czeka" na gwiazdkę z nieba bo przecież "mi się należy" . Żal mi was, ale macie prawo do wolności słowa, skoro uszczęśliwia was to puste gadanie to wasza sprawa. powstanie wielkie się zrobiło a w robocie każda potulna jak baranek zapewne. Pokażcie czego chcecie, jakie macie rozwiązania bo nie przeczytałam tutaj o żadnej konkretnej propozycji tylko wylewane żale. Dziękuję też bo to utwierdza mnie w przekonaniu aby nie zatrudniać bab ps: nie jestem z centrali ani kiero aby uprzedzić standardowe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to szlag trafił, a propo poświątecznej wyprzedaży : cały rok się czeka na święta, zapieprzam ciężko jak niewolnik, cieszę się że wyjadę do rodziny i spędzę z nimi chociaż całe trzy dni i spotkam się z przyjaciółmi, ale nie, plany pryska jak bańka mydlana, bo już 27 grudnia trzeba robić wyprzedaż i muszę być w pracy, a że w wigilię również pracuję, więc guzik z tego, kolejne święta w domu....... ci co to wymyślają, buce z centrali zapewne mają wolne do nowego roku i będą się byczyć, a ty szary człowieku zapomnij o świętach, bo musisz tyrać, jakby ciężko było przesunąć tą wyprzedaż np. na 28 czy 29 ( już wyprzedzę kąśliwe komentarze, że jeden dzień przesunięcia to dużo, bo jak ktoś pracuje w wigilię, to chciałby mieć pełne trzy dni dla bliskich, ostatecznie święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku i czeka się na nie z utęsknieniem ) - i to tyle w temacie, a ludziom z centrali odpowiedzialnym za nasz los, radziłabym się zastanowić co robicie z ludzkim życiem, że zapieprz na sklepie totalny, a 5 lub 5,75 etatu, pensje byle jakie, limity na zakupy pracownicze bo inaczej nagany i jeszcze święta chcecie nam odebrać ? kto dał wam prawo decydować o ludzkich życia, czyżby to z nudów czy zwykłej złośliwości ? O wyborze ludzi na stanowiska KR już nie wspomnę z jakiego klucza to idzie, mi się teraz taka trafiła, że pożal się Boże, niczego nie umie, niczego nie wie, o co się zapytasz to ona nie wie i ciągle tekst, " nie można, nie dam rady, musisz się przyzwyczaić i licz tylko na siebie " .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprośmy KR na wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tutaj się zgodzę. chore to aby 27 już wyprzedaż robić ale nasza KR zgodziła się aby zacząć od poniedziałku więc może warto zapytać i przedstawić swoje zdanie na spokojnie. co do decyzji centrali to w 99% są nielogiczne i kompletni nietrafne a i często sie wykluczają i zawsze sklepy po d***e dostaną za czyjąś niekompetencję. o logistyce już nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że w pepco są znicze minus 30 % to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi, z pominięciem zapytania o ceny zniczy, to żal mi Was. Z waszych informacji wynika, że jesteście traktowani jak niewolnicy, ale czy tak rzeczywiście jest? Dlaczego nie zmienicie pracy? Róbcie coś co da Wam zadowolenie oraz odpowiednie wynagrodzenie. I jeszcze jedno, uważajcie z tym obrażaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dla naszej centrali bo niewiedza czym jest prawdziwy vm i ze powinnysmy dostawac za ta mardege dodatkowe pieniadze lub zajmowac sie tylko wizualizacja sklepu https:/ /w w w .youtube. com/ watch?v=z_9_BM7BPmA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stąd się o tym niedowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×