Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

Witaj Maleńka! Widzę, że idzie wam bardzo dobrze! Cieszę się. Ja jakoś nie mogę wyjść z napadu głodu który już mnie trochę trzyma. A konkretnie to na słodkie. Nie mogę się powstrzymać... Na szczęście JESZCZE nie odbija mi się to na wadze. No, ale już nie długo jeśli nie przestanę. Mam kryzys w odchudzaniu i brak dlaszych sił... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa proszę Cie nie poddawaj się! Juz tak nieduzo Ci zostało. Ja Cię podziwiam za to ze juz tyle schudłaś. Naprawde. Wiesz, ja też miałam ostatnio jakieś załamanie ale stanełam już na nogi :) Tobie też napewno przejdzie. Idź na weekendzie na jakieś disco! POpatrz sobie na te laseczki i od razu nabierzesz ochoty do dalszego dietowania :) Mówie Ci to działa. Ja nie chodze na dyskoteki bo nie moja nuta ale na tym weekendzie ide własnie po dalszą mobilizacje :D Powodzenia Kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) emily- no nic nie znalazlam..:/ szajs straszny:D justa- a ja np trzymam sie swoich zasad.. nie jem po 18 ani nie jem slodyczy.. ale mi np jest juz bardzo ciezko cokolwiek zrzucic.. organizm pozbyl sie juz tyle kg w ostatnim czasie.. wiec mi spada moze 0,1kg na miesiac.. ale nie mozna sie przejmowac.. trudno.. aby byc piekna trzeba troche pokonac:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze noo.. dziś jakaś niewyrobiona jestem wrrr.. Ale to przez to ze na rowerku jeździłam to można mi wybaczyć :D No i przez to zem taka niewyrobiona dopiero będę za 5 minut jeść kolacje :( Ale 20 minut opuźnienia to jeszcze nie tragedia, tym bardziej ze ja o 2:00 w nocy zasypiam :) Dzis na kolacje sladowa ilość makaronu kolorowego spaghetti z sosem do spagetii Łowicz. Jestem z siebie dumna jak cholera :) Dzis byłam w TROLLU i zmieściłam się w jakieś spodnie :D :D Kiedyś to było niemożliwe... Pomału do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś tak przed chwilką poczułam nową energię do dalszej pracy ;) Od jutra zaczynam i nie chcę już zmarnować ani jednego dnia! Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravooo Kasia :D :D Fajowe uczuce tak sie w coś ładnego zmieścić :D Justa cieszę się ze odzyskałaś powera :) :D Ja wczoraj nie czułam się zbyt dobrze.. :( Ciagneło mnie na wymioty.. i zaczynam się martwic że to wcale nie chodzi o dietę.. tylko o to ze.. mogę być w CIĄŻY :o Ostatnio pękła prezerwatywa i troche sie martwię :( Ale nie będę narazie o tym mysleć.. teraz najważniejsza jest dieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.. a dzis jak sie czujesz? bo te nudnosci i wymioty powinny trwac przez 2 tygodnie.. to jest zapowiedz ciazy.. a ile masz lat emily? ja na szczescie biore tabletki anty, bo dopiero na studia ide z chlopakiem i nie chcemy zbyt szybko zrezygnowac z najpiekniejszych lat nazego życia.. dziewuszki ja lece na trening:D wreszcie troche siatkówki mojej ukochanej:) buziaki 3majcie sie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja mam 20 lat i idę na drugi rok studiów. Co będzie to będzie no co zrobić :) Dziudziuś też piękna sprawa :) Poradzę sobie w życiu bom rezolutna dziewuszka :D Miłego treningu :) Widzę ze tylko ja, Kasia i Justa zostały :) A reszta to wpada tak rzadko :( Może ktoś do nas dołączy ???? Im więcej tym lepiej :) Śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj wieczorem dostalam @ i umieram normalnie:( wczoraj tak wpierniczalam ! cała czekolade zjadłam!:D hehe ale nie ma wyrzutów:) ide sie polozyc.. jutro jade na turniej:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Kasia to ładne humorki miałaś skoro całą czekolade wchłonęłaś :D Mój chłopak kupił mi ostatnio nowego 3 bita jakiegoś rumowego i kazał mi zjeść.. :( Oczywiscie nie zjadłam.. dopiero po dwóch dniach jedna kostkę zeby mi nie truł.. i szczerze?? Nie mam ochoty na słodycze. Poprostu mnie odpychają. Bardziej mam ochotę na pizze, spaghetti, hot doga i kebeba :D Ale cóż lipka :( Jutro się ważę.. ciekawe.. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ... ja jak chcę zgubić to głównie centymetry np kilka w biodrach i w udach reszta jest ok.. ale tłuszczyk mi się lubi akurat odkładać w tych partaiach ciała otyłóść typu gruszka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wszystkim :) mogłabym sie jeszcze przyłączyć? Od dziś zaczynam dietkę ale niesformułowaną.. :p poprostu 1 posiłek dziennie .. hektolitry wody niegazowanej, herbatka odchudzająca ćwiczenia :D mam w domu Lkarnityne którą bede brać od wtorku na treningi to też pomoże.. :) Mam 174 i waże 80 :/ chce zrzucić 15 kg... ale nie szybko bo wiadomo..co nagle to po diable :D Pozdrawiam wszytskie :*:*:* PS. Właśnie popijam WELLNESS TEA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Ja mam chwilowe załamanie.. ale jutro wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wróciłam z treningu i troszke obolała jestem.. ale połknęłam przed tym Lkarnitynke :) parzy mi sie herbatka.. :) ogólnie wporządku...Jem zdrowsze jedzenie i w niewielkich ilościach :) ćwiczenia też kontynuuje.. Liczę na to że szkoła zajmie mnie tak że nie bede musiała myśleć o jedzeniu :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaolinkaaa
witam ponownie jestem juz w polsce 4 dni i schudlam 3kg to jest co innego... mam nadzieje ze do 19 uda mi sie jeszcze zgubic jakies 7kg;/ ale staram sie ejsc dwa posilki kolo 12 i przed 17 rano jak jestem glodna to sucharka :) mam nadzije ze mi sie uda a licze na to bo zabiegana teraz jestm :) pozdrawim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąza? noo to gratulujee :) mi to narazie nie grozi .. i to jeszcze przez dłuuuuższy czas ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOKROC
czy wy znacie grubosc !!!!!!! wy laski smiecie pisac o otylosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOKROC
przeciez wy nie macie z czago sie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×