Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość mrówczak
z tym dobrym punktem tez różnie bywa, to jest tak jak napisałem wcześniej. Sklep w którym pracuję jest świetnie ulokowany, obok biedronki utargi rewelacja, 10 z zerami więc jest ok, ale przy tym plany sa takie ze prawie nie możliwe do zrobienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
dokladnie, jak robilismy plan to namm podniesli ale to chyba wszystkim zeby tylko nie zarobic zza duzo wiecej bo przeciez wyplata bylaby wieksza a tak psikus bo jak podniesli to momentalnie nie da sie robic takich planow ;/ tio ciekaw jak bedzie na swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvv
dlaczego wszystkie wypowiedzi są do usunięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
Zastanawiam się, co Szanowną Firmę skłoniłoby do podniesienia zarobków ( szczególnie szeregowych pracowników). W przypadku Biedronki była to nagonka medialna- (skądinąd słuszna, choć pewne wypowiedzi pracowników wydawały się przesadzone-ale chyba jednak prawdziwe). Może należałoby powołać Związek Zawodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Były plany ze zwiazkiem zawodowym ale po kościach się rozeszło :) jak wszystko zresztą, ten Pan co miał w planach założenie związku zawodowego dostał awans i finito ze zwiazkiem. Tyle wiem ja, może się mylę ale coś tam kiedyś mi się o uszy obiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
VVVVVVVV odpowiedzi nie są do usunięcia, tylko taką opcję nowa zrobili że masz możliwość zgłoszenia operatorowi forum ze wypowiedz jest wulgarna lub oszczercza, w każdym razie taka ze należało by ją usunąć, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Zamień złość w siłę do działania Nikt jeszcze nie wyzdrowiał od narzekania (WWO) Pracuję już trochę w Pepco (kasjer) i jest spoko:) Posty, które tu czytam w większości mijają się z prawdą. Jest dobrze!!! Emmma dla ludzi, którzy wiedzą po co żyją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecio
dawnooo temu pracowałem w TEScO, były rokowania do założenia związków zawodowych, ale na rokowaniach się skończyło, bo pomysłodawcę zwolnili. Ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
cytat z ustawy o związkach zawodowych http://www.idn.org.pl/sonnszz/zwiazki_zaw.htm "Art. 12. [Powstanie związku zawodowego] 1. Związek zawodowy powstaje z mocy uchwały o jego utworzeniu, podjętej przez co najmniej 10 osób uprawnionych do tworzenia związków zawodowych. 2. Osoby, które podjęły uchwałę o utworzeniu związku zawodowego, uchwalają statut i wybierają komitet założycielski w liczbie od 3 do 7 osób." To tyle jeżeli chodzi o związek zawodowy musiały by się dogadać przynajmniej trzy sklepy ok 20 ludzi (jedni się przestraszą, drugich zwolnią pod byle pretekstem, może utrzymało by sie 10) Mało realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Po prostu wymiękam. :D:D Dajcie sobie siana z tematem związku zawodowego. Podajcie chociaż jeden rzetelny a przede wszystkim prawdziwy przykład łamania przez władze pepco praw pracowowników. To forum staje się dla mnie sposobem na poprawę humoru. Naprawdę można pośmiać się z tych bredni Związki zawodowe sugerują, że wzrost płac prowadzi do silnej gospodarki, podczas gdy jest odwrotnie deformują rynek pracy przez podwyższanie płacy minimalnej, co powoduje, ze praca osób niewykwalifikowanych staje się nieopłacalna i rośnie wśród nich bezrobocie nacisk na wcześniejsze emerytury zmniejsza podaż na rynku pracy i w efekcie prowadzi do ubóstwa społeczeństwa wysokie świadczenia społeczne działają demotywująco pakiety socjalne utrudniają dostosowanie struktury zatrudnienia do potrzeb firmy, zmniejszają dochody firmy i hamują wzrost wydajności pracy zatrzymały się z myśleniem o gospodarce w poprzedniej epoce. Bronią np. sztywnych nieżyciowych przepisów o rozliczaniu czasu pracy zamiast budować etos przedsiębiorczości i pracowitości przedstawiają pracodawców jako krwiopijców (źródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_zawodowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovereign
