Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
a ja myślałam że poczytam tu coś ciekawego a tu ZOONK!!!!. możecie mi tylko powiedzieć ile zarabia z-ca lub kierownik...chodzi mi o Łódź...chyba że w całej Polsce maja te same wynagrodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie zależy od lokalizacji i budżetu ale nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest źle?to chyba żart! Przecież kierownik i zastępca tak naprawdę to kilka etatów w jednym tzn jest sprzątaczką,kasjerem-sprzedawcą,ochroniarzem,kimś na kogo wylewa się wiadro pomyj ,a na samym końcu kierownikiem lub zastępcą.W Łodzi ,zastępca zarabia 1600 z hakiem ,a kierownik 2000 z hakiem ,jak zastępca jest dobry to jakoś wytrwasz jak nie to szukaj czegoś co nie wykończy tak szybko jak ta praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o co pracujecie i o dochodach mówicie proste takie żeczy kazdy wie jak się jest na rekrutacji albo się decydujesz albo nie albo ci odpowiadają warunki albo nie i po co żale wypisywać podpisując umowę znasz swoje zarobki a obowiązki każdy musi swoje wypełniać nie ma firmy w polsce że masz to i to zawsze coś o drodze wyleci takie zycie i przestańcie narzekać bo to jest nudne a pisząc o zarobkach to jakaś żenada wiadomo że zarobki są ustawiane od lokalizacji i wiele innych czynników także każdy z was ma swój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaka nie wymagająca paniusia ....Pracuj za 4 a pieniądze bierz za 1 , tak to w Polsce jest a wyboru się nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór jest zawsze,a jak Pani niewymagająca to niech pracuje najlepiej za wszystkich i właśnie przez takie osoby mamy w tym kraju wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie popieram zarobić a nie narobić się i do tego pachnieć chyba zwolenniczki bronka prezydenta tu są hahahah ogarnijcie się dziewczyny bo szukacie dziury w całym a wybór każdy ma i pracę również każdy ma jeśli się chce pracować a nie pachnieć życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie osoby tu piszące nie pracują w sklepach pepco w których to właśnie każdy pracuje jako kasjerka, sprzątaczka, rozładunek prawie 2m palet z towarem, magazynier, specjalista od standartów vm, doradca klienta , fakturzystka , księgowa , kadrowa itd . To są fakty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,stąd moje pytanie ,czy uważacie,że ta w/w pensja jest adekwatna do zadań które mamy? Jakiś czas temu,po ciężkim dniu w pracy koleżanka trafnie stwierdziła,ze mamy płacone za 30% naszej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest adekwatna , jak w większości miejsc pracy w Polsce . Dlatego tyle młodzieży wyjechało i jeszcze wyjedzie za granicę aby tam za tyle samo wykonywanych obowiązków zapłacono im parę razy więcej . I nawet jeśli koszty życia na obczyźnie są większe niż w Polsce to po wszelkich opłatach jeszcze im zostanie na normalne życie w cywilizowanym europejskim kraju . Tutaj jest tak że jesteśmy przytłoczone masą obowiązków jakie nakładają na nas pracodawcy a wynagrodzenia są niewystarczające na życie . Jest takie powiedzenie : " zarabiamy za dużo aby umrzeć z głodu i za mało aby godnie żyć " . I tak przeminą lata młodości w nadziei że "za rok lub dwa będzie lepiej , coś się zmieni " itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.jlbaltic.istore.pl jest tanio. Tanie zabawki i akcesoria dla dzieci. Baseniki dla dzieci, chodziki dla dzieci, Hulajnogi, zabawki edukacyjne, interaktywne, tablety, rowerki biegowe, kostki edukacyjne, klocki, puzzle, foteliki dla dzieci, łóżeczka i inne. Tanie wózki dla dzieci - Promocja na wózek 3w1 www.facebook.com/zabawkijlbaltic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam się,wszystko to bardzo pesymistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie się użalać ja pracuję w innej sieciówce gdzie codziennie wjeżdża 15 palet i jest zastepca na zmianie lub kiero i jedna na kasie cały czas a druga dolatuje i za tą samą kasę nie użalajcie się bo w pepco takich dostaw nie macie i nie codziennie przede wszystkim a obrabiacie tylko ciuchy i przemysłówkę zapraszam na spożywkę to się wszystkie zesracie nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie dziecko co Ty pierniczysz? Pracuję w handlu 18 lat ,10 w spożywce ,gdzie Ty pracujesz w łagrach