Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Przyjdzie i na ciebie czas - to będziesz musiała się zgodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musze. niby dlaczego mam pracowac za darmo? Moja kierowniczka jest normalna. I woli zebysmy byly po 2 na sklepie niz zeay ktoras przychodzila na wolnym za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że ta Pani z centrali zawita kiedyś na sklep do pomocy przed świętami o zobaczy co znaczy prawdziwa praca. Broń boże nie twierdzę że nie pracuje ciężko tylko brak szacunku jakim się wykazuje mnie denerwuje. Niejednokrotnie osoby ze sklepu są wyżej intelektualne od osób pracujących w centrali. I nie oszukujmy się te panie które pracują w księgowości to panie po szkole które dopiero się uczą więc trochę pokory.... Bo życie jeszcze przed wami i nie wiadomo jak się potoczy. Choć osobiście każdemu życzę jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w nocy może być, ale nie w takim terminie! Chciałam wolne,ale nie da rady, bo osoby które miały pracować 27.12 pracują,bo miały wolną wigilię, a ja pracuję w wigilię a i tak muszę przyjść do pracy 27.12!! U nas też się zdarza, że kierowniczki przychodzą na wolnym za free, żeby podgonić robotę. Przychodzą,bo im zależy, a po wizycie 11 zer, bo np.na podłodze coś leżało, a ludzi na sklepie, że aż ciemno!! Jest nas za mało!! 3na zmianie, gdzie ciągły ******* kasjerki nie schodzą z kasy, a kier. rozkłada dostawę, której nie ma kto wynieść! I nie narzekam bez powodu, lubię swoją pracę, przede wszystkim za atmosferę i ludzi, ale ogrom pracy czasami mnie przytłacza. Jeśli chodzi o czas pracy to mamy taki grafik,że jesteśmy zaplanowane po 12h, ale dzięki temu mamy np 15 dni wolnego, więc super! Czas tak szybko leci będąc w pracy, jest tyle rzeczy do zrobienia, że nie wiadomo kiedy dniówl zleci. 3dni pod rząd 12tek robi się męczące, ale później np. 3 dni wolnego więc super, można coś załatwić,a njwet wyjechać. Dajcie etaty, a praca w Pepco będzie naprawę fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ciągły ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bycie VM to mogliby dać jakiś dodatek do pensji, w końcu Vm-kami zostają najlepsze dziewczyny, ale żadne to wyróżnienie, tylko większa odpowiedzialność i ogrom pracy. Powinni dać chociaż stówkę więcej, nie mówiąc już o trójce, a zwłaszcza o starszym kasjerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie ,że starsi kasjerzy czasami są wykorzystywani przez przełożonych.Umieją zrobić wiele rzeczy w biurze i to dla niektórych przełożonych jest wygodne.Po co mają się wychylać starszy kasjer poleci i zrobi i na sklepie i w biurze i za kasą i ogarnie sklep i posprząta .to chociaż ten dodatek trochę większy góra mogłaby dać.Ale znając życie to i tak pewnie w ich mniemaniu jest on za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo już konkretnie ile wypłaca na swieta? Wiem że do 18 i nic więcej. Tak jak rok temu kwota do 350 czy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiesz się 18tego, nic się nie zmieni, wszystko zależne od stażu i od tego co zaznaczyłaś we wniosku. 350zł max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczenia gwiazdkowe powinny być większe, choćby ze względu na osiągane utargi w grudniu. To by było podziękowanie i docenienie Nas mróweczet w tej całej machinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieć sklepów znam,natomiast szczerze mówiąc to wiele ciekawych rzeczy dla dziecka zamawiam na BajkowyPokoik.pl w tym pościel z motywem z bajek Disneya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W korporacjach docenia się tylko menedżerów.......... , dziewczyny , więc nie ma szans żeby słoń zobaczył mrówkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy ktoś się orientuje czy wypłacą świadczenie gwiazdkowe,skoro w dniu dzisiejszym otrzymałam pismo o wypowiedzeniu umowy wskutek długiej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupoty wypisujesz nikt nie daje wypowiedzenia umowy uzasadniając że jest to wskutek długotrwałej choroby.Pepco na pewno by nie ryzykowało takim uzasadnieniem bo jest ono nie zgodne z kodeksem pracy.Wiele można zarzucić tej sieci ale nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłabym taka pewna czy nie ma takiej możliwości . Trudno żeby ktoś był np rok na zwolnieniu lek. i blokował tym samym etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest to zgodne z kodeksem pracy i można zwolnić na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, ludzie kodeks pracy jest ogólnie dostępny ,dlaczego nie czytacie ,tylko bzdury piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ułatwienia art.53 kodeksu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytają prasę brukową i oglądają seriale w tv , i na fejsie lansują się . Nie mają czasu na to co ważne , co rozwija horyzonty myślowe itp. Ważniejsze "jaką zonę wybrał rolnik" albo "jak oni śpiewają " czy inne wygibasy robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad znasz takie tytuly skoro nie czytasz szmatlawcow, a jedynie rozwijasz horyzonty myslowe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny tor obrała ta rozmowa. Może wrócimy do Pepco? Jest tam coś ciekawego na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ,że nie głupoty wypisuje tylko tak Pepco uzasadniło moje zwolnienie cytuje "wskutek długotrwałej choroby" wiem co napisali-umiem czytać.I jest to podciągnięte pod art53kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję , nie dość że masz kłopot to jeszcze cię zwolnili , przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam też zabrali w tym miesiącu premię od wypłaty na rzecz dodatku świątecznego? Nieźle to sobie wymyślili w tym miesiącu Wychodzi na to że firma nic nie da pracownikowi na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie normalnie wyplata z premia za sprzeda. moze po prostu nie wyrobiliscie budzetu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia jest naliczana od tego co utargujecie POWYŻEJ zakładanego budżetu na dany miesiąc operacyjny . Jeśli wam kierownik sklepu nie wyjaśnił ( a ma taki obowiązek). Widocznie zeszły miesiąc był kiepski u was i dlatego nie macie premii , u mnie w sklepie była jak co miesiąc , trochę mniejsza ale była. Tylko narobić się trzeba i nabiegać , he he ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mądra koleżanka że trzeba się trochę nabiegać i premia jest.Jak macie niskie budżety to można wyrobić i na premię.A jak są wyśrubowane to możesz z jęzorem do pasa latać a premia i tak ucieka bo z reguły trochę zabraknie ,A sklep duży to i budżety odpowiednie. Otrzymanie premii przez załogę nie ma żadnego związku z nakładem jej pracy. Narobisz się jak wół i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędne wnioski wyciągnęłaś bo właśnie pracuję w sklepie wysokobudżetowym i otwartym ponad 5 lat temu , nabiegać się trzeba i nadźwigać i na czas wyłożyć żeby klient kupił . Za grudzień już widzę że będzie niska premia jeśli w ogóle będzie . To złośliwość losu - więcej pracy niż w innych miesiącach a wypłaty mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciągle te chętne do pracy w sklepach pepco są , nic ich nie odstrasza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam już weszła premia swiateczna po 810 zł. Coś dużo. Mam nadzieję, że to nie bedzie do zwrotu. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×