Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
To ja z kolei polecam ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, świetnie wspomaga odchudzanie, przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach chudnie się szybciej i bardziej efektywnie. No i chrom też jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementacja która stosuje to jedynie tabletki Slimcea. Nic więcej nie potrzebuje bo waga sama leci... prawie sama bo mam prosta diete :) ale i tak jest ekstra ze SLIMCEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja stosuje diete mz czyli polowe zrec i samo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sensacją jest to jak działa Foreverslim.Nigdy wcześniej nie pomyślałabym że tabletki mogą być aż tak skuteczne.Dobrze sie stało że dałam się namówić na jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie miałam z tabletkami SLIMCEA. Doskonały zakup i doskonałę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tabletki Foreverslim.Są to pierwsze tabletki jakie biorę wcześniej stosowałam tylko diety.Teraz owszem też jestem na diecie ale dodatkowo wspomagam sie tabletkami.Na razie jest dobrze waga spada nic złego się ze mną nie dzieję.Oby było tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam 3 środki na odchudzanie. Przez okres brania 2 straciłam tylko czas. Uczulam Was abyście sprawdzały opinie, konsultowały zakup. Ja tego na początku nie robiłam i bbyłam bliska załamania że nic na nie działa. Dopiero jak zaczełąm stosować trzeci środek, tabletki Slimcea waga zaczeła diametralnie spadać. Było to wynikiem dobrej diety oraz właśnie SKUTECZNYCH tabletek na odchudzanie Slimcea. Schudłam 11kg co wydawało mi się nie realnie dla mnie. Slimcea faktycznie pomogła mi w wadzę ale również w zadowoleniu i pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdnuleskaa33
Ja stosowałam naturalny preparat afrykańskie mango i śmiało mogę go polecić. Jeżeli jesteście zainteresowane rabatem to śmiało piszcie do mnie na email magda.orzechowska87@wp.pl ponieważ otrzymałam znaczną zniżkę na kolejne zamówienia (zamawiałam większą ilość opakowań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Slimcea jest wartym zapoznania suplementem diety. Moja mama schudła stosując je około 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa to pewniak . Ostatnio jeszcze zainteresował mnie Forskolin. Nie łatwo jest znaleźć naturalny dobry suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkabielany
Wydaje mi się, że nie ma niestety skutecznego preparatu na odchudzanie bez diety i regularnych posiłków połączonych z ruchem (spacery, bieganie, fitness) nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się. W zeszłym tygodniu zamówiłam tabletki Slimcea. Doszły następnego dnia. Minął tydzień kuracji i już schudłam 1kg a to sam początek. Wydaje mi się żę ruszyła też moja przemiana materii. Fajny efekt daje hamowanie łaknienia, nie podjadam już wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama środków nie zastąpi zmiany jadłospisu, porcji ćwiczeń - warto pomyśleć, jak to działa na człowieka. Hamuje łaknienie, ale zmienia też metabolizm, dlatego warto jednak postawić na inny jadłospis i zbilansowanie diety. Zainteresowanym udzielę wsparcia, póki co nie wierzcie w reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sensacją jest to jak działa Foreverslim.Nigdy wcześniej nie pomyślałabym że tabletki mogą być aż tak skuteczne.Dobrze sie stało że dałam się namówić na jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odchudzanie opierało się na tabletkach Slimcea. Brałam je 2 miesiące. W tym czasie wystarczyło i schudłam 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_do_odchudzania
Zbliza sie lato, a ze troche mi sie przytylo standardowo przez zime, duzo czytalam na necie jak schudnac i znalazlam informacje na temat glukomannanu. Ogladalam rozne preparaty i kupilam Żyłoleum na www.naturleum.pl i jak narazie dobrze sie czuje, nie czuje glodu,zobaczymy co dalej. Na necie mozna znalezc mnostwo informacji na temat glukomannanu. Pisza tak wspaniale o jego wlasciwosciach, ze az grzech nie sprobowac :) Oprocz tego staram sie chodzic na dlugie spacery czy biegac, ale w taka pogode to kompletnie nie chce sie ruszyc z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo tego, że strasznie dużo tutaj reklamy to ja z własnego doświadczenia mogę polecić preparaty z młodym zielonym jęczmieniem. O ile stosuję się dietę i ćwiczenia to jęczmień świetnie wspomaga. Zawiera dużo błonnika, poprawia metabolizm. Ja akurat stosowałam Green Barley Slim bo jest polskiego producenta, nie mam zaufania do preparatów z Chin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecodywałam się slimcea równiez po opiniach. Opiniach z sieci ale również opiniach koleżanek które stosowały tabletki Slimcea. Warto było bo schudłam na nich 11kg bez większego wysiłku. Jedynie podstawowej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbujcie suplement diety Slimcea. Jest on wspomagaczem do kuracji odchudzającej przy założeniu że mamy dietę. Nawet najprostrzą i Slimcea powiększa efekty. Schudłam 12kg w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez diety i ćwiczeń to nic nie zadziała. Mi strasznie podpasował Forskolin i jego się będę trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRenall
Polecam, jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu. Straciłam bez ćwiczeń i diet 5 kg. Przy czym stosuję dopiero ten produkt dopiero miesiąc. Efekty są bardzo zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Forskolin. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego preparatu ale okazał się bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem o tym całym Forskolinie. Podobno to rewelacyjny naturalny środek. Sama zastanawiam się nad jego zastosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że podstawą jest zbilansowanie diety, zwiększenie ilości codziennego ruchu (nie tylko spalenie kalorii ale również odpowiednie dotlenienie organizmu) i do tego odpowiedne tabletki, z tego co sie orientowałam, to Foreverslim jest obecnie jednym z najbardziej popularnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że coś jest popularne TO NIE ZNACZY ŻE JEST DOBRE. Ja się już na popularnych środkach przejechałam. Ostatni raz postanowiłam zaryzykować i spróbowałam takiego nowego środku Foskolin. Jak narazie jestem zadowolona w końcu chyba trafiłam na coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×