Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Wiem wiem jestem marud,ale choc bardzo chce nie dostac @to mam dziwne przeczucie,ze ona nadejdzie Fakt czuje sie inaczej niz zwykle przed @ale wiadomo rozne rzeczy moga spowodowac zmiane reakcji:(:( Nadal boli mnie podbrzusze,nadal ciagnie mnie szyjka,nadal bola mnie ledzwie...........piersi wieksze pobolewaja,ale wrazliwosc sutkow prawie ustapiła......no doszlo to dziwne wrazenie jakby caly czas dostawala @,czuje sie jakbym byla tam mokra:D:D:D:D Innych objawów chyba nie mam, ehhhhhhhhhhh bedzie to @ albo coś się ze mną dzieje nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście my dwie na posterunku. Coś jest z toba nie tak, bo jesteś w ciązy i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta🌼🌼🌼 Kochana pewnie,ze bym chciała aby to co piszesz i aby moje objawy swiadczyły o ciąży,ale wiesz dzis czuję się jak na @ niestety:(:(:( Więc chyba nic z tego😭😭 A słuchaj wiesz może kiedy będać w ciązy zamyka się szyjka macicy??? Bo ja mam otwarta co też swiadczy o tym,ze nic z tego nie wyszło:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarta
Ja w ciąży chodzilam z otwartą na 1-1,5 cm, przez kilka miesięcy. Szylusia - wczoraj czy przedwczoraj czytalam na tym forum o pierwszych objawach ciąży. I ktoś napisal wyrażnie - to są objawy jak na okres, tylko mocniejsze. Poszukaj może znajdziesz. Fajna pogoda pojechałabym jeszcze raz na urlop. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM SŁONIKA SZCZĘŚCIA Z TOPIKU LIPIEC 2007 Dla Coral i dla nas wszystkich ;);););) ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że mnie nie było ,ale dwa dni temu była u nas solidna burza i zerwało linie nie było prądu wczoraj a internet zaczął działać dopiero przed chwilą . Jeszcze was nie czytałam bo nie wiem jak mi ten internet długo podziała. U mnie wszystko dobrze beta nadal rośnie wyniki dobre idę teraz poczytać a potem jak mi się uda napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarta
Coral kochana nasza - my tu włosy z głowy rwiemy. Ja umieściłam już ciebie w szpitalu (tfu, tfu - odpukać w niemalowane). Ale nam strachu napędziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE KOCHANY BOŻE KOCHANY Coral❤️❤️❤️ Czy ty wiesz ile ja sie strachu prze ciebie najadłam!!!!!!! O matko!!!!! Od razu dawaj swój nr.tel.bo kolejnej takiej akcji to nie wytrzymam w tak wielkiej niepewności!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DJAK SIĘ CIESZĘ ,ZE JESTES I ŻE WSZYSTKO OK,OJJJJJJJJJJJJJJJ ULZYŁO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONIK PODZIAŁAŁ TO JESZCZE RAZ GO WKLEPIĘ,A CO!!:D ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta sama dość nerwów zjadłam jak wam dać znać że wszystko dobrze.Mąż mój nie pracuje więc też poza domem nie ma dostepu do internetu,a z tym numerem telefonu to dobry pomysł zaraz sprawdzę która ma podanego e-mail i wyślę jednej z was . Szylusia jesteś w ciąży czy nie bo jeszcze dokładnie nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️❤️ Hmnnnn czy jestem nie mam pojęcia,we wtorek zrobilam test(4-6 dni przed@)wyszła jedna kreska,po 5 minutach poszlam do łóżka i wrócilam za 1,5 h i jakoś tak luknęłam znowu na test i była lekka druga kreska,ale to juz po ptakach bo wynik wazny jest po 5 minutach!!! A teraz czekam objawy różne rózniste a @ ma być jutro najpożniej w niedziele,no i mam przeczucie ze tak sie stanie!!!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral🌼jak to twój mąz nie pracuje???Jest na opiekuńczym czy nie daj Bóg go zwolnili???:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kika83 I nie płacz bo ja już wylałam tak dużo łez ,że chyba wystarczy narazie jestem bardzo szczęśliwa i mam zamiar cieszyć sie tym szcześciem długo.Widzę że ty też z brzuszkiem już większym.