Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Sadze, że wielu osobom odpowiada praca po 12 godzin, jest wtedy więcej wolnych dni. Zawsze można poszukać sobie pracy od 10-18, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że znam. Bardzo często tam kupuję, mają dobre ceny i spory wybór. Bardzo fajny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym 12h pasuje, drugim nie. Dogadać się między sobą, ludzie, a nie wypisywać pierdoły o likwidacji! Ostatnio wszystkim się w tyłkach poprzewracało i zamiast zacząć od dyskusji i próbować coś ustalić, to od razu hasło - tak ma być już. No halo, chyba nie o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może czy będzie się otwierał pepco kolejne w ostrowcu w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jestem nowa która wytłumaczy kvi? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki będąc na zwolnieniu (ciąża) dostajecie wynagrodzenie tak jak wcześniej 10tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostajesz tak samo czyli 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w pepco nie wypłacają wczasów pod grusza, jedyna rzecz która dostajemy z funduszu socjalnego do premia świąteczna .Chyba się nie doczekamy pomocy od związków zawodowych, mogłyby powalczyć o lepszy socjal ale jak widać cały rok nikt nic nie robi . Osoby które są w związkach powinny się zastanowić po co się do nich zapisały. Ktoś baluje za wasze pieniądze i nie w głowie im poprawa sytuacji pracowników. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w pepco nie wypłacają wczasów pod grusza, jedyna rzecz która dostajemy z funduszu socjalnego do premia świąteczna .Chyba się nie doczekamy pomocy od związków zawodowych, mogłyby powalczyć o lepszy socjal ale jak widać cały rok nikt nic nie robi . Osoby które są w związkach powinny się zastanowić po co się do nich zapisały. Ktoś baluje za wasze pieniądze i nie w głowie im poprawa sytuacji pracowników. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kvi to bzdura. Nowy system POS to dopiero gratka. Znowu niedograne, ciagle problemy,paraliz,nieprzystepne, nieczytelne szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce jak czytam, że dół na górę robi... kto komu dał pracę pepco wam, czy sprzedawczynie pepco? Co innego jest towar wykładać a co innego jest go projektować. Powiedzcie mi drogie panie ile czasu zajęła wasza edukacja na sprzedawcę? Dwa lata zawodówki czy 3 dni szkolenia? Ja skończyłam studia a do do tego wszystkich programów graficznych musiałam się nauczyć sama ( jestem grafikiem) w wolnym czasie! do tego języki, darmowe staże.. w sumie z 8 lat. Więc wybaczcie ale jak przyszły pracodawca pyta ile chce zarabiać to mówię ze 5 tys i się tego nie wstydzę, bo sama na to zapracowałam. Wiec zamiast zazdrościć innym zastanówcie się nad sobą. Ja ludzi ciężko pracujących zawsze szanować będę.. ale zawistnych, co sądzą, że im się wszystko za darmo należy -NIGDY. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A juz jutro Karpacz witaj ponownie . Szaleństwo do białego rana. Kierownictwo zdejmuje maski maz , zona sue i tak niczego nie dowie .... Udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po 10ciu latach temat się wyczerpał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prosze WAS o pomoc- chodzi o produkt KVI- odzież, na przemysle wiadomo jakie produkty należą do kvi bo sa kody, natomiast na ciuchach mamy progi cenowe i same możemy sobie dawac dane ubrania pod wskazana cene ?? i jeszcze mam pytanie o bluzki kvi meskie po9,99- maja byc z długim rekawkiem czy z krótkim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym roku nici z premi swiatecznej ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tą premią na swięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pracownicy na macierzyńskim albo rodziciellskim nalezy sie premia swiateczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premię świąteczną to będziecie miały jak wyrobicie budżety , co może być trudne . Pewnie chodzi Wam o świadczenie z Funduszu Socjalnego a skoro tak to wczoraj był e-mail z Centrali że jest już powołana komisja socjalna która będzie podejmować decyzje odnośnie wykorzystania pieniędzy na różne cele . Ja mam nadzieję że jak co roku wypełnimy oświadczenie o dochodach w gosp. dom. i choć te 2-3 stówy dostanie się . I błagam - nie nazywajcie tego " premią świąteczną " bo to jest pomoc socjalna z Funduszu ( jak dla ubogich) a nie nagroda za Rok Ciężkiej Pracy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na L4 ciazowym nalezy się ta kasa na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u was też jest towar na socjalu na biurze na sklepie i cały magazyn zaje... towarem a palety dalej przychodzą. przecież to co oni robią to jedna wielka porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też ktoś nie pomyślał i przysyłają i przysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Czy pracuje jeszcze w Pepco KR jeb.... Bozenka???/ Pozdrowienia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo ile będzie tej kasiorki na święta np przy najniższych dochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ze w tym roku bedzie wiecej niz w poprzednim ;) 350 czy 300? jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada, co dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie słychać o podwyżkach na nowy rok- Biedronka/Lidl inne. U nas na razie cisza..... Powoli brakuje rąk do pracy.....Czym nas zatrzymają na stanowiskach? Dodam że pracy coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco to jedna wielka ściema to już praca niewolnicza budżety kosmos a dostawy codziennie nawet po 12 palet nic nie mają do zaoferowania pracownikom masz cicho siedzieć i dużo robić może dostaniesz otchłap w postaci świadczenia gwiazdkowego,ale to już nie te czasy co kiedyś trzymajcie się dziewczynki☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na l4-ciąża mogę kupić rzeczy ma kluczyk?czy nie mam do tego prawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×