Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Dziecko nakarmione,naczynia pomyte.Mąz wraca wieczorem więc pewnie zje obadokolacje. Mam strasznego lenia dzisiaj, robie tylko to niezbędne.Pewnie przez tą zwariowaną pogode, teraz znowu robi się ponuro pewnie zaraz będzie padać:(Jak milo mieć wymowke) Teraz prasuje ,ale ciągle zerkam w monitor ,maly też nudzi sie jak mops, nic go nie może zająć dłużej niż 10 minut. Pewnie zaraz zacznie prosić o jakieś zajęcie.Mnie już brakuje pomysłów, może to i dobrze że idzie do szkoly. Będzie mial zajęcie:)(i ja też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłam od fryzjera , strzyżenie synka , też mam dziś lenia dlatego mogę trochę popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyło mnie sumienie, zrobiłam na regale syna tornado, efekt worek śmieci i 2 połki wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię sobie przerwy w pisaniu , bo jednocześnie licytuję sukienkę na allegro. trochę miałam z tym przebojów ale wszystko się wyprostowało i chyba fajna kiecka jest już moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos nauczycieli , rzeczywiście niektórzy naprawdę ciężko pracują i zasługują na wakacje , ale uwierz mi - nie wszyscy , nie wszyscy .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszędzie ,trafiają się różni. Też mam wlasne doświadczenia z nauczycielami corki. W jakim wieku jest synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy sporo , właściwie nigdy jeszcze nie miałam problemów , a jest to bardzo często opłacalne finansowo np markowe ciuchy po niższej cenie albo cos oryginalnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały idzie do drugiej klasy sp . A więc \" komunista\" , córka jest na II roku studiów , niezły rozrzut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mało wiem ,jak to działa , wiem że musze mieć konto. Kiedyś corka z koleżankami zamawiala koszulki,ale zrobil im to kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też nieźle . Ja uważam że tak jest świetnie . Gdy pomyślę , że teraz mielibyśmy z mężem zostać sami w naszym dużym domu , to aż mi ciarki chodzą po plecach . A do tego mój mąż ma własną firmę i bardzo dużo i długa pracuje , więc często byłabym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby fajnie ,ale czasami zazdroszcze dziewczyną w pracy ktore mają dorosle dzieci .Teraz martwie się jak będzie w pierwszej klasie, jak corka byla mala to mialam więcej cierpliwości.Syn teraz rysuje :Najlepszy dzień moich wakacji:D Może z 10 minut wytrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już pisałam wcześniej że właściwie sama nauczyłam się korzystać z komputera i internetu . Teraz usiłuję rozgryźć gadu - gadu , nie mam o tym zielonego pojęcia a wszyscy się tym fascynują . My mamy w domu neostradę i podobno nie możemy korzystać z gadu gadu , tylko z czegoś innego , podobnego ,ale co to jest to tylko licho wie ........... chyba że szept wirtualny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też mam takie momenty , że zazdroszczę innym tej wolności , ale potem przychodzi mi do głowy wyobrażenie ż go nie ma i przechodzi mi . Tak naprawdę to więcej jest tych chwil , kiedy myślę , że Opatrzność wiedziała co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam neostrade i corka ciągle siedzi na gg, więc chyba można. Dziewczyny na forum mają też tlen- chyba to sie tak nazywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1>> zatem mówię, że mozna, bo i ja miałam. Ale jest wiele innych komunikatorów typu tlen, miranda, spik...Ale najpopoluraniejsze jest chyba gg. Zwyczajnie ściągnij sobie z ze strony i zarejestruj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szepta - moja córka , która korzysta z gadu - gadu już wiele lat , a od chwili gdy mamy neostrade , nie może go uruchomić . wiedziałam że zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba poczekam jak corka wroci ,może pomoże, ale wolałabym sama. Ona czasami mnie dobija -mamo tobie gg jest zbędne z kim ty będziesz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faj nie mi się z wami gada , ale mój syn z kolegą dobijają sie do komputera , chyba ich puszczę , ale na pewno będę wieczorem jak go wyprawię do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg...wiem, im się wydaje , żę rodzice to prehistoria ;) :p Ale zdecydowanie nie...Ze znajomymi,przyjaciółmi...Z nieznajomymi czasem na kafee :) Mozliwości bez liku :) Jakby co a będę...pomogę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szept--> jeśli już mam gg,to musze jeszcze raz zciągać czy wystarczy wpisać następne haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1--> postaram się być wieczorkiem , jeszcze dzisiaj i jutro mam komputer dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×