Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Zatrudnili mnie jako zastępcę w nowo otwartym sklepie,dacie jakieś rady? W czerwcu otwieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci dam najważniejszą. Nie czytaj kafeteri.Tu piszą ludzie,którzy nie radzą sobie z pracą. Też całkiem niedawno zatrudniłam się w firmie.Zostałam zatrudniona i przez przypadek weszłam na kafeterię.Jak się naczytałam to jeszcze nie zaczęłam a już chciałam zrezygnować.Dobrze,że ostatecznie tego nie zrobiłam.Praca jak praca.Nigdzie nie posadzą ale reszta bardzo pozytywnie zaskoczyła.Nie ma co czytać marudnych osób. Powodzenia życzę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za krótko pracujesz, popracujecie kilka lat to zobaczymy czy zdania nie zmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tym naszym klientom to się w du...ch poprzewracało, myślą że mogą wszystko, rozwalą, zniszczą, nie szanują nas, ale od nas wymagają. Handel to najcięższy kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość legnica
Ale pieprzycie laski kocopoły te co narzekają to są śmierdzące lenie w popco można pięknie zarobić tylko trzeba chcieć pracuje od 5 lat i cała załoga jest stała nikt się nie zwalnia i tak jest wszędzie jak już ktoś tutaj przyjdzie to już nie chce odchodzić premia jest cały czas cały czas wyrabiamy budżety dzięki naszej pracy jak się nie lenimy to i się sprzedaje, i niema nic zadarmo pracodawcy doceniają to co robimy socjal jest w każdym sklepie podwyżki co roku wiec nie piszcie głupot a jak wam tak źle to nikt nikogo na sile nie trzyma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Legnica. Faktycznie, trzeba być śmierdzącym leniem kiedy człowiek nie ma czasu zjeść lub się wysikać.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki niby jest ten socjal ? Pare złoty na swięta , firma na jednego pracownika w pełnym etacie przeznacza prawie 1200 zł na rok na fundusz socjalny a co my z tego mamy ? ???? Koleżanka która zadowolona jest z premi od 5 lat wszystko jest ok ale jak ci otworzą drugi sklep 500 metrów od twojego sklepu do jyż ci tak dobrze nie będzie . A niestety jest tak coraz częściej powstaje sklep koło sklepu. Dla firmy super bo jak u Ciebie w sklepie jest super sprzedaż to trzeba drugi otworzyć obok firma zarobi dwa razy tyle albo więcej . Niestety pracownicy w starym sklepie premi na oczy nie zobaczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak macie że nie wszystkie posty wchodzą , mnie już ze 4 sie nue dodały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pepco można pięknie zarobić?????????? socjal?? podwyżki??? szaleństwo oderwane od rzeczywistości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki są co roku w Pepco - bo co roku rząd tego kraju podnosi płacę minimalną , a gdyby nie to to nie wiem czy podwyższali by płace kasjerkom . Kierownicy i zastępcy mają różne płace w zależności od kategorii sklepu ale już kasjerki wszędzie mają płacone tyle samo . Nie ważne czy ma 300 klientów przez 12 godzin pracy czy 1000 . Sprawiedliwiej byłoby gdyby także płace zasadnicze kasjerek różniły się w zależności od budżetu rocznego sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ten "socjal" w pepco ! Podwyżki co roku bo płaca minimalna wzrasta (obowiązująca przy umowach o pracę) co i tak jest wielką łaską . Ja wyjeżdżam do pracy za granicę i koniec z dziadowaniem od 1-go do 1-go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2mama
Byłam kiedyś w pepco i kupiłam parę rzezy dla mojego synka i powiem szczerze bardzo żałowałam,ponieważ po dwóch praniach już się nie nadawało do niczego.Później znajoma poleciła mi taki polski sklep,w którym są ciuszki i artykuły niemowlęce od producenta i byłam zachwycona.100% bawełny,z weluru także ciuszki i ceny przystępne.Ekspedientka zapewniała mnie,że po praniu się nic nie dzieje z rzeczami i zaufałam jej i faktycznie,jeszcze później mogłam rozdać znajomym.Jak,któraś by chciała to producent się Salomea nazywa.Mają sklep napewno w Będzinie,chyba w Katowicach i w Łodzi,oraz mają stronkę internetową.Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byl $ stretcher i fajne oryginalne rzeczy z angli. Znam ta firme od poczatku. Teraz to jest "pepco" i sama chinszczyzna. Badziew za pare groszy . Niska cena. Beznadziejna jakosc. Kiedys bylo kilka dobrych gatunkowo sklepow, teraz jest rozbudowany badziewny corpo moloch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Najgorsza praca w jakiej byłam. Pracowałam na produkcji na 3 zmiany, chodziłam do pracy kelnerować po weselach, 20 godzin robiłam potem 3 godziny spałam i zaś szłam na poprawiny na 12 godzin i się tak nie narobiłam jak w tym Pepco... Dno. Oczekują od Ciebie że będziesz w 10 miejscach naraz. Że będziesz obsługiwać klijenta ogarniać wieszaki, wieszakować towar, ogarniać hotspota i jeszcze robić kosmetyke. Mam jak najgorsze zdanie na temat pracy w Pepco. Właśnie jestem na etapie o rozwiązaniu umowy najlepiej w trybie natychmiastowym. Przyszłam do pracy w Pepco z pozytywnym nastawieniem wiedziałam że będzie ciężko ale nie spodziewałam się że będę zapieprzać jak w obozie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne określenie, obóz pracy, niech otwierają jeszcze więcej sklepów to na pewno się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Wieczór ludzie odpowiedzcie mi na pytanie W Gdańsku Osowie otworzyli sklep ale czy to jest normalne aby on świecił pustkami .....kiedy tam nie zajde jest pusto nie można nic kupić dla maluszka a i do domu też jest trudno.... personel nie zooroentowany w towarze zawsze tylko słysze nie ma ,bądz już sie sprzedało a o zwrotach już zapom nij pani starsza w blond kudłach i wiecznie nie zadowolonej minie od niechcenia przyjmnie ale kilka razy sprawdzi czy napewno wszystko sie zgadza aż jest mi głupio co kolwiek zwracać z uszanowaniem wasza klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalne w tym sklepie tam każdy pracuje jakby był pod nadzorem osoboście raczej omijam ten sklep albo patrze kto z obsługi jest na kasie,Kierownik sklepu to tragedja dziwie sie ze oni zatrudniają tak antypatyczne osoby pani ma minę jak by wyszła z obozu ...najgorsze ze to jedyny sklep w mojej okolicy ,,gtatuluje personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama niech się pani przyjmie tam do pracy i pokaże co potrafi - to po pierwsze . Po drugie - zanim przyjmiemy zwrot produktu bo coś komuś nie pasuje to mamy obowiązek obejrzeć tę rzecz czy na pewno jest pełnowartościowa i czy w ogóle widnieje na paragonie . To coś "dziwnego" tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym naszym klientom to się trochę w główkach poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to ,,coś,, dziwnego bo zwracając towar jak tej pani nie ma w sklepie to odbywa sie to bezproblemowo inne panie sprawnie i szybko załatwiają sprawe tak samo było w dniu wczorajszym bez problemu wymieniłam rozmiar i nie czułam sie jak idiotka a jakoś do pracy w waszym sklepie nie mam ochoty sie najmować bo opinia po osiedlu krąży ze kierownikczka tyle robi aby sie nie narobic i wyżywa sie na personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pyskówki chyba trochę główkę słoneczko przygrzało czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco nie ma sklepu wysyłkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy nocka wyprzedażowa,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wierzy że pepcowy konkurs dla pracowników ma szanse wygrać ktoś ze sklepu ? Jak było widać na konferencji ostatni konkurs dla pracowników skończył się tym że wszystkie nagrody (bez jednej) poszły do pracowników centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... Co za konkurs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwsze trzy miesiące zarabia się najniższą krajową. A później o ile więcej tej bazowej pensji? Czy te dodatkowe premie to kwoty około 100 zł czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam 8 lat i nigdy nie doznałam krzywdy a nawet jak trzeba było otrzymałam pomoc od Pepco.Zajmowałam rózne stanowiska i te dolne i te gorne. Odeszłam z przyczyn osobistych.I jak dzis czytam te Wasze wypociny to zal mi sie WAS robi,widocznie zycie nie nauczyło WAS ciezkiej pracy a i gar mieliscie zawsze pełen.Docencie co macie bo mozecie stracic wszystko i zatesknicie za Pepco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×