Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość konrad_FM
kkonieczny18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolus
Witam serdecznie :> Z tego co wiem odpisując umowę z firmą jesteście zobowiązani nie sprzedawać tych perfum w sklepach :> A te sklepy na allegro działają nielegalnie i to wszystko nie jest zgodne z marketingiem sieciowym... Tak więc do właścicieli tych sklepów: Jeśli nie chcecie mieć kary, co ostatnio pojawiło się na stronie FM, radzę patrzeć co podpisujecie i trzymać się umowy. FM rządzi się sprzedażą bezpośrednią. A co do narzutu jak to ktoś tu pisał... Narzut jest 43% tylko to jest cena bez VAT :> A co do zapachu z miętą chyba chodziło Ci o FM57 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1234567890ytrewsxcvbn: Skąd wiesz, że perfum miał zapach mięty i zielonej herbaty? Z tego co udało mi się znaleźć, to obecnie żaden damski perfum nie posiada tych dwóch zapachów w jednym flakoniku. FM 01 (nowy zapach): Zmienność kobiecej natury uchwycona w kroplach ZIELONEJ HERBATY, cytryny i żurawiny, przetykanych nutami śnieżnobiałych kwiatów. FM 318:Lekka kompozycja złożona z energetycznej MIĘTY, upajającej peonii, jaśminu, cedru i żywicy labdanum. Do Wolus: FM 57 Rajska kompozycja stworzona z jabłka, śliwki, cynamonu, pieprzu oraz jamajskiego rumu. Gdzie tu masz miętę? Po za tym, to jest perfum męski a nie damski. Co do sprzedaży na Allegro: "Przypominamy, że zgodnie z zasadami współpracy z FM GROUP Polska, Dystrybutorom nie wolno prowadzić sprzedaży produktów FM GROUP za pośrednictwem aukcji internetowych, ponieważ sprzedaż taka jest sprzeczna z istotą sprzedaży bezpośredniej, na której zbudowany jest system sprzedaży w FM GROUP Polska. " -cyt. FM Group Polska, dn. 03.08.2011r. I co z tego, że takie oświadczenie zostało napisane na oficjalnej stronie FM Group, jak sprzedawcy na Allegro nie stosują się do tego i psują nam, uczciwym dystrybutorom, rynek! Skąd mają tak niskie ceny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolus
Sorki moja pomyłka chodziło mi o FM62 posty czytałem poglądowo, więc stąd nie zauważyłem, że o damski chodziło. A perfum pamiętam bo proponowałem w weekend. A co do sprzedawców z allegro to wojna z wiatrakami, więc niestety zawsze ktoś będzie psuł biznes. Mam nadzieje, że znajdą skuteczną metodę egzekwowania "pseudo rentierów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distict9
Widzę, że jest tutaj wielu NIEUCZCIWYCH dystrybutorów, którzy wciskają ludziom ciemnotę, że perfumy FM są podróbkami/zamiennikami/odpowiednikami innych markowych perfum, ale tak jak napisałem to oszustwo, a taki dystrybutor również jest oszustem i łamie regulamin członkostwa w FM za co grozi zawieszenie, albo wyrzucenie z klubu. Jeśli chodzi o zapachy to DROM nie jest rozlewnią perfum żadnej firmy, to producent olejków zapachowych. Perfumy FM Group WORLD są oryginalnymi zapachami tej firmy i są produkowane przez Perfand. Na dowód tego wszystkiego napiszę, że tak jak wielu z was twierdzi zapachy często nawet nie są podobne do tych z innych firm. Wciskając taką ciemnotę, klienci myślą, że kupili jedno, a kupili tak na prawdę drugie, potem są niezadowoleni a na tym wszystkim traci dystrybutor, gdyż często nie idzie przekonać kogoś co do tego iż się myli. Jestem dystrybutorem firmy, byłem na szkoleniu produktowym, wiem dlaczego zapach raz się lepiej utrzymuje, a raz gorzej, zawsze kiedy sprzedaję perfumy, mówię, żeby taka osoba sprawdziła, w czasie całego dnia, czy zapach próbki jej odpowiada (czy każda nuta zapachowa jej odpowiada), czy się utrzymują tak długo jakby tego chciała. Więc wszystkie problemy i pretensje klientów to wynik tego iż mieli kontakt ze złym dystrybutorem. Mój zapach utrzymuje się 6h i więcej na skórze! "Dziękuję" wszystkim nieuczciwym dystrybutorom za negatywną reklamę i związane z tym trudności na rynku zbytu jak również przy tworzeniu struktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
