Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Matko.... ile tu nowości!!!! :) Coral, kochana! Leż spokojnie i wierz, że wsyzstko pójdzie dobrze tym razem!!! Trzymam mocno za Ciebie!!! 😘 😘 😘 😘 😘 Pojawił się kilka razy mój nick, ciesze się, i to parwda, że na 1 dzień przed @ miałam 1 kreskę, a już w dniu spodziewanej @ taką ledwo widoczną. Ale jak nie uda się za pierwszym razem, to nie ma co panikować! Mnie co prawda się udało, ale tez nie wierzyłam że pójdzie tak łatwo, tym bardziej, że zaszłam w 16 d.c. Super, że wkleiłyście zdjęcia! Poproszę na mój e-mail też od Coral:) E-mail mam pod nickiem. Miło Was poznać :) To ja wkleję siebie z brzucholkiem, czego i Wam szybciutko życzę :)))) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1881d2c925b01b23.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie,od wczoraj mam okropna @,jest obfitsza:(:(:( Byłam u babci na 90-tych urodzinach,odwiedziłam tez kuzyna i jego 3-tygodniową żone.Ona ma 22 lata,miesiac temu miała zabieg usunięcia 2-miesięcznej fasolki,obumarła.Cholera jak ja takie rzeczy slysze to jestem przerazona,bo coraz częściej sa jakies problemy.Jak nie mozna zajsc w ciaze,to jest problem z jej donoszeniem,albo nie daj Bóg dziecko jest chore............w jakich czasach przysżło nam zyć!!!:(:(:( Coral❤️daj znac od razu jak wrócisz z Usg,no i nie martw sie tak ,wszystko będzie ok,lekarz dobrze powiedzial,masz wszystkie mozliwe podtrzymywacze nic sie nie wydarzy i dzis zobaczysz mam nadzieje,ze wiecej niz 1 fasolke;);););)Na jakim topiku majowych jestes????Chciałam załozyc nasz,jak już misie uda ,więc może załóż za nas,myślalam o tytule ))))) MAJÓWECZKI 2008 ((((((,co myslisz???? jerta 🌼śliczne dzieciaczki;);)i nie martw sie mężem faceci tak maja.Mój mąż fakt czyścioch,sprząta gotuje(bo uwielbia)ale od roku czekam,az mi zrobi pólki w piwnicy,bo nie moge do niej wejsc nawet ,tyle wszystkiego na ziemi,pólki kupione,ale jakos nie ma motywacji aby je zrobić.Fakt wymysliłam sobie,ze sasiadka go zmobilizuje,bo miał u niej dług wdzięcznosci za pewna przysługę,więc ona powiedziala,ze w ramach odwdzięczenia;)musi zrobic jej połki w piwnicy a przy okazji mi heheheh,no i jak wróci z morza(bo jest na 4 dni)bedzie działał;););) ja-neczka🌼🌼 Kochana kiedy zaczynasz staranka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ametyst🌼jak miło Cie widziec znowu u nas❤️ Ślicznie wyglądasz z tym brzusiem;););) Zaglądaj do nas częsciej ,bo naprawde tęsknimy,a że ostatnio jakoś nam umknęłas to chyba dlatego,ze mało cie tutaj:(:(:( MoniaAnia🌼fajowe zdjęcie..........ohhh jak mieliście super Coral❤️❤️pisz od razu jak wrócisz bo ja juz paznokci prawie nie mam;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jak fajnie wiedziec jak wygladacie:) Ametyst, Masz piękny brzuszek!!!:D Licząc dokładnie to jestem teraz w 19 tc i 6 dniu i muszę Ci powiedzieć, że moj to ledwo widac:( Jest rozpoznawalny, ale tylo jak ubiore cos odciętego pod biustem i wieje wiatr od przodu:P Wtedy rysuje się ta piękna wypuklość:) Z tego co pamiętam to jestes jakieś 2-3 tygodnie dłużej w ciązy, więc może za kilka tygodni tez będę tak pięknie wyglądać jak Ty teraz:) Coral, trzymam kciuki, niech ci te maluchy zdrowo rosną!!! Ja w 4 tc widzialam maly pęcherzyk, tzn. ciemną fasolkę i tyle. Szylusia ja po pierwszej nieudanej próbie też miałam @ gigantyczną, nie wiedziałam dlaczego. Coral