Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Dzien dobry :) ja juz tez po porannym joggingu, psiurek wyprowadzony, teraz mam sniadanko, 3 suchary i czarna gorzka kawa. Wlasciwie to zdolalam dwa zmiescic bo juz czulam sie syta. crazy goes nuts no ta dieta ktora teraz stosuje rozni sie znacznie od kopenhaskiej, przedewszystkim bardziej zroznicowane jedzenie, wiecej wartosci odzywczych. Po diecie kopenhaskiej w ogole nie schudlam tylko zoładek mnie bolał, zwracałam, czułam sie okropnie. Dieta ktora teraz stosuje opiera sie na jajkach miedzy innymi, np wczoraj na sniadanie kawa czarna gorzka, na obiad dwa jajka gotowane pomidor i salata a na kolacje kawalek gotowanego miesa, a dzis mam na sniadanie kilka sucharkow, kawka, na obiad kawalek gotowanego miesa, salata a na kolacje plasterek szynki i jogurt, naprawde czuje sie nasycona tym jedzeniem. Czasami tylko mam ochote na cos normalnego zwlaszcza gdy wejde do kuchni a mama wlasnie konczy robic jakis super obiad z ziemniakami surowkami i jakims miesem. Ja juz ziemniaki i chleb dawno odrzucilam. Juz drugi dzien nie pale:P i w ogole mi sie nie chce jestem zachwycona Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :D katinka, jaki z Ciebie ranny ptaszek, no no :D Emica, no to na pewno jak je zobaczę to kupię ;) ddominika, dla mnie po kopenhaskiej każda dieta która się opiera na jajkach odpada już na początku ;) po kopenhaskiej na serio śniły mi się jajka, nie tknęłam im potem chyba przez 2 miesiące, na samą myśl o nich było mi niedobrze ;) ale jak Tobie służy to powodzenia, ważne żeby działała i żebyś się dobrze czuła :) czy u Was też była burza w nocy? tutaj tak grzmiało i błyskało, że wszyscy się obudziliśmy i sądząc po światłach na zewnątrz poza nami wstało też pół ulicy :D a teraz słoneczko jak gdyby nigdy nic :D i tylko F-16 latają i hałasują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też była burza :o A teraz też słoneczko i spokój:) No nie licząc moich głodnych kotów które musze nakarmic :p Paskudy jedne są bardziej wybredne niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do papierosów to też miałam z nimi przygodę...Paliłam od czasu do czasu ... Ale czasem na dysku mogłam cała paczke ... No a teraz się skończyło bo mój facet tego nie lubi :o Jego mama jest po zawale (tez paliła) no i nawet popatrzec na fajke nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od fryzjera.ikto zgadnie z jakim kolorem wlosow????? z czarnym o odcieniu niebieskiego.czegos tak super jeszcze na glowie nie mialam.chociaz nie,taki mocny czerwony rubinowy tez byl super.ale znowu cos innego-i znowu czlowiekowi lepiej. a co do porannego ptaszka to musze wstawac czy mi sie chce czy nie bo o 6 dziewczynki do dzkoly trzeba budzic.tak to juz jest w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zbuntowałam i zjadłam na śniadanie kurczakburgera :P Wiem, że nie wolno, ale on jest mały, a poza tym poranek miałam w biegu i nie zdążyłam zjeść niczego innego. Za to teraz mam zamiar zrobić sobie wzorowy obiadek, czyli grecką sałatkę z serem feta i oliwkami, co nasyci mnie aż do wieczora :) Katinka ---> też miałam kiedyś takie włosy, uwielbiam ten kolor :) Chyba go sobie znowu zrobię, tylko w zimie, bo na słońcu zawsze mi włosy szybko blakną :/ A na razie będę spłowiałym kasztankiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku :) Zjadłam ryż z przemarzonym pomidorem i patisonem plus kawałki piersi z kurczaka ale sie najadłam :) Teraz wskakuje na rowerek bo na skakanke jakoś nie mam ochoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje wszystkim niepalącym :D ja już po obiadku, może za chwilkę się wezmę za brzuszki, na areobik dzisiaj za ciepło, a na basen nie pójdę, bo mam zapalenie ucha i najpierw je wyleczę ;) troszkę szkoda, bo już mi wody brakuje, ale nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj wody nie brakuje.leje od samego rana i konca nie widac.nic sie w taka pogode nie chce.o basenie chwilke pomyslalam ale az mnie otrzaslo na sama mysl o jeszcze wiecej wody!!!!!! na obiad pokusilam sie na placki z gulaszem.nie zjadlam duzo.jakbym ich nie ruszyla chodzilyby za mna jak cien.a tak zjadlam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie nie pada i jest słoneczko :) Na szczęście :) Dzisiaj byłam u mnie kumpela skanować zdjęcia z wesela ze swoją córeczką ...Ta mała jest taka słodziutka :D Zasnęła mi na rękach jak aniołek :) A co do dietki to wypiłam soczek tymbark ten z owocami a teraz jem grahamke z pomidorkiem i to na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie wysmarowałam balsamem brązującym, o! :D będę śliczna sztucznie opalona, a wiadomo - opalone ciało wygląda szczuplej :D więc to doliczam do działań dietkowych ;) katinka, Twój deszcz pewnie się i do nas niedługo dowlecze, oglądałam pogodę i takie brzydkie chmury z zachodu ma nam przywiać, brrr :( taka jedna, koniec o dzieciach bo ja się zacznę rozpływać :D ostatnio na rękach miałam takie 8-miesięczne maleństwo, i powiem Ci, że ciekawa sprawa ten instynkt macierzyński - nigdy wcześniej nie trzymałam dziecka, a tu bez problemu ręka pod tyłek, druga za główkę, sama się sobie dziwiłam, że mi tak łatwo poszło, jakbym przez całe życie nic innego nie robiła tylko dzieci nosiła i karmiła :D ech... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie wysmarowałam balsamem brązującym, o! :D będę śliczna sztucznie opalona, a wiadomo - opalone ciało wygląda szczuplej :D więc to doliczam do działań dietkowych ;) katinka, Twój deszcz pewnie się i do nas niedługo dowlecze, oglądałam pogodę i takie brzydkie chmury z zachodu ma nam przywiać, brrr :( taka jedna, koniec o dzieciach bo ja się zacznę rozpływać :D ostatnio na rękach miałam takie 8-miesięczne maleństwo, i powiem Ci, że ciekawa sprawa ten instynkt macierzyński - nigdy wcześniej nie trzymałam dziecka, a tu bez problemu ręka pod tyłek, druga za główkę, sama się sobie dziwiłam, że mi tak łatwo poszło, jakbym przez całe życie nic innego nie robiła tylko dzieci nosiła i karmiła :D ech... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam J&J Holiday Skin do skóry jasnej i był fajny bardzo, teraz mi się skończył i kupiłam ten sam tylko ujędrniający + zaszalałam i dorzuciłam ten do twarzy i chwilowo jestem zadowolona :D a Dove fajny? jakoś nie mam zaufania do ich rzeczy, w zasadzie tylko mydło ujdzie :D i też nigdy się cała nie smaruje :D nogi, ramiona, dekolt i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.co do mydla dove.ja kupuje takie z pelingiem.jest super.krem samoopalacz z dova mnie osobisnie nie podchodzil.uzywam garniera i pasuje mi lepiej.ale z perelkami swiecacymi jest super.naprawde blyszczy sie delikatnie.ale tylko w sloncu wiec na taka pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) crazy jedyne co mi jak na razie w ym dove nie pasuje to że jak sie posmaruje to wydaje mi się jakby mi ręce spalenizną śmierdziały :o no ale wszystkiego należy spóbować żeby wiedzieć co będzie idealnie pasowac :) Ja już na nogach za chwile ide umyć włoski i wyprostowac.... Muszę jechać do miasta kupić rzeczy potrzebne do szkoły.... Książki, bilet.... Na śniadanie tradycyjnie activia :D Jaka tam u was pogoda ?? U nas sie nie zapowiada na upalny dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsamy brązujące (te popularne, nie takie wypasione za 100 zł :D ) chyba wszystkie tak samo śmierdzą, bo mają tę samą substancję aktywną i to ona sprawia że śmierdzimy ;) ja wczoraj zrobiłam głupstwo, bo posmarowałam nogi po południu, kiedy już były nieco suche no i nabawiłam się pierwszy raz w życiu zacieków ;) ale zaraz lecę pod prysznic to postaram się to wyszorować :D i wiecie co, w nowym \"Newsweeku\" jest fajny tekst o uzależnieniu od jedzenia, między innymi o tym, że gdybyśmy jadły posiłki o mniej więcej stałych porach, to synchronizuje się to niejako z naszym odczuwaniem głodu, i dostajemy impuls do jedzenia tylko te 3 razy, a jak podjadamy, to mózg nam wariuje i potem wysyła impulsy do jedzenia np. 7 razy dziennie, nawet jeśli tak naprawdę nie jesteśmy głodne - więc jemy, bo wydaje nam się że musimy :) dlatego teraz staram się przestawić w drugą stronę, już chyba z 2 tygodnie nie jem nic absolutnie po 18 i serio przestałam mieć ochotę na jedzenie po tej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) ja juz po sucharkowym sniadanku, zaraz wskakuje w ciuchy i trzeba na miasto leciec sprawy wszytskie zalatwiac, do porannej kawki oczywiscie papierosa nie dołaczalam... jest ciezko ale daje rade. Jesli chodzi o balsam brazujacy to ja mam jeden taki ktory faktycznie nie smierdzi l`oreal nutrironze slim, oprocz dzialania brazujacego ma tez dzialanie(ponoc!) ujedrniajace i antycelulitowe. Ma ładny zapach i łatwo sie wchłania, sa dwa rodzaje dla tych z jasniejsza karnacja i dla tych z ciemniejsza. Cena tez nie jest wygorowana ok 25 zł, jeszcze mam dobry bebe young care holiday skin, tez jest ładny nie zostawia plam i efektownie opalizuje. Cena nie pamietam doklasnie, ale do drogich tez nie nalezy. Aniele danio to chyba nie taka wielka zbrodnia:) byle nie o północy pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tak dzisiaj cicho? ;) właśnie zjadłam obiad, z ciekawości podliczyłam ile kcal mi dzisiaj poszło w uda :D i wyszło nieźle, 820 kcal, więc mam jeszcze 50 minut żeby rozważyć, czy chcę zjeść batonika Nestle Fitness czy nie :D ach te dylematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień z moim facetem bo sobie wolne w pracy wziął ... :) Byliśmy na zakupach i takie tam :p Na obiad kurczak z warzywami a na kolacje 2 sandwiche z grahama z serem light :p no i karmi sobie wypiłam...:p I dalej mnie żołądek boli ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Przybiegłam do kompa radosna, bo waga pokazała wreszcie 60 kg :D Czyli od mojego upragnionego celu dzielą mnie jeszcze cztery kilo. Ciekawe tylko, dlaczego, wczoraj się zbytnio nie odchudzałam, zjadłam nawet ciasto czekoladowe :P Crazy --> i jak batonik Fitness? Zjedzony czy nie? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko na sekunde bo potem jestem umowiona. na wadze bylo dzis 79.4 kg.NARESZCIE 7 .jestem taka lekka.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×