Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

Kasiulka mi się wydaje że zmniejszą sie na bank !!!! Jest naprawde cudem nawet w drogiej gazecie czytałam że jest skuteczny :) Jest opcja ze zejdą całkiem :) Trzymam kciuki. Ja musze kawke kupic bo mi sie skończyła i tez musze sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnioslas mnie na duchu:) kurcze zwazylam sie teraz i waze 75,3..:( co prawda po calym dniu jedzenia i przed ciota jestem 3-4 dni, ale to tak zalamuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zrzucic do konca wrzesnia te 4-5 kg i musze wazyc cholera 70kg.. uda sie uda!!! od wrzesnia basen.. juz odliczam dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Keejt. Szkoda, że odeszłaś :( Ja peeling kawowy stosowałam dopiero jakieś 7 razy a już widzę zanczną różnicę w rozstępach. Ja nie mam na brzuchu, ale za to na udach, w okolicy kolan i nad tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka na tym zanprawde zarobila:) ale zrobicie jak bedziecie uwazac:) ja nikogo do niczego nie namawiam:P dobra jak tam dietka?:D ja teraz przez tydzien sie nie waze, bo bede miec okres i jest to bez sensu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie jakiś wredny komar pogryzł w nocy!! Cham jeden :P No dietka u mnie bez zarzutów. Jestem nieugięta i jem tylko tyle ile sobie wcześniej zaplanuje. Dziś na śniadanko kefir truskawkowy z płatkami Fitness i 1/3 batona corny. Kurde za półtora godziny jadę do mamy na obiad.. mam nadzieję że się nie obrazi że nie zjem jej gołąbków.. chyba zrozumie :) Wkońcu jest za tym że się odchudzam. Dziś się też zważę. Mam nadzieję że nie będę zawiedziona :) Trzymajcie kciuki :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaolinkaaa
ja to chyba nie dam rady tu schudnac;/ zaczne dopiero jak wroce do polski bo tutaj naprawde ciezko;/ najgorsze jest piwko;/ juz nie pilam 4 dni az do wczoraj jej czemu nie moge schudnac caly dzien jej oby tyci tyci a wieczorem piwko:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe piwo 0.33 l ma 162 kcal to nie jest wcale tak bardzo dużo.. ale jednak nie jest wskazane przy odchudzaniu :/ Pij herbatki wspomagające przemiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłam się dziś.. waga pokazała 60,5 kg :) Tylko mi nie piszcie że za szybko bo ja na to nie mam wpływu. Jem zdrowo i sycąco, nie chodzę głodna (tylko w nocy trochę burczy ale już coraz mniej :P). Myslę że to ćwiczeniom w duzej mierze to zawdzięczam i napewno Therm Line II. Biorę osłonowe tabletki Trilac i jest naprawde OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiliy gratulacje. Ja schudłam w końcu kolejny kilogram. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Emily. To nie dobrze, że tak szybko chudniesz. Jesteś najbardziej narazona na efekt jo-jo i możesz mieć zwisającą skórę. Uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK napewno będe uważać :) Ale jeszcze naprawde duzo mam do zżucenia :( Musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ja dziś zrzarłam 5 należników ale bez nadzienia, nie jem żadnego pieczywa i mi odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu.. Solansz nagana dla Ciebie !!!! Nie wolno smażonego !!!! :P :P Mi jest troche niedobrze.. :o Nie wiem czemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale jestem taka, że jak mnie coś napadnie to koniec. Emily może powinnaś brać jakieś witaminy, chyba za szybko schudłaś, to takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to ja wiem ze za szybko ale cóż poradzę :) Solansz ja biorę tak : Therm Line II, Biofer ( zelazo o zwiekszonym wchłanianiu + kwas foliowy + wit.C), Trilac (żeby zołądek się nie sfatygował przez ta diete i tabletki na odchudzanie :) Do tego błonnik z ananasem i herbatkę wspomagającą przemianę materii VITAX wellness :D Samo zdrowie kochana :D Ale jaja dziewczynyyyy :D Właśnie skończyłam robic brzuszki.. planowałam zrobic 10 bo zakwasy miałam, a skończyło sie na 50ciu!!!! I to chyba w minutę!!!! Nie boli już :D Wyrobiłam jakiegoś mięśnia chyba :P Czuję sie bosko z tym że mam taką silną wolę chociaż raz w zyciu :) Aha i jestem Wam bardzo wdzieczna że się tak martwicie i ostrzegacie :) To jest strasznie miłe 👄 Dziekuję!!!! 🌼 Będzie dobrze :) A i napewno niedługo przyjdzie taki okres ze waga mi stanie w miejscu i będzie kryzys bo tak jest zawsze.. ale nie poddam się !!!! Tyle lat co ja zmarnowałam na to odchudzanie to zal mówić :( Nigdy juz nie będe gruba!!!! Chcę być laska i kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo!:) ja wczoraj 3 razy wymiotowalam.. znowu te problemy z zoladkiem.. chyba za duzo naraz zjadlam.. byłueczke z jogurtem, ale tym duzym.. musze sie opanowac..:( buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Kasia :( Mam nadzieję że zdrówko Ci się polepszy.. 👄 Ja dzis pospałam i niedawno wstałam :) Na sniadanko zjem dzisiaj kefir truskawkowy z płatkami fitness i pół grejfruta. Drugie pół bedzie na sałatkę owocową na kolację ;) Po południu wybieram się na rower bo przez weekend nie mogłam pojeździć i brzuszki tylko robiłam.. znowu jakieś 25 km :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem nowa. Chcę do Was dołączyć bo razem w grupie się odchudzać zawsze prościej i łatwiej. Większa mobilizacja. Ja bym chciała zrzucić 6 kg. Co mi polecacie. Zaznaczam że praca siedząca, tak więc mam bardzo mało ruchu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maleńka.. hm.. bez ruchu.. to nie wiem 1000 kcal.. zero slodyczy, ziemniakow, bialego chleba.. a powiedz mi jak dojezdzasz do pracy? byloby dobrze jakbys np chodzila tam i spowrotem na piechote albo rowerem, wieczorem chyba nie pracujesz wiec tez jakies cwiczenia albo wstac przed praca te 30 minut szybciej i tez cos sie poruszac, moze 15 minut biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wlasnie wrocilam ze sklepu, kupilam sobie owoce i na kolacje bede miala salatke owocowa:) jutro mam na 13 trening.. nareszcie trener wrócił i klub rusza:D wiec 1,5h ruchu i mojej ukochanej siatkówki:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaolinkaaa
dziewczyny a co myslicie o blonniku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaolinka troche ogólne to pytanie \"co myslimy o błonniku\" :) Ja biore błonnik z ananasem gdy czuję głód.. Witaj Maleńka :) Ja też mysle ze 1000 kcal narazie jest dieta dla Ciebie. Właśnie kończe sałatkę :D Tak tak :D Wiem ze jest późno ale stwierdziłam ze raz w tygodniu moge sobie polwolić na małe szaleństwo :) Zjadłam dziś kostkę czekolady i bułke zwykłą :D Ale za to zaraz czeka mnie 100 brzuszków a jutro jazda rowerem i to dłuuuuga :D Dziś przymierzyłam stare spodnie w które sie nie mieściłam... niedługo beda wyglądać na mnie naprawde nieźle :D A już teraz sie w nich dopinam bez wciagania brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×