Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

A i jeszcze jedno, pisze na raty bo mam sklerozę, to ten wiek chyba już :P Coral- podoba mi się Twoja stopka i nawet nie wyobrażasz sobie jak się cieszę ze sie Wam udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka Hmn czy jestem pewna ???Nie chciałabym być ale bóle jakie obecnie mam sa bardzo podobne do bóli przed @,mimo,iz mialam kilka innych objawów swidczących bardziej o ciązy to teraz już ich nie mam,a może poprostu były bo ja chciałam aby były:(:(:( Hmn teścik......to kusi,ale niewiem czy jest sens skoro ten we wtorek wyszedl hmn hmn raczej negatywnie.Fakt @ powinna byc między dzisiaj a max. w niedzielę,no i sama niewiem czy zrobić??? 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie OK; wiesz, podejrzewałam, że masz problem z internetem (może dlatego, że ostatnio też mam takie przygody) i wierzyłam, że nic złego się nie dzieje.... A ile będziesz musiała leżeć? Rosnące pierwsi już od początku ciąży to zupełnie zdrowy objaw - też już od dawna cisną mnie wszystkie stare staniki... Ok. 6 tygodnie (od OM) dokuczały mi też wzdęcia i miałam nawet jednodniową przygodę z wymiotowaniem i biegunkami, ALE PRZESZŁO! Wczoraj byłam u lekarza. USG połówkowe czeka mnie za 4 tygodnie. Wczoraj słuchaliśmy serduszka dzidzi, biło zdrowo, a do tego było słychać mocne kopniaczki. Na ciągnące bóle z prawej strony podbrzusza lek. zalecił magnez (kupiłam sobie w Niemczech takie tabletki musujące do rpzuszczania w szklance wody o smaku cytrynowym - zawsze to fajniej wypić dobry napój niż łykać tabsy). I ponakupowałam towaru w Niemczech, tak że byłam na tych zakupach od 13ej do 19ej - nogi włąziły mi do d... I jeszcze z pół godziny stałam na granicy, bo była kolejka na przejściu... Szylusia, a więc to 28 dzień Twojego cyklu? może zrób jutro rano test? wiesz - wtorek a sobota to duża różnica - może wreszcie pokaże 2 kreski i Twoje posty zmienią wreszcie ton :-D ;-) hehe Czekam na wieści!! Moje allegro: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia Wiesz hmn jestem niecierpliwa,bo juz bym chciała wiedziec czy te bóle to na @ czy może (choć wątpię)jednak na fasolkę;););) Ale z drugiej strony wiem,ze nie do końca chcę zobaczyc te jedną kreskę,może dlatego,ze tak sie nakręcam tymi objawami:(:(,ktore mogą być poprostu wywolane mysleniem o tym albo przed stres zwiazany z tym wszystkim!!!!! No ale w sumie jak @ mam dostac między dzisiaj a niedzielą to chyba jak zrobię jutro to powinno już cos być jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz który to będzie jutro dzień cyklu i w którym dniu mogło dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka cieszę się że podoba ci się stopka,ale w poniedziałek zmienię jak lekarz ustali mi termin bo mimo wszystko że wiem kiedy co było zapłodnienie to jakoś nie mogę sobie poradzić z terminem . Poza tym i tak mam nadzieję być na majówkach ....na które wy się załapiecie z całą pewnością❤️🌼❤️ Szylusia wydaje mi się że nic ci nie pozostało jak czekać ,wiem że się denerwujesz i już chciałabyś wiedzieć ....ale dwa dni to nie tak długo.Ja cały czas trzymam kciuki i wierzę że do mnie szybciutko dołączysz❤️ MoniaAnia ja wzdęcia mam prawie cały czas no i zaparcia ,ale teraz bardzo uważam na to co jem i już trochę lepiej. Piersi zrobiły się ogromne i to zaledwie w kilka dni,ale myślę że trochę pomogły te hormony co łykam. cieszę sie że z twoją dzidzia wszystko dobrze.....pogłaszcz brzuszek i nie przemęczaj się....a tak szczerze sama bym poszła na jakieś zakupy,chociażby