Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

leż Coral, kochana, leż. A dają ci jakieś \" wspomagacze\", żeby nie powtórzyła się taka historia jak ostatnio? Szylusia - nie wydaje ci się, że miałaś podobne objawy jak Coral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral🌼 Bo nasza ja-neczka to chyba wróżka jest,bo co do mnie też mysli,ze to ciąża,a jak tak jest to bedziemy pewne,ze ona jest WRÓŻKĄ;););) Kochana wiem,ze zrobisz wszytsko aby teraz fasolkę donosic,z całego ❤️będe trzymała kciuki aby tak się stało.Wiem,ze leżenie nie bedzie sprzyjało dobremu nastrojowi,ale jak hormony bedą ci szalały i bedzie ci smutno i zle to pisz do nas.Ja mam caly czas dostep do netu i w pracy i w domu wiec bede poprawiała ci humorek jak hormonki beda go psuły;););) jerta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral🌼 Bo nasza ja-neczka to chyba wróżka jest,bo co do mnie też mysli,ze to ciąża,a jak tak jest to bedziemy pewne,ze ona jest WRÓŻKĄ;););) Kochana wiem,ze zrobisz wszytsko aby teraz fasolkę donosic,z całego ❤️będe trzymała kciuki aby tak się stało.Wiem,ze leżenie nie bedzie sprzyjało dobremu nastrojowi,ale jak hormony bedą ci szalały i bedzie ci smutno i zle to pisz do nas.Ja mam caly czas dostep do netu i w pracy i w domu wiec bede poprawiała ci humorek jak hormonki beda go psuły;););) jerta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral kochana, dbaj o siebie, teraz to leżenie ma juz inny wymiar:) Po prostu czułam, ze Wam się uda, nie wiem skąd, ale takie przeczucie, ze tak ma byc. I powiem Ci jeszcze jedno będzie dobrze, także nie mysl o tym co bylo. Jest tu i teraz. I pogratuluj ode mnie męzowi,jemu tez się należą \"uściski\" chocby tylko wirtualne. A ja postaram się zostac mamą póxno majową. Szylusia bardzo chce mi dotrzymac towarzystwa, ja tam obstawiam u niej raczej ten sam termin co u Ciebie, w kazdym bądx razie nie rozstajemy się przecież. Szylusiu, buzki się robi wpisujac słowo w kwadrat np wyraz [ kwiat ] ale bez sacji 🌻 Ale fajny dziś dzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka kochana to Jerta chciała zrobić bużkę;););)ale jej nie wyszło hehehehhehe Wiecie co tak sobie siedze i mysle i moze zrobię jutro test....a potem powtorze w piatek,no bo kurcze jak ma byc to juz będzie chyba co??? Hmn zobaczę jeszcze,bo jak tak czytam szczęśliwe wpisy Coral❤️to juz chcę wiedzieć co ze mna!!;);) Będę albo z Coral albo z Tobą ja-neczka;););)👄 Ale i tak musimy byc wszystkie razem dalejjjjjj A wiecie co teraz sie scwaniłam,bo wszystko co piszemy kopiuję do pliku na moim kompie wrazie jakby znowu jakiś geniusz nas wykasował wklepie wszystko co pisałyśmy;););) ojjjjjjjjj zaraz do domciu jak dobrze uffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka dzieki za uściski dla męża ,poprzytulam go mocno.No a ty staraj się żeby dołączyć do mnie jak najszybciej❤️ Jerta mam całą masę wspomagaczy,biorę luteinę w czopkach na podtrzymanie 3x2 duphaston tak samo enkorton i progynowa,tak że w leki jestem zaopatrzona🌼 Szylusia Jerta ma rację masz podobne objawy do mnie mnie wiec mam nadzieję że dołączysz do mnie,u mnie dzisiaj piersi znów wielkie i bolące a tak przez dwa dni był spokój więc dlatego traciłam nadzieję,zaczeło sie też bieganie do łazienki ale może dlatego ze piję dużo wody tak mi lekarz zalecił.....ale mój M się wysportuje przez to noszenie mnie do łazienki❤️ Sciskam was mocno i spróbuję obliczyć sobie termin...do lekarza idę za tydzień w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczę,może jak będę szła do domciu po pracy to mi przejdzie,przewietrzę się i chęć zrobienia testu minie:P Fakt chcę aby to już było teraz i pewnie zrobi mi sie smutno jak się nie udało ale z drugiej strony jakoś nie wierzę,ze mogłoby