Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

To wlasnie robie____________podazam za swoim podnieceniem,swoja pasja,swoim entuzjazmem__________i czynie to przez caly czas. Dr Joe Vitale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie zyciem,gdyz jest ono fenomenem! To wspaniala podroz!!! Bob Proctor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU__________bedziesz zyla w innej rzeczywistosci____jak mowi Marie Diamond__________bedziesz zyla innym zyciem. Ludzie beda na Ciebie patrzec i mowic:____WIAZKU____co robisz innego niz ja? No coz,jedyna roznica polega na tym,ze postepujesz zgodnie z Sekretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delektuje sie kazdym jej fragmetem. Takie proste i oczywiste ,a jednoczesnie takie magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, Nie ma zadnych ograniczen,prawo moze zrobic dla Ciebie wszystko; odwaz sie wierzyc w swoj ideal; mysl o nim jak o dokonanym juz fakcie." Charles Haanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz ten fragment o parkowaniu samochodu w garazu? Juz o tym mowila nasza przedmowczyni.Prawda? Ja widac,,,,,wzajemnie sie uzupelniaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod mikroskopem czy tez nie jestem ,,energia"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to napisalam... Wszyscy jestesmy wielka energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nigdy nie mozna jest stworzyc ani zniszczyc, zawsze byla i zawsze jest, wszystko co kiedykolwiek istnialo, istnieje, przybiera forme poprzez forme i z formy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak pelna energi i natchnienia powiem juz wszystkim dobranoc. Dobranoc Jodelko🖐️ Dobranoc Jarzebinko🖐️ Dobranoc Grabie🖐️ i wszystkie inne drzewka i energie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU_______________jestes swietna! Gratuluje!!! Jestes energia!A energii nie mozna stworzyc ani zniszczyc.Energia zmienia jedynie forme.Tak? A to oznacza CIEBIE!!! Czy mozesz wyobrazic sobie "nie bycie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU_____________z pewnoscia nie mozesz sobie tego wyobrazic,bo jest to niemozliwe. Jestes odwieczna energia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobawilysmy sie ,,,,,i na tym zakonczymy,,,bo bedziemy niezrozumiale! A tego nie chcemy,prawda? DOBRANOC nasz kochany WIAZKU!!!! Spij i snij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWA DUCHOWOŚĆ,,,,,,, Zapytano raz mistrza: - Co to jest duchowość? - Duchowość - odpowiedział - to jest to, co pozwala człowiekowi osiągnąć wewnętrzną przemianę. - Jeśli zaś ja stosuję metody tradycyjne, jakie przekazali nam mistrzowie, czy nie jest to duchowością? - Nie będzie duchowością, jeżeli dla ciebie nie spełnia tego zadania. Koc nie jest kocem jeśli cię nie grzeje. - Znaczy to, że duchowość się zmienia? - Ludzie się zmieniają, a również ich potrzeby. I tak, co kiedyś było duchowością, już nią nie jest. To, co często uchodzi za duchowość, jest jedynie powtarzaniem dawnych metod. Ubranie trzeba kroić na miarę człowieka, a nie człowieka na miarę ubrania. Anthony de Mello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów do mnie jeszcze,,,,, Mów do mnie jeszcze, za taką rozmową Tęskniłem lata - każde Twoje słowo Słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze... Mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze ludzie nas nie słyszą, Słowa Twe dziwnie poją i kołyszą. Jak kwiatem każdym słowem Twym się pieszczę... Mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze nocą miłosierną, Gdy serce pała miłością niezmierną. A usta w żarze szukają rozkoszy By serce ogrzać, by serca nie spłoszyć Kazimerz Przerwa - Tetmajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZNAJ SAMEGO SIEBIE,,,,,, Czy masz o sobie wysokie mniemanie? Uwazasz ,ze jestes nadzwyczaj dobry i udany? To prawdopodobnie stawiasz sie calkowicie ponad bledami i slabostkami innych. Ide o zaklad, ze jestes niezle zarozumialy i przede wszystkim zupelnie slepy, jesli chodzi o twoje drogie JA. Moze to doprowadzic do wielu nieszczesc. Szybko zaczynasz osadzac tych, z ktorymi zyjesz i pracujesz, potepiac ich i niszczyc. Jesli myslisz,ze jeste wazna figura, prawdopodobnie tylko trudny z ciebie typ. Poznaj samego siebie! Jest niezmiernie wazne dla dobrych stosunkow z bliskimi,przyjaciolmi i znajomymi. Odwaz sie zajrzec za swoja fasade, spojrzec na swe bledy,slabostki i zle przyzwyczajenia. Wtedy milczenie na temat innych nie przyjdzie ci z trudem. Poznaj samego siebie! Pozostan na gruncie rzeczywistosci. Odrobina samopoznania moze ci bardzo pomoc stac sie lepszym,wyrozumialym czlowiekiem. ------------------------------------------------------ Phil Brosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam i pozdrawiam biesiade! 🌻 Jarzebinko,nie ma Ciebie? Nie ma mojego kochanego \"Dzien dobry\". Zjawilam sie tu przed Toba? Niewiarygodne. 🌻Czytam rozmowe naszych nocnych drzewek.Nie wierze wlasnym oczom.Czytam ...i nie dowierzam. 🌻Wiem,ze mozemy miec dobra lub zla energie,ale byc energia? Nic nie rozumiem.Nie wiem w czym rzecz.Nie pasjonowalam sie fizyka i moze dlatego jestem taka sceptyczna. 🌻Jodelko i Wiazku,w co wy gracie? Czy poznamy wasza zabawe?Zdradzcie tajniki :D 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Jodelko,Jarzebinko,Wiazku🌻....moi PRZYJACIELE:classic_cool: 🌻Dla przyjaciół 🌻 Kiedy was nie ma to jakby nagle Zabrakło w moim życiu muzyki Kiedy Was nie ma to czas mnie straszy Że przeminę, że będę chwilą Kiedy was nie ma to jakby niebo Miało się rozstać na zawsze ze słońcem Kiedy Was nie ma dosyć mam wszystkiego I pragnę stąd na zawsze odejść Moi przyjaciele Moi przyjaciele Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną Moi przyjaciele Moi przyjaciele Z wami wiem, że wszystko mogę Że wystarczy tylko chcieć Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma Przytulam do was moją miłość I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam Milion aniołków narysuję I wszystkie razem postrącam z nieba Dom na górze wybuduję I zagram klauna kiedy trzeba Moi Przyjaciele Agata Budzyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Jarzebinko,dziekuje za informacje o moim drzewie👄 Bardzo ciekawy link. 🌻Jodelko,coraz bardziej lubie de Mello i zachecasz mnie do kupna ksiazki. 🌻Wiazku,czy to juz koniec opowiadania? 🌻Czy pozostale biesiadniczki nas odwiedza? Przepraszam za moja dociekliwosc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ BIESIADO! 👄 Witam Grabku👄 tak.... dzisiaj wstalam wczesnie i musialam pozalatwiac pare waznych spraw! Dlatego nie zdazylam na nasza Biesiade przed TOBA, ale milo mi bardzo spotkac CIEBIE , juz jestem z Toba!!!!! ❤️ Poczytalam nocna rozmowe naszych DRZEWEK , rozmawialy o ksiazce \" SEKRET\". Nie wiem, czy juz czytalas? , teraz beda mialy w sobie energi...... A ta ksiazka jest warta przeczytania! zamowilam juz sobie! poczytalam to i wklejam to dla Ciebie! http://osiagacz.info/w-skrocie/filmy/film-the-secret.html 🖐️ POZDRAWIAM i 👄 moje Drzewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×