Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam :) witaj arnia. buber-->jaka pobudka,ja się jeszcze nie polozylam:). Bylam na noc w pracy a rano pognałam do szkoly syna. wczoraj wieczorem oznajmil że pani prosila o przybycie.Troszke się zdziwilam że nic nie wpisala do zeszytu,wiec rano z duszą na ramieniu pobiegłam do szkoly majac czarne myśli czy aby coś nie narozrabial. Okazal się że topomyłka, pani nic nie chciala:) Pogoda dzisiaj troszke lepsza , może ta piękna złota jesień jeszcze do nas zawita. buber dawaj jakieś piekne zdjęcie na poprawe humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) obiad prawie gotowy, teraz trzeba oblecieć chalupke. i na dzisiaj już koniec. Ach,jeszcze po poludniu, prace manualne - rodzinne robienie zakladki do ksiązki na konkurs w bibliotece. Czy wasze dzieci tez dostawały liste lektur w 1 klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezpotrzebna
Witaj arnia🖐️ Ja tez jestem nowa, nie mam zbyt wiele czasu, bo lece do pracy Meg 12 jak dajesz rade, chyba nigdy nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
cześć Arnia i cała reszto :) u mnie zimno i nic się nie chce wpad.lam na chwilkę bo lecę do rodziców . Arnia napisz coś o sobie . to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim , szczególnie nowym 🌼 . Buber ty tylko zajrzysz , pomarudzisz ,że nikogo nie ma i pędzisz . Pogadaj no chłopie troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mój mały ma super Panią i nic nie wiem na temat listy lektur :o Arnia tu sami swoi , wszyscy jestesmy raczej zapracowani , jak to w naszym roczniku , ale zaglądamy , wtedy , gdy ktoś może . Zaglądaj i pisz , na pewno na kogoś trafisz . Na Meg najprawdopodobniej rano , ja zwykle jestem po południu , 765 jak się dorwie do kompa :D , a reszta z doskoku . Coś nam Kafeteria zniknęła . Odezwij się kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no i oczywiście Buber , który nas zagania do pisania :) , ale on pojawia się wtedy , gdy powieje pustką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ktoś to musi jakos organizować sympatyczne panie;) 🌼 Ja bywam o roznych porach tak jak mi czas pozwala, bo jeżeli chodzi o pamiec to pamietam o was cały czas.Pozdrawiam. A co do nowych zdjęc to narazie nie mam nic interesującego. No chyba,ze jakis akt;) skad go wziać??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
dorwałam się do kompa bo moi faceci oglądają'' Zagubionych" odwiedziłam rodziców wypiłam im winko było pyszne mogę chwilkę poklikać bo nastawiłam zupę na jutro .Buberku nie umiesz znależć nic interesującego do aktu? Tyle ładnych dziewczyn chodzi może by CI jakaś dała namówić? Spróbuj :) Aja pisząc zWAMI czuję się jakbyście były sąsiadkami do których wpadam na małą czarną bez cukru. To życzę miłej nocy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dla odmiany rano :D , dziś idę później do pracy , więc wpadłam wam zaproponować kawę , herbatę soczek??? 765 , masz rację , ja też was traktuję jak sąsiadów i często sobie wyobrażam , jak wyglądacie , co lubicie robić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) U mnie dziś ładny dzień sie zapowiada. a1sa w takim razie poproszę kawę i soczek:) Poza tym przed nami dwa dni na odpoczynek od codziennej bieganiny. Jakoś ostatnio nie mam na nic czasu(mam na myśli ksiązki i muzykę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam się z wszystkimi serdecznie i uciekam spać. Słońce świeci we Wrocławiu ale zimno pioruńsko. Tak, tak, Wy wstajecie i będziecie tu sobie gawędzić miło, a ja po nocce, to na krótko zaglądam. Tyle roczników już sie tutaj pozbierało, fajnie, że jest 64 a1sa super pomysł :) Za kawę dziękuję, wypiję jak się wyśpię, teraz i tak by nie pomogła, bo zaraz się o poduszkę zabiję :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnia Buber , u nas też pięknie , zaraz będę wychodzić do pracy . Kawka wypita , cieszę się że wam też smakowała . Zapraszam na popołudniową . Buber , książki to moja wielka pasja , muszę mieć na nie czas . Jeszcze teraz zdarza mi się czytać do rana . Wszak jestem polonistką nie tylko z wykształcenia . Arnia , praca na zmiany musi byc wkurzająca , jak wy możecie spać w dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Witam wzsystkich w ciepłe wrześniowe popołudnie ale wcale ten dzień nie zaczął się miło zaspałam dzieciom do szkoły i zaczął się młyn córka do pracy bliżniaki do szkoły ijado pracy było'"super" ale potem zaświeciło słonko i po stresie. Buber co lubisz czytać? a1sa ja też często myśle jakwyglądacie co lubicie czytać jakie filmy itpnarka idę sprawdzić mój biszkopt może mi się uda?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię biszkopt mniam ;) 765 wiesz , że jeszcze nigdy w życiu nie zaspałam ?! Nawet jak mi się zdarzyło zarwać noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a mnie się zdarza :) biszkopt wyszedł super a teraz idę robic z niego tort dla mężusia bo ma jutro urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to niezła impreza się szykuje . 765 100 lat dla męża 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Idę dopracy jest zimno i mokro .Zyczę miłej soboty i zostawiam WAM pyszną kawkę i soczki :) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam teraz chwilę przerwy , więc może jest ktoś , kto chce poklikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) zmieniłam zabarwienie córka mi pomogła mam zastrzeżony nik jeszczetylko wyszukam motto więc to czarne to ja 765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo 765:) 🌼 Jeżeli chodzi o ksiażki to ostatnio czytam militaria i historyczne. Pozdrawiam sobotę. Ale tu pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, zastałam kogoś? Ja za Wami nie nadążę chyba. Czytam i czytam i dogonić nie mogę. Po nocce wnusia mi się dostała na przechowanie więc nie miałam jak pisać, zajęta byłam bowiem noszeniem jej na rękach, huśtaniem, odbieraniem jej różnych interesujących ją przedmiotów niekoniecznie służących do zabawy i tym podobne :) a teraz wolne mam chwilkę to odpoczywam. Staremu mojemu zdjęcie zrobiłam przed chwilą. Mówię Wam rzadki widok - odkurza :D a ja przy kompie, nie odwrotnie heh. Pozdrawiam stałych bywalców i tych co po cichu czytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , też mogeteraz popisać . Arnia to ty już babcią jesteś :D gratulacje 765 🌼 za postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem jeszcze na to gotowa , mam nadzieję , że mi córka żadnego numeru nie wywinie ;) , bo syn jest trochę za mały . No ale wypadki chodzą po ludziach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj a1sa założycielko Wielkiego rocznika :) ano mam to szczęście, niedługo będzie półtora roku jak jestem babcią ale się tym przydomkiem nie przejmuję. Nieznajomi biorą mnie za mamę, to mogę być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×