być już teraz tak szybko;);) :classic_cool:tak czy siak będzie dobrze,bo jak nie teraz to za miesiąc razem z ja-neczka;););) zmykam narazie do domciu zaraz🖐️odezwę się za niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka dzięki za linka Na jednym kalkulatorze wychodzi mi ze mam termin na 29 kwietnia a na innym że na 1 maja tylko ja nie wiem dokładnie jak wpisać długość cyklu bo normalnie mam od 30 do 33 ale teraz przed transferem wychodzi że miałam tymi hormonami skrócony do 29. Wiem tyle ostatnia miesiączka 25.07 dzień transferu 07.08 ale nie wiem czy mogę ten dzień podać jako dzień poczęcia ,bo podali mi zarodki 4 i 6 komórkowe czyli jakby 2 doby po zapłodnieniu..........ale wam namieszałam. Nieważne i tak czekam na was ,jak się okaże że Szylusia jest w ciąży to założymy topik majowy ,a potem poczekamy na Janeczkę 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Coral, ja myślę, że Ty i tak będziesz miała dla bezpieczeństwa cesarskie cięcie - także nie przejmuj się tak za bardzo datami. Ja moich chłopców urodziłam 14 i 16 dni przed terminem. Tylko córcia uodziła się punktualnie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:(:(:(:( Zrobiłam dzis 1,5 h temu test............tak jak myslałam nic z tego.......od razu gruba jedna krecha........polożyłam go na szafce....wchodzę teraz aby go wyrzucić a tam cieniutka jaśniutka druga kreska. No ale wynik ważny jest po 3 minutach a nie po 1,5 godzinie więc raczej musze zapomnieć,że zobaczyłam po takim czasie druga cieniutka kreseczkę,bo to pewnie prze utlenienie się testu albo cos w tym rodzaju:O:O Teraz pozostaje mi czekać na @,a piersi mam nabrzmiałe,brzusio pobolewa,spać nie mogę ehhhhh:( ja-neczka w takim układzie dołączę do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Szylusiu, ja jak nie byłam w ciąży to nawet po całym dniu nie wychodziła kreska, uwazam ze za wczesnie zrobiłaś test. Za parę dni wyjdą juz dwie mocne krechy :D Choc nie powiem, byłoby mi miło gdybys czekała razem ze mna, ale u Ciecie to za bardzo pachnie ciaza, zeby mogło wskazywac na coś innego :) Jakie masz objawy? Coral, jak sampooczucie mamusiu? Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka❤️ Objawy....hmn hmn pobolewa mnie podbrzusze,czuję się tam lekko nabrzmiała,dość często mam ostatnio wzdęcia,piersi nabrzmiałe,sutki kilka dni temu były bardzo wrazliwe,ale teraz juz mniej choc odczuwam je,pobolewa mnie kregosłup lędzwiowy.....chyba to tyle.Temperature wewnatrz mierzylam sobie wczoraj rano(ale jak juz pisalam chyba w moim przypadku nie mialo to i tak sensu bo nigdy tego nie robilam),wstalam niestety raz w nocy na siusiu,a temp.wczoraj rano była 36,8 więc też nie wskazuje na ciąże:( Ale i tak wszystkie te objawy moga byc przed @,nigdy tak nie mialam no ale to tez moze swiadczyc,ze moze cos mi sie przypałetało tam ehhhhh Wiesz nie chce mi się gdybac;)poczekam do terminu @i mam przeczucie,ze niestety przybedzie,ale to plus bo dotrzymam Ci towarzystwa;);) Coral kochana❤️jak samopoczucie??? paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia moim zdaniem to może być oznaka ciązy. W testach o ile dobrze pamiętam, zawsze najpierw wychodzi pierwsza gruba kreska a potem ta druga cieńsza. Może Dlatego taka cieńka wyszła, że masz jeszcze kilka dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta🌼 Wiesz ta cieńsza wyższła dośc pózno,niewiem dokładnie kiedy,ale zanim kolejny raz weszłam do łazienki minęło 1,5 h,więc sama nie jestm pewna po jakimczasie ona sie pokazała,bo ja po 5 minutach widzac grubą kreche wyszłam z łazienki;) Hmnnn nie łudze się bo nie ma sensu,czuję w kościach ,ze @przyjdzie:(:(no ale cóż nikt nigdy nei mowil,ze bedzie łatwo i szybko;) Czuję sie coraz gorzej,w sensie bolacego brzucha