Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam a1sa--> więc twoja praca nie jest lekka. troche wiem jak wygląda taka szkola ,bo moja siostrzenica ma porażenie mozgowe. Przepraszam ty jedziesz tylko na soczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na soczkach jadę już drugi tydzień , nie nie , nie zwariowałam . To jest jedyna dieta na której chudnę , a stosuję ją bardzo rzadko i zawsze dwa tygodnie , bardzo dobrae się czuję . Mamy w szkole dzieci z porażeniem , ale ja z nimi nie pracuję , zawsze chwytają za serce . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ,że kocham moją prace i kocham nasze dzieciaki , moje prywatne się śmieją , że szkolne traktuję lepiej niz własne . A wojej pracy najgorsza jest bezsilność gdy ćwiczycz , ćwiczysz i nie ma żadnych postępów , albo są minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam troszke to środowisko, córka chodziła do klasy integracyjnej. teraz z innej beczki, te soki to jakieś specjalne czy jak leci- byle bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję Vega tymbark warzywny ( najchętniej śródziemnomorski ) , duo fruit i jednodniowe z tymbarka . Kiedyś robiłam sama w sokowirówce , ale teraz są naprawdę fajne w sklepach , z dobrymi rekomendacjami . Mają tylko jedną wadę , są drogie , ale jakby podsumować ile w tym samym czasie bym zjadła , to chyba wyjdzie to samo a może nawet taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijesz jak jesteś glodna ,czy jakieś określone dawki? Mnie to interesuje ,bo mimo że schudłam już duzo , znowu zaczynam przybierać na wadze, niby jakieś drobiazgi ale za kilka miesiecy bedzie znowu stara waga:( mogłabym od czasu do czasu zmobilizowac sie ,a soki lubie:) pewnie tylko tydzień n\\bym wytrwała ,ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to tak . Kilka pierwszych dni , gdy jestem głodna i bardzo głodna , to piję praktycznie bez przerwy : soki , wodę , herbatki różne , oczywiście bez cukru , nawet gorący kubek . Chodzi mi o to żeby nie przyjmować nic stałego ,zeby się kurczył żołądek . Nie liczę kalorii w tych sokach . Po tych kilku najgorszych dniach , uczucie głodu słabnie i zaczynam liczyć również kalorie . Stąd przewaga soków warzywnych . Nie piję wtedy już gorących kubków ani herbaty i staram się pić więcej wody . Ostatnie trzy dni to już tylko sama woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo-- podziwiam za silną wole. Ja schudłam ale pomogły mi kłopoty:( jedyny z nich pozytek, teraz staram się utrzymać wage ,ale rozmaicie bywa:) Zaczynam marznąc, mam farbe na głowie,a w domu już naprawde zimno,mamochote rozpalić w centralnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili naprawdę nie odczuwam już głodu i te ostatnie dni na wodzie wytrzymuję bardzo dobrze . Potem na dłuższy czas przechodzę na dietę w której przeważają warzywa , owoce kasze i białe mięso oraz ryby i właściwie przez długi okres czasu nie muszę myśleć ożadnej diecie . Ale w moim wieku :( chudnie się bardzo trudno i przybiera bardzo szybko , dlatego takie dwa tygodnie pomagają mi zrzucić ok. 7-8 kg . Taką kurację stosuję raz na dwa - trzy lata .Wszystko przez to ,że rozwaliłam sobie metabolizm nieustannym odchudzaniem we wcześniejszych latach . Teraz nie działa na mnie żadna dieta lub działa minimalnie tzn np 2 kg miesięcznie . Uwazam ,że nie mamy czasu żeby odchudzać się wtakim tempie . Teraz pilnuję córki , żeby nie zaczęła się odchudzać , tylko racjonalnie jadła ,żeby nie miała takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam farbę na włosach wczoraj , a dziś... właśnie buzuje ogień w kominku .:D uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zmyłam farbe, zobaczymy jak wyschną włosy. Kominek,zazdroszcze:) chyba sie skusze na te twoje soczki, o wiele lepiej mi wychodz dbanie o figure jak szybko widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakom to znudzonom
Te moje soczki nie są takie złe . A pisałaś , że schudłaś pochwal się ile . Ja zawsze dążę do mojej stałej wagi 58-60 kg . Mam 165 cm wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to moje . A to mi synek napisał u góry jak wyszłam -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaczęłam sięodchudzać , gdy ważyłam 65 kg w tej chwili nie wiem ile ważę , bo zważę się dopiero za tydzień w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 14 kg, teraz ciągle waga mi skaczeod 62-61, mam nadziejeże kiedyś bedzie 60KG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 165,zawsze podawałam 168, ale jak sprawdziłam to wyszło165, kurcze sie na starośc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to super 🌼 🌼 , tylko z ciuchami problem . Ja się śmieję , że