Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Teraz też niebrakuje im fantazji. ale można sie z nimi dogadać.,czasami zastanawiam się jak to będzie jak corka będzie chciala mieszkać w akademiku( w głowie widze rożne obrazki)Nasz jest mały więc wiemy wszystko o naszych mieszkańcach , taki bardzo domowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe , doskonale to rozumiem . Z tego powodu mój mąż dwa lata temu rzucił \"intratną\" posadkę w firmie państwowej , tylko ,że rzeczywiście , inne są wtedy godziny pracy . Ale pryznajmniej teraz wie za co pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle z mężem w budzetowce, dobrze że ma dodatkową prace bo bylo by cieniutko.ale cale lato tyra od rana do nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchajcie woaj mnie musze leciec jutro wsyzstko pryecyztam DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być- my z mężem ciągle pracujemy- zawsze tak jest jak chce szybko pisać.Jeszcze nie umiem pisać i patrzeć w monitor ,więcej zerkam na klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
dobranoc zajrze jutro jak dostsnę się do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam i ja, bo jutro będzie cięzko wstać:( Dobranoc kafeteria, spokojnej nocy dla ciebie i twojej psinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam wczoraj na chwilę i już nie wróciłam,niestety a raczej stety-praca.Jednak moje jedyne spokojne chwile to bardzo-wczesno-ranne.Ci co mieli pójść spać już śpią, a ci co śpią dłużej jeszcze nie wstali.I komputer wolny!Dziś powinnam mieć troszkę więcej czasu,bo mąż w domu i zajmie się interesami.Teraz zmykam po bułki.Narazie.Jeśli ktoś już nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkich witam , tylko się krótko melduję , bo lecę po zakupy , a Meg dziś w pracy . No nic może wieczorem będzie miała chwilę ,żeby pogadać . Kafe , ja też jestem ranny ptaszek , ale nie lubię wtedy komputera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
WItam panie wróciłam z pracy ale mykam do obowiązków czyli sprzątanie pranko obiadek ale chciałam choć na chwilkę zajrzeć to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w przelocie między sprzątaniem , praniem i prasowaniem a także oporządzaniem ogrodu :) chyba nam wszystkim tak mija sobota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
no mieszkanko przejrzało chwila przerwy więc do Was zakiliam czy WY też zakonczyły ście już porządki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póżno ale zajrzałam.Cóż, chyba wszyscy śpiąJa dopiero przyszłam do domku. Zajmowałam się przez cały wieczór innym,chorym zwierzątkiem -kotkiem ciotki.Bo ja to jestem z konieczności taki domorosły weterynarz.Często szybciej wpadnę na \"trop\"choroby niż nasi weci.Ciotka przy mojej skromnej pomocy zajmuje się bezdomnymi kotami.Kupujemy im karmę i leki ;pozyskujemy też sponsorów na dofinansowanie naszej działalności;szukamy dla nich nowych domów.Zaraz znów będzie \"wysyp\" podrzutków gdyż dzieci przez wakacje pobawiły się a wraz z początkiem roku szkolnego zwierzak staje się zbędny. No dobra,kończę i idę luli.Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Życzę kolorowych snów i miłej niedzieli do ponidziałku bo jutro mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim w niedzielę .. Wczoraj wszyscy pracowali , dziś odpoczywają . Ja też tylko na chwilę . Ale może potem będziecie mieli czas żeby pogadać . Meg , odezwij się , Dorisa gdzie się podziałaś ? No a Buber ??? Szepcie nici z gg . Całyczas mam komunikat ,że nie można połączyć się z serwerem rejestracyjnym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zajrzę wieczorem bo biorę rower i juz mnie nie ma:) Pozdrawaim a1sa___ dziwny ten komunikat o nieskomunikowaniu się z serwerem. Może wejdź na stronę GG i napisz do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wczoraj caly dzień w pracy a wieczorem ognisko. bylo bardzo milo az do czasu kiedy oparzylam sobie ręke .zlapalam gorący szpikulec od pieczenia kiełbasek i teraz mam sliczny wzorek na dłoni. Teraz jest prawie ok,ale noc nie byla mila ,przesiedzialam ją cala z reka w misce z zimną wodą.:( zycze milego popoludnia, ja dzisiaj mam noccke więc chyba zobaczymy sie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. mam gg, corka z litości nad matką inwalidką, zrobila to za mnie:) oczywiście było to bardzo proste- teraz tak mi się wydaje. pogoda w całej polsce ładna więc pewnie wszyscy leniuchują, niestety ja szykuje się do pracy zaglądne jutro rano .przepraszam za pisownie ,ale klikam jedna reką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż wstałam o godz.4,30\" to i tak nie miałam chwili,żeby tu zajrzeć.Tak pędzi czas i ciągle coś jeszcze jest do zrobienia.Mam podły nastrój bo nie mogę pogodzić się z ludzką bezmyślnością.Wydaje się im,że jeśli kupują dobre jedzenie dla zwierząt to są wspaniali.Natomiast gdy pytam o szczepienia ochronne,odrobaczanie czy środki od pcheł uważają,że to fanaberia.Dopiero gdy zwierzak zachoruje to lecą do mnie i proszą o ratunek.Wtedy mówię,że np. szczepionka dla kota,która chroni przed wirusami przez cały rok kosztuje 28zł. czyli tyle co 1kg. wołowiny. Bez tego kilograma kot nie umrze a bez szczepionki niestety tak.Zaraz muszę lecieć wystawić pojemniki z jedzeniem dla jeży,bo jest ich tutaj trochę.Miałam nawet przez 2tyg. w kojcu u psów mamusię i cztery jeżyki,ale już przeniosły się do ogrodu.Mają w tym roku raj bo jest zatrzęsienie ślimaków.Moja kochana sunia już znowu obchodzi ze mną rewiry i sprawdzamy czy wszystko w porządku,czy wszyscy zdrowi i czy nic nowego nie doszło.No będę kończyć bo mam na dziś jeszcze paru \"pacjentów\" .Narazie -jeśli ktoś tu jest. Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria___pracowita jak pszczółka jesteś ale widzę,ze to z zamilowania do naszych czworonogów. Godne naśladowania... tylko czy w tym zagonionym świecie ktoś jeszcze taki sie znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypędziłam z prędkością światła,żeby powiedzieć o nowym stworzonku,które wpadło mi do piwnicy.To fretka- najmodniejsze u nas zwierzątko w ostatnim czasie.Kurcze, albo jakaś pierdoła nie dopilnowała i trzeba będzie szukać właściciela albo ktoś miał dość i podrzucił mi. Buber-dzięki 🌼za miłe słowa ale chyba tylko Ty tak sądzisz.Wielu ludzi uważa,że jestem cokolwiek dziwna (delikatnie mówiąc) a jeszcze więcej korzysta z mojej \"ułomności\" i poprostu podrzuca mi niechciane zwierzęta.Kończę -muszę gdzieś ulokować \"nowość\". PAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niedziela minęła , a ja cały dzień w podróży , jeździłam odwiedzić córcię , która pracuje żeby zarobić sobie na swoje potrzeby w czasie studiów. A jutro prawdopodobnie też będę jeździć , bo chcę odwiedzić brata , który jest poważnie chory i czeka na operację , o losie ! Kafe , podziwiam cię , choć znam też kilka osób tak pozytywnie zakreconych jak ty . Nigdy w zyciu nie zrobiłabym krzywdy zwierzęciu . Meg pozdrawiam twoją rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nic..juz wieczór popijam rakije miodową:) na sen dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już wcześniej cię zapytać , czy te fotki z twojej stopki :D to zrobione przez ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×