❤️ Szylusia wysłałam Ci e-mail z numerem telefonu.Może zrobiłaś test za wcześnie ,poczekaj do poniedziałku jak @ nie przyjdzie to zrobisz kolejny test. Mój M jest w tym tyg. na urlopie,narazie zwolnienie mu nie grozi dzięki Bogu...ale moja mama w tym tygodniu nie dała rady do mnie przyjechać wiec mój M wziął urlop.Bo jednak cały czas ktoś musi być ze mną ,nawet do ubikacji mam problem iść sama bo boję się bardzo wysilać. Pozdrawiam was serdecznie Od dwóch dni mam straszną zgagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhhhhhhh Jaki mam zły dzień,nie dość,że noc znowu do tyłu bo była u nas od 0.30 do 2.30 wichura,lało i waliły pioruny to jeszcze się zle czuję a rano było tak fajnie,myslała,ze w końcu dzień spokoju ale długo sie nie cieszyłam:(:( A tu przed pracą dostałam biegunkę tak poprostu bez przyczyny Siedzę, stoje, krece się ,boli mnie kregosłup i wzdęta jestem i boli brzucho od tych gazów,coś jem aby mniej bolało,teraz sobie parze miętówkę z jabkiem,bo tylko taka miętowa tutaj mam:(:(:( Ehhhhhhhhhhh gdybym już wiedziała dlaczego tak fatalnie się czuję to byłby inaczej,bo gdyby to była ciąża to mozna sie czuć zle,wtedy bym byla spokojna a tak niewiem czy to na @ czy to fasolka😭😭😭bezsensu to wszystko Ale i tak mimo,ze te objawy sa zupelnie inne od normlanych przed @ to mam dziwne przeczucie ze przyjedzie i bedzie najokropniejsza!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja też mam wzdęcia zaparcia i gazy .......ale wiem z jakiego powodu więc może ty też. Trzymam za ciebie mocno kciuki bo chcę założyć z tobą topik majówek. Chociaż nie wiem czy lekarz nie obliczy mi terminu na koniec kwietnia ale i tak czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Coral, jak fajnie ze u Ciebie wszystko ok :D A o ile wzrosła Ci beta? Szylusiu, spokojnie, zobaczysz ze @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️❤️ Ojjjjjjjjjjjj jak się cieszę ,że jesteś cała i znowu z nami🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ja też bardzo chce byc z Tobą na majówkach,ale kochana,nawet jak nie teraz to wiesz jeszcze załapie sie na koniec maja;);););)a Ty staraj sie z ginkiem abyś miała termin na maj a nie na kwiecień!!! Co do gazów,wzdęć itp.ja juz nie mam siły,bo kutwa od tygodnia to już przesada nie wazne co zjem zawsze wzdęta jak balon,jelita az bolą,mimo,iz cały czas prykam!!! Zobaczymy.........wiecie co co ma byc to bedzie ale ja już bym chciala poprostu wiedziec czy fasolka czy @ to bym inaczej myslała a tak kurde te dolegliwości i jeszcze 1-3 dni czekania ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka przepraszam jeszcze raz że nie dałam znaku życia ,przez dwa dni ale poprostu prawie odcieli nas od cywilizacji ,jeden dzień nie było prądu a potem internet nie działał. Więc bete robiłam wczoraj i wyszła 2850 ,mój lekarz powiedział ze przyrasta prawidłowo.....ale na tym etapie nie może jeszcze powiedzieć czy to ciąża pojedyncza czy mnoga . W poniedziałek mam wizyte z USG bo mój lekarz chce sprawdzić czy nie jest to ciąża pozamaciczna. Powiem ci szczerze że wiem że jestem w ciąży bo wszystko na to wskazuje beta ,moje samopoczucie itp.Jednak wcale w to nie wierze i jakoś nie czuje że tam mam coś pod sercem .......może boje sie zapeszyć ,nie wiem może jak zobaczę na usg .Narazie nikt o tym nie wie tylko moja mama i teściowa ....chociaż mój M już chciałby się chwalić całemu światu❤️ale po ostatnim doświadczeniu postanowiłam że nie powiem nikomu dopuki nie bedzie już widać brzuszka .....chociaż też nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja od kilku dni mam to samo co ty,tylko bardzo uważam co jem chociaż nie zawsze to pomaga....ostatnim razem zaraz na początku ciązy miałam tak samo. Ja myślę że to dobry znak ,trzeba mieć nadzieję A żeby troche to złagodzić to nie jedz smażonych rzeczy tylko gotowane,jedz razowy chleb ,unikaj wszystkiego co wzdyma i pij dużo wody a nie jakieś napoje gazowane.....trochę pomaga. Pozdrawiam wszystkie gorąco❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral,wiem,ze bedzie wszystko ok,musi byc za długo czekacie na fasolke i w końcu bedzie dobrze,a może z odrobina szczęścia będą dwie fasolki;) ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ TO DLA CIEBIE ABY WSZYSTKO SIę DOBRZE UKłADAłO!!!!!! Widzisz kochana,ja od tygodnia nie mam zbynio apetytu,a nawet jak juz sie najem to i tak nie jest to smazone(bo ogolnie