poleciła mi też siemię lniane, bo ja niby mam ten śluz owulacyjny, ale było go znacznie więcej kiedy byłam natolatka. Kupiłam to zaraz i piłam 3 razy dziennie, zaczynajac jeszcze kiedy mialam @. Już w następnym podejciu się udało:) Łykałam jeszcze witamine A+E i mężowi dawalam. Nie wierzyłam tak 100%-owo, ze taka kuracja pomaga, ale mi nie zaszkodziła, a śluz juz po 2 tyg był lepszy i wystarczyły 3 przytulanka:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szylusia A jak ja mam obejrzeć te pozostałe zdjęcia. Proszę o krótki instruktaż. Humor poprawił mi się o tyle, że nie chce mi się ryczeć, ale ogólnie doły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta, prawie każdy facet jest najlepszy w robieniu planów remontowo-dekoratorskich. Od tygodnia mieszkam z moim kochanym mężem w naszym wlasnym mieszkaniu. Wcześniej gdy wynalmowaliśmy kawalerkę, to nic nie chciał zrobić, bo to nie jego i nie bedzie wydawał kasy i energii marnował. Kafelek w przedpokoju to przez rok był kopany z kąta w kąt:) Teraz w naszym nowym pięknie wyremontowanym mieszkaniu,to np karnisze w pokojach i kuchni montował przez tydzień, jeden na dwa dni:) a ile musialm sie nachwalić:) Ciągle chwale, że cos pięknie zrobił i wtedy nabiera ochoty by coś jeszcze zmajstrowac... za kilka dni:) Powiem Wam dziewczyny, że najwspanialszym wynalazkiem na swiecie jest pralka. Uwielbiam moją!!! ma dwa tygodnie i właśnie odwala za mnie całą brudna robotę:D Wiem, że pewnie dla was to nic, ale ja przez całe dorosłe zycie studenckie wynajmowalam takie mieszkania, że o pralce w łazience (ktora była klitką) mogłam pomarzyć. Pranie robiłam recznie w brodziku. A teraz... teraz to jest życie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta]🌼 Pozostałe moje zdjęcia mozesz obejrzec klikajac na link który zamieściłąm wcześniej ,jak juz ci sie otworzy to po prawej masz moj nick Szylusia,pod nim po sródku jest ikonka zdjec jak na nią klinkniesz otworza ci sie pozostale zdjecia;););); Millka🌼witaj🖐️zaglądaj częsciej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać jej nagrode,Coral mistrzynia trzymania ludzi w niepewności:):):) Ojjjj jestes wielka,ale pewnie znowu była u nich wichura nie ma prądu,internet nie dziala....albo poprostu jest tak podekscytowana,ze siedzi na korytarzu u lekarza i ze szczęścia placze.........mam przeczucie,ze bedą dwie fasolki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie wiem czy uwierzycie ,ale my dopiero wróciliśmy z kliniki. Wizytę miałam na 13 a zostałam dopierp przyjęta o 15 na a droga powrotna to korki ,korki i jeszcze raz korki. Ale wszystko w porządku widziałam pęczerzyk ciążowy ....szkoda że tylko jeden mój M trochę zawiedziony....ale ja się bardzo ciesze że wszystko dobrze .❤️ Mam nawet zdjęcie z usg Teraz muszę coś zjeść i poczytać co napisałyście i zaraz bedę z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam głodna,poprawiam sobie jeszcze ogórkiem kiszonym❤️ Ametyst brzuszek masz już super,bardzo fajnie wyglądasz....zaraz wyślę ci swoje zdjęcia ,cieszę się że nas odwiedziłaś Janeczka do ciebie też zaraz wyślę zdjecie ,tylko muszę jeszcze wykonać pare telefonów miedzyinnymi do teściowej a to minimum 30min. MoniaAnia ,Milka ,Jerta,Szylusia dzięki za kibicowanie zaraz napiszę coś więcej. pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffffff Coral❤️ CZEKAM NA WIESCI A