z tych droższych (które warto trzymać) to mam dwa komplety , na chudość i na grubość . Jedno ci doradzę , teraz pilnuj wagi . waz się cześciej niż raz w tygodniu i gdy zobaczysz kg więcej , na dwa dni ogranicz porcje . Wtedy nie przytyjesz . Ja wiem jedno , w tej chwili tyję wtedy , gdy przestaje kontrolować wagę - te ciuchy z domieszką z lycry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie Meg , fajnie się z tobą gadało . Postaram się wpaść jeszcze wieczorem . Teraz mały stoi nade mna , bo mu obiecałam , że będziemy podpisywać rzeczy do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywaj , ja wieczorkiem maszeruje do pracy ,więc raczej nie pogadamy:( jutro wesele a niedziela porawiny:) potem ,WIelki dzień mojego synka:) pa pa do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
MEG życzę miłej zabawy. a1as podziwam twoją pracę wiem coś na ten temat ale postępy tych dzieci cieszą bardzo i chyba bardzej niż normalnych dzieci tak mi się wydaję .a1as podziwiam twój upór w diecie mnie nigdy odchudzanie nie wychodzilo mnie odchudziło życie w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie🌼 Dziś dzień zaczął się pochmurnie i deszczowo,ale mam nadzieję,że póżniej się przejaśni. Wszyscy zajęci przygotowaniami do szkoły a mnie udało się pierwszy raz od wielu dni dłużej pospać -do godz.7,30\' (z małymi przerwami) wiec mimo deszczu humor mam niezły. A\'propo odchudzania-ostatnio odkryłam THERM LINE II.Zainteresowałam sie nim ze względu na moje niskie ciśnienie.Jeśli ktoś myśli,że wysokie ciśnienie to problem(owszem,ale są leki) to niech spyta jak żyją tacy jak ja -90/60.THERM LINE II zawiera kofeinę,guaranę,L-tyrozynę i L-karnitynę.Tylko,że ja zamiast 2xpo 2tabl. biorę 2-3xdziennie po 4tabl. wtedy czuję,że otwierają mi się oczy.Przy okazji,ponieważ podnosi się termogeneza,można trochę schudnąć.Nie jest to jakaś rewelacja ale zawsze to jakiś pożytek-nie chodzę jak zombi i jeszcze tracę tłuszczyk.Zgubiłam już 1,5kg. w ciągu 2tyg.Mam nadzieję,że nie wrócą .Kończę narazie,bo pędze zrobić jakieś śniadanko.Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
WITAM!!!!! w sobotni deszczowy poranek u mnie leje zrobiłam sobie kawkę ido Was klikam.Naprawdę WY się Wszystki odchudzacie? podziwiam nigdy tego nie umiałam albo nie musiałam mam kompleks brzucha ale przyznaję nic nie robię znalazłam wymówkę i tak zostało mam poczucie winy ale......... Kończę bo idę do pracy. WSZYSTKIM życzę MIŁEGO DNIA pomimo że za oknem pada deszcz. myka narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przerwa w pracy . Głupiego robota lubi :( Ja dziś się wzięłam za sprzątanie mebli z tarasów , mycie ich, pakowanie ,chowanie . No , ale pomyślałam , że potem będę miała mniej czasu , a już chyba nie będzie długiego wysiadywania na tarasach .:( 765 gdybyś pracowała z takimi babami jak ja , które oceniają wszystkich po tuszy też byś się odchudzała :) , nie dlatego żeby im dorównać , ale dlatego ,żeby nie miały pożywki . Ja wiem , że może to głupie , ale dopiero gdy ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji , będzie wiedział o czym mówię . Kafeterio , tobie ten preparat będzie pomagał , bo jestes w ruchu , a czytałam ,że on wtedy najbardziej pomaga . A wiecie , że ja gdy schudnę , to naprawdę lepiej czuję się psychicznie . No i jeszcze dodatkowy atut , 2 tygodnie soku z marchwii i nie muszę się opalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a1as wiem jak to jest gdy ktoś się z CIEBIE przepraszam za słowo nabija lub obgaduje sama pewnych rzeczy doświadczam w pracy bo pracuję w takim miejcu gdzie by CIĘ utopili w łyżce wody gdyby tylko mogli więc na codzień doświadczam tego wiec a1sa jeszcze mocnej trzymam kściuki za CIEBIE by CI się udalło.Mam do Ciebie pytanie a1sa czy ten sok naprawdę trochę zmienia kolor skóry bo jestem blada i to by mi się przydało.Życzę CI a1as powodzenia bo wiem ile znaczy psychika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
acha jeszcze przesyłam łyk soczku na dobry humorek tym na diecie a reszcie czekoladki po 2 kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 dzięki za łyk soku , był pycha ❤️ , a sok przynajmniej w moim przypadku naprawdę zmienił kolor skóry . Tylko trzeba go sporo wypić w ciągu dnia . Wyszło mi , że ok. litra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
soczek był z sklepu czy robisz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ci piloci w Radomiu nie uwazali , dlaczego zginęli taką bezsensowną śmiercią , dlaczego telewizja będzie teraz bez przerwy o tym mówiła , powodując jeszcze większy ból rodzin . Już chyba wolę , gdy się politycy kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×