Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

a może prze tomaszów, to już bym zdążyła sie \"znieczulić\" z Alex i qrcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo blubla pomyslałam :D:D:D:D:D a gdzie ci kolezanko oczka leca?? taki mały a ta dojrzała go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolenie za ludzkie? Żona sobie wybrała szkolenie za 2 tys zł to jej naczelnik powiedziała że za 2 tys to musi być gówno i kazała jej znaleźć takie za 5 tys. Już się zapisała i będzie chodziła przez dwa miesiące. Jak chcesz to moge z nia pogadac żeby poytała , tylko daj znać co potrzebujesz i z jakiej działki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla jak sie zaczniemy znieczulac to cholercia nic z tej stolicy pamietac nie bedziemy :P Jakby się oczywiscie cokolwiek tam działo :P rozumiesz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tys. to mało??!! człowieku, ja walcze żeby mnie wysłali za 350zł+dojazd.. czyli jestem bez szans.. buuuu 😭 ale żeby nie było, że nie chciałam.. hehe a działka to taka jak twojej żony- kadry i płace.. czyli kary i płacze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze spokojna głowa Jak bedziecie znieczulone to szybciej się dogadamy a pamietać będziecie tylko istotne szczegoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie czas to odwiedzę stolicę, póki co widziałam "tyły" z okien pociągu :) Magdy M. nie oglądam. Wolę Seks w wielkim mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak raaany a mój szef uwaza ze te za 5000 to gówno tam sie jedzie na wakacje a nie na szkolenie :O i gdzie tu prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trwałe wspomnienia mogą pozostać, nagle bez powodu zaczniemy po 9 m-cach rodzić :O:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha blubla takie zostaną wspomnienia ;) wawiak na te lepsze bedziesz mnie cucił ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla tanie szkolenia tez sa w wawie spróbuj na www.cedoz.pl sa tam szkolenia za małe pieniadze, być moze sa finansowane przez Unie Wiem bo żona pokazywała A co do drogich szkoleń to pamiętaj że ona pracuje w pańswoej centralnej instytucji a więc dla nich czymm drożej tym lepiej, bo wkoncu płaci państwo a nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk mazury sa super jak jest pogoda Inaczej to Kiła Od opiątku mam urlop i mieliśmy jechac do Gizycka ale coraz bardziej się zastnawiam czy warto. Pogoda kiepska i niepewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w zeszłym roku nad Jeziorakiem, choć nie wiem czy to jeszcze pod Mazury podpada, chyba raczej Warmia, ale fakt, tereny ładne :) A co qrcze, jesteś z mazurskich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiieee radość choc moje tereny podobne do mazurskich dużo rzek a i jeziorko mamy ;) :P ale skusił mnie Krytyk propozycją ;) wawiak mam znajomego który prowadzi pensjonat koło Giżycka ;) jak coś dam ci namiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyk aaalllee plusa zebrałeś!!! ja to kocham Mazury.. czego tam sie nie robiło za młodych czasów \", w erze \" z przed dzieci\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dzisiaj się zjeb***. Ostatni tydzien był jednak cacy. Dokładnie nie powiem, ale znam kilka miejsc gdzie można porządnie wypocząć. Nie jakieś tam Mikołajki (nazywane apropo \"małą warszawą\"), gdzie na 5000 mieszkańców, siedzi tam teraz 10 tys. warszawiaków. Może tak blubla + qurcze będzie mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ma tak dobrze krytyku poza tym Mielno nazywają małym Pzonaniem a zakopane małym krakowem i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrągowo to jest miasto absolutnie łapiace za serce, mieliśmy jechać w tym roku, ale zrobił sie taki skwar, że sobie odpuściliśmy, niestety mamy wybrakowany samochód, nie władowali tam w ramach promocji klimy.. :O Mikołajki, Gizycko, Rym, Ruciana Nida.. a wogule zawsze jeździliśmy przez Brodnice i Szczytno jezu jakie wspomnienia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×