NARAZIE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję że lekarz zmniejszy mi trochę dawkowanie leków ale niestety nie....a one troche kosztują ,trudno trzeba będzie sobie odmówić innych przyjemności. Dziś rano zaczeły sie mdłości i to takie nawet solidne,w drodze mąż musiał zatrzymać sie kilka razy .....ale jakoś to zniosę a jak są mdłości to przynajmniej wiem że wszystko w porządku. Fajnie było zobaczyć na usg ten maleńki pecherzyk ,doktor mówi że jest prawidłowy do wieku ciąży. I wiecie co zapomniałam zapytać na kiedy według niego mam termin...a on też mi nie powiedział,wogóle wizyta trwała bardzo krótko bo on miał duże opuznienie a jeszcze czekało kilka pacjentek. Ale następną wizytę mam za tydzień to ja już zrobię sobie listę pytań pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam tylko stopkę bo według kalendarza wychodzi że zaczął się 5 tydz.od ostatniej @ .Kurde strasznie jestem zła że ten lekarz tak mnie zbył, a bierze 200zł za wizytę z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Coral❤️❤️ Kochana jak sie ciesze ,ze wszystko jest ok,narawde kamień z serce.Szkoda,ze jedna fasolka ale najwazniejsze teraz aby wzystko było ok,aby sie zdrowo rozwijała i rosła szybciutko;) Słuchaj a ten lekarz co u niego byłas to ten sam co prowadził twoje in vitro??? Bo tak sobie czytam ile on bierze i jak krótko cie trzymal i powiem ci szczerze bym sie wkurzyła i to konkretnie,bo bierze sporo kasy,to początek zagrozonej ciazy i powinien wnikliwie cie przeadac wypytac powiedziec co i jak ,a tu chwila moment i idz kobieto do domu bo ja mam opóznienie:(:(Cholera ja bym mu dała Tak sie zastanawiam,czy moze jest jakis lepszy lekarz,ktory by cie poprowadził,moze by sie kazało,ze tyle leków jest ci nie potrzebne?? No chyba,ze ten lekarz jest bardzo dobry to moze miał trudny dzień,ale i tak bym go opierdoliła.....przepraszam za słowo,ale dzis mam zły humorek,przed @ byłam o dziwo spokojna a teraz mam cisnienie!!!:(:(:( @mam straszna,leje sie ze mnie az mi słabo juz kilka lat nie mialam takiej@,no ale czulam,ze bedzie zupelnie inaczej:(:(:( Buziole zmykam spac bo dzis padam na twarz ze zmeczenia💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia masz rację to był ten lekarz co prowadził in vitro,i jeżeli chodzi o leczenie nieplodności to jest dobry....ale ja myślę że on się nie nadaje do prowadzenia ciąży ,poza tym u niego zawsze straszne kolejki,no i bardzo drogi . Ale ja musiałam do niego jechać,ze względu na to że on mi dawkuje narazie leki ,a moja ciąża jednak trochę rożni sie od naturalnej. Ale i tak sobie poszukam jakiegoś lekarza tu na miejscu ,a do kliniki pojadę może jeszcze ze dwa razy.🌼 Bardzo mi przykro że ta @ tak cię męczy. też chyba zmykam spać ,bo droga była okropnie męcząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doczytałam, że ten lekarz bierze 200zł !!! za wizytę. To się w głowie nie mieści. Z tego co piszesz - ma dużo pacjentek. Po prostu żeruje na ludzkim zdrowiu i chęci posiadania potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta tak niestety jest,wszystkie te kliniki które specjalizują się w leczeniu niepłodności są bardzo drogie.Dodadkowo za każdym razem zlecają masę badań.Wczoraj naprzykład pobrali mi krew i dopiero w recepcji okazało się że lekarz nie tylko zlecił mi Bhcg ale jeszcze progesteron i coś tam jeszcze to dodatkowe 100zł.No i dochodzi jeszcze