Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość monika tuptusiowa
Dzięki...za te gługie włosy, ale teraz są całe czarne:) Tamten, to był mój naturalny kolor, ale były zniszczone, nic nie dało się zrobić, a po farbie wyglądają trochę lepiej. Poza tym, zawsze chciałam mieć czarne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika do mnie pusty mail doszedl:( a teraz wlasnie wstawilam sobie miesko i gotuje:P ja kiedys mialam ladniutkie i dlugioe wlosy mialam do kolan wloski ale babcia mi sciela 3lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Wysłałam Ci jeszcze raz, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny teraz uciekam bo zaraz mąż przychodzi trzeba cos na obiad zrobic ale jak wszystko zrobie to wpadne:) TRzyamjcie sie Piękności:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
To się ciesze, że doszły. Ja jeszcze trochebędę jakby co, tak do 19, a później to po 21...a jakby co to jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz po zakupy do sklepu i piers z kurczaka na obiad robie smazona dla meza,a sobie wg dietki:) angeliczka17- dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja też zaraz...sałatka owocowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zrobilam sobie piers gotowana i ta salate ale nie dalam oleju i cytryny i chyba sama salate zjem bo nie dam rady wcisnac w siebie mieska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
A ile jesz sałaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak po weekendzie? ja wlasnie pije kawke, wyglada jak juz 6 dzien na dietce. nie wazylam sie jeszcze, al ewyglada cos jakby mi troche brzuszka spadlo :) , jak humor wam dopisuje? mi calkiem calkiem, jakos lzej sie czuje buziaki i odezwe sie pozniej - musze niestety wracac do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja zawsze biorę połowę główki, nieważne czy małej czy dużej, wychodzi mi taka miseczka średnia:) No...posprzatałam w pokoiku....może kilka kalorii mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak sobie własnie pomyslalam ze wracam od jutra na kopenhska, mam teraz ostatnia szanse zeby ja zrobic, bo jak wroce juz zagranice to napewno juz jej nie zrobie.. a jesli znowu wytrzymam 5 dni , to tez bedzie dobrze... i tak teraz malo z domu wychodze.... od soboty jem normalnie i kilo juz mi wrocilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez musze posprzatac w koncu w pokoju.mam taki burdel ze masakra:( nie sprzatalam chyba z tydzien:P ale zeby tak pozadnie wysprzatac to pol roku temu:P jutro za to sie zabiore i wysprzatam pokoik no i pozadek w szafie musze zrobic.musze do piwnicy pozynosic moje stare ciuszki jak bylam szczuplutka mam nadzieje ze niedlugo bede musiala po nie leciec i je wyciagac a te obecne chowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kg to nie tragedia bo w koncu to zawartosc zoladka tylko wiec bez obawy:) ja wlasnie wszamalam salate i 2 gryzy mieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Moja też często tak robi i macha mi przed nosem! Własnie zrobiłam sałatkę, która zalałam jogurtem....Tobie też wyszło jej tak dużo czy za dużo zrobiłam? Bo wyszedł mi cały talerz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika tuptusiowa a Ty w którym dniu dietki jestes ? masz juz jakies efekty, kurcze troszke sie opusciłam w czytaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja jestem dopiero w 4 i już miałam pełno załamań, ale nie poddałam się...jeszcze. Jak z tą sałatką? Bo nie zjem całej jak coś i tak nie ejstem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
anna-lenna...a co do efektów...:/ Nie mam wagi, a piję tyle wody, że mój brzuch jest ciągle wielki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
A Ty anna-lenna...jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatym dniu jak na obiad jest salatka owocowa i jogurt naturalny, jak to znadłam to miałam brzuch tak wysadzony i taki twardy jak nigdy wczesniej. mialyście tez cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytrzymalam piec dni, od soboty jem normanie i waga powoli wraca, a zgubiałam jakies 3 kg, ale postanowilam ze od jutra zaczynam od nowa, niezalezenie od tego ile dni wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja mam sałatkę owocową w 4 dniu, właśnie ją jem. I tak...nie skończyłam a jestem pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
To świetnie, tylko się odzywaj, żebym sama nie była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Taaa....z sałatką samo się rozwiązało i tak całej nie poradziłam i oddałam mamie. Teraz piję gorącą przegotowaną wodę, bo coś brzuszek mnie pobolewa. A Angeliczka17 gdzie się podziała? jak tam obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
No wałśnie...nie bardzo:( Znaczy zrobiłam wczoraj i dziś 20 brzuszków:P:P:P A teraz wakacje, a studenckie długie, to nie robię zupełnie nic prócz tego, ze ciagle myślę o jedzeniu...no dziś posprzatałam w pokoju, takie pierdoły....pewnie mało spadnę z wagi. Muszę się bardziej postarać z tymi ćwiczeniami. A Ty jak z ćwiczeniami? Zaczynasz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×