Związek zawodowy wcale nie musi być odpowiedzią na łamanie praw pracowniczych. Powinien służyć interesom pracowników, bronić ich praw (w tym prawa do godziwego wynagrodzenia za- to chyba nie podlega dyskusji- ciężką pracę). Ale inicjatywa musi być oddolna, przecież Szacowna Firma nie podniesie płac powodowana np. wrażliwością społeczną. Dlaczego ma zrezygnować z wyższych zysków, skoro może wypłacać pracownikom pensje niewiele przewyższające najniższą krajową? Z kolei pracownik MA PRAWO walczyć o polepszenie swojego bytu i MA PRAWO korzystać z praw obywatelskich ( a jednym z nich jest prawo do powoływania działających na jego rzecz instytucji). A tak na marginesie- pracownicy Pepco (również kasjerzy), wcale nie są zbieraniną ludzi pozbawioną kwalifikacji. To mit, że w sklepach pracują głównie ludzie z wykształceniem zawodowym. Pewnie zaraz podniosą się głosy, że osoby te mogą sobie znaleźć lepszą pracę. Zgoda, ale mogą też podjąć decyzję, że teraz pracują właśnie tu i tu chcą podjąć działania dla dobra swojego i współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Soverengin, jestem z tobą, tylko jak to wszystko ruszyć? to problematyczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecio
a no właśnie, u mnie w sklepie 3/4 osób to ludzie po studiach... chcieli tu pracować... ja z resztą też bardzo lubię swoją pracę! dlaczego mam z niej zrezygnować i wyjeżdżać na przysłowiowe saksy! chcę być nagradzana adekwatnie do swojej pracy, chcę żeby firma w której pracuję była na unijnym poziomie i tyle!!! to że chcę mieć wyższą pensję za pracę, którą lubię i tyrkę którą odwalam każdego dnia to chyba nic złego!!! prawda??? pozdrawiam wszystkich, którzy lubią swoją pracę i chcą pracować... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Nie mam ochoty polemizować na ten temat. Powodzenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
zgadzam się z wypowiedzią Pecia... a ja, czyli Nasz Sklep, jesteśmy w tym momencie w euforii, bo inwentura nam spadła o prawie 2 procenta, i jesteśmy w tym momencie przeszczęśliwe, bo i premia będzie ( licha co prawda, ale zawsze ... ) i ochronę mamy i patologia do nas już nie przychodzi ( bo się zwiedzieli ) , no i Nasz Rejonowy jak był to też widać , że szczęśliwy... No inny chłopak od razu, aż się chce z Nim gadać... Oby Taki był zawsze, no zachwycone Nim jesteśmy... :-) a Pani która była na inwentaryzacji to po prostu REWELACJA... ( naprawdę )... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecio
no po prostu ttttttto jakaś patalogia... kierownik i zastpca w Ż-wie to jakiś szok...] jedna ciuchy układa, a druga dwadzieścia pięć razy układa przemysłoówę... obie szurnięte.. :-) aaaale i tak je lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PECIOP
A czemmmmmmmmmmmu uuuuuuuuuuuu taka patologiia jest obecna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
No właśnie ale żebyście ta ochronę dostały to ile czasu bez premii???jakiś rok, bo o ile mi wiadomo to żeby dostać jakąś ochronę to inwentura ze 3-4 razy pod rząd musi być powyżej 3,6% czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
no u mnie w sklepie to chyba zawsze inwentury źle wychodziły, teraz z ochroną jest trochę lepiej, bo przynajmniej trochę pewniej się czujemy, a i stali bywalcy jakoś dziwnie omijają nasz sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
w każdym sklepie powinna być ochrona, żeby można była zawsze spokojnie wypełniać swoje obowiązki a nie cały dzień myśleć o tym, czy ktoś coś wynosi bądź chowa do torby w przymierzalni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxsd
hej pracuje w Pepco w Bydgoszczy sluchajcie jak wyglada sprawa bonow? Byly w zeszlym roku czy jakies paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Czas poszukać sobie nowej pracy... Dzisiaj zobaczyłam stan mojego konta, niewiele ponad 900zł Oni udają że mi płacą, a ja nie potrafię udawać, że pracuję... Za taką kasę... o jejku nawet nie chcę mi się pisać!!! Dzięki Mamo za wszystko i przepraszam za problemy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanka
pewnie , teraz to się nie dziwię ze w Rawie wynosili torbami i takiie przekrety robili ze głowa mała, za taką pensję też bym tak robiła gównianą pensje mają dziewczyny to trza se dorobić, jednym słowem kazdy orze jak moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
nawet za te pieniądze....to dziękuje ze ktoś dał mi szanse na wykazanie się i wie ze się nie pomylił..a kasa??cóż....pepco to pierwszy przystanek do...mojej kariery zawodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
slow life ONa>>> jak to mozliwe ze 7 juz masz pensje na koncie???? a co do premii to by sie przydala kazdemu jakas pozadna a nie jakies marne 100-150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
To zależy od banku, w którym posiadasz konto. Ja miałam wczoraj. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
bank zachodni wbk a myslalam ze kzdy ma 10 :( lipa troche ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×