dojazd paliwo też ok 100zł tam i z powrotem. A potem człowiek jeszcze niezadowolony bo wizyta trwała 5 min.a ja czekałam ponad 2 godz. Ale oni wiedzą że każdemu bardzo zależy na dziecku,i nikt na badaniach i wizytach nie oszczedza...chociaż czasem nie wiadomo skąd wziąść tyle pieniędzy. dobra już wam nie przynudzam ❤️ miłego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ci lekarze wiedzą, że ludzie dadzą każde pieniądze, żeby mieć dziecko i bezwzględnie to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dokładnie tak jest z tymi lekarzami,sama jestem przykładem a byłam tylko u lekarza zakaznika z ta wredna cytomegalia. Za wizyte zapłaciłam 70 zł.(nadal miałam nadzieje,ze trafie w końcu na super lekarza)zacząl mi opowiadac ,zdabał mnie powiedział,ze dobrze iz poziom spada,czyli choroba sie konczy,aleeeee zapisze pani leki(nie ma leków na cyto)anty wirusowe,za 3 tyg.jak je pani skończy napewno będzie juz dobrze,wtedy pani przyjdzie do mnie dam skierowanie na badania w dwóch klasach ZROBI JE PANI U NAS(!!!!!!!!!),po kilku dniach z wynikami znowu do mnie,ale juz napewno bedzie ok.Całkowity koszt wszystkich wizyt i leków oraz badan prawie 500 zł.!!!!!Wsiekłam sie ,bo myslałam,ze w końcu dobry lekarz(początek miał niezły)a na końcu sie okazao,ze zeruje na checi posiadania dziecka i zapisuje leki,naciaga na wizyty,bo wie,ze kazdy przyjdzie bo chce jak najlepiej.Ale trafil na mnie pojechalam do domu sprawdzilam co to za cudowne leki,okaząło sie,ze sa one na opryszczke wargowa i na powiekszone wezly chlonne(ani jednego ani drugiego nie mialam),no ijak sie nie wściec na takich lekarzy!!!:(:(:( Coral❤️ja wiem,ze Ty zrobisz wszystko aby teraz sie udało,ale chyba warto popytac czy ktos moze zna tez b.dobrego lekarza,a ktory inaczej do tego podchodzi,czyli nie zerje na ludziach,ktoryz chca aby wszystko bylo ok. Moja kumpela ma 25 lat,od 2 lat stra sie o dziecko i tylez samo chodzi do niby najlepszej kliniki w Gdańsku od leczenia nieplodnosci i co ??I nic caly czas kaza jej przychodzic,bo beda obserwowac,a co przychodzi i placi za wizyte to wyznaczja inny termin bo teraz nie jest czysta ,ma okres,ma cos tam i tak ja zbywaja.Fakt klinika jest dobra,ale trzeba sie nachodzic kilka lat i wydac fortune i wtedy sie uda:(:(Ostatnio zrezygnowała z ich usług i poszła do innego lekarza,mamy sie niebawem spotkac to powie mi co i jak!!! Dlatego wiem,ze czasami warto isc do innego lekarza,bo ten cie juz zna wie jak bardzo pragniesz dziecka i wykozystuje to na maksa:( ehhhhhhhhhhhhh zycie A jak sie czujesz dzisiaj,jak mdłosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia rano wymiotowałam ,a teraz super nic mi nie jest .....zjadłam właśnie obiad ,który mi bardzo smakował. Placki ziemniaczane z cukinią,mama mi usmażyła jadłam je pierwszy raz i naprawdę super,bardzo mi smakowały.Daje się pół startych ziemniaków i pół startej cukini tylko na dużych oczkach.Naprawdę mi to smakowało. Jeżeli chodzi o lekarza to ja już znalazłam namiary na jakiegoś dobrego u mnie w mieście wizyta podobno 70zł no i kolezanka mówiła że bardzo dobrze prowadzi ciąże i że można się z nim kontaktować telefonicznie.Spróbuję sie umówić na przyszły tydz.ale z kliniką i tak muszę być w kontakcie bo oni dawkują mi leki. Ale twoja koleżanka ma rację jak już sie człowiek zacznie się leczyć to oni ciągną pieniądze i ciągną . chyba się zdrzemnę