Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość LIEBE1234567
mam pytanie... ostatnio jakos rozregulowal mi sie okres. kochalam sie z chlopakiem 4 dnia miesiaczki (trwala 6 dni) a tak caly czas peeting, zawsze myje rece po tym jak go dotykam i niby nie bylo mozliwosci zeby cos dostalo sie do srodka ale ostatnio czesto mi sie odbija, mdli mnie a poza tym okres powinnam dostac za tydzien w piatek a ja mam dzisiaj dziwna wydzieline z domieszka krwi. dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wspołżylam z chlopakiem bez zabespieczenia i on mi sie spuscil ale wiem czy duzo .. ale pozniej mi jeszcze raz wsadzil .. mam kalendarzyk na kopme ktory wykazuje dni plodne lecz wtedy milam dni nie plodne ...ale nie wiem czy ten kalendzrayk dobrze pokazuje .. wiec czy moge byc w ciazy jezeli milam dni nie plodne .. ??? prosze pomozcie mi .. dziaj jest dopiero 5 dzien od wspolzycia .. prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
zakochana89-------------->to zalezy czy masz regularne cykle, chociaz kalendarzyk nie jest zbyt dobra metoda, bo wystarczy stres,przeziebienie,jakis bodziec.. i wszystko ci sie rozregulowuje.. zrob test najlepiej.. a nastepnym razem uzyjcie prezerwatywy albo przejdz sie do lekarza po pigulki, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaJagódka
Jakie zagrożenia niesie za sobą seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusia
do -------> zakochana89 na moje to yyy jest duze prawdopodobienstwo. postaram sie pomoc dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddoooo
Ej kobieto bawisz sie w pania doktor!!!! To forum nie jest twoje i pytania nie sa kierowane do ciebie!!! Daruj sobie wypowiedzi!!! Boshe maja ludzie tupet.........................:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka343
zgadzam sie z Dddooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobiłam bete i wyszła ponizej normy... bylam dzis na wizycie i lekarz kazał mi ja niezwłocznie zrobic, bo mowi ze nie ma co zwlekac gdyby sie okzała pozamaciczna ciaza... ale naszczescie jest wszystko ok ... nowy miesiac i nowe starania..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pania doktor jestem przy 4 tabletce 2 opakowania novynette i mam pytanie moge kochac sie juz tak do konca ze swoim chlopakiem??bo przy pierwszym oakowaniu uwazalismy zn nigdy nie konczył we mnie, tabletki toleruje dobrze zn mialam te plamnienia w polowie 1 op, w czasie 7 dniowej przerwy dostalam 3 dnia normalny okres zn troche bardziej skapy niz zawsze, ale myse ze wszystko jest ok,to jak pani mysli mozemy sobie zaszalec???:):) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monila
Pani doktor! mam pytanie jakie tabletki anty sa według Pani najlepsze i najmniej szkodliwe? dla dziewczyn powyżej 20 roku ( czyli jak dla mnie 23) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
mam takie pytanie...czy noszac soczewki kontaktowe mozna brac tabletki antykoncepcyjne??Zastanawiam sie wlasnie coraz powazniej nad ich stosowaniem ale kolezanka mowila mi ze na jej tabletkach pisalo ze nie mozna stosowac gdy sie nosi soczewki.A ja wlasnie nosze operacje bede miala dopiero za rok a tyle czasu nei bardzo chce mi sie czekac;/;/Podobierz tabletki wplywajac na ilosc hormonw w organizmie kobiety maja takze wplyw na wzrok.czy to prawda??Pomozcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz. Nie, pomimo wysokiej prolaktyny lekarz nic mi nie zapisal. Powiedzial ze jest troche podwyzszona i zebysmy sie dalej starali o dziecko przez kilka nastepnych miesiecy i jak to nic nie da to zeby do niego przyjsc. Jestem wsciekla, bo jesli nie ma po co sie starac to on zwyczajnie mnie splawil i tyle. Dodam ze to panstwowy doktor. Czy mozliwe jest ze ta prolaktyna to u mniwe chwilowe i moze sie samo naprawic jak nie bede miala tyle stresow czy to raczej nie od stresu? Czy jest w tej sytuacji sens sie starac, kupowac te testy owulacyjne i co miesiac miec nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
yyy zakochana uwazam ze powinnas isc do lekarza....PSYCHOLOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
Icestar..radzilabym pani isc do prywatnego lekarza .moja kolezanka urodzila ostatnio sliczna coreczke z powazna wada serca ktora po miesiacu umarla...wszystko dlatego ze lekarze nei byli przygotowani na porod bo nikt nie wiedzial ze mala jest chora.A lekarz do ktorego chodzili jakos przeoczyl to...idiota!!!Po porodzie ten ktory odbieral porod byl zdziwony i oburzony tym ze nikt wczesniej nie poinformowal rodzicow o tak powaznej j WIDOCZNEJ wadzie serca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
I nadzieje trzeba miec zawsze zycze powodzenia i wierze sie sie pani uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moje pytanie brzmi: przytyłam 2kg, wydaje mi się, że nie z winy tabletek,ale z winy koleżanek(dałam się namówić na kilka fast foodów). muszę wrócić do mojej poprzedniej wagi,bo z nią czuję się najlepiej. zapytałam w aptece o coś na obniżenie łaknienia co można stosować przy tabletkach. dostałam chrom i zalecenie zażywania go w południe) po tym jak powiedziałam, że tabletki biorę z rana. dlaczego tak jest? i dlaczego nie powinno się przekraczać jednej tabletki chromu dziennie? nie działa bardziej czy szkodzi w nadmiarze czy też chodzi o to,żeby się nie zagłodzić? czy przy tabletkach mogę pić herbatki odchudzające lub oczyszczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
Moja mama kupila sobie chrom i szczerze mowiac miala wiekszy apetyt na slodycze niz normalnie.Najlepsza metoda to moim zdaniem nie jest po godzinie 18 chyba ze nie mozesz wczesneij to tak po 19 conajmniej 3 przed snem.Pij wode mineralna ale nie gazowana.Duzo plynow.Aha i przed pelnia ksiazyca nie jedz zbt duzo bo organizm wszystko wtedy wchlania.Zapoznaj sie sama z fazami ksiezyca.Bo nawet nie wiemy jak bardzo one wplywaja na nasze ciala i urode.Po za tym radze herbatki nie pamietam jak sie nazywaja ale kolezanki z klasy przed studniowka stosowaly jakies 3 fazowe.Slim czy figura.I efekty byly niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
Moja mama kupila sobie w aptece mieszanke ziol na lepsza przmiane materii i pomogla jej.Nie wiem w jakim jestes wieku ale stosowanie tez tabletek "bratek" jest dobre.Znajome stosowaly jakas specjalna diete 13 dniowke kolezanka o ciazy schudla 6 kg w te 13 dni ale trzeba duzo czasu na nia i poswiecenia;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.w.
