Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Taaa, wzruszyłam się waszymi reklamami ;) Trochę sztuczne i nachalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja whirpool się zepsuła :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Boscha i bylam zadowolona. Teraz mam zmywarke Siemens i tez jestem zadowolona:) Polecam obie firmy - nigdy sie na nich nie zawiodlam. Mialam i mam rozne rzeczy w kuchni i pralni tych firm i nigdy nic sie nie zepsulo ani nie trzeba bylo wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapoznaj się z jakimiś obecnymi rankingami, bo z roku na rok marki mogą się ulepszać i normalne jest to, że liderzy wśród AGD co jakiś czas się zmieniają. Według mnie warto postawić na którąś ze zmywarek Boscha (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yellowa
JA jakoś nie mogę się zdecydować. Ile płaciłyście za swoje zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o INDESIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takigratek
Wybór dobrej zmywarki nie musi być trudny, wystarczy uważnie poszukać odpowiednich informacji i sprawdzić co aktualnie jest na topie. W tym miejscu http://najlepszezmywarki.pl/ znajdziesz te najlepsze zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralemka
Zasadniczo wszystko jest robione tak, zeby po jakimś czasie trzeba bylo kupić nowe. Ale zmywarke BOSCH-a (taką nawet niekoniecznie z górnej póki) mam już 6 lat i jeszcze żadnych problemów nie było. Ale, trzeba przyznac, obchodze sie z nią jak z jajkiem. Tabletki odkamieniające i tak dalej. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane", których jedynym celem jest zachęcenie do zakupu. Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com. Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambossa
Czy jest sens w ogóle kierować się marką? Różne marki się psują... mam niemały mętlik w głowie. Teraz będziemy już szukać przede wszystkim czegoś niedrogiego. Jak myślicie, czy za niższą cenę znajdzie się coś jakościowo dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amecka
tez patrzyłam tu http://www.electro.pl/AGD,1676.html i na euro agd i stwierdzam ze chyba bosch jest najlepszy pod wzgledem klasy energetycznej i poboru wody. ja wlasnie szukam czegos w klasie a+++ i max do 9 litrow na cykl a oni takie maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Zmywarka najlepiej w okolicach 1000 zł maks mnie interesuje. Jak duże mam szanse na kupienie czegoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Niewielkie... Odłóż na spokojnie jeszcze trochę i kup coś takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/300/comp/8574116 Będziesz miał najwyższą klasę energetyczną, a do tego systemy AutoFlex i TimeSaver, które odpowiednio stosując również pomogą Ci oszczędzić. Już o zwiększonej pojemności samej zmywarki nie wspominając. Na dłuższą metę wyjdzie Cię to taniej niż normalne zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
Co masz na myśli mówiąc zwiększona pojemność? widzę, że wymiary ma standardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmywarkę kupiłam w hurtowni gastronomicznej http://frigosystem.com.pl/ przynajmniej mam pewność , ze jest profesjonalna i będzie długo słuzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiolaaa
To prawda, ze z roku na rok zmywarki są ulepszane, niektóre to nawet mają dużą skuteczność zmywania, zmywają zaschnięte resztki bez uprzedniego spłukiwania. Zmywarka LG ma także funkcje dezynfekcji promieniami UV w razie gdyby naczynie dłużej pozostawały nie wyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć jaka zmywarka jest najlepsza . Mam samsunga jestem zadowolony przy wyborze kierowałem się stroną http://pozmywani.pl/ . znalazłem tu opisy i rankingi zmywarek . Jak chcesz coś wybrać to zajrzyj tutaj bardzo pomocne w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy wybor zmywarek znajdziesz w www.gastromarathon.pl/?zmywarki,166 To sa profesjonalne zmywarki wiec masz pewnosci, ze sie zaraz nie popsuje i ze dobrze czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumparka
Zmywarki o tych samych wymiarach nie zawsze maja taka samą pojemność. Zanim zdecydowaliśmy się kupić zmywarkę to w sklepie zadałam sprzedawcy z milion pytań. Między innymi o pojemność. My zdecydowaliśmy się akurat na electroluxa takiego na 15 kompletów, ale samą wielkością nie odbiega od innych. Ma fajnie ułożone wszystko w środku i nie ma niepotrzebnych przestrzeni. Właśnie chyba takie odpowiednie zagospodarowanie wnętrza ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii zmywarek myślę, że powinnaś zainteresować się ofertą od http://frigosystem.com.pl/62--zmywarki mają idealny sprzet do kuchni, sprawdza się w trudnych warunkach a co najwazniejsze wcale sie nie psuje i jest energooszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakieś dobrej zmywarki. Jestem w stanie nawet za nią trochę więcej zapłacić, pod warunkiem, że będzie niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miele G 6300 SCi Ecoline- najlepsza ,przede wszystkim bardzo cicha:))okolo 4000tys.zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worenka389
Więcej to znaczy ile? Bo są różne ceny .Sama jestem zdania,że nie ma sensu wydawać na zmywarkę więcej niż 1000 zł bo jest to sprzęt jak każdy inny Każdy się psuje po upływie gwarancji :) Mam obecnie zmywareczkę marki Bosh. Zapłaciłam za nią 1100 zł i jest bardzo dobra . Wszystko dokładnie domywa, jest praktyczna .Był to dobry zakup. Możesz sobie jeszcze zajrzeć tutaj: http://www.hotprice.pl/ranking-zmywarek.php Na stronie obecnie znajduje się ranking zmywarek tak więc możesz sobie poczytać jakie obecnie mają najlepsze opinie, jakie są polecane. To co mi się podoba to o wiele mniejsze zużycie wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście te nowe zmywarki wolnostojące Amici? Ja przeglądam ostatnio bo zastanawiamy się nad zmianą. Są modele z regulowanymi kosztami, wskaźnikami braku nabłyszczania itp. Ogólnie funkcji mają bardzo dużo a koszt relatywnie mniejszy. Ma ktoś coś Amici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margulka
Wszystko zalezy od tego co akurat jest nam potrzebne. Mnie zależało na niewielkiej objętościowo zmywarce i kupiliśmy electroluxa ESF4650ROX . Jest na 9 kompletów i ma 6 programów. Plusem jest jego cicha praca i to, że genialnie zmywa bez znaczenia czy używam tabletek czy tez proszku. Sa też wielkie zmywarki, ale nie zamieniłabym mojej na żadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misimiś
też mam taką 45 cm na 9 kompletów naczyń i była ok, ale teraz rodzinka rozrosła się dwukrotnie i przydałaby się większa, myślę o takiej na 15 kompletów naczyń, ale tej samej firmy, bo w sumie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×