po ten nowy biustonosz. Pozdrawiam was gorąco...i idę zjeść śledzika właśnie mama mi przywiozła i ogórki kiszone.Mama moja myśli że każda kobieta jak zajdzie w ciążę to ma ochote na kwaśnebo ona tak miała....ale śledzia zjem z przyjemnością❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29-TY DZIEŃ CYKLU(PRZEWAZNIE MAM 28 DNIOWE ALE OSTATNIO MIALAM PO 30-STU DNIACH) JAJECZKOWANIE MIALAM MIEDZY 9-15 SIERPNIA PRZYTULANIE BYŁO KOŁO JAJECZKOWANIA W DNI 7,8,10,15 TAK JAK PISALAM JUZ NIE SKŁADAŁO NAM SIE CZĘŚCIEJ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia te dni 7,8,10,15 czy to są dni sierpnia czy dni cyklu? Bo jeżeli cyklu to lodów Ci nie stawiam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli to były 7,8,10,15 sierpień to i tak trafiliście super i mały \"ktoś\" z tego będzie. Co sądzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta te dni to sa dni ,w ktorych udało nam sie poprzytulac;);) P.S. BYLAM W APTECE KUPILAM TEST,ROZMAWIAM Z PANIA JAKI JEST NAJLEPSZY,CZY QUICK VUE CZY PRE-TEST,PANI MOWI,ZE JEDEN I DRUGI JEST BARDZO CZUłY,ALEEEEEE QUICK VUE OSTATNIO ZOSTAL WYPUSZCZONY Z WADA BYL PUSTY,WYNIKI WYCHODZILY FALSZYWE.....................HMN JEST NIC NADZIEI BO JA WE WTOREK WLASNIE ROBILAM QUICK VUE;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia :D a kiedy robisz teścik? Nie bardzo rozumiem określenie jajeczkowania jako przedział paru dni, jak Ty to liczysz? A poza tym trochę tych przytulanek bylo,a plemniki moga przeżyc w odpowiednim środowisku 5 dni :) Jak byly fałyszywe to juz sama wiesz :D Coral, czyzby pora juz na smaczki? Jerta , ja tez sie pisze na te lody, Szylusia stawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem dziewczyny kiedy robic,czy jutro oczy w niedziele a moze poczekac do poniedzialku(oczywiście jak do tego czasu nie dostane okresu) A co do testów QUICK VUE to tak pani magister w aptece mowiła,ze wyszła pusta partia,ze wychodzily błędy i nadal te testy sa w sprzedaży!!! Co do jajeczkowania no to co poradzę na to miałam je 6 dni,a miesiąc temu 5 dni niewiem moze to przez t,ze tyle lat stosowałam tabletki antykoncepcyjne:(:( Niewiem,siedze sobie i piję winko aby o tym nie myśleć,ale znając zycie pewnie nie bede mogla spac w nocy ehhhh NIEWIEM CO ZROBIę(ale i tak dziewczyny mam złe przeczucia,ze @będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Janeczka śledziki palce lizać....nie mam jeszcze specjalnie zachcianek i smaczków ale ....ten śledzik to mi dziś przypasował Szylusia widzę że gorąca atmosfera ....mam nadzieję że nie bedziesz nas trzymać bardzo długo w napięciu 🌼 Jerta pozdrawiam cie serdecznie i zaglądaj częściej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak myslicie zrobic jutro test???? wyjdzie dobrze w sensie wiarygodnie czy poczekac??? 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia naprawdę nie wiem .....ja bym chyba poczekała,chociaż samo sobie niejednokrotnie mówiłam żeby poczekać do terminu @ a potem i tak traciłam fortune na testy.....a zrobiłam ich sporo w mojej 10 letniej karierze starankowej.