czy po 3letnim braniu tabletek moge zrobic przymusowa przerwe na miesiac? czy to nie bedzie duzy szok dla organizmu, taka zmiana hormonow? prosze o odpowiedz. pozdrawiam e.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
troche gestego brązowego śluzu przy 10 tabletce trzeciego opakowania? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retkaaaaaaa
Pani kochaniutka:) Kiedyś zadałam pytanie, czy branie sztucznych hormonów jest szkodliwe, iz miałam przepisany progesteron, bałam sie...ale posłuchałam pani i od dwóch dni biore te tabletki, i muszę stwierdzić że czuje sie wyśmienicie, chcę mi sie latać, jestem szczęśliwa, nie denerwuje sie tak szybko i nie daje wyprowadzić z równowagi, jestem poprostu baaardzo szczęśliwa, przed tym wkurzałam sie o byle głupoty ale teraz.....dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuSkax
Pani doktor, juz kolejny raz pisze do pani ale troch esie wystraszylam, otoz osotatni stosunek mialam 4 tyg temu. okres mam normlany jak zawsze. robilam test i wyszwdl negatywny. jednka mam dziwnie powiekszone piersi i bardzo duzo sluzu. czy mam sie obawiac ciazy? moj ostatni okres byl normalny aczkolwiek troszke obfitszy. niebezpieczny stosunek milam moz z 6 tyg tmu... czekam na odp... bo zaczynam wariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pani mi pomoze
od 2 lat probuje zajsc w ciaze.niestety nieskutecznie.lekrz przepisal mi clostengebyt od 5 do 10 dnia cyklu.wzielam go.potem od 14 dnia mialam brac luteine-jej nie wzielam.w tym czasie bylam na urlopie.nie dostalam miesiaczki wiec tydzien po jej terminie wzielam te luteine na wywolanie(miewalam juz tak wczesniej).po 3 dniach dostalam okres wiec odstawilam(tak mowil lekarz)miesiaczka trwala 8 dni.potem dzien przerwy i mialam plamienie.potem 3 dni przerwy i dzisiaj znow plamienie.test ciazowy negatywny.Wiec ktos moze wie co to moze byc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLLLLLLauretta
Witam!! Mam pytanie mam 18lat i kolezanka przybliżyła mi propozycje zebym zaczeła stosowac tabletki anty. Ale ja nie jestem pewna?? Niech mi pani napisze coś o nich. Ja poprostu pożniej nie chce żałowac ze przegrałam życie przez nie. (a jakbym miała brac to poł roku) z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LLLLLaureta: to ma byc Twoja decyzja, a cos o nich mozesz poczytac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekawsa
Mam PytankOo dla pani doKtor które nurtuje mnie od Dluzszego czasu Mam nadzieje ze w KoncU zaspokoje swoja Ciekawości i posiade dodatkowa wIedze na ten temat:] czy jesli zazywa sie talbetki anty. moze w tym czasie zazywac narkotyki...chodzi mi czy obnizaja one w jakis sposób dzialanie pigulek....konkretnie chodzi mi tu o Palenie trawki i Amfetamine ...czy raczej nie ma To Wiekszego wplywu na antykoncepcje? z gory dziekuje za udziele odpowiedzi pani doktor=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaane
mam pytanie. zdaz mi się że po odbytym stosunku puchną mi wargi sromowe, nie zawsze. Nie wiem czy to jest oznaka jakiejś choroby czy może alergia na prezerwatywy. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona blondyneczka
kochalam sie z chlopkakeim 17go sierpnia(cykle mam 31-32dni). Ostatnia miesiaczke dostalam 2go sierpnia wywolana luteina, a takto zawsze mialam ok 10go okres.zabezpieczylismy sie guma.jakis czas po stosunku zrobilam mu loda,potem on wlozyl mi dwa razy doslownie na chwile...boje sie ze byly tam jeszcze plemniki...teraz nawet nie wiem keidy powinna dostac okres...juz sie pogubilam!czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka132
zazywam tabletki micro21 i czy jestem zabezpieczona od 1szego dnia?moj facet piescil mnie penisem tam na dole a pozniej wlozyl go bez gumki czy jest ryzyko zajscia w ciaze?prosze o pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×