Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Meg cieszę się , że twoje życie wraca do normy , duża buźka 👄. Wiecie , mam koleżankę , którą traktowałam jak przyjaciółkę , ale dziwna to przyjaźń , nigdy nie zaprosiła mnie do swojego domu , do mnie przychodzi bardzo rzadko chodź zapraszam ja często , zwierzamy się sobie niewiele , ja dużo mniej , moze dlatego , że mam fajna rodzinę , bardzo kochajacego i kochanego męża , udane dzieciaki ( odpukuje w niemalowane ) , wiec własciwie nie mam potrzeby opowiadania o swoim życiu , wprost przeciwnie do niej - własnie sie rozwiodła , mieszka kątem w wynajętym mieszkaniu ,ale ma przedziwny dar wyciągania od ludzi informacji , którzy sami jej sie zwierzaja z własnej woli . Piszę o tym , bo czuję sie trochę lekceważona , nie chodzi mi o to żeby mi opowiadała o tym co mówią jej inni , ale ona np .mimochodem mi mówi , wiesz rozmawiałam z tą czy tamta i ona mi powiedziała coś , ale wiesz prosiła żebym nikomu nic nie mówiła , więc po co mi wogóle o tym mówi ? Ja się wtedy źle czuję z dwóch powodów - jeden taki , że tamta osoba miała do niej większe zaufanie niż do innych ( np. do mnie :( ) , a drugi ,że ona mi chyba mówi o tym specjalnie ,żeby mi pokazać , że to jej się zwierzają ludzie . Co o tym myslicie - czy to jest przyjaźń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--->nie wiem czy to jest twoja przyjaciółka, mimo ze mało jej sie zwierzasz ,to pewnie i innym tez o tobie coś opowiada. Zawsze sie zastanawiam, co kieruje takimi ludzmi.Moze chce sie dowartosciować, i nawet nie zdaje sobie sprawy że robi komuś krzywde.Ja sama nie jestem święta ,czasami też coś chlapne ,a potem dopiero ugryze sie w jezyk, ale nie robie tego z checi podzielenia się swoją wiedzą na temat innych ludzi .Uwazam sie raczej za osobe powściągliwa i kiedy rozmowa schodzi na śliskie tory zmieniam temat.Wiem że cięzko jest powiedziec wprost , nie będe rozmawiać ani słuchać na temat osób trzecich.Zawsze mam wrazenie ze zraze tym osobe z którą rozmawiam. Jeśli jej powiesz ,to się obrazi - jeśli nie to musisz to dalej tolerować i będziesz sie tym zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że mając ,dar słuchania i łatwośc nawiązywania rozmowy,nie wykozysta tego inaczej.Wielu osobą taka rozmowa pomaga.Wiem ze wiele osób nie oczekuje rady,a wystarczy ze sie wygadają, i jest im lżej. Moze to jej zasugerujesz, jeśli już tyle osób darzy ja zaufaniem to powinna czuć sie zaszczycona i nie zmarnować tego. Jeśli się nie zmieni to kiedyś to obróci sie przeciwko niej i zostanie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg masz zupełną rację . Najdziwniejsze jest to ,ze tak jak pisałam wczesniej ona ma bardzo nieudane życie osobiste , więc co może radzić innym ? Przecież to bez sensu . Chyba że na zasadzie - nie postępuj tak jak ja . Jeśli chodzi o mnie , to myślę ,że mogę jej zaufać ,i tak nigdy nie roztrząsam z nią swoich problemów bo od tego mam męża do którego mam bezgraniczne zaufanie i tylko przy nim mogę być sobą .Ale wiesz to chyba jednak nie jest przyjaźń , bo gdyby była to chyba bym sie nad tym nie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) poczytałam sobie o przyjażni i wiesz a1sa my chyba za szybko obdarowujemy kogoś mianem przyjaciel zaznaczam sądzę po sobie i chyba to słowo znaczy wkażdym wieku co innego :) i czegoś innego oczekujemy od przyjaicełki :) a co do tego że ktoś coś mówi by zrobić przykrość i siebie lepszym to wierzę sprawzda się :) a co do mówienia o osobach 3 też nie lubię bo prawda może być inna i kogoś się krzywdzi ale jak mówi przysłowie \'\'gdy wyjdziesz między wrony kracz jak i one \'\' czasem trzeba wysłuczać i skomentować :) MEg masz rację że czasem trzeba się wygadać i to pomaga bardziej niż rada . TAk