JA MAM PROBLEM Z TYMI PERFUMAMI ! od dawna używałam zapachu 254. pachniał zieloną herbatą i chyba trawą cytrusową. Od jakiegos czasu ten sam zapach zmienił się, jestem pewna bo pachnie inaczej. Nie jestem pewna czy tez napis 'by federico mahora' na buteleczce sie nie pojawił, nie zwracalam na to uwagi. Co sie stało z moim ulubionym zapachem 254?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distict9
Mogło się zdarzyć tak, że te perfumy nie były chodliwe, wyszły z produkcji, a potem wskoczył nowy zapach na ten sam numer, jeśli masz stałego dystrybutora powinnaś o tym od niego usłyszeć - ale odsyłam do mojego poprzedniego postu - może to niekompetencja, no chyba że sama jesteś dystrybutorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolus
Na każdą skórę perfum działa inaczej gdyż każda skóra ma inne PH. A co do powyższego problemu rzadko się zdarza, żeby inny perfum tak nagle wskoczył na ten sam numerek. Być może zmienił się Twój gust, albo w międzyczasie innego używałaś mogą być różne powody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znalazłem coś takiego czy ktoś może potwierdzić aktualność i prawdziwość odpowiedników FM NUMERY I ODPOWIEDNIKI ZAPACHÓW PERFUM DAMSKICH 01 Cool Water Woman - Davidoff 03 Promesse - Cacharel 04 Escada Signature - Escada 05 Rush - Gucci 06 Green Tea - Elizabeth Arden 07 Acqua di Gio - Giorgio Armani 08 L\'eau par Kenzo - Kenzo 09 Naomagic - Naomi Campbell 10 J\'adore - Christian Dior 11 Noa - Cacharel 12 Hypnose - Lancome 13 Euphoria - Calvin Klein 14 Deep Red - Hugo Boss 15 Obsession Night - Calvin Klein 16 Muelhens - Gabriela Sabatini 17 Paris Hilton - Paris Hilton 18 Coco Mademoiselle - Chanel 19 Ralph - Ralph Laurent 20 Valentino V - Valentino 21 No.5 - Chanel 22 Essential - Angel Schlesser 23 Amor Amor - Cacharel 24 Jungle Elephant - Kenzo 25 Hugo Woman - Hugo Boss 26 Naomi - Naomi Campbell 27 Hypnotic Poison - Christian Dior 28 Waterlove - Mexx 29 Miracle - Lancome 30 Very Valentino Femme - Valentino 31 Boss Intense - Hugo Boss 32 Angel - Thierry Mugler 33 Light Blue - Dolce & Gabbana 34 Chance - Chanel 35 Sensi - Giorgio Armani 36 Ultraviolet - Paco Rabanne 37 Glow by J.Lo - Jennifer Lopez 38 Very Irresistible - Givenchy 39 Celine Dion - Celine Dion 41 Emporio City Glam - Giorgio Armani 47 5-th Avenue - Elizabeth Arden 49 Truth - Calvin Klein 71 Envy Me - Gucci 72 Touch of Pink - Lacoste 73 Echo Woman - Davidoff 74 Mania - Giorgio Armani 75 Opium - Yves Saint Laurent 77 Pure Poison - Christian Dior 79 Week End Women - Burberry 80 Miss Dior Cheri - Christian Dior 81 DKNY Be Delicious Women - Donna Karan 84 One - Calvin Klein 96 Amarige - Givenchy 97 Gucci Rush 2 - Gucci 98 Mexx Woman - Mexx 99 Tommy Girl - Tommy Hilfiger 101 Armani Code - Giorgio Armani 102 Cool Water Game - Davidoff 103 Red Delicious - DKNY 104 Sun Delight - Jil Sander 105 Envy Me 2 - Gucci 108 Cat Deluxe - Naomi Campbell 109 Belong - Celine Dion 114 INSPIRACJE firmy Federico 115 INSPIRACJE firmy Federico 116 INSPIRACJE firmy Federico 117 INSPIRACJE firmy Federico 118 INSPIRACJE firmy Federico NUMERY ZAPACHÓW PERFUM DLA DZIECI 88 Strawberry Fruit 89 Chocolate Pudding NUMERY I ODPOWIEDNIKI ZAPACHÓW MĘSKICH WÓD PERFUMOWANYCH 42 Black XS - Paco Rabanne 43 Hugo Energise - Hugo Boss 45 Silver Shadow - Davidoff 50 Instinct - David Beckham 51 Echo Davidoff - Davidoff 52 Boss - Hugo Boss 54 Hugo - Hugo Boss 55 Very Irresistible - Givenchy 56 Fahrenheit - Christian Dior 57 Lacoste - Lacoste 60 Emporio City Glam - Giorgio Armani 61 Emporio - Giorgio Armani 62 L\'eau d\'Issey - Issey Miyake 63 Adidas Black - Adidas 64 Black Code - Giorgio Armani 65 JOOP! Homme - JOOP! 67 Allure Homme Sport - Chanel 68 Men - Dolce & Gabana 69 Polo Blue - Ralph Lauren 84 One - Calvin Klein 85 Air - Kenzo 93 Azarro - Chrome 95 Mexx Man - Mexx 100 Sander - Jil Sander 106 Always for Him - Aramis 107 Cool Water Game - Davidoff 110 La Male - J.P. Gaultier 111 Z Zegna - Zegna 112 Essenza di Zegna - Zegna 113 Pure Man - Bruno Banani 119 INSPIRACJE firmy Federico 120 INSPIRACJE firmy Federico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distict9
