Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
A tu widzę się jakiś kierownik dyrektor odezwał :-P na wasze miejsce jest pięciu innych :-D tak tak. Na Twoje też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebują na kilka miesięcy. Ale jak poznają się na zasadach i atmosferze w tej super firmie wysiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój teść ma firmę. Zatrudnia kilku pracowników. Ludzie mają obligatoryjnie przydzielone 30 minut przerwy na śniadanie. Mają szatnię tam zjadają śniadanie. Jeszcze o godzinie 14.00 mają 15 minutową przerwę na kawę. Jeszcze przed urodzeniem synka jak pomagałam teściowi zawsze o 14.00 na całej hali pachniało kawą. Niektórzy pracownicy pracują już po 20 lat. Jak się szanuje pracownika, to nie ma problemu jeśli się go poprosi, żeby został dłużej w pracy lub przyszedł w sobotę. Oni mają wybór chcesz pracować 8 godzin nie ma sprawy chcesz zostać dłużej też nie ma sprawy. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie dziewczyny na każdego przyjdzie czas, a te dyktatorki co to myślą,że są najfajniejsze niedługo będą stały w urzędach pracy po zasiłek dla bezrobotnych. Komuś się kiedyś oczy otworzą. Jeśli chodzi o urlopy to u mnie było i jest to samo. Najpierw master kier wybiera odpowiednie miesiące i to w szczególności takie jak kilka dni przed weekendem majowym żeby mniej wziąć sobie z urlopu a wyleżeć się więcej (co by i tak nie leżała wiecznie), potem z-ca (swoją drogą porządna dziewczyna), potem pupilek starszy kasjer, na końcu szaraki bez wybierania już bo tylko cię oświecą, że idziesz wtedy i wtedy. No i tak to właśnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie mafia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jak najdłużej utrzymać stołek kierownika: lizać d**ę tym wyżej i podkładać świnię tym niżej... inaczej stanowisko nie do utrzymania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dodać ....nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawdę cały problem tkwi w tym, że jest za dużo kadry kierowniczej. Przecież to jasnej cholery to jest malutka sieciówka. Małe sklepy, takie dyskonty z ciuszkami. A kierowniczek, kierowników sklepów, rejonów i regionów. Starszych kasjerów. I Bóg wie co jeszcze. A jak się pójdzie do sklepu to za ladą jest raptem 1 zmęczona kasjerka. Za dużo stołków i każdy trzyma się twardo. Zupełny brak pomysłu na organizację firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wyszło ja nie lizałam i mnie wyje..ła teraz chociaż normalnie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie urlopów KR sama nam mówiła z uśmieszkiem na ustach "Wiadomo najpierw WY ustalacie sobie terminy które wam pasują". WY czyli kierownik i zastępca.. Jestem zastępcą kierownika i również mam dość tej pracy.Kierowniczkę mam taką która nie szanuje nikogo mysli,że jest królową.Wiele razy dochodzi miedzy nami do kłótni,wiele razy groziła mi ze z takim podejściem długo tutaj nie popracuję.I ma rację w poniedziałek daje wymówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to tak jak u mnie. Pani kierownik wydaje sie że jest bogiem a ja jestem od tego żeby za nią jeb..... Jak jest ok to jej zasługa jak nie to moją i załogi wina. U mnie to zwyczajne znęcanie psychiczne nad ludźmi. I nikt z tym nic nie robi ! Ja tez będę rzucała to wszystko ale najpierw.....powiem o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bo kierowniczkami w Pepco zostają osoby, które nie mają żadnego doświadczenia z pracą z ludzmi. Często są to znajome lub rodzina, kogoś z GÓRY. Znęcanie się psychiczne nad pracownikami jest typowym przejawem braku inteligencji. One się tym dowartościowują. Jak zgnoją kogoś czują się lepiej. Gdzie Pani zamierza zgłosić to co dzieje się w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zgłosić????Pani chyba żartuje. Zgłoszenie równa się z wypowiedzeniem. U nas nie jedna awantura była z kierowniczką przy rejonowej nawet i co????Pracuje nadal bo sklep dobrze prosperuje,a to że jest mobbing na każdym kroku nikogo nie interesuje. Wystarczy spojrzeć na rotacje personelu, wymiana jest...ale kasjerek - nie pasuje zwolnij się albo ja cię zwolnię. Taka polityka niestety. Wydaje mi się że wszystkim wyżej to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje rejonowe obsadzają stanowiska kierownicze swoimi koleżankami u mnie na sklepie rejonowa obsadziła swoją sąsiadkę z bloku a naszą kierowniczkę wyjeb.......