jak mi teraz:) . Dzięki że mogę z WAMI Gadać bo bardzo to lubię .:) a i czasem się zwierzyć :) by ktoś na to popatrzył inaczej . NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. wyszłam z nerw..., dzieciaki mnie doprowadziły do furii Jedno wyje ,sama nie wiem o co, druga chce iśc na dyskoteke, my nie pozwalamyi też buczy. musze odsapnoć, bo mnie rozsadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi troszke przeszło, ide robić kolacje. Zycze milej niedzieli-ja niestety do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEg moja trójca nadyskotece organizowanej przez córkę :)A ja oglądam \'\'Dirti dancing \'\' Uwielbiam ten film .Mąż ogląda mecz przeciesz nasi grają kilka kilometrów od nas :) .Życzę milej niedzieli .Meg Miłej pracy.:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niedzielnie Dziś moja córka skończyła 20 lat ( dobrze że mam synka 8 letniego :D ) Ale sama pamiętam siebie w wieku 20 lat . Mam nadzieję ,że czas mija wam spokojnie i beztrosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Za oknem słonko świeci ,pogoda wiosenna. Ja wyrodna matka szczesliwa ,ze oboje moich dzieci poszło do szkoły, całe pół dnia sama w domu.Nadrobiłam troszke zaległości i roskoszowałam sie spokojem.Niestety zaraz wracają obiadek ,lekcje ,a na noc do pracy:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa----> sto lat dla córki, oraz dla ciebie, bo ja uważam że urodziny naszych dzieci to też nasze święto.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia . Ja też uważam ,że urodziny dzieci to nasze świeto i zawsze dostaje życzenia od nich i ich ojca . U mnie dziś spokojnie , tylko tak sobie pomyslałam, że może jakaś dietka by sie przydała . Macie jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) a1sa życzenia dla córci :) . a1sa to moja corka starsza jest z sierpnia. Meg u ciebie wiosna a u mnie zima.:) .Śnieg i Mróz i zimno:D. KOLOROWYCH SNÓW:) mam coś z serwerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) a1sa życzenia dla córci :) . a1sa to moja corka starsza jest z sierpnia. Meg u ciebie wiosna a u mnie zima.:) .Śnieg i Mróz i zimno:D. KOLOROWYCH SNÓW:) mam coś z serwerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) a1sa życzenia dla córci :) . a1sa to moja corka starsza jest z sierpnia. Meg u ciebie wiosna a u mnie zima.:) .Śnieg i Mróz i zimno:D. KOLOROWYCH SNÓW:) mam coś z serwerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) a1sa życzenia dla córci :) . a1sa to moja corka starsza jest z sierpnia. Meg u ciebie wiosna a u mnie zima.:) .Śnieg i Mróz i zimno:D. KOLOROWYCH SNÓW:) mam coś z serwerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj wyspana i wypoczęta:) a1sa--> jeśli chodzi o dietke to ja jestem na innym topiku. Ostatnio ( czyli od wakacji )mam jakoś większy apetyt, i zamiast tracić kilogramy, to znowu przybywa .Czas coś z tym zrobić, moja waga to 65:(,a w planach miałam 60kg.Może skusze sie na twoje soczki,a napewno musze odstawić węglowodany,chleb ziemniaki i makaron ,ktory uwielbiam.Teraz kiedy mąż wraca wieczorem ,uświadomiłam sobie że bardzo często jemy makaron i kluski( mąż woli mięso z chlebem ,niż odgrzewane ziemniaki) Drugi grzech to cukier znowu słodze za duzo. Trzeci to gimnastyka, ale jak sie naganiam w pracy i po pracy to cięzko się zmobilizować. musze znowu wskoczyć w rytm, to jakoś będzie sie kręcić. Ja jestem leniwa ,jeśli mam dla siebie tylko coś zrobić ,ide na łatwizne i zajadam surówki. wiem że to nie topik o odchudzaniu, ale od dawna nurtuje mnie ten problem .teraz znikam bo zaraz wracają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dziewczyny nie stosowałam diet ale obserwowałam koleżankę i ciocę które się odchudzały obie dietom 1000-----1300 kalori .Koleżanka jadła wszystko