Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość angela...
nancy daj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela...
Jak by był ktos zainteresowany to sprzedaje perfumki po cenach dystrybuorskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NANCY_84
PODAJĘ @ TATARINKA@GMAIL.COM będę wdzięęęęęczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamon23
czy ja też mogę prosić o listę odpowiedników? oto mój mail ala05@vp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektóre posty na tym forum, to robi mi się żal ludzi... Nie róbcie z tego forum drugiego Allegro! Posty typu: "Jak by był ktos zainteresowany to sprzedaje perfumki po cenach dystrybuorskich" są dla mnie żenujące! Co to ma być, niemoc czy akt desperacji, bo "mi nie idzie"?!? Czy na tym polega rola Dystrybutora FM ?!? Myślenie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Grys1973: Odezwij się do mnie na e-maila. Ps. Gratulacje dla tego, kto się doczyta z Twojej listy odpowiedników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
Michał - a co masz jakies ale do mnie ? Co Cie to interesuje po jakich ja cenach sprzedaje ? I kto powiedział, że musi komus od razu źle iść ? A może wręcz przeciwnie mam taka sprzedaż, że mam taniej ogarnij się człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
Dziewczyny lista poszła. Aha Michał nawet jak bym sprzedawała po 1 zł to nie Twoja sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Angela: po 1. nie napisałem, że chodzi tylko i wyłącznie o Ciebie. po 2. poczytaj trochę o zasadach bycia dystrybutorem FM, a po 3. Jeśli lubisz dokładać do interesu, to Ci gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
po pierwsze - zacytowałes moja wiadomośc- więc odnosi się do mnie po 2 zasady zasadami - nikt mnie nie zmusi do ich przestrzegania po 3 - ja nie dokłądam do interesu jesli Ty to robisz to Twój problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli2404
Mam prośbę do Was, potrzebuję nazwy oryginalnych perfum FM i ich odpowiednikami. Czy ktoś mógłby podać gdzie tego szukać? Z góry dzięki!!! Podaje emalia buli2404@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Od niedawna jestem dystrybutorem perfum FM. Piszę z prośbą o przesłanie mi na e-mail rybcia003@wp.pl aktualnej listy z nazwami wszystkich perfum, ponieważ od pewnego czasu mam listę, która sprawdziłam ze sklepem w FM i doszły mi numerki tj. 01, 02, 03, 08 ... itd. Proszę o kontakt z góry ślicznie dziękuje i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aethiopica
angela....... niestety Michal1801 ma rację i powinnaś się liczyć z poniesieniem odpowiedzialności za nieregulaminowe korzystanie z twoich praw i obowiązków... Sama jako dystrybutorka często się stykam ze zbliżonym do twojego postępowaniem i szczerze powiedziawszy mocno mnie ono dziwi. Podpisując umowę zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu. A FM to nie jakaś fotka, epuls, czy sympatia, tylko umowa, której niedotrzymanie rodzi poważne konsekwencje... ...to tylko tak w ramach cioci dobrej rady :> Michal1801 - pozdrowienia od "koleżanki z firmy" (lepiej brzmi niż "konkurencji z firmy" :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aethiopica... widzę, że profesjonalistów nie brakuje... Ps. Dzięki za pozdrowienia i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
te perfumy to porazka-skusilam sie po raz pierwszy i ostatni,niby zapach jest podobny,ale brak mu tej specyficznej szlachetnosci i czuc "tanioscia",beda jako odswiezacz do pomieszczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz2604
Michał,bardzo proszę o przesłanie odpowiedników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek18
ja tez bym prosił o odpowiedniki jesli juz rozszyfrowaliscie jesienne zapach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ma ktos moze perfum166 do sprzedania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 22 :-)
istnieje odpowiednik hugo boss night lub terre d hermes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikistar2012
Bardzo proszę o listę aktualnych odpowiedników:) Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikistar2012
adresik mailowy vikistar2012@gmail.com pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Rafał 22 :-) : niestety, nie ma odpowiedników do zapachów, które wymieniłeś. Do vikistar2012: lista wysłana. UWAGA !!! Żeby nie było tu tak "drętwo" proponuje mały SONDAŻ! :) 1. Kto z Was zajmuję się wyłącznie sprzedażą produktów FM Group? 2. Kto zajmuje się budowaniem struktury i czerpaniem z niej dochodów w sposób pasywny? 3. Czy wśród Was jest osoba, która posiada tylko Status Odbiorcy? 4. Czy jesteście zadowoleni z obecnego stanu, a może chcielibyście coś zmienić? Wasze opinie wysyłajcie WYŁĄCZNIE na e-maila: zag11@o2.pl (aby nie robić spamu na forum). Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii i liczę na aktywny udział w tym sondażu! :) Przy okazji zainteresowanym osobom wyślę aktualną listę z odpowiednikami perfum- jesień 2011r. Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
Tak podpisałam umowę, jak Ci nie pasuje to zadzwoń do Firmy i to zgłoś. POza tym ja sie nie wtracam do Twojej sprzedaży więc Ty sie nie wtrącaj do Mojej. Michał he ustepuje ten co nie ma argumentów i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
i w ofercie jest hugo botled at night bo temu koledze wyżej pewnie o tego chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Angela: Twoja nieustępliwość jest naganna, bierzesz się za coś o czym tak naprawdę nie masz pojęcia. Słuchając samej siebie, a nie ludzi którzy mają rację, popełniasz wielki błąd. Współczuję ludziom, którzy muszą z Tobą współpracować. Poczytaj sobie regulamin... oto punkt, który Ciebie dotyczy: "Członek Klubu sprzedaje kosmetyki FM WYŁĄCZNIE za cenę katalogową określoną w Katalogu Zapachów FM. Ceny katalogowe nie dotyczą okresowych promocji." Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Ps. Jeśli chcesz pogadać, to pisz na e-maila. Spamu na forum nam nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natawoj
Ja też szukam aktualnej listy odpowiedników FM. HEELP!!! natawoj111@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herzi
A gdzie mogę znaleźć listę oryginalnych odpowiedników firmy BI-ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herzi
A gdzie mogę znaleźć listę oryginalnych odpowiedników firmy BI-ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli żeby zamówić swój ulubiony zapach wystarczy podać jego nazwę. A wy powiecie mi czy macie jego odpowiednik. Ciekawe jak bardzo są podobne np Pierre Cardine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×