Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

765 , wcześniej gadałam o tym z Meg . Kiedyś robiłam sama , ale teraz w sklepach są bardzo fajne gotowe , które też są zdrowe , np tymbark jednodniowe , a ja bardzo lubię wszystkie soki karotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym wiesz , bardzo trudno kupić np. marchew bez nawozów . Myślę , że te soki produkowane przez nasz przemysł muszą być w jakiś sposób badane , a przynajmniej chcę w to wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
wiem ale nie byłam pewna co do zmian koloru skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ,że dużo zależy od samej skóry . Pamiętam, że jak mój syn był mały i dawałam mu soczki z marchewki , to miał aż pomarańczowe kropki na stopach , a córka wogóle nie reagowała zmianą koloru skóry . 765 musisz spróbowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi przyszło teraz do głowy , że jeśli rzeczywiście moja skóra zmieniła kolor , to w tych sokach ze sklepu musi być naprawdę marchew !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą na dwójce skończył się występ grupy MoCarta . Kocham ich wszystkich bez wyjątku , całą czwórkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Witam w niedzielny poranek.ŻYCZĘ miłego dnia . Grupę Mozarta też lubię a oglądałyście konkurs tańca bardzo mi się podobał a najbardziej ten irlandzki step i austriacki just aco WAM się podobało? to narka trzeba iśćgotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie . 765 Oglądałam wczoraj tańce , też mi się ten program podobał i zgadzam się z wyborem publiczności , choć uważam , że nasza para zatańczyła równie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo i nikogo nie ma 😭 , trudno idę nakrywać do stołu , dziś uroczysty obiad , nareszcie wraca moja córka :) bardzo się za nią stęskniłam . Ale wieczorem będę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) witam w niedzielny poranek:D dla mnie to poranek, bo dopiero zaliczyłam kawe. wesele było ok, tylko nad ranem już był bardzo zimno, cóz jesień:( najlepiej bawil sie mój syn niestrudzony do 6 rano, miał kolezanke i balował całą noc. zaraz powinniśmy sie wybierac na poprawiny.trzeba sie ruszyc,ale nozki bolą......( wlaściwie wszystko mnie boli, niezla gimnastyka , zero kondycji:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
przyszłam sobie klikać bo nikt nie chce ze mną iść na spacer czeka mnie zmywanie bo też nikomu się nie chce i tak mija mi niedziela ale cieszę się na wieczorny film "Ja wam pokaże " bo czytajac książkę to własnie Jungowską sobie wyobrażałam za Judytę ciekawe czy mi slę spodoba ? Bo słyszałam opinie gdykręcili fabułę że dobrze że to nie ona gra bo jest wyzywająca i taka jakaś z czym się nie zgadzam. Kończe bo córka się śmieje że mam lepiej zmywać niż pisać amnie się nie chce zmywać to mi tu podpowiają nieprzynudzaj ...KONIEC> NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 CÓRKA do garów a ty klikaj . :D Ja też się cieszę na ten serial , a Jungowska bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
to mamy dziś miły wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę podwójnie , bo obejrzę go razem z córką , której nie widziałam prawie miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
ja.lat też z córkom a1as TWOJAcórka ma około20 lat co studiuje? acha uczę się robić minki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
próba ponowiona bez pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka studiuje politologię . Na razie jej się podoba . A buźki wycjodzą super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
maja złożyła papiery na pracę socjalną czekamy na wyniki rekrutacji do11 września chciałabym by się udało spełniłaby swojemarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 będę trzymała kciuki za twoją córkę na pewno się uda . Choć powiem ci , że mam kontakt z osobami po pracy socjalnej i nie jest to lekki kawałek chleba . Jak podobał ci się pierwszy odcinek serialu , mam nadzieje ,że troche się rozkręci , bo wygawał sie lekko nudnawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . Buber jak to gdzie jesteśmy ?! W pracy , kochany , w pracy :( . Nareszcie trochę odpoczynku . Meg jak tam wrażenia synka z pierwszego dnia w szkole . Mój mały przezywał strasznie , a to przecież II klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
HEJ! wszystkim a1sa masz rację też jestem rozczarowana 1odcinkiem ale może będzie lepiej a co do pracy to córka wie ale to jej marzenie ma nawet liceum otym profilu chodż żadnej praktyki . MEG jakTWOJE wrażenia ztego ważnego dnia bo o syna pytała już a1sa ajasobie dziś prrzypominałam jak mi chłopcy szli do 1 klasy a dziś 2 gimnazjum jak ten czas leci .Aco z mundurkami uWas bo umnie chyba niwypał ale tego się dopiero dowiem jak chłopcy to zobaczą. miłego wieczorku postaram się jeszcze wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 mundurki są do .... , bo już dziś wiem , że muszę kupić drugi . Niestety brudzą się , tak jak normalne ubrania :) a dyrektorka u mojego syna w szkole powiedziała , że dzieci będą miały obniżane oceny ze sprawowania za brak mundurka . Tylko dlaczego dzieci a nie rodzice .Trudno winić 7 czy 8 latka , że ma brudny mundurek , albo nie ma go wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Wiesz kidy była mowa o mundurkach byłam za ale teraz widzę że to nie tak miło być wyobrażnia podpowiadała mi co innego ale coż życie pisze inny scenariusz jestem rozczarowana ale nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) cięzki dzień, miałam straszną treme, syn zero stresu ,tylko raz rączka mu drgneła, ale mówił ze zimno. klasa fajna , większa połowe dzieci zna, pani ok.zobaczymy jak od jutra zgramy się z dojazdami, jeszcze w tym tygodniu, bede go wozić ,potem zobaczymy jak będzie sobie radzil w autobusie. pojedzie z siostrą a do szkoly pomaszeruje z innymi dziećmi, jeśli nie to czeka go świetlica od6,45-8.00.Myśle jednak ze będzie ok.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mundurek -zapłacony 35zł, chyba tanio ,słyszałam ze w innych szkolach nawet po70zł, jaki będzie to się zobaczy. mam nadzieje że jakiś możliwy.Ale obawiam sie ze tez musze kupić dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy oglądają M jak milośc? buber ty też pojawiasz się i znikasz. Chyba pozostał mi tylko Szept:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nikogo? moi mili wszyscy szykują się na jutro do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Niestety nie mogę dziś popisać dzieci oblężyły kompa :) Dobranoc i Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×