tego unikam),jest to miesko gotowane,warzywka (wszystko z parowaru)jakies pierogi gotowane,więc niewiem co mnie ak wzdyma,jem owoce pije soki,gazowane bardzo rzadko,bo tez tego unikalam i unikam!! Zobaczymy,wypilam lampke winka czerwonego i zrobilo mi sie dobrze wiec kozystajac z tego ide do wyrka ,moze w końcu przespie noc,no i od jutra znowu nerwówka do niedzieli i bieganie do toalety jak tylko poczuje sie mokro tam i sprawdzanie czy to @:(:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ładne te słoniki DZIĘKI❤️ A ja mam piersi coraz większe.....ale myślę że to też przez to że biorę tyle hormonów.Mówiłam dziś do męża że musi mi kupić nowy biustonosz...a on na to że mogę chodzić bez,jemu to nie przeszkadza.....ale bez żartów czy to normalne żeby na początku ciąży tak piersi sie powiekszyły🌼 U nas w nocy znowu była burza ,nie można było spać przy tym straszna wichura....a was też nawiedzają te burze. Janeczka a co u ciebie ,kiedy wypadają ci kolejne staranka i czy idziesz w tym cyklu do lekarza.....bo ja czekam na ciebie i na Szylusie nigdzie sie narazie nie przenoszę bo mam nadzieję że bedziemy razem na majówkach. Chociaż ten mój termin raczej na koniec kwietnia ,ale ja i tak czekam na was. W poniedziałek wizyta u gina i Usg już nie mogę się doczekać Pozdrawiam was gorąco .....i miłego dnia w pracy wam życzę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka wiem że masz dzisiaj urodziny.....więc z tej okazji. Zyczę Ci spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tego jednego najważniejszego,żeby słońce świeciło dla ciebie codziennie,żeby uśmiech nie znikał Ci z twarzy....no i żeby ten dzień dzisiejszy był szczególny i wyjątkowy. 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ,A SZCZEGÓLNIE JEDNEGO;););) MAŁO ZMARTWIEŃ,DUŻO SŁOŃCA NA CODZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczeło mnie dziś mdlić........ale to dobrze bo przynajmniej czuję że jestem w ciąży i coś się dzieje w moim organizmie. ale też mam małe schizy i zaglądam do majtek czy nie mam jakiegoś plamienia.........kurde tak się boję....może jak te pierwsze tygodnie miną bez problemu to potem będę już spokojniejsza. Nie dosyć że mam taki problem żeby zajść w ciąże to jeszcze trzeba się martwić żeby ją utrzymać. ale już nie narzekam Szylusia jak się czujesz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️❤️ Kochana Ty sie nie zadręczaj tymi czarnymi myślami bo jeszcze sobie wykrakasz Wiem,ze nie jest łatwo,jesteś uwięziona w łóżku,czas sie dłuzy,nie masz co robić,no i po tym wszystkim co przeszłas ale kurcze staraj sie myslec pozytywnie,musisz!!! Będzie dobrze,tym razem się uda,głowa d o góry🌼🌼 Co do mnie Coral jestem coraz bardziej pewna,ze jutro najpozniej w niedziele @ przybędzie.Ból podbrzusza jest, ale już inny,taki dokładnie jak przed @,szyjka juz nie ciągnie.Plecy bolą,ale tez juz inaczej,więc wszystko wskazuje na to,ze @ będzie już niebawem:(:(:(:(:( ehhhhhhhhhhhhhh cóż może załapiemy się na koniec maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane :) Bardzo Wam dziekuję za zyczenia, wiecie o czym marzę i dzisiaj rano obudziwszy się pierwszą myslą było, zeby udalo mi się tym cyklu zajśc w ciąże i miec upragnioną córeczkę:D Coral kochana, od wczoraj biorę clo, jeszcze 4 dni na tabletkach, w przyszły czwartek ide pierwszy raz na ogladanie jajeczek w tym cyklu. Od wczoraj pije len:( Przy moich długich cyklach, mam jeszcze trochę czasu do owulacji, ale myslę ze ok 5-6 powinnam miec owu :) Rozumiem ze ciesza Cię nudności, dla mnie to był objaw ze wszystko ok. A i piersi też mi bardzo urosly przy drugim dziecku, tylko nie pamietam od kiedy tak rosły:P Ciesze sie ze więcej piszesz i że jesteś z nami na bieżąco. Szylusiu, nie bądz taka pewna, ze @ przyjdzie. A nie kusi Cię teścik? Pozdrawiam Was gorąco, musze jeszcze troche dom ogarnąc,bo jutro zapraszam parę osób:) A i pochwalę się Wam, chociaż Coral pewnie wie :D na topiku \"wierzymy w cuda\" Monia jest w ciązy, dzisiejszy test to potwierdził. Ale sie cieszę. ze tak sypia się brzuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×