Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
A ja powiwm Wam tak...znam sytuacje kiedy przyjechał Spychalski z Robem i jeszcze kimś do sklepu i ten sklep był wymuskany na tip top a niestety magazyn strasznie zawalony itp. Kierowniczka powiedziała co jej w duszy gra o dostawach, braku personelu itd. Sklep otrzymał pomoc kierownik regionu i rejonu ochrzan za to że są sknery i nic nie interweniują. A to pozniej skonczylo sie tak ze kierownik sklepu wyleciał. OCB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wszyscy doskonale wiedzą, że tak się pracuje, ale póki jakoś to ciągniemy, oni dostają suuuuper kasę to nikt z tym nic nie zrobi, a Pan R. dostanie jak zawsze największe brava, chodź ideałem by było go po prostu wygwizdać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam , nie wierzę w to że oni nie wiedzą jaki koszmar jest na magazynach w pewnie każdym sklepie . A to dopiero październik się zaczyna.....Ile musimy się natargać paczek i pudeł aby dojść do regału bo klientka potrzebuje np 2 opakowania talerzyków ? Dziesiątki kg dziennie - noszone , pchane przed sobą , przestawiane z miejsca na miejsce - co na to bhp ? Ano nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak narzekacie jak wam tak źle to się zwolnijcie i po sprawie .... po co to gadac . jak byście myslaly to można wszystko ogarnąć ja tam u siebie nie mam klopotow i wystarczy się zabrać dobrze za prace a nie ploty siać i ze znajomymi gadac jak przyjdą niby cos kupić .... w pracy się robi nie ploty sieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No brawo! Jeśli ogarnęłaś to co się dzieje teraz to jesteś wielka! Naprawdę szacunek! Co ty robisz w sklepie już dawno w centrali powinnaś siedzieć i rządzići . Marnujesz się kobieto. To oczywiście sarkazm ale to przecież wiesz bo myślisz. Nie tak jak inni. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Jeśli ktoś to tak dobrze ogarnął to proponuje meila na cala sieć z receptą na sukces !!! Ja tez pracuje juz kilka lat i szczerze stwierdzam że to co teraz mamy to DRAMAT !!!! Uwierzcie lub nie ale mi - kierownikowi chce sie gryźć jak wychodze z pracy, ale sily juz nie mam ;) i wierze ze kasjerom jest cieżko, ale kierownikom tez !!! I nie wierze ze na jakimkolwiek sklepie kierownik siedzi i pachnie bo to jest niemozliwe !!!!!!!!!!!!! Nie w takich warunkach !!!! Aaaaaa co do konferencji to ja tez chetnie odstapie miejsce jakiejs pokrzywdzonej, zeby mogla sie "poszlajac po pokojach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby chcieć to nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już dość. Cały tydzień po 12h z tego oficjalnie 3 dni reszta za friko, by porządek na inwentaryzacji był. Na konferencje już siły mi brak, więc nie jadę. Szukam już nowej pracy, więc teraz czas na L4 i żegnaj PEPCO. Za 2 tysiace nie warto tak tyrać. Wypaliłam się, dzieci tydzień mnie nie widziały, a przecież razem w jednym domu mieszkamy. Mi już nie zależy na moim sklepie, a wam dziewczyny życzę powodzenia i głowa do góry może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) a w jakim mieście, jeżeli możesz to napisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny. Jak się znicze u was sprzedają ? U mnie jest zastawiony nimi cały socjal i łazienka że nawet załatwić się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a w jakim mieście" - a co chcesz wskoczyć na jej miejsce ? Żałosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znicze - jak i wiele innych rzeczy stoją na magazynie gdzie się da je upchać , nie tylko u ciebie . Ale już październik to mamy nadzieję że zaczną się wreszcie sprzedawać . Magazyn w każdym sklepie jest za mały ale to o to im pewnie chodzi żeby towar wystawiać na sklep bo jak nie to ruszyć się nie ma gdzie a jakby magazyn był odpowiednio duży do ilości dostaw to nie jedne rzeczy stałyby na regałach długo bo nikomu by nie plątały się pod nogami i nie zawalały przejścia . Ot taka to logika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylko patrzeć a bombki , choinki i inne ozdoby zwalą się nam zaraz w dostawach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... a żałosna jesteś Ty!! Nie pracuje w pepco i nie zamierzam pracować w żadnym sklepie!!! Mam swoją firmę. A po za tym, to pytanie nie było skierowane do Ciebie... więc jak się Ciebie, nikt o nic nie pyta, to się nie odzywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po cholera Ci ta informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum pracowników pepco więc pani mająca swą firmę nie powinna się tu odzywać bo jej temat warunków i uciążliwości naszej pracy nie dotyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz napisane ze jest to forum dla pracowników??? Dziewczyny nie ośmieszajcie się?! Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć! A pierwszy post jest od dziewczyny, która tam zrobiła zakupy!!! a nie pracownika! Jak by to było forum pracownicze, to nie każdy mógłby tam coś napisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje :) dlatego wlasnie pisalam o tym jak jest na konferencji która jest "tylko dla pracowników pepco " ale tylko konferencja do wieczora a potem juz nie ma różnicy skąd kto jest i jak sie wspaniale do godzin nocnych kręci imprez ka ,a kręci ze gola boli :) aż żal pomyśleć co pomyslala by rodzina ,dzieci i mężowie co tam się wyprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś? Widziałaś? Żalisz się czy chwalisz?debili nie trzeba siać sami się rodzą! żal za du... ściska co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! Czasami aż płakać się chce jak czyta się takie debilne rzeczy. Niestety rodzą się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by mnie nie bylo i bym nie widziala to bym nie pisala :) a co wstyd wam czy prawda w oczy boli ze się tak bronicie :) :) a trzeba będzie pare filmikow nagraca a będzie okazja juz nie dlugo i wrzucić na youtuba czy FB .... bo o tych stronach mężowie wiedza a o forum pepco nie i zobaczymy komu będzie wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagraj, puść i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zapominajmy ze w naszej firmie tylu przystojniakow ze nic tylko sie "zabawiac".... Boże widzisz to i nie grzmisz!!!!!!! Żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkoduch
w Pepco nie jest lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki Pepco propnuję obejrzeć TV nim masa ludzi straci pracę w imie drogi do lepszego Pepco!tak się dzieje w rejonach !tracą prace kierownicy i pracownicy bo się odważyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety,bo poki co jest wielu jeleni ktore nie wiedza co sie w pepco dzieje,ja bede kazda os9be ostrzegac,ktora przyniesie cv do nas!!ludzie jak najdalej od tej pseudo firmy!!nie dajcie sie omamic. Tu zycie i zdrowie mozna stracic,nie wspomne o wlasnej godnosci. To jest jakas szara strefa. Jestem w szoku,ze to w ogole jeszcze ma racje bytu na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest,ja nawet klientom mowie,ze nie warto u nas kupowac przemyslu bo to wszystko gowno warte,i dla zdrowia niebezpieczne,chinszczuzna,chu...j wie z czego oni to robia!!nie kupujcie w pepco tych wyrobow,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to się porobiło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny właśnie zaczynam pracę w Pepco i mam parę pytań czy musze klientom pakować towar w reklamówka? Wkurza mnie to jak stoi dama przede mną i gada sobie przez tel a ja wygina m się z tą wielką torbą i ciężko mi tam wsadzić np kurtkę. Czy jest to w jakimś regulaminie napisane? I o co chodzi z tym dokładniem pieniędzy do kasy jak mi brakuje? A jak mnie klient oszuka to tez ja mam dokładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×