Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
więcej jak 350 nie dostały to i za bardzo nie zaszaleją, ale tak psy wieszały a tu teraz cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rok to pewnie żadnej "kaski" nie będzie , podobno parę lat temu to dawali bony sodexo i na większą kwotę niż 350zł, to można było coś konkretnego kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego czasu przez kilka lat z rzędu były bony sodexo o wartości 1000 zł, ale to były odległe czasy, wtedy było ok. 100 sklepów i na pierwszym miejscu był człowiek......oj inne to czasy były i inaczej się pracowało...... jak to mówią : to se newrati....... :-) a że cisza tu zapadła to chyba zrozumiałe, w końcu pojutrze wigilia więc jeszcze ostatnie zakupy, porządki, gotowania, przygotowania, a do pracy też iść trzeba, wolnego nie ma, niestety........ korzystając z okazji wszystkiego co najlepsze Dziewczyny, odpocznijcie, zregenerujcie się i wróćcie z mega pałerem do pracy, bo tej zapewne będzie duuuużo, a jak poucinają etaty i nowe pomysły wprowadzą to się posramy...... oby Nowy 2016 rok nie był gorszy od obecnego, a nawet lepszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam praca w nocy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę mniej entuzjazmu bo nam jeszcze nocne sklepy otworzą . Czego bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super,ze bylysmy w nocy,nie wyobrazam sobie,robic tego wszystkiego w ciagu dnia,przy upierdliwych klientach,zwrotach,fakturach itd. ja tam jestem zadowolona mimo,ze malo nam jak zwykle zaplaca za nocna zmiane.ale pomoglysny same sobie w ten sposob,i mamy lzej. Pozdrawiam te wiecznie nie zadowolone,i narzekajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie nie bylo nocki, wszystko za dnia zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "ciekawe" , może macie zamknięte w niedziele i dało się ten przecenowy bałagan zrobić w dzień . U mnie niestety nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam te sklepy i bardzo sobie cenię. Zaglądam tam raz na miesiąc. Obok tego sklepu jest KiK, coś jak Pepco, tanie i do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaca za nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zeta dostaniesz ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sklep jest akuqat otwarty w nifziele. I dalysmy rade za dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mamy prawo (kp) który idzie na rękę pracodawcom , pracownik - no cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czy w grudniu konczy sie okres rozliczeniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu jest koniec okresu rozliczeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Nas tez nocka jest bardzo dobrym pomysłem na wyprzedaż. Super by było nawet jak by taka akcje nocki dla oczywiście chętnych bo nie każdy by znając życie chciał. Zrobić raz w miesiącu wtedy na prawdę sklep byłby dotowarowany na takiej nocce i wtedy spokojniejsze są dni dostaw bez stresu że coś jest zalegającego na magazynie bo brak czasu.....super by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze "lepiej" pracować na trzy zmiany . To w każdą noc ktoś musiałby pracować . Za 15 zł dodatku ; chętne też by się znalazły . Pewnie nie mają domu ani rodziny, przyjaciół , ciekawszego sposobu spędzania wolnego czasu itp . Może za darmo by przychodziły ? Pewnie i tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że znam...chyba każdy zna :P rzeczy tam są bardzo tanie, a co ważne dobrej jakości. Ja kupuję często jakieś koce i świeczki, bardzo stylowe są. ale nawet stanik mam z pepco za 9,90zł i trzyma się już z 2 lata, wiec polecam. Fajne też są różnego typu naczynia do kuchni, albo pojemniczki na jedzenie. Wszystko tam super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dziewczyny podwyzka nam sie szykuje od stycznia podobno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tej podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie było nocki, w poniedziałek byłyśmy wszystkie na zmianie i przed 17 już było wszystko zrobione ☺ wydaje mi się że to wszystko zależy od KR i KREGIONU, jak złośliwy to nawet nie ma co dyskutować, u nas na szczęście obie fajne babki i nie trzeba było na mordę padać jak w zeszłym roku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak co roku 100 zl brutto. Norma. U nas tez powiedziala ze nie ma po co na noc przychodzic, zeby normalnie grafik ulozyc tylko ze w niedziele wszystkie mamy byc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była przecena w lecie to wyszłyśmy po 6 rano - to było okropne . A potem zawieźć dzieci do przedszkola , ledwo się położyłam to telefon z centrali z pytaniem o coś tam , szkoda gadać , spania nie ma , na twarz padałam....W lutym wyjeżdżam do pracy za granicę , po nocach nie będę w pepco pracować , nawet 2x w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku będzie 100 zł netto dla kasjera. Była przecież już informacja z centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Moje pytanie dotyczy powrotu do pracy z urlopu macierzyńskiego.W jakim czasie powinny być złożone dokumenty w kadrach ze wracam?Wiem że kierowniczka ma obowiązek się tym zająć ale jakoś się jej nie pali żeby to zrobić a czas ucieka i nie chciałabym aby się okazało ze za późno.Jak człowiek sam nie dopilnuje to później tylko stres.Może jakąś dobrą duszyczka się orientuje w temacie i podpowie.Z góry dziękuję i w Nowym Roku życzę wszystkim SIŁY WYTRWAŁOŚCI CIERPLIWOŚCI I DUZO ZROWIA!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze znam. Co dwa tygodnie pojawia się nowa gazetka promocyjna, sprawdzam co nowego na www.portalgazetek.pl i wiem, jakie są aktualnie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to Ty wracasz i to do Ciebie należy poinformować kierowniczke o tym. Ona oczywiście dalej do kadr info przesyła a wcześniej jeszcze idziesz na badania lekarskie. Ale Po macierzyńskim masz wybrać jeszcze zaległy urlop wypoczynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciesz z tym netto to byl blad. 100 zl brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×