Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Gość tezpotrzebna
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( dalej deszczowo i pochmurnie. u mnie też jakoś w domu jakoś burzowo, chyba ta pogoda daje wszystkim w kośc, wczoraj w pracy cały dzień, dzisiaj w domciu ,na noc do pracy,a jutro goście, ciągle w biegu ,pewnie bede miała troche luzu, w poniedziałek.pozdrawiam, zycze miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Witam i życzę miłej niedzieli u mnie dzeszczowa i wieje nie chce się wychodzić . To narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich . Paskudna pogoda brrr. Kafeterio nie masz racji . Może to górnolotne , ale każdy z nas po coś tu jest . Ty jesteś potrzebna tym wszystkim stworzeniom , które ratujesz . I nieprawda że twoja koleżanka z Ausralii jest ważniejsza od ciebie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 mój paskudny charakter daje w kość i mnie i moim domownikom . Okropnie na nich krzyczę :( , ale od dzis postanowiłam na serio trochę okiełznać swoją popędliwość , bo wszyscy zwariujemy . Meg zwolnij trochę bo się zamęczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też potrzebna . Jasne że jesteś potrzebna witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezpotrzebna
Witam 🖐️ Czytam to forum juz od paru dni, tez jestem z tego rocznika, jakos nigdy się nie odwazylam napisac, a dzisiaj........ no własnie, robię to, u mnie na Sląsku pochmorno, 10 stponi, ale nie pada. Dzieci poszly do szkoly a ja na chwile musze sie zajac przelewami przez internet i dlatego tu weszlam, pozdrawiam wszystkich bez wyjątku ..........jeszcze tu wroce, gdy czas pozwoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezpotrzebna
miało by pochmurno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) I poprosze o usmiechy mimo,że za oknem leje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-dalej deszczowo:( szkoda mi tych dzieciaczkow co muszą w ten deszcz maszreować do szkoly. Dzisiaj troszke luzu, wczoraj ( przy niedzieli) oblecialam caly domek, wieczorem mielismy gości.Lodowka pęka jak zwykle za dużo przygotowalam, będziemy to cały tydzień dojadać. I najlepsze ,upiekłam udka i zapomnialam podać:). Buber- na twoje życzenie przesylam wszystkim serdeczne uśmiechy :D :D :D :D :D : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezpotrzebna
ja takze :D :D :D :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dołączam :D:D:D:D U nas piekna pogoda , teraz weszłam na chwilę zobaczyc co słychać , no i ja biorę sie za oblatywanie domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Witam przesłam też :):):):):) :):):) :):) :): : :):):):):)):):):):)):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a1sa ja też się strasznie wydzieram i chł opcy mówią że o wszystko ale walczę z tym skutek różny .Też potrzebna jak posłałaś tego kwiatka w sobotę to pomyśłalam że się śmiejesz z mnie że mi nie wyszedł i było mi trochę głupio. . Ja też jestem z Ślaska z okolic BYtomia a Ty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór. deszcz, deszcz,deszcz:( trzeba sobie jakoś porawić humor, może tak czekolada? gorąca kąpiel( nie mam wanny-więc odpada)może tak zrobie sobie piękne paznokcie, to chyba dobry pomysł. ide przygotować rodzinke do spania ,a wieczór spędze na upiększaniu, może dziś wieczorem ktoś zaglądnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 w życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby śmiać się ,że ci kwiatek nie wyszedł . Szczerze mówiąc nawet tego nie zauwazyłam :o . Ja sama często się mylę , nie tylko na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz sama 765 , myślałam ,że to do mnie , a ty pisałaś do tezpotrzebnej . To wyłazi mój charakter - biore zawsze wszystko do siebie . Meg jak tam paznokietki , fajnie tak sobie o sobie pomysleć i cos dla siebie zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezpotrzebna
Witam kwiatek poslalam na dzien dobry , tj na wkupienie sie, czasami tu zaglądam i to nawet z pracy, dzisiaj fajna pogoda, jestem z okolic Piekar :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
tezpotzrebna mamychyba do siebie niedaleko .Do Piekar chodzę na pielgrzymkę w tym roku też byłam 19 sierpnia bardzo lubię ładuję akumulator na caly rok. a 1sa jateż mnóstwo rzeczy biorę do siebie i wydaje mi się że jestem za wszystko winna .Meg jak pazurki poprawiły humor? A może wszystki panie zafundujemy sobie domowe SPA co WY no to? buberku TY też mozeszjeśli chcesz . JA chyba dziśto zrobię bo mi puszczają nerwy. Czy dojrzewanie dzieci musi być trudne ? boja wysiadam a1sa i jak tu wytrzymac w postanowieniu ? TO narka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 masz całkowita rację . Bardzo trudno utrzymac jest nerwy na wodzy , gdy dzieciaki chcą czegoś innego niz my . Meg co tam u małego pierwszaka , czy podoba mu sie szkoła ? tezpotrzebna napisz nam cos o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Zrobiłam sobie pół SPA kąpiel w melisowym olejku ale za dużo nie pomogło .MEG jak dojzdy ? kafeterio a co u Ciebie . To do jutra miłej nocy i super dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Nareszcie u mnie poprawa pogody ,już od rana nic nie pada. Ja jak zwykle ciągle w biegu, mąz w pracy od rana do wieczora, ale cóż poradzić ,ciągły brak gotówki:(,zimą będzie miał niewiele dodatkowej pracy, więc będzie wiecej w domu. Z dojazdam jak na razie jest ok. Syn jeżdzi z corką . Rano go zawozi autobusem szkolnym do jeleniej góry, zaprowadza do szkoły ,a po lekcjach odbiera i razem wracają.nawet nie protestowała. Musze ją jakoś nagrodzić za dodatkowe obowiązki, może jakiś nowy ciuszek:) Jak zrobi sie zima ,to będziemy wozić małego na 7 rano na świetlice i mąz go odbierze wracając do domu o16. Lubi być na świetlicy ,więc to nie będzie problem dla niego, a uniknie brnięcia w śniegu i czekania na autobus , ktory czasami nie przyjezdza. W szkole jeszcze mają troszke luzu , ale już teraz czasami zapomina co pani mowiła,mosi pamiętać ze to już nie przedszkole i ja nie zapytam się pani , bo ja go nie odbieram.Wczoraj na zebraniu na wszelki wypadek ,wymienilyśmy się numerami telefonów z innymi mamami. Jeśli chodzi o pazurki ,to nic nie wyszlo ,był szybki prysznic i lulu. ale mam zamiar nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu leje:( Wieczorkiem maszeruje do pracy,zaglądne rano.Życze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze zpytać -czy ktoś jeszcze ma możliwośc klikania rano, bo chyba tylko ja pracuje na zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , poczatek roku szkolnego , to rozruch i dla dzieciaków i dla nauczycieli . Najwiekszy kocioł pomału sie kończy , jeszcze z tydzień i będę miała czas rano żeby z toba poklikac , bo kilka razy w tygodniu ide na późniejsza godzinę do pracy co uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Ja mogę wpajś rana po 8 przed pracą bo mam na razie na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jutro wieczorem . Teraz siadam jeszcze do pisania , dobranoc wszystkim , którzy mogą już dopocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Dziewczyny gdzie jesteście? Co was tak mało? Pobudka !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem rocznik 64 z Wrocławia. Można jeszcze dołączyć, czy tu już sami swoi piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×