🌼 Myślę że najlepiej zadecyduj rano jak się obudzisz.....może stwierdzisz że poczekasz jeszcze dzień a może pod wpływem impulsu pobiegniesz do łazienki. Nie ważne kiedy zrobisz ja i tak cały czas trzymam kciuki...i postaram się ich nie puscić do rana,a ja dotrzymuję słowa buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu ja ostatnie miesiączki też miałam nie bardzo regularne, więc wolałam poczekać z moim testem i zrobiłam chyba dopiero po 33dniach od OM. Ale nie wiem czy Ty taka cierpliwa jesteś... ;-) Co do Twojego ostatniego testowania, to zrobiłam pare testów w swojej karierze i zawsze patrzałam na nie po pół dnia jak sroka w gnat i nigdy nawet później nie pojawiały mi się żadne blade drugie kreski... więc może ta Twoja o czymś świadczy... My tu grzecznie czekamy - jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmn hmn Niewiem jak powinno byc ale wlasnie sie kapałam i sobie zbadałam szyjkę,jest nisko(ale tak jest zawsze mam tylozgiecie macicy),dosyc twarda i otwarta,ale jest tam inaczej bardziej ciasno i dookoła pulchno,upławy hmn jak nie na @ jak narazie ,bo sa białe,takie hmn jest ich sporo(cały czas wydaje mi sie ze juz @),ale to wszystko raczej wskazuje na @:(:( Kochane dośc gdybania bo to nic nie da,sama jestem w szoku,ze tak reaguje,bo jakos do tej pory byłam spokojna,a od kiedy mam te dziwne objawy nie moge sobie ze soba poradzic na co jestem strasznie zła!!!! Zobacze rano,chyba raczej zrobie test jak wyjdzie negatywny przestawie sie na opcje szybkiego dostania @,bo to chyba juz bedzie pewne,ze nie zrobi sie pozytyw!! Mam bynajmniej nadzieję,że nie bedzie on robiony za wcześnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rwałyśmy włosy z głowy, bo nie było Coral. Teraz będę siwa, bo czekam na wiadomości od Szylusi. Ja kiedyś jak podejrzewałam, że mogę być w ciązy , to kupiłam test w Centrum Handlowym i poszłam tam do toalety, żeby się przekonać a to było popołudniu. W ciąży nie byłam. Zazdroszczę cierpliwości, bo ja pewnie robiłabym test codziennie i porównywałabym, czy kreska jest coraz grubsza. Ja jutro ok. 9.00 włączam komputer i czekam na informacje. Coral cieszę się razem z tobą. MoniaAnia zaglądam na Twoją stronkę na allegro - może się na coś skuszę. U nas w rodzinie głównie moja córka zarabia na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia, zrob ten test, nie trzymaj ludzi w niepewnosci. Paznkcie przez ciebie poobgryzam:DTrzymam kciuki, coś mi się wydaje, że to ciąza. Coral - GRATULUJE. Bardzo się cieszę, naprawde. AZ sama nie moge uwierzyc, ze się tak wami przejmuję, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta Ja też bede pewnie cos koło tej godziny,bo niestety ide jutro do pracy na 4 h(sezon urlopowy)po pracy juz nie wracam do domciu jedziemy z męzem do mojej babci na 90-te urodziny 150 km od Gdańska na mazury,impreza rodzinna,wracamy w niedziele wieczorem Jakbym ze starchu nie zrobiła jutro to dowiecie sie w poniedzielek,bo wcześniej nei bede miala netu:((:( Ale chyba ja sama nie wytrzymam i zrobię ,choć sama nie jestem pewna;)chyba mam stracha,zeby sie nie zdolowac!! Choc oczywiscie nie ma czym,bo to dopiero pierwszy raz;););)w sensie pierwsze starania,bedzie dobrze nawet jak nie bede zafasolkowana to bedziemy sie starac po @ Obawiam sie tylko czy to nie za wczesnie jutro??no ale jak bedzie negatywny a @ nie przyjedzie wtedy zrobie kolejny np.we wtorek:D:D lece spac jutro ciezko dzien paaaaaaaaa p.s.winko dobre na wszystko,chyba nawet bede spala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! znalazlam Was dopiero teraz i musialam sie odezwać, przywitać, pogratulować i pokibicować. Coral niech Ci ta beta rośnie i nie robi numerów spadając. U mnie 19 tc, jest ok mdlości już nie są stałym elementem życia, chociaż częściej są niż ich nie ma. Będę miała synusia:D Tak wychodzi od 13 tc. Mimo początkowych problemów, mały rośnie, ale brzuchem mogę się pochwalić dopiero od może 2 tygodni, nawet teraz niewtajemniczony moze pomyśleć, że się