Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

a kuku... właśnie piekę ciasto ze śliwkami, jedno już wyjęłam z pieca a drugie za chwilę... jak to zrobić żeby Was poczęstowac?>>>. hmmm... kawka z takim ciachem powala każdą dietę i ... poodchudzamy się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mozesz podrzucić 2 porcje ja nie jestem na diecie:):):):):):):). A na poważnie to naprawdę bym ciasta na smuteczek potrzebowała.:):):):). pozdrowionka dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie , ale co tam , ciasta też zjem .:D Mam gości dziewczynki , ale was pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodziłem przez 20 lat
ale ją rzuciłem, bo stara była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:) Agnieszka--moje serdeczne życzenia, zokazji rocznicy🌻 spa_ piękny prezent,zazdroszcze:) Gosiu --zjadła bym tego ciasta:) dzisiaj w pracy umieram z gorąca na zewnątrz ukrop, ruszamy się jak muchy w smole, może wieczór będzie przyjemniejszy.. Już się nie nadaje do takiego maratonu ,ale jeszcze tylko sobota i koniec 24 h dyżurow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu --dziękuje.:) Agnieszka już pewnie odpoczywa. Jutro ostatni dyżur 24h, i będe mogła dychnąć.Dzisiaj straszyli burzą, ale jak na razie to tylko spadły dwie krople wody. zdążyłam pokosić koło domu i teraz padam z nóg. włoski mi już wyschły więc spadam spać. do jutra kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Po wczorajszym upale dzisiaj zimno i mokro:( mam nadzieje że u was pogoda lepsza. dzisiaj 24h w pracy a wy jakie plany? Agnieszka pięknieje w spa:)Gosia pewnie też w pracy a Ty Marysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zrobiło się żal Spa i sobie zafundowałam fryzjera i hennę ora z maseczkę przeciwzmarszkowom a to dzięki koleżance która wpadła zNiemiec odebrac syna z wakacji . miaąłm przyjemność a teraz do obowiązków. To narazie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pogoda u mnie pochmurna i zbiera się na deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Marysiu:) Ja mam już 12 godz. za sobą :) Dzisiaj zrobilam sobie salatke z kapusty do sloikow:) więc dzień spożytkowany bardzo intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę . Życzę Wam by miło upłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja tylko się z wami przywitac bo mam mnóstwo roboty :( Odpoczęłam , zafundowałam sobie kilka fajnych zabiegów , zrelaksowałam się . Ech fajnie było :D A teraz lecę za chwilę do szkoły , a potem sporo roboty w domu . Mam nadzieję że zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ja znowu dzisiaj w pracy, ale tylko na12h. Niedziela uplyneła mi milo ,mimo zmęczenia wybraliśmy się do znajomych,a wieczorem zrobiliśmy ognisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też niedziela upłynęła super > wylądowałam na dożynkach . Idąć z cmentarza przeczytała cora plakat a że autobus był za niedługo to pojechałyśmy. połaziłyśmy kupiłam fajny ozdobny czosnek > było duzo fajnych rzeczy ale kasy u mnie mało jestem dalej bez renty a to już 3 miesiące od śmierci męża i 2i5 miesiąca jak złożyłam wniosk > teraz jak dzwoniłam muszą wyjaśnic czy brałam zasiłek okresowy z opieki i jak przyjdzie pismo to pani urzędnik ma następny 30 dni na wysłanie mi decyzji > A sterta rachunków rośnie > miód i cud. Ja wysiądę.Życze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś cora mam urodziny aja dół . Mykam wypić urodzinową kawę choć wcale mi nie do świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!! Ja ostatnio zapomniałam jak si e nazywam... po pracy do roboty w ogródku, potem co dorwe to do słoików albo do zamrażarki, właśnie jest urodzaj na brokuły. Ale to nie jest główny powód dla którego do Was nie pisałam, bo jeszcze był problem z łącznością inernetową, poza tym, jak już mi się udało wejść na stronę, to wszystko się rozciąga w spagetti... A właśnie, znowu mam śliwki... tym razem do słoików, placek może jutro, bo dziś już nie zdązę. Do połowy miesiąca tak będzie, potem może chwilke luzu, chociaż jak wiadomo, zawsze jakaś robota z byle kąta wylezie i człowiek ani się obejrzy, a tuy już zima. No tak, znowu bedzie robota z opałem... mmmm... Agnieszka Gosia Marysia : 3mcie się dzielnie!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zarobiony człowiek jestem :) możę będę miała trochę czasu w weekend , choć nie sądzę , bo trzeba będzie szykować się do pracy i syna do szkoły :( Ja znów mam problem z winogronami - oczywiście znów nadmiar i nie mam co z nimi robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko jak Ci kedyś już pisałam winko z winogron a ja na nie wpadnę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu , czuj się zaproszona , pozostałe dziewczyny również :D , tylko ze ja nigdy w życiu nie robiłam wina i nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko poszukaj przepisu w internecie albo popytaj znajomych > Wino jest naprawdę dobre. :):):):):) poinformuj nas jak jak CI coś ztego wyjdzie . A może Małgosie wiedzą jak się robi winko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. Ostatnie dni wakacji umykają mi między palcami. ciągle w biegu. ale jutro sobie odbije jadę do znajomych na ognisko z noclegiem.Mam nadzieje że naładuje akumulatory. Wrzesień będzie bardzo intensywny. Agnieszko jeśli chodzi o wino to u mnie stoi wiśniowe:)ale jak wyjdzie to się okarze.TO jest działka mojego męża. Malgosiu czy te brokuły obrodziły u ciebie w ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór... Wiecie co,siadłam i zbladłam ... już jakiś 28? skąd aie to wzięło? a brokuły owszem, drugi rok je uprawiałam, z tym że rok temu były ładniejsze. Obcina sie pierwszy kwiat do użytku, a roślinę należy pozostawic w gruncie i rozrastasię dalej.Conajmniej 2 zbiory a udaje sie lepiej niż kalafior, rośnie tak samo. ?Najbardziej uciążliwe są komary, uprzykrzają każdą prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×