Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gośćVm
VM-ki szkoleniowo-pokazowe :) Hej dziewczyny, podzielcie sie opiniami na temat szkolen, czy przynosza efekty, szczegolnie te ktore odbywaja sie trraz po pol roku, czy dziewczyny pamietaja to co im przekazywalyscie wczesniej, zy macie jakies info czy stosuja sie do Waszych, sugesti i standardow, i jakie maja podejscie do Was jako osob szkolacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stosują się do waszych sugestii i standardów" - ha,ha ale się uśmiałam, a od kiedy vm poazowe ustalają standardy???one sobie mogą-chyba tylko przekazać to co a.... i p....... im każą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba o to chodzilo, czy stosuja sie do standardow jakie im przekazuja, nie ze one ustalaja...czytamy ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 18:35 kasjerko wielce kryjąca :) ja tez bylam kiedyś za kierowniczke w delegacji i widzialam co się dzieje na tych wyjazdach jak się ponapijaja a potem pokoje się mylą i się rano wychodzi nie ze swojego pokoju , albo kogos brakuje jak sie rano wstanie w którym się meldowalo także którąś tez to musila zobaczyć ze to ujawnila .... tylko szkoda ze mężowie nie wiedza o tej kafeteri bo by się wiele dowiedzialo jakie kobiety maja w domu . Żal mi was i szkoda waszych mężów ze tak ich i siebie traktujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, skończcie już z tymi kłótniami i ciągłym oczernianiem. Pracuję w Pepco od niedawna i czytając forum chciałabym się dowiedzieć czegoś "pożytecznego" np. o inwetaryzacji która niebawem mnie czeka, Tajemniczym Kliencie - co jeśli nie zapytam go o PPK albo doładowanie, szkoleniu vm - jak wygląda a nie tylko narzekań na kierowniczki itp. Jeśli jest jeszcze ktoś "normalny" na tym forum to proszę o odpowiedz. Pozdrawiam wszystkie Pepkowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te pytania ma obowiązek odpowiedzieć wyczerpująco twój kierownik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepcowiczko Jesli nie zaproponujesz klientowi produktu tyg,to po prostu bedziecie mieli marna sprzedaz ;-) a jak wsrod zwyklych klientow trafi sie tajemniczy,to nie bedziecie mieli 100%punktacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam ze swojej kierowniczki jestem zadowolona. Jak dobrze to pochwali jak zle to nie krzyczy tylko proponuje inne rozwiązanie. Choć nie powiem czasem się wysluguje nami ale ona jest od kierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej firmie ile by człowiek z siebie nie dał i tak nie jest wstanie sprostać jej wymaganiom po 2 latach poddaje się bo już nie mam siły tak harować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda - z roku na rok wymagań coraz więcej i więcej . To się nazywa "że firma się rozwija" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma się rozwija a pracowników sklepów dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś napisał na którejś stronie dobrze że to zostało zgłoszone niby te oszczerstwa widać że kierowniczkom co nie jednym gul chodzi dlaczego nie zgłaszane są nasza opinie zdania mobbing jaki panuje w pracy co obchodzi kogoś czy kiero dała du.y temu czy tamtemu czy pomyliła pokoje itd widać kierowniczki pracujące w pepco nie mają za grosz kultury wychowania swoich ambicji przede wszystkim dla mnie samo niska ocena brak realizacji i WIARY w siebie i dlatego tłumoki pracują lubiące różnego rodzaju lizaki a jak nie wypali wyżywają się na nas na kasjerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię pepco, można kupić tanio akcesoria do kuchni i domu oraz ubranka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wie ktos moze czy Pepco jutro jest otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ! Przecież jest majówka ! Pracownicy sklepów pepco tez mają wolne ! Wszyscy . hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco jutro jest normalnie otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :) no i wspolczuje pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że w pracy dajesz z siebie tak dużo jak na tym forum pani wszysto wedzaca,sory byłaś zastępcą i napewno zwolnili cię za ciężką pracę!nie pisz więcej błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ujawnij się kochana ta co pisze ciągle błagam masz jakiś problem chyba psychiczny twoja maglownica przestala działac bo ty błagasz błagasz i ciągle błagasz chłopa też błagasz lecz się kochana już nie wiem na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że głowa szwankuje to pewnie i dupa i stąd te błagania butelki wibratory jeszcze są hahahahahahaha a nie ciągle błagam błagam to po błagaj jeszcze dwie strony i zapewne ktoś ci w końcu dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wszystkie koledzy i koleżanki zastanówcie się czy warto te brudy pisać od 8 lat pracujecie jest jak jest wy tego nie zmienicie ale zastanówcie się czy praca w pepco was satysfakcjonuje czy jesteście w swoim żywiole czy realizujecie się czy są selnione chociaż w 10% wasze marzenia nie poprostu nie każda zapewne ma rodzinę kredyty ale uwierzcie mi życie na pepco się nie kąńczy tak powiedziała mądra osoba z centrali nic na siłę dajcie spokój nie ma co nadwyrężać zdrowia kosztem samego siebie i rodziny przede wszystkim miejcie swoją godność poszanowanie bo to jest najważniejsze a reszta jakoś się ułoży zacznijcie mówić nie bójcie się nie kierownikom na sklepie jest centrala bo do rejonowych i regionalnych nie ma co zawsze z was wariata zrobią i będzie tak jak oni chcą nie ma co walczcie o swoje tak jak nasz ŚP JAN PAWEŁ II powiedział najgorszą karą dla człowieka jest wybaczenie i mówię wam to się sprawdza a nie bójcie się macie życie tylko jedno ten kto nie zrozumie niech się w piekle smaży wasze problemy nie tyle co wy wiecie dzis jest inaczej ludzie klienci wchodzą na fora mają dostęp do informacji a po co to komu miejcie swoją godność i poszanowanie i tego wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyo twoje wpisy są żenujące! !jedni ci każą spadać drudzy cię blagaja a ja przeczytałam kilka stron stwierdzam że coś nie tak z tobą jakieś problemy se..u masz bo wciąż tylko o jednym piszesz. Ciebie to powinni zlokalizować i powinnaś ponieść konsekwencje swoich oszczerstw i łaciny którą sie posługujesz...ale wszystko jest do sprawdzenia...teraz się śmiejesz oby ten smiech nie zamienił się w płacz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chm łechtaczka zwieracze chyba lepsze polecam jebnij sobie kochana butelkę w pizdę a od razu przejżysz na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po bólu od razu lepiej dzięki za radę ach jestem w siódmym niebie o jezu jak dobrze dziwczyny spróbójcie bo ten cały bołkot od kilku lat was przerasta szkoda waszych mężów i dzieci że mają takie pożal się boże damy makrelowe w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po majówce ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można udusić 5 miesięczne dziecko to jakiś koszmar co się dzieje w kraju a wy tu takie pierdoły piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest Polska tutaj wszystko ludzie mogą zrobić niestety..Po majówce u mnie bardzo dobrze, tylko na samym początku pracy jakoś się tak nie mogłam przestawić iż to jest ten poniedziałek tylko cały czas myślałam, że to właśnie jest dalej Środa.. :P Nie wiem właśnie dlaczego tak mi się zdawało, że to dzisiaj niby jest środa..U was jak to tam było wiedzieliście, że dzisiaj jest poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nie można się połapać a pracować trzeba ach ten weekend mógłby by dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×