po obiadku Szylusia skończyla ci się @ Jerta jak sytuacja z meblami i twoim Mężem Janeczka coś się ostatnio schowała ...czekamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coral❤️@nadal jest,ja mam zawsze 5 dni,więc jeszcze 2 dni,czyli do czwartku:(:(:(a mąż od jutra do piatku w morzu:(:( No cóż mam tylko nadzieję,ze plany sie mu zmienia co do wyplynięcia w jajeczkowanie i będziemy w tym miesiącu mogli sie przylozyc do działania,bo jak pozostana takie jak teraz to nici znowu z tego,bo w te dni bedzie w morzu😭😭 Ojjjjjjjj jak masz fajnie juz czujesz sie pomału jak cięzarówka a niedługo (szybko zleci)będzie widac brzusio🌼 Mam nadzieje,ze ten lekarz będzie super prowadził twoją ciążę!A słuchaj ten nowy ginekolog nie moze ci dawkowac leków???To tylko ci z kliniki sie znaja???? ja-neczka pewnie sie przytula i działa w sparwie fasolki🌼🌼 A co u reszty towarzystwa Ametyst🌼 MoniaAnia🌼 Millka04🌼 Jerta🌼 Madafi🌼 Renka07🌼 Miffy🌼 Co z wami,co u was???? Swoja drogą to nie pamiętam,czy Madafi nas znalazła na nowym topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral - co z meblami? Kot właśnie na nie nasiusiał - na szczęście stoją u nas na dole, jeszcze nierozwinięte z folii. Ten kot jest mądry i nigdy nie siusia na meble, ale takie coś w folii wydało mu się chyba dziwne. Maż oczywiście stwierdził, że kot jest okropny itp. A ja właściwie to powinnam kotu jakoś się odwdzięczyć, bo może to przyniesie efekt. Poza tym faceci ogólnie mnie denerwują. Monteży w pracy doprowadzają mnie do szewskiej pasji - swoimi durnymi gatkami. Bo chyba szlag ich trafia, że muszą \"u baby\" pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta WKLEJAM CI SLONIKA NA SZCZĘŚCIE Coral POMÓGL WIĘC MOŻE TOBIE TEŻ (chodzi mi o poradzenie sobie z facetem twoim;);) ) .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta🌼 Nie ma za co mam nadzieję,ze pomoze;););) A mnie coś łapie,byłam jak wiecie w rodzinnych stronach na urodzinach babci,no i niby nikt nie był chory,ale ja zawsze przyjezdzam od rodziców chora.Dzis w nocy praktycznie nie spałam,kręciłam się ,leżałam (jak mozna tak to nazwac)na wpół siedząco ,a wszystko za sprawa zatkanego nosa.Dzis wstałam juz z bólem gardła i chrypka,faszeruję sie lekami aby sie to nei rozwinęło,cieszę sie tylko,ze tak sie ulożyło,ze mogę brac te wszystkie leki;)bo jakbym byla zafasolkowana to mialabym ograniczone mozliwosci ehhhh zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na samym wstepie chcialabym pogratulowac Coral G🌼R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Tak sie ciesze,zeCi sie udalo:)Jestes juz mamusia wiec dbaj o siebie i o malenstwo:) Szylusia a Tobie biedulko w tym miesiacu sie nie udalo(szkoda) Mam nadzieje,ze niedlugo Ty tez zafasolkujesz.Kurcze,ze akurat Twoj m.teraz musi wyplynac na te morze:(:(:(:( Czytam was od pewnego czasu i wiecie co Wam powiem jestescie cudowne:):) Szylusia ten slonik jest suuuuuper!Mam nadzieje,ze i mi przyniesie szczescie. Pozdrawiam Was!Buzka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miffy🌼🌼 Czytasz nas od pewnego czasu ,ale nie piszesz a to dlaczego??? A MASZ SŁONIKA SPEŁNIAJĄCEGO MARZENIA NIECH CI BĘDZIE ALE MUSISZ TERAZ SIĘ CZĘSCIEJ ODZWYWAC!!!! .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Szylusia za slonika👄 Obiecuje,ze bede teraz czesciej wpadac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×