Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam a1sa-->sto lat dla córci:)🌻 dzisiaj już odwiedziłam dentyste coś chyba ząbki mi zaczynają dokuczać Tam gdzie mnie boli to wszystko jest ok. zrobiłam sobie innego. Chyba zrobie prześwietlenie, to może coś pokaże A może to jednak zatoki? .CZuję sie nie szczegulnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asa złóż życzenia córce WSZYSTKIEGO Najlepszego.🌼/ A tortu sobie zjedz kawałek jutro to odbijesz zjesz mniej. NIe psuj sobie święta:):):). A moi chłopcy mają urodziny 17 grudnia:):).Mykam bo wykorzystaąłm czas syna przyszedł do niego kolega a to jego czas:):):) >A1sa miłej zabawy a Tobie MEG miłego popołudnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za życzenia . Tortu pojadłam , waga stoi w miejscu więc nie zapisuję . Myślę że to wszystko przez rozregulowany @ . Teraz jest lepiej , ale co będzie dalej nie wiadomo . Meg okropnie ci współczuję , bo doskonale wiem co to znaczy bolący ząb , ale... w marcu jak bolały mnie zęby , schudłam 3 kg w tydzień , bo nic nie mogłam jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo u mnie śniegu napadało i jest zimno. Jak u Was???. Wzięłam się z porzadki większe a mąż zły bo mu odkurzacz przeszkadza oglądać film :) więc usiadłam przy kompie i też jaki małżonek dziś zmierzły :( nie można z nim dziś wytrzymać . wszystko zle :(. Mykam do kuchni tam mu nie będę przeszkadzac>, Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo się napisałam , ale mi wcięło , powiem wam tylko ,że może teraz będę miała trochę czasu żeby do was zaglądać . U mnie nic nowego , waga stoi , w domu spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po małej przerwie psina zjadła mi kable od internetu i rutera, już drugi raz, tylko teraz rozprawiła się dokładnie zostało tylko plastikowe pudełko od rutera. U mnie nic nowego ,za oknem też zima na całego. W# domu różnie jak z mężem ok, to córka przyprawia mnie o furie, już sama nie wiem jak zda tą maturę:( dobrze że synuś jeszcze nie fiksuje . Znowu się usprawiedliwiam , że jem za dziesięciu, bo zimno.Szlak mnie trafił bo chciałam kupić ładne kozaczki do spódniczki i kicha:( żadnych nie zapiełam moja łydka jest okropnie gruba:( Czas goni a ja nic nie działam, oj chyba będe płakać. Jak zacznę mierzyć coś na komunię. W niedziele będzie firma, będziemy mierzyć dzieciaki ,i wybierać wzory alb. teraz znikam do kuchni , zaglądne jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , a to pies mały szkodnik :) Nie martw sie wagą , masz jeszcze czas , postaraj sie tylko nie przytyc , to raz - dwa po nowym roku zgubisz . U mnie waga w dół nic , cały czas stoi , ale może tak musi byc .Tez zrobiła nam się zima , ale ja ni lubie śniegu o tej porze roku , więc wcale mnie nie cieszy. Pamietam ,że w zeszłym roku o tej porze też wybieraliśmy stroje dla dzieci na komunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam umnie też zima . Chlopcy zyją już urodzinami a mnie jakoś dziwnie z kazdym dniem mam gorszego doła i samej siebie dosć:):) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 a z czego ten dół ? Czyżbyś rozmyślała nad tym ,że chłopcy coraz starsi i my też ?? No co ty , nie dajemy się takim myślom . Jestesmy piekne i młode , no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Dół przez życie przez sytuacje które nie umię przeskoczyć . ale to chyba mi MUSI minąc przecież kiedyś będzie lepiej. Mykam na obiad bo dopirro z pracy:):)wracam:):)narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 765 , mam nadzieje ,że ci te dółki miną :D Czasami w życiu tak się nachrzani , że tylko siąść i płakać , znam ten ból .Ale ja to mam taki charakter ,że po mnie nikt nie pozna ,że mam jakieś problemy , po prostu maska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa ja już też staram się nie okazywać że mi coś jest tylko WAm napisaąłm a tak też ukrywam co mi w diszy gra bo wiem że sa osoby które mój ból cieszy. Acha i wiem że będzie lepiej bo po burzy jest słoncekiedyś . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia :) Przez pół dnia leżałam i czytałam książkę . Z ledwością podniosłam się z kanapy :P Ale musiałam tu zajrzeć , co u was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam po upiornym tygodniu w pracy,ale odpracowałam już wszystkie godzinki i mam aż trzy dni wolne:) Dzisiaj szalałam po domu,zrobiłam nawet obiad na jutro. Rano będe mogła pospać i zadbać o swoje włosy , potem na 12 do kościoła mierzyć stroje. Miałam nadzieje że dzisiaj gdzieś będziemy się bawić ,ale nic z tego:( Mam w lodówce redsa jabłkowego i chyba tym umilę sobie wieczór ,pal -sześć kalorie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem A jeszcze wam nie pisałam jak to było z tymi moimi zębami, byłam u dentysty, ale nic nie znalazła, mówi że nawet martwy ząb może boleć .Jak nazłość u niej nic mnie nie bolało. Ale zrobiłam innego:). Cztery dni mnie trzymalo w pracy już powiedziałam że jak nie będe mogła dotknąć brodą mostka, to mam wirusowe zapalenie opon mózgowych. Zarty żartami ,ale sama nie wiem co to było ,może zatoki ( ale innych objawów nie miałam) Jak sie powtórzy to zaczne od prześwietlenia, i żebów i zatok ,może będzie coś widać. Pije sobie piwko jabłkowe z pięknej szklanki mąż przed telewizorem a syn leje wosk do miski. Bardzo udane Andrzejki:( Ale mąż zaproponował jutro wypad do CZech ,może się skusze. Mam nadzieje że wam wieczór upłynął na szaleństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mnie wieczór upłynął napomocy przy przeprowadze znajomym ale potem było w tym bałaganie trochę ubawo wspominaliśmy stare czasy i było fajnie:):.:):)/ Meg udanej wycieczki jeśli się skusisz:). Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że wszystkie jesteśmy zaganiane . Ja zaczęłam sprzatać , a trochę tego mam , więc wybaczcie ,że będę rzadziej zaglądać , ale cały czas o was pamiętam . Meg , mam nadzieję że twoje zdrowotne perypetie mineły , a jak tam wybór alb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie popiszę bo musze prac bluzę synowi. Pomóc mi bo mnie prosi może wpadnę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimekkkkk
ale staruchy tutaj siedza bleeeee :) oczywiscie zaraz sie ktoras odezwie ze wcale nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odezwie się młodosc nie jest wieczna a staruchon się nie czuję Młoda lub młody za kilka lat Ty też będziesz dla kogoś STARUCHOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po prostu kocham być taką staruchą , mam nadzieję , że jeszcze długao taką będę . Trzymaj się młódko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam okna , posprzątałam cały dom , zaczęłam gotować bigos ... idą święta :) . Później tylko ogarnę . Wiecie , najbardziej zawszze lubiłam i zostało mi to do dziś , okres między świętami a nowym rokiem . Jest posprzątane , tyle dobrych rzeczy do jedzenia i jakiś taki spokój , może oczekiwanie na coś . Sama nie wiem jak to określic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa masz rację to fajny czas jest tak błogo a jak jest śnieg to już naprawdę jest super:):):). u mnie przygotowania idą słabo jakoś mnie nic nie cieszy może mnie to jeszcze weżmie:):).Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765, ja jestem , w przerwie między wieszaniem firanek , a prasowaniem :) . A co u ciebie , jak tam przygotowanie do świąt ? Meg , a ciebie gdzie wcięło ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mam nadzieję że ze zdrowiem wszystko w porządku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×