Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

ja mimo wszystko boscha obstawiam. ale ale, chciałam się zapytać - jakich środków używacie do zmywania naczyń w zmywarce? jest może coś, co zdecydowanie odradzacie? ja aktualnie nabyłam możliwie najtańszy proszek w jakimś hipermarkecie, o dziwo - jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bornsur
U mnie Candy działa niezmiennie od 4 lat bez awaryjnie. zazwyczaj uzywam kostek somat. raz na miesiac puszczam pustą zmywarkę i oczyszczam odpływy. Bardzo solidny produkt z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Bosch jest bardzo dobrą firmą tylko trochę drogą:( Wydaje mi się,że bardzo dobre zmywarki produkuje Ariston, i przeważnie ceny mają całkiem przystępne. Mi bardzo przypadł do gustu ten model http://www.moderni.pl/show.php?id=14890 Wydaje się być całkiem solidny i nie kosztuje dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie liczy się tylko Bosch i Siemens. Jakoś mam zaufanie do tych producentów jeśli chodzi o duże agd. Zmywarkę kupowałabym tylko 60 cm bo mniejszej się moim zdaniem nie opłaca. Ten model jest niedrogi jak na funkcje i jakość: http://www.1komp.pl/produkt-13-183-741-43440,zmywarki_zmywarka_do_zabudowy_bosch_sgi_33e35eu_%2860_cm__panel_odkryty%29.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Hotpoint i jestem bardzo zadowolona - zmywarka jest prosta w uzytkowaniu, i nie zuzywa duzo pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cemapika
A jak długo użytkujesz aristona bo ja tez rozważam. Dzisiaj facet w sklepie powiedział zę są bardzo awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizeares
http://www.ceneo.pl/2503605 ja polecam tą zmywarkę Candy. Batdzo solidny produkt. Doskonałe wykończenie. szuflady widać że sa trwałe. duża możliwość ładunkowa nadaje jej niesamowite możliwości. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antolina
Ja jestem bardzo szczęśliwa z mojej najnowszej zmywarki marki Candy CDF8 Super sprzęt. Klasa energetyczna A Zużycie wody w cyklu 10 litrów Pojemność użytkowa 15 kompletów Poziom hałasu 46 dB Nic jej nie brakuje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma zmywarkę Candy. Niestety tylko się gwarancja skończyła zaczęła nawalać . Najpierw fachowiec stwierdził że grzałkę trzeba wymienić okazało się że grzałka jest dobra. Drugi koleś z serwisu stwierdził że programator ale on kosztował 690zł więc się nie opłaca . Znajomy naprawił mi to za free działała miesiąc dobrze ale teraz na krótkim programie myje jakieś 1,5 godz nie pobiera ani soli ani nabłyszczacza tabletek nie rozpuszcza no i od dzisiaj nie otwiera się nawet klapka z proszkiem .Niestety naczyń nie domywa . Natomiast Calgonit do czyszczenia zmywarek ma woskowa zapleczke ktora zmywarka rozpuszcza bez problemu. Działa głośniej niż pralka i w ogóle odradzam . To był mój życiowy błąd ale tak to jest jak czasami człowiek połapie się na "superpromocję". Teraz czeka mnie wymiana tej cholernej zmywarki i zdecydowałam się na Boscha . Nie wiem czy nie będę żałować ale chyba czasami warto dać więcej kasy i być zadowolonym .Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
jesli sie kupuje tanio, to kupuje sie dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huight
ja mam SMEG, jest świetna. 44dB cichutka, cała ze stali, wygląda rewelacyjnie i sprawuje się świetnie. wcześniej miałam privileg i nie domywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą , że takie sprzęty do zabudowy doskonale prezentują się w kuchni i sa bardzo wygodne do zagospodarowania przestrzeni w kuchni, ja uważam, że ciekawe propozycje zmywarek w różnej cenie ma Bosch, jest to znana i ceniona firma produkująca sprzęt agd , więc warto jej zaufać http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=62&prod=118066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mastercook jest fajną firmą, rzadko są jakies reklamacje z tej firmy, sprzęt jest porządny i godny uwagi i obsługa również jest bardzo dobra. Sprzęty kuchenne tej firmy sa porządnie wykonane. W niezłej promocji jest teraz właśnie zmywarka Mastercook w tym sklepie: http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=62&prod=69348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu poleca Boscha nie wiedząc o tym, że Siemens w kooperacji robi te same rzeczy, ale zawsze o nóżkę wyżej:) Ja mam od kilku lat Siemensa i tak jak mówili mi sprzedawcy przed zakupem- jest to samo co Bosch, ale o klasę wyżej. Polecam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
A ja sie nie moge przekonać, no mam zmywarke ale jak juz coś mam do zmywania to zmywam recznie... i chyba ciezko bedzie mi to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj instrukcje
Bosch i Siemiens to to samo, ten sam dostawca podzespolow, linia montazowa,technika itd. wiem, bo mam rodzine, ktora pracuje w tym koncernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśśkka
Ja jakiś czas temu kupiłam zmywarkę whirlpoola z technologią 6-ty zmysł, dzięki której mogę sporo zaoszczędzić. Zmywarka jest cichutka, praktyczna, ma bardzo fajne kosze, w których mogę bardzo dobrze układać naczynia i mieści się sporo. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotpoint-ariston mam 2lata i jestem zaadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikjja
Ja z kolei choruję na zmywarkę parową LG, która podobno zmywa nawet przypalone garnki. Zmywarka ma też program do delikatnych naczyń, szklanek czy kieliszków na przykład. Półki można sobie ustawiać w zależności od wielkość naczyń itp. Jak tylko zobaczę ją w sprzedaży od razu kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feniksa
Ja do mojej zmywarki Whirlpoola wkładam wszystko, zaschnięte czy przypalone też,i nie zdarzyło mi się, by coś się nie domyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricka
Ja także korzystam ze zmywarki Whirlpool. Domywa moje przypalone czy zaschnięte naczynia za pomocą pary, która jest wytwarzana w odpowiednim momencie zmywania dzięki funkcji Steam. Mam licznik dwutaryfowy więc korzystam często z opcji opóźnienia startu, żeby zmywarka włączała się w nocy. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattona
ja mam od kilku miesięcy zmywarkę Whirlpool. Jestem z niej naprawdę zadowolona. Dla mnie np. idealny jest program nocny , w którym znacznie obniżona jest głośność pracy zmywarki. Jestem cały dzień poza domem, więc ta funkcja jest dla mnie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikijja
Ja to choruję na parową zmywarkę lg, do której można wkładać niespłukiwane wcześniej naczynia. Zmywarka podobno radzi sobie z przypalonymi i zasuszonymi resztkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek1986
zmywarki Whirlpool bez problemu domywają nawet przypalone garnki i inne bardzo zabrudzone naczynia. Nic przedtem nie trzeba namaczać czy wstępnie myć je ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolla
Zmywarki whirlpool domywają bardzo dobrze przypalone i zaschnięte naczynia, bo mają obrotowe dysze, które mają lepszy zasięg niż statyczne, docierają w większym zakresie w różne miejsca naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×