ła bo po co ktoś miał jej wytykać błędy skoro można mieć swoą koleżankę na sklepie i wszystkie syfy załatwiać po cichu aby góra o tym nie wiedziała powiem tak znęcanie się psychiczne tak zwany mobbing jest ciężki do udowodnienia chyba że będziecie miały chociaż z trzech świadków i nagranie na dyktafonie wtedy możecie działać inaczej dalej będziecie tkwiły w tym g****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie odpuszcze. Pójdę od najniższej szczebelki na samą górę. I bede mówiła głośno o tym co się dzieje. Jak nie pomoże to pójdę jeszcze dalej. Bo mam już dość ! Jak mnie zwolnią to tylko dodatkowy plus dla mnie. Nie można takich rzeczy zamiatac pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rzeczywiście tak Pani zrobi to wielki szacunek. Ja wolałam odejść niż się babrać w tym gów......! Teraz zero stresu i w końcu mogę przespać całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co z tej walki wyniknie.Czekam na informacje. Podziwiam,oby więcej takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie gdzie mozna obejrzec reklame pepco w tv bo ja nie moge jakos trafic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam ten wątek przez przypadek. Postanowiłam napisać co mnie dzisiaj spotkało. Zawoziłam syna na imprezę urodzinową. Zaparkowałam auto, odprowadziłam małego na urodziny i wracając wstąpiłam do Pepco. Sklep był dosłownie kilka metrów od parkingu. Weszłam, oglądam, nagle krzyk. Wszyscy, którzy byli w sklepie biegną a za ladą leży sprzedawczyni i wymiotuje. Szybko podbiegłam i pytam co się dzieje, a ona do mnie, że zgłaszała wczoraj kierowniczce że żle się czuje, ale ona wydarła się na nią i kazała dzisiaj przyjść do pracy. Biedna dziewczyna powiedziała jeszcze , że pracuje już 4 dzień po 12 godzin. Aż mnie zatkało. Tyle godzin, czy to jest zgodne z prawem?. Druga ekspedienta nie wiedziała co ma robić, zaczęła płakać. Skuliła się w koncie i szlochała. Co do licha dzieje się w tym sklepie. Jakiś facet wyciągnął ją i wtedy dziewczyna zemdlała. Normalnie SZOK. Ktoś wezwał pogotowie. Nie wiem jak to się skończyło. G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bajkami prosze isc na inny watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale bym się nie zdziwiła jakby była to prawda . Sama nie raz przychodziłam chora do pracy bo kierowniczka mówiła, że jak nie umierasz to musisz do roboty przyjść, bo niema zastępstwa itd, a jak nie to na moje miejsce przy takim bezrobociu jest mnóstwo cv. Tak więc słaniałam się na nogach, ledwo łaziłam z temperaturą 39 stopni (zapalenie oskrzeli takie, że ledwo oddychałam), a ona nawet nie zwróciła na to uwagi. Omijała mnie szerokim łukiem i udawała, że wszystko jest ok. Teraz już się nie użeram z chamstwem i życzę jej wszystkiego co "najlepsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chora i z temp przychodzilam. Sama przez 4-5 dni po 12 godzin robiłam ale przyznaje że brzmi to trochę hm....jak bajka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Ja ogólnie nic nie mam do tego sklepu. Często robię tam zakupy. To co się tam wczoraj stało nie da się opisać. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Tak jak praca po 12 godzin przez kilka dni. Nie wiem dlaczego ktoś myśli że piszę bajki, jaki miałabym w tym cel. Zupełnie tego nie rozumiem. Zresztą nie obchodzi mnie to specjalnie czy ktoś mi wierzy czy nie. Szkoda tylko tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Pani napisać gdzie to dokładnie się stało ? Miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym sie nie zdziwila jak by to byla prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia brzmi jak z Kamiennej Góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak drogie Panie wygląda praca w Pepco... Sama słodycz....za małe pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest Kamienna Góra. To chyba jakieś małe miasteczko tam chyba nie ma takiego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że kierownictwo trzyma rękę na pulsie. Zawsze jak żle piszą o Pepco to musi być Kamienna Góra. Proszę z łaski swojej się odwalić. Ja temat Pepco już dawno uważam za zamknięty. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×