Czy nie czytałeś poprzednich postów? TO NIE SĄ ODPOWIEDNIKI! Zapachy FM mogą mieć podobną nutę głowy do zapachów innych marek, ale kolejne dwie nuty na 90% będą inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem i nie chodzi mi o orginalność nut ale zbierzność czy podobieństwo zależy kto jak na to patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distict9
Wiem, że ostatnio koleżanka szukała podobnego zapachu w FM do innej marki i się troszkę pozmieniało... najlepiej to umówić się z klientem i dobrać mu coś fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję listę nowych zapachów które weszły teraz od października , a tak swoją drogą lepszych i tańszych nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
wolus - znowu mi pokazuje, że to jakiś męski. :( (to ja, ta od perfumu z miętą i zieloną herbatą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko (wyżej), jeśli możesz, to ustal sobie nikt, bo "blablbalablbalblbalbalablablab", to mało oryginalny pseudonim. Co do Twojego postu, napisałem go na poprzedniej podstronie. Wystarczy tylko przeczytać i odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
A, bo właśnie koleżanka miała z zieloną herbatą, na bank, bo to było czuc. :) A mój kolega jakiś czas miał te perfumy i mówię do niego, żeby mi dał powąchac jakieś z zieloną herbatą i on mi dał jakąś próbkę i mówi, że to jest jeszcze z dodatkiem mięty. :) WIęc, myślałam, że może jest taki. :) A który z tych perfumów jest ciemniejszy? Bo jeszcze jedna koleżanka miała podobny, ale mi się nie podobał. Ten który chcę też był zielony, ale ciemniejszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolus
No ja właśnie nie wiedziałem czy do kobiety czy mężczyzny, a wiedziałem że męski właśnie ma nutę mięty więc męski podałem. Musisz katalog przeszukać, choć kolega już podał jakie mają inne zapachy podobne nuty. Mogło się zdarzyć, że już wycofali ten zapach. Dlatego nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blablbalablbalblbalbalablablab: Żaden z nich nie ma zielonego opakowania (mowa o FM 01 i FM 318). Możliwe, że to było bardzo dawno temu i ten zapach został wycofany z oferty. Co do samych zapachów, to czasami wydaję się nam, że perfum jest o X zapachu, a jak się spojrzy na skład, to często można się grubo pomylić. Co do intensywności perfum marki FM Group, to w 100% zgadzam się z tym, że zależy ona od PH danego osobnika. U jednego wystarczy na kilka godzin, a u innego kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ja nie widziałam opakowań tych perfum, chodzi mi o kolor w buteleczce. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zds
ftp://ftp.fmworld.com/katalog_perfumeryjny_nr15.pdf link do katalogu - można zobaczyć jakie mają kolory (nie wszystkie, ale część spora :P) btw. Michal1801pisałam do ciebie dwukrotnie i jakoś nie doczekałam sie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjaak
Can anybody help me with the names of the new perfums from FM Thank You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zds: E-mail został wysłany 3 razy, wczoraj o 13:19, 23:22 i dziś 22:31. Jeśli po raz kolejny go nie otrzymałeś, to sprawdź w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zds
no i teraz przepraszam publicznie :) nie były w spamie, tylko miałam awarię poczty i mi się nie ściągała z tego właśnie konta :/ dziękuję i jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzumya
p09 - VERSACE - Crystal Noir p132 - VERSACE - Crystal Noir ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiaz
Troche sie zalamalam jak zobaczylam na allegro wszystko z fm po cenach dystrybutora.Dlaczego firma nie reaguje to jest jakis koszmar.Zniecheca to wszystkich uczciwych dystrybutorow.Wy na szczycie reagujcie jakos.Pewnie dla was takie mroweczki ktore zaczynaja nie licza sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×