i coraz bardziej mi to przypomina ból przed @,no w końcu 3 dni zostały brrrrrrrrrrr Trduno się mówi,będziemy działać po @,mam nadzieje,ze bardziej intenstywnie niż ostatnio;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pusto jakoś. Najbardziej zawsze niepokoi mnie brak Coral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pssssssssssssss JERTA Coral❤️❤️❤️sobie odpoczywa,leży w łóżeczku i czeka na jutrzejszy dzionek,bo pojedzie wtedy na drugie badanie i będzie na 1000% wiedziala,ze jest w ciąży!!!;););) Musi byc z nią wszystko tym razem ok,on apoprostu osfaja sie z ta myślą,ze się udało,prawda Coral🌼??? eeeeeeeeee chcę do domciu,piersi mi ciążą,brzusio boli,no i szyjka macicy jakos mnie ciągnie bleeeeeeeeeee,kurde co się ze mna dzieje:(:(:(wstrętna@będzie chyba w tym miesiącu strasznie boląca:(:( KOBIETKI CO WY ROBICIE PUSTO SIĘ ZROBIŁO???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Szylusia, jak się okaże, że nie jesteś w ciąży to stawiam Ci duże lody, podczas mojego kolejnego pobytu w Gdańsku - ja mama trojga dzieci ci to obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta❤️❤️ Kochana to szykuj juz kasiorkę ;););)bo za 3 dni wybuchnę wstrętna @!!! Chociaz ja-neczka nie będzie sama na końcu maja;););) A kolejne staranka zaczniemy po @ czyli cos od 1-ego września,hehe z drugiej strony fajnie by było,bo 28-ego września będziemy mieli 5-tą rocznice ślubu,ale by był fajny prezent dla męża;););) eeeeeeeeeee kurcze jak na złość dni ciągnał sie w nieskończoność!!!! chcem do domku:(:(:(a to dopiero 14.35 ehhhhhhhhhhh DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIĘ PISZCIE TO CHOCIAŻ CZAS BĘDZIE SZYBCIEJ PŁYNĄŁ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu ja też nie wiem co mysleć o tym Twoim teście, ale myślę, że jest duże prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży - będę Ci to truła do znudznia- razem z Jertą ;-) A gdzie ja jestem gdy sie nie odzywam? siedzę od rana przy kompie i \"rabotam\" podczytując forum. Ale już się uporałam z mailami, popakowałam i wysłałam paczki i robię sobię szybki obiad: fasolka szparagowa i rybka smażona -tylko dla siebie, bo mąż w pracy gdzieś do północy, a synek u babci, na pewno dostanie obiadek. Moje allegro: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniAnia - widziałam Twoje aukcje na allegro. Gdzie się zaopatrujesz? była kilka tygodni temu we Frankfurcie nad Odrą i kupiłam sobie fajna bluzkę w sklepie Adler i bardzo żałuję, że tylko jedną. Czy tam gdzie się zaopatrujesz jest Adler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta jeżdżę do Gorlitz i będę tam pojutrze jest tam sporo sklepow firmowych odziezowych ale czy ten akurat to glowy nie daje... byla obnizka moze? możesz pokazać foto tej bluzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAALLOOOO😭 Kobietki nam zamilkły,nie maja chęci pisać, Coral❤️pewnie sobie w najlepsze leży a my tu czekamy na wieści jak się czujesz zafasolkowana kobietko??;););) Miffy,Madafi,Ametyst a wy co ??Obraza jakas czy już wam się nie chce z nami pisać:(:(:(??? Wiecie co ja juz bym chciała dostać @bo te dziwne bóle pleców i podbrzusza mnie zaraz wykończą,normlanie jest to dla mnie nienormalne,a nawet jakbym była w ciąży(raczej wątpliwe)to chyba cholerka nie ma takich bóli w niej,no chyba,ze dzieje sie cosik nei tak!!! Poza tym juz 3 dni przed okresem to mialam wielkie zachcianki i duzo jadłam a w tym miesiącu brak apetytu i jestem mniej wściekła,bo zawsze już sie wyzywałam na moim mężu;););)ale wiecie jak jest to wszystko może być autosugestia mojego mózgu w związku z pragnieniem zafasolkowania!!! Ojjjjjjjjjjj co za tydzień będzie ciężki brrrrrrrrrrrrrrr Oby do piątku;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×