tylko w mniejszej ilości i liczyła kalorie do 1300 góra schudła 12 kilo a moja ciocia odstawiła pieczywo i schudła 22 kilo lekarz stwierdził że za szybko i był zaskoczony że tyle przez 6 miesięcy u cioci nie ma efektu jojo i waga się trzyma :).Tyle o dietach o których nie mam pojęcia choć sama tez nieżle schudłam :) ale to nerwy:) .Zyczę miłego popołudnia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny , na soczki to jest za zimno :( ja tez waze 65 kg i to juz jest o5 za dużo , a jak czytam te wszystkie watki o odchudzaniu na kafe to nie mam ochoty sie nigdzie przyłaczyć , co mnie któryś zainteresuje , to dziewczyny znikaja i nie wiem czy w końcu schudły czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj znowu miałam niespodzianke. Mały wywrócił się na świetlicy i nabił guza-oraz-zgadnijcie ? UŁAMAŁ KAWAŁEK ZĘBA , Jedynka stała na dole. Jakieś fatum wisi nad nami, wczoraj zaparł się ze nie pojedzie do stomatologa, ale trzeba coś z tym zębem zrobić. Jeśli chodzi o odchudzanie , to ja znam siebie i podstawa to mż. Już raz to zrobiłam ,więc może i teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) .MEg trzymaj się :) . MeG nie chcę się mądrzyć ale z ułamanym zębem trzeba się zgłosić do dentysty w ciągu 48 godzin mówła mi to koleżanka której syn ułamał tez któryś z przednich zębów bo potem coś dzieje się z miazgą zębba:). U mnie dziś było tak wiosennie że chciałm uciec z pracy i iść na spacer ale mi sie nie udało:) .Mykam robic kolację :) MIłych snów .Meg POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) .MEg trzymaj się :) . MeG nie chcę się mądrzyć ale z ułamanym zębem trzeba się zgłosić do dentysty w ciągu 48 godzin mówła mi to koleżanka której syn ułamał tez któryś z przednich zębów bo potem coś dzieje się z miazgą zębba:). U mnie dziś było tak wiosennie że chciałm uciec z pracy i iść na spacer ale mi sie nie udało:) .Mykam robic kolację :) MIłych snów .Meg POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , bardzo ci współczuję , bo wiem co to znaczy iść do dentysty z takim małym mężczyzną . Swoją drogą rzeczywiście jakieś fatum wisi nad wami , odczyniamy uroki , kto potrafi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i znalazłam fajną dietkę i dziś zaczęłam - warzywno - owocową . Wg niej tez odchudzają się na kafe , spróbuję i ja . Na początek ugotowałam sobie gar zupy warzywnej :D Mówię wam jak mnie te moje koleżanki nauczycielki wkurzają , co jedna to mądrzejsza i tylko patrzą żeby jedna drugiej noge podstawić . Trzymam się od tego z daleka , ale nie wiem jak długo wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i znalazłam fajną dietkę i dziś zaczęłam - warzywno - owocową . Wg niej tez odchudzają się na kafe , spróbuję i ja . Na początek ugotowałam sobie gar zupy warzywnej :D Mówię wam jak mnie te moje koleżanki nauczycielki wkurzają , co jedna to mądrzejsza i tylko patrzą żeby jedna drugiej noge podstawić . Trzymam się od tego z daleka , ale nie wiem jak długo wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko mi wcięło . Myslę , że moderatorzy kafe powinni coś z tym zrobić , bo wiecznie są kłopoty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko mi wcięło . Myslę , że moderatorzy kafe powinni coś z tym zrobić , bo wiecznie są kłopoty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko mi wcięło . Myslę , że moderatorzy kafe powinni coś z tym zrobić , bo wiecznie są kłopoty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko mi wcięło . Myslę , że moderatorzy kafe powinni coś z tym zrobić , bo wiecznie są kłopoty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko mi wcięło . Myslę , że moderatorzy kafe powinni coś z tym zrobić , bo wiecznie są kłopoty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×