Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

No Meg , widze ,że sama go nie piję , dobry , marchewkowy .. Taa tornister w I kl wazna rzecz , pociesz się że to dopiero poczatek wydatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam nie tylko tornister , ksiazki już wczesniej ,została tylko do angielskiego, i mundurek, reszte pierdólłek już chyba mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sama ze sobą gadam, ciagle sie mijamy,a jak sie zacznie rok szkolny to będziesz miała jeszcae miej czasu:( dla mnie to lepiej ,jak dzieci bedą w szkole to w dni wolne całe pól dnia mam komputer dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla odmiany może napijesz sie kawki? Buber też coś zamilkł ?pomachaj nam łapką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rocznik mojego taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wieczorkiem uda nam się złapać na jakiś wspólny moment .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pogoniłam dzieciaki do ogrodu ;) i moge sobie chwilkę posiedzieć , ale dosłownie chwilkę , bo zaraz obiad , niestety ja nie jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie pa pa na pewno będę wieczorem , może będzie nas więcej i poopowiadacie jak minął wam dzień . Meg jak się zacznie szkoła na pewno znajde czas żeby tu wpaść , polubiłam te pogaduszki , nawet jak gadamy same ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a1as co do balsamów to masz rację ostatnio kupiłam przeciw starzeniu się .ale zużyciem to różnie bywa choć robię postępy .Podziwiam WASZ upór w odchudzaniu i trzymam kściuki ja musiałabym rzuić brzuszek ale z tym mam kłopot od kilku lat a pozatym lak mówią inni figurę mam niezła jak na swój wiek. Życzę miłego popołudnia postaram się być wieczorem.. Poproszę chłopców by mi pozwolili wejść na kompa. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam mile uczucie że spelniłam sumiennie swoje obowiązki. po kawce pogonilam dzieci, (syna i jego 6 letnią koleżanke) do ogrodu. oberwali prawie cały szpinak,Ja to potrafie sie urzadzić:) Teraz go tylko zblanszowałam i gotowe . Jak ostygnie to do zamrażalnika.Z rozpedu urwałam fasolke taką dużą chyba nazywa się mamut. Pycha własnie zjadłam ,dzieciaki też wcinają aż milo. postaram się zaglądnąc wieczorkiem, a właściwie wieczorkiem to o ktorej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem , możemy chwilę poplotkować . 765 wyrzuć chłopaków i siadaj tu z nami , Meg zazdroszczę ci tego , że lubisz szpinak , ja nie cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jak ja mam chwilę czasu , to nikogo nie ma buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pisz co porabiałaś , bo że zakupy to już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje , ale żaden mój wpis sie nie pokazał :( , może teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chyba kafeteria ma duże powodzenie , bo strasznie muli mi sie komputer . Meg pisz co porabiałaś . Ja dziś cały dzień walczyłam ze stresem , który zawsze mnie ogarnia przed pierwszym spotkaniem po wakacjach w szkole , a jutro jest ten dzień - nasiadówka . A co się dzieje z Kafeterią :( mam nadzieję że z jej zwierzakami wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARESZCIE JESTEM! super,że jeszcze o mnie nie zapomnieliście,bo niestety roboty aż nadto.I tej co pieniądze daje i tej co je zabiera. Moja prywatna sunia zdrowiutkA NA 99%, \"niczyj\" jeszcze walczy .Jemu potrzebuję interferon ludzki.,Ale dość o przykrych sprawach.Dziś znalazłam dom dla trzech kotków i dwóch psów.Super ,trochę luzu w kojcach.Za to mam dwa nowe,dochodzące koty.ą,prawda-fretka odnalała swojego zmartwionego właściciela.Przybyło za to jeży.W tym roku jest ich dużo.Niech się wam nie wydaje,że jedzą jabłka.Bajki!!! Lubią mięsko więc wyjadają konserwy wyłożone dla kotów,suchym pokarmem też nie pogardzą.Nie wolno natomiast dawac mleka bo nie trawią laktozy i biegunka gotowa. Jak zauważyłam przygotowania do szkoły w toku.U mnie spokój bo córka mówi,że jeszcze ma czas. Będę kończyć bo jestem taka padnięta,że ledwie widzę litery na klawiaturze.Prawie zasypiam,muszę jeszcze wziąć tabletkę od alergii bo mam uczulenie na leki , które podaję dla \"niczyjego\". Dobrej nocy dziewczynki i chłopcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszysstkich , ja tylko podpisać listę obecności , bo znikam , przygotowania do pracy :( Kafeterio , nareszcie :) cieszę się , że ze zwierzakami wszystko ok , a tak a propos , wolałabym chyba pracować ze zwierzętami niż z niektórymi ludźmi , ale o tym chyba już pisałam . Wieczorkiem albo po południu opiszę wam wrażenia z pierwszego kontaktu ze szkołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pusto :( muszę się wam przyznać , że pierwszy dzień w pracy minął zupełnie dobrze , Fajnie było niektórych spotkać , a niektórych tak sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałem zobaczyć co sie dzieje:) bo ostatnio mocno zapracowany byłem. I znowu rok szkolny sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Buber , a ja myślałam , że cię wciągnęła nasza scena polityczna :) Niestety , ja też zaczynam odczuwać na własnej skórze ,że zaczyna się rok szkolny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie na forum ok. trzech lat - ale wiedzę temat dla mnie! ;). Czy mogę z Wami zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
UdaŁo się dostałąm się do kompa piję poranną kawę i zrobiłam też dla tych co piją a dla tych na diecie soczek marchewkowy u mnie też przygotowania do szkoły ale chłopcy chcą sami więc jestem tylko portfelem . Idę szykować się do pracy. Życzę miłego dnia wszystkim .a1as jak tam walka o dobrego ducha bo ja wczoraj przegrałam wydarłam się a luż mi się raz udało ale walczę dalej. MIŁEGO DNIA. TRZYMAJCIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( Juz napewno jesień, zimno i pada. Jak ja jutro pojade do kościoła wtej kiecce?Trzeba wybrać 2 zestaw>. Przepraszam że ostatnio wieczorem zniknełam , ale miałam malą wojne domową z corcią o komputer. Buty kupione drogie ale praktyczne , nadają się na inne okazje . Kafeteria_ cieszesię ze u twoich podopiecznych wszystko ok:) a1sa--ktore dzieciaciki uczysz( w jakim wieku) wczoraj cały dzień w pracy, dzisiaj na noc, teraz kręce sie po domu .Musze się napić kawy bo coś senna jestem chyba to ta pogoda:( Teraz pewnie wszyscy zajęci , więc jak zwykle gadam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim . Nareszcie i ja mam chwilę , Katianna witaj , miło ,że sie do nas przyłączysz . Napisz nam coś o sobie . Meg , pogoda nam wszystkim spłatała figla . Ja dziś ganiałam po sklepach i szukałam dla syna koszuli z długim rękawem , bo miał tylko z krótkim :( , Ja uczę w gimnazjum i to w dodatku specjalnym dla dzieci upośledzonych umysłowo . 765 moje starania też na nic , przed chwilą siłą odciągałam syna od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×