Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Gość 765
a1as i właśnie kiedy są te beznadziejne sytuacje to zadajemy to pytaniekto temu wszystkiemu jest winnien i czy to nie mogło by być inaczej. a1as przyszła Twoja sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 sukienka przyszła , jest świetna . Ja też chcę na koncert :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
ja też na koncert chcę .a1as to kiedy wypad i gdzie w nowej kiecce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
teraz przyszła mi myśl a1as na koncert w nowej kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Może coś znajdziesz ajakego koloru jest ta sukninka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara w niebieskie romby , nie znajdę czasu bo zaczyna się praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
ale są soboty a wrzesień ma być ciepły więc może jeszcze coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a tak na marginesie lubicie wrzesień bo ja bardzo jeszcze trochę ciepełka są wrzosy kolorowe liście i jest tak jakoś bajecznie . ale mnie wzięlo .koniec tych wywodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kazdą porę roku za coś innego , ale jesień mnie trochę rozstraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
masz rację kiedy za oknem jest szaruga to też tego nie lubię i popadam w dziwny nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wotajcie Dawno u Was nie byłam...co ciekawego słychać ? Nikt kawą nie częstuje...Śpicie pewnie jeszcze... Zostawię w termosie dla Was kofeinke na przebudzenie. I życzenia miłęgo dnia. Zajrzę póżniej do Was. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szepcie dawno cię u nas nie było . Fajnie że nie zapomniałaś .Witam i budzę wszystkich , ja już po świeżej kawce , litrze wody , i szklance soku marchewkowego :) dieta :( , ale działa . Czy zastanawiacie się czasem rano co przyniesie wam dzień . Dziś na pewno przyniesie wam same dobre wiadomości :D Buber , Dorisa co z wami , Kafeteriaaaa , 765 , Meg jak odpoczniesz po pracy , napisz do nas słówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brr jak dziś zimno , wróciłam z zakupów ze świeżymi bułeczkami , bo reszta rodziny jednak je :D , a mój syn na śniadanie chciał ...budyń , To po co ja latałam do sklepu ??? Aha dla zdrowia , w naszym wieku :) trzeba już o tym myśleć :D . Teraz dla podtrzymania kondycji , do prasowanka :( . OKROPIEŃSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Już odespałam nocke,ale jestem jakaś rozlazła,nawet do miasta nie pojechalam:( Cała niedzienla energia już uszła, bylam na koncercie De mono, wlaśnie pije kawke na rozruch, u mnie dzisiaj kluski sląskie z sosikiem_Pycha ,ale nie dla mnie ,trzeba rtoszke wyrownać brzuszek przed weselem:) Za oknem znowu buro_szaro, i wieje zimny wiatr, . Oj coś czuje że trzeba odcedzić ziemniaki bo zaraz będa pieczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Meg najpierw koncert , teraz wesele , nie draznij :P , a tak na serio , to baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
witam przyszłam z pracy i do Was zaglądam .Rano nie mogę z Wami gadać bo muszę do pracy. A kawki trochę od Szeptu zostało więc się poczęstowałam o ciastko do kawy nie pytam by nie kusić tych na diecie. MEG życzę Ci udanej zabawy. Wiecie gdy wracam z pracy to lubię tu zajrzeć ale u nas ostatnio są przerwyw dostawie prądu i potem długo czekam na kompa no a potem muszę czekam na kolejkę ale wytrzymam i bębę do Waspisać. To narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 765 wieczorem , ja jak zwykle w przerwie między kąpaniem małego , kolacja a sprzątaniem . Teraz chwilę mogę odsapnąć . Wiecie nie umiem zasnąć , jak wiem że coś w domu jest niezrobione , co mogłabym jeszcze zrobić , dlatego latam po domu i sprawdzam . Głupia pedanteria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Kafetrerio co z kotem? MEG ajak Twoja ręka . Jesli już dziś nie skorzystam z kompa życzę KOLOROWYCH SNÓW - WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też j€ż tak wieczorno - nocnie . Wiecie , fajne zdanie przeczytałam dziś na forum ... Od dziś zaczynam przygotowywać swoje ciało do przyszłego lata . I zainspirowało mnie . Ja też od dziś to zacznę , ale może nie tylko ciało , ale i ducha hm.. tylko jak ducha , bo ciało to mniej więcej wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem , jestem bardzo niecierpliwym , dość wybuchowym , zmiennym nastrojowo człowiekiem , więc będę się ćwiczyła w tym aby te cechy precz wyrzucić :classic_cool: . Tylko czy moja rodzina to zniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i będę wam opisywała moje postępy .... :) teraz juz dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
wierz a1sa nad wybuchowościom też musiałam bym popracować a moja rodzinka by się ucieszyła gdybym mniej się darło to może też w to wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Będziemy się dopingować będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już naprawdę pędzę , zaczynam dbać o ciało - prysznic i te inne , 765 czy ty też zauwazyłaś , że z wiekiem coraz więcej balsamów do ciała używasz :D , a potem spróbuje spokojnie zagomić małego do spania . Nie wiem jak to będzie gdy zacznie się szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w ostatnią środę wakacji , kto się ze mną napije wody , albo soczku , no w ostateczności kawy ? Ekspres bulgocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D ciągle w biegu, jakoś duzo spraw się zbiegło. Wczorajbyłam z małym na zakupach do szkoly,chciałam zeby uczestniczył w zakupach , bo to jego wielki początek. To chyba nie był dobry pomysł bo wybrał sobie najdrozszy totnister:) co tam raz zaczyna sie pierwsza klase, mam nadzieje ,że będzie go miał jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu sama piję soczek , ale to nic , przeciez postanowiłam ćwiczyć cierpliwość ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×