Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Co masz na mysli mowiac kluczyk. Rabat pracowniczy przysluguje. Chyba ze jestes na macierzynskim I w trakcie rozwiazywana jest umowa I placi ci zus. Wtedy juz nie. A kluczyk - koniec seri przeciez z kosza na sklepie kazdy klient kupuje. Chyba ze u ciebie robia jakies przekrety... no to wtedy juz ci nie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie pepco, ale muzyka w radiu była kiedyś fajniejsza i leciała tam taka piosenka która się zaczynała mniej więcej tak "cigarrets and coffee, sunday morning(...)" i był cytat na każdy dzień np."miłość jest jak masło, odrobina chłodu dodaje mu świeżości" A teraz non sto leci ta piosenka "dżoanaaa, dżoaaana" - a bardzo lubię to imię tylko ta piosenka jest ciężka, albo co taki facet ciągle "Rio de Janeiro, Equador" - i tak sobie cytuje na tle jakiejś dziwnej muzyki, a Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zniżka pracownicza przysługuje na macierzyńskim? Kiedyś słyszałam, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli zasiłek macierzyski wypłaca ci zus (czyli rozwiazała ci sie umowa w trakcie lub mialaś tylko do dnia porodu) to nie nalezy ci sie. Jeśli masz umowe na czas nieokreslony to jak najbardziej ci sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem że jeśli umowa wygasa mi podczas macierzyńskiego powiedzmy w czerwcu to do czerwca rabat mi przysługuje? Czyli do momentu mojej umowy z pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie PEPCO jest fajnym sklepem. Czasami zachodzę tam kupić potrzebne rzeczy. Bo można znaleźć w niskiej cenie. Ja na kupione tam rzeczy nie narzekam służą mi długo. Więc myślę, że jest to sklep warty polecenia. Tak jak napisała @bl w swojej wypowiedzi, można stamtąd nawet kupić jakiś ciekawy prezent na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokladnie nalezy ci sie rabat do czasu wypłacania urlopu macierzynskiego przez pepco. Pozniej przejmuje zus i juz ci sie nienależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do czerwca przysluguje ci rabat. Zreszta jesli przejedziesz swoim kodem to bedziesz widziec jezeli by ci sie nienalezalo to bys byla zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo kiedy ta kasiorka wpłynie na konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal ktos przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie juz przelewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ciekawe kiedy przeleją 'premie' świąteczne...pewnie w piątek,bo po co komu szybciej!Napiszą,że do 22.12 i czekaj człowieku na te miliony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jałmużna wpłynęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy się wam karny k...s za usuwanie niewygodnych postów. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Zaczęłam prace w pepco. Mam rejnowa M.Z, jakieś opinie?Fajna? czy się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jak jest z tymi zarobkami faktycznie na stanowisku kasjer-sprzedawca. W ogłoszeniach o pracę Pepco (kierownik konkretnego sklepu zapewne) często podają zarobki 2800 brutto czy 2000 netto, a to nie pokrywa się z tym co piszecie. Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz, po podwyżce, przy dobrej sprzedaży można zarobić jako kasjer 2300 na rękę. Pod warunkiem, że sprzedaz dobra jest. Z tego co wiem to większość sklepów teraz robi budżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarobimy po podwyżce to się okaże w piątek jak wypłata wpłynie na konto.Nie byłabym tak optymistycznie nastawiona na wysokość wypłaty.A już na pewno nie liczyłabym na 2000 na rękę przecież to nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie realne? Juz w poprzednim roku bywaly wyplaty po 2000 z groszami. I mowię tu o pensji kasjerek. Sklep standard - kasjerka ma teraz 1700 z groszami podstawy netto. Dolicz sobie do tego np.20% premi , czyli około 340 zł. I jest 2000. Wiem że nie wszystkie sklepy robią premię, ale większość tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka większość ? Zobacz sobie w poniedziałkowym biuletynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc to chyba nierobi... u mnie w rejonie moze z 4 sklepy i w tym jeden New Store! ja jestem ciekawa co zrobia za rok... bo sensacyjnej sprzedazy juz niestety niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim rejonie tylko jeden nie wyrabia. Reszta sobie radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalyscie juz wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie...i to sa cyrki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie kadrowe nie mogą się pewnie doliczyć po tych wszystkich podwyżkach i premiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeszcze nie mam wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde zawsze byla wyplata po 11 nigdy takich poslizgow nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dzisiaj nie będzie wypłaty....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata raczej powinna być. Ktoś przysnal. Osobiscie uwazam ze powinna byc dzien wczesniej a nie na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×