najadłam śliwek:)Waga ruszyła 1,5kg od początku ciązy. Szylusia, ja swój test zrobiłam 4 dni przed @ i po godzinie pojawiła sie druga słabiuteńka kreska. Czasami wpatrywałam się w nią po kilka minut, bo wydawało mi sie, że tylko ja ją widze. W dniu @ wstałam o 4 rano i robiłam test strumieniowy i wyszła druga kreska, mocna w wyznaczonym czasie. Wcześniejsze objawy też miałam raz na @ ale czesto inne i brzuch był twardawy i mieszało mi to w głowie. Powiem Ci tylko, ze jak robilam test w cyklu poprzedzajacym ten szczęśliwy to nawet następnego dnia nie było śladu drugiej kreski. Trzymam kciuki:) Miłej nocki. Jutro nadrobię czytanie. Fajnie, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronna obserwatorka
Szylusiu, ja test podejrzewając ciążę zrobiłam po południu w kibelku sklepowym! i wyszły mi 2 kreseczki!!!! idź do lazienki, siuśnij i napisz, że jesteś w ciązy!!!! :) bo wszystko na to wskazuje, z moich ciążowych doświadczeń tak wnioskuję. i nie męcz tej szyjki już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:( OKRESU NADAL NIE MA,ALE TEST WYSZEDł NEGATYWNIE,DRUGIEJ SłABEJ KRESCZKI TYM RAZEM NIE MA:(:(:( 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 DZIEKI DZIEWCZYNY ZA TRZYMANIE KCIUKóW P.S. Smutno mi jak cholera,bo we wrześniu może się też nie udac bo mój mąż własnie wczoraj sie dowiedział,ze w moje jajeczkowanie wypływa w morze!!!😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałe bywalczynie i nowo przybyłe również :D Szylusiu, taki sluz to również objaw ciązy.Kochana, tak czy inaczej trzeba byc dobrej myśli. Coral, cieszy mnie Twój nastrój i ze te maleńkie szczęścia rosną. Nie dziwię sie Twojemu mężowi, ja też bym obwieściła to wszystkim na okokoło, ale z powodu tego co było kiedys będę czekac do 3 miesiąca. Już się nie mogę ddczekac Twojej wizyty:) Milka, ale szybko wiesz, że to synek. I to od 13 tc. Na jakim usg byłas, takim zwykłym czy jakimś lepszym? A brzuszek jeszcze urośnie :) Pozdrawiam i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szylusiu, teraz dopiero przeczytałam Twój post, przykro mi :( ale poczekaj jeszcze trochę może druga kreseczka wyskoczy, może do zapłodnienia doszło później niz obstawiasz> W końcu @ nie ma, to zawsze jest nadzieja. Ja tam kciuków nie puszczam i trzymam dalej :) ściskam Cie mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 Nic z tego,test robiłam o 6.40,do tej pory nie ma zarysu drugiej kreski,poza tym czuję jak mi się tak @ szykuje,już nawet upławy sa ciemniejsze😭😭 Więc widzisz chciałam poczekac na Ciebie ale jak nie odwołaja wypłyniecia w morze mojego męża to mogę być na czerwcówkach najwcześniej:(:(:(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, spokojnie poczekaj, może @ jeszcze nie przyjdzie. Pamiętasz dizewczyny pisały ze nawet po terminie miały jedna kreskę, a dopiero po paru dniach dwie. Nie chce Ci robic nadziei, ale ja bym jeszcze jej nie traciła. Z z tym przyszłym miesiącem, to moze jeszcze sprawa nie zamknięta, powiedz jak dlugie masz cykle i którego Twój mąż wyjeżdża. Spróbujemy coś wyliczyc. Głowa do góry, powiedz sobie bedzie dobrze. I uwierz w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka spokojnie:) Ja juz sie przyzwyczajam do tej mysli,ze sie nie udało i wiem,ze chcesz mnie pocieszyc,ze moze jezcze nie przyjedzie,ale ja juz wiem,ze @ bedzie i to dziś!!! Z tego wynika,ze na dobre mi sie przestawiło i drugi miesiąc z kolei mam 30-dniowe cykle. Mąz wypływa od 4-15 września,więc trafi jak nic:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×