na Sybirze ? Nie opowiadaj bzdur ,a może często sama musisz te 15 palet rozłożyć i oczywiście dajesz radę?W marketach spożywczych jest podział na kasjerów i pracowników hali ,a każdy pracownik hali ma swój dział którym się zajmuje ,mniejsze sklepy nie maja takich dostaw.Skąd wiem ? Z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji wyborów na prezydenta dużo mówi się o niskich zarobkach w naszym kraju ,ale nie będą wyższe bo jak widać wszystkim to pasuje ,mało tego ,mam nie narzekać,tak mi nakazuje koleżanka od 15 palet! A ja właśnie będę narzekać bo mnie nie pasuje .Jak chcesz to możesz sobie rozkładać 30 palet nawet sama za połowę stawki mnie to nie interesuje. Nic się nie zmieni z takim podejściem,szkoda mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 18 lat kochana to nie wiem gdzie spędziłaś bo zapewne nie w handlu mało wiesz i tyle a podziały to może masz u siebie chociaż watpię że wogóle w handlu pracujesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie zaczyna się zdania od "te" ,a tak w ogóle mam juz pełny obraz Twojej osoby ,więcej nie potrzebuje,miłej mógł życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest już choroba żeby przechwalać się że " 15 palet rozładowuję i nie narzekam ja wy w sklepach pepco " . Udało się wielu osobom tak wczytać w mózgi polecenie : że harówka ponad siły za grosze jest czymś w porządku a mało tego należy być jeszcze dumnym że się nie padło trupem w miejscu pracy . Czy jeszcze jest na to lekarstwo ? To kraj niewolników - roboli , i to Polak Polakowi tak robi chociaż właściciel niewolników zagraniczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie jest 30 palet i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://solidarnosc.wroc.pl/solidarnosc-w-pepco/ zapoznajcie się ze związkami w pepco , jeśli lubicie swoją pracę i chcecie pracować ale w godnych warunkach to poprzez związki będziemy mogli spokojnie rozmawiać z pracodawcą o swoich problemach i jak my to widzimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawcę w Polsce , szczególnie tego z obcym kapitałem , interesuje tylko zysk i nic więcej . Polski pracownik jest dla pracodawcy tylko zwykłym narzędziem potrzebnym do wypracowania zysku . Żadne związki zawodowe tu nic nie pomogą szczególnie w branży handlowej - czy ktoś słyszał o ogólnopolskim strajku sprzedawczyń ekspedientek czy jak by to nie nazwał ? Chyba że mi coś umknęło bo ja nie słyszałam o czymś takim . Strajkują nauczyciele kolejarze pielęgniarki górnicy kiedyś stoczniowcy ale o strajkujących sprzedawczyniach to sobie nie przypominam . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam portal naturystyka com.Ciekawe miejsce fajne opcje po rejestracji i bardzo ciekawi ludzie.Fajne miejsca do plażowania i saunowe.Najlepszy portal naturystyczny jaki został stworzony. Polecam!!!!!! Kompleksy raz dwa trzy minęły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ładnie napisane....a co do tej pory udało się zdziałać związkom,bo ja nie odczuwam zadnej poprawy,jest takie powiedzenie ,,umiesz liczyć ,licz na siebie,,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś lidlu był strajk włoski i chyba w tesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham tą pracę mimo zapierniczania daje mi nowe wyzwania i kiero jak się przychyli do pracy nie potrzeba jej pomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czułam przyglądając się paniom tam sprzedającym, że nie jest tam do końca kolorowo. Niestety tak jest w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny- jak u WAS wygląda przygotowanie sklepu przed inwentaryzacją- tzn. czy macie podział za który każda odpowiada na sklepie i na magazynie i kiedy te rzeczy sobie układacie jak cały dzień na kasie musimy stac????? czy przychodzicie dodatkowo w wolne dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podział jest ale nie przychodzimy w wolne dni,a Wy przychodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas niestety trzeba przychodzić bo kiero tak rozplanowuje dzień pracy ze nie zdazylybysmy ułożyć magazynu. Bo sklep to Pikus bo i tak przy wykładaniu się układa oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pracujecie za darmo? Chyba ,że nadgodziny są,ale na nadgodziny nikt się z góry w takim wypadku nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×