Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość skwara1
o boże współczuje wam wszystkim ale ja pracuje też w markecie inna branża i wiedzcie że wszędzie to samo g...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
Dokładnie tak.......praca w sklepie spożywczym to tez nie bajka i też trzeba się naharować....cieszcie się, że tutaj no.......zdarzają się jakieś niedopatrzenia, ale generalnie to co należny się pracownikowi to dostaje i nie musi pracować po 250 do 300h w miesiącu jak to ja kiedyś co prawda płacili mi za to, ale ja w d........miałam ich forsę a w miesiącu tylko 2 niedziele wolne. Ale człowiek na studiach niestety wtedy nie mógł sobie pozwolić na nic lepszego, bo po prostu nikt zatrudnić nie chciał. Praca w Pepco nie jest lekka,ale kto powiedział, że będzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPCOMAN
Brava dla dimara!!! Początek zdrowego podejścia do tematu pracy! SZACUN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
Witajcie!!ja juz sporo czasu pracuje w pepco i jestem bardzo zadowolona z tej pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
jest czesem ciezko ale mam za to zaj...załoge na ktora zawsze moge liczyc i wiem ze mi pomoga!bylam kasjerka i awansowalam na zastepce i powiem ze jest troche gorzej bo wiecej obowiazkow i nie ten klimat co z kasjerkami ale jakos trzeba sobie radzic bo jestem osoba ambitna i bede startowac dalej bo wiem ze firma daje mi wieksze mozliwosci.Jest troche rzeczy co mi sie nie podoba min.dostawy ktore sa duze a sklep jest maly i trzeba to umiescic na sklepie bo magazyny sa zbyt male a najbardziej sie boje swiat bo przeciez od listopada maja byc codziennie dostawy!!nie boje sie ciezkiej pracy i wszedzie trzeba pracowac a kierowniczke mam super!!pozdrawiam wszystkich pracujacych w pepco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newageold
Co robicie by wam wszystkiego nie wynieśli? - jak upilnować sklep w 3 osoby..idą świeta, szwędaczy sklepowych coraz więcej - dostawy codziennie..ludzi wciąż za mało... jak nie wylecieć potem za inwenturę?- kierowniczkę wywalą, która jest akurat spoko?..nie no porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUMIŚ 2
mrowczak skad jestes ze kradna ci wieszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezka
Witam! Chciałabym się dowiedzieć jak idzie Wam Drodzy Pracownicy Pepco współpraca w grupie? Jakie macie zespoły? Jak sie układają stosunki z kierownictwem? Czy tworzą się jakieś pogrupki? Czy umiecie ze Sobą współdziałać? Piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczkaaa
A co zrobić by pozbyć się zastępcy kierownika- jest beznadziejna :)..olewa nas jak się daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
jejuuu ja tez bym chcial/a sie jej pozbyc= > bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvv
niektóre osoby są nie doruszenia . szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabezkatlen.pl
Podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
hej wam, powiedzcie mi jak zachecacie klientow do doladowan telefonow. bo juz nie raz mnie rozbrajaja te ich teksty!! albo pytania dlaczego czy to jakas promocja? o matkooo kto to wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Gumiś zbyt dużo chcesz wiedzieć :) nie napiszę bo i tak moje koleżanki w pracy wiedzą kim jest mrówczak hehehehhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvxcv
ja tez uwazam ze z reguly zastepcy kieroznikow w tej firmir to fatalne osoby a juz dawno tam pracowalam o co z dooladowaniamli chodzi??? Co oni z tego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska........
mozecie mi cos napisac o sklepach z rejonu darka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUMIŚ 2
hej to zmień wtedy bedziesz ściśle tajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha nadzieja
wiecie ci każdy niech mów co chce ale mi sie ta praca tam podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Gumiś oni mnie poznają po stylu wypowiedzi :) pisałam pod innym pseudo i też wiedziały, szczególnie kierowniczka na tyle mnie zna że wie kiedy ja piszę, ja ci mogę na priv napisać :) mój sklep jest w porządku tylko czasem z przemęczenia mam zaburzony odbiór stanu rzeczywistego a tu przed nami święta Bożego Narodzenia, wszystkim dużo siły i wytrzymałości życzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie u was warunki socjalne bo otwiera się u nas i nie wiem czy iśc do pracy czy dobrze płacą bo w biedronce to 1600 jest ich dużo więcej a was kilka osób w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1236654789
jak ja pracowalam kasjer mial najnizsza krajowa czyli 940 do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeelliii
o rany jestescie w stanie wegetowac chyba za te kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123665479
ceeellliiii nie twoj biznes kto za ile robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktuś
teraz jest to 1150 przez pierwsze miesiące próbne a potem 1250 zł proza życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Arabezka widocznie nikt nie chce na ten temat rozmawiać :) czyżby było aż tak źle? czy aż tak fantastycznie się praca w grupie układa? w każdym razie u mnie atmosfera do zniesienia, pozdrawiam znajomków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
U mnie zespół jest super. Jeśli coś komos nie pasuje to się o tym głośno mówi, a problemy od razu rozwiązuje, bo to podstawa dobrej współpracy. Poza tym uważam, że dobry klimat tworzą wszyscy a nie tylko kierownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
a i jeśli chodzi o stawki no to myślę, że są ogólnie znane wszystkim. każdy sklep jest zaszeregowany do jakiejś literki od A do D i w zależności gdzie analitycy zaszeregowali i jakie utargi się spodziewają takie my dostajemy wypłaty przy czym A jest najniższa a D najwyższa. Dal mnie osobiście jest to bez sęsu z tego względu, że ja robie dokłądnei to samo co wszyscy i dostaję mniej tylko dlatego, że gdzieś mają większe utargi. A przecież można by po prostu dawać im większe premie od utargów zamiast w ten sposób poróżniać prace ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Dimara masz rację, dla mnie tez sposób wypłat i premiowania jest niee sprawiedliwy, z tym ze ja pracuję w sklepie z dużymi utargami, nadzwiga się człowiek, napracuje a premii ani widu ani słychu :( bo od ogromnych utargów są jeszcze większe plany utargów których już w żaden sposób nie przeskoczysz, choć byś latał po sklepie to i tak już takie są wyśrubowane ze az przykro, pracować się nie chce wiedząc zee i tak gołe 940zł dostane. Żadnej motywacji :( tylko satysfakcja że robię wszystko co trzeba by takie utargi wypracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana lasencja
dokladnie nie ma tam motywacji jesli ktos ma sklep w dobrym punkcie ma farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×