Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

765 witaj również. Dolny Śląsk pozdrawia :) Mam śliczną lalunię i ten luksus, że jak mi za wiele dokucza, to mogę mamie oddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Arnia , coś z tym naszym rocznikiem chyba możesz mieć rację . To nie jest jakieś tam zarozumialstwo , to w mojej pracy jest kilka dziewczyn 1964 i naprawdę fajnie wyglądają . Nie żeby tam od razu 20 lat , ale po prosty fajnie i młodo . Ja raczej też lubię siebie w lustrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to chyba jest ten komfort babci że nie jest już odpowiedzialna za wychowanie ale jest do rozpieszczana :) będę do WAS doskakiwać bo moja corka też wybrała sobie topik na mojej jak się śmiała kafeteri i teraz tez klika .a1sa masz rację my naprawdę wyglądamy młodo mnie też często myłą z córą i słyszę czesc a potem jest tym młodym głupio aja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co by się zmieniło gdyby Ci córka prezent sprawiła? Nic zupełnie, a ile radości taka mała istotka przynieść potrafi. Tak nawiasem mówiąc to i ja nie byłam przygotowana na takie wieści ale szybko musiałam się przestawić heh. Mój mąż to mówi, że on nie jest dziadkiem tylko mężem babci ale niech tylko przyjdzie, to nie pogniewa się nawet za zrzucenie pilota tylko nosi na rękach :) Co do rocznika naszego to tak jest i basta. Nikt nie śmie mieć wątpliwości mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Arnia pewnie nic by nie zmieniło poza tym ,że kompletnie by nam ( mojemu mężowi i mnie ) by odbiło . Oczywiście ze szczęścia . Obydwoje kochamy małe dzieci , a to przecież byłyby najbardziej własne ze wszystkich . Ale samo słowo babcia działa na mnie jakoś tak mało optymistycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Arnia zdaję sobie sprawę że mogę dostać taki prezent od córki i świat myślę się nie zawali choć chyba w 1 chwili to szok a młode jesteśmy choć czasem coś w ciele zaczyna szwankować jak to po \'\"18\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 jak zwykle trafiłaś w sedno - ja np . muszę coraz więcej balsamów do ciała używać :) Nie dlatego , że połacie skóry coraz większe ale dlatego , że : te ujędrniające , te przeciwcelulitowe , tamte nawilżające , i jeszcze nie wiadomo jakie . Jak było te 20 lat mniej , to w łazience stał jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 mamy coraz więcej czasu dla siebie nie uważasz? I trzeba to wykorzystać jak najlepiej. Ty masz ulubione Mazury, dobrze pamiętam? Ja Kraków gdzie wspaniale wypoczywam. Coś się zmienia ale wcale nie na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczełam używać przeciw starzeniu się bo mam wrażenie że zatrzymam czas i też mam wrażenie że to ciało jest w odpowiednim wieku a moje samopoczucie i rozum głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnia a1sa iMeg mają jeszcze małe dzieci więc są chyba bardzo potrzebne TY chyba wnusi też ale ja czasami mam wrażenie iczuję się stara i nie potrzebna pomijam prace domowe .A Kraków jest cudowny masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , ja postanowiłam , że CODZIENNIE wieczorem , bedę bardzo się kremować :D , też mam nadzieję , że to zatrzyma upływ czasu . No dobra , trochę go zwolni . Arnia mój mąż wcale by się nie obraził , gdyby miał zostać dziadkiem , choć o jeden malutki roczek jest młodszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko do twarzy mam kremów kilka i to drogich ale muszę. Dermatolog mi takie dobrała bo mam skórę wrażliwą a tak to balsam po kąpieli wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 nie wierzę w to , że nie jesteś potrzebna swoim dużym dzieciom , jesteś i to bardzo . Gdybyś miała możliwość wyjechania na miesiąc i zostawiła ich samych , bardzo szybko zatęskiłyby za tobą a nie za twoim sprzątaniem czy gotowaniem . Zbyt fajna kobitka wygląda z twoich tekstów żeby mogło być inzczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 też lubisz Kraków? Masz do niego blizej niż ja, odwiedzasz czasami? Bo ja jestem najmarniej raz w roku :) a1sa rany ale mocne postanowienie. Mnie by się za Chiny nie chciało, może raz czy dwa bym się nakremowała ale codziennie?? Kiedyś był tu topik o peelingu z kawy, może znacie. Raz sobie zrobiłam, czy dwa, rzeczywiście rewelacja ale więcej mi się nie chciało. Leniwiec ze mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jestem potrzebna ale odpadają juz spacery itakie kakieś rodzinne zabawy pzregrywamy z kolegami ale to przecież nie uniknione wiem za to czasem zcórką robimy sobie wypady uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnia z mnie tez trochę lenia śmieję się że krem leży na półce i mi nie skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie jestem często ostatni raz 2lata temu ale zKrakowem mam miłe wspomnienia ite uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie jestem często ostatni raz 2lata temu ale zKrakowem mam miłe wspomnienia ite uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie tak samo kremy i inne nie chcą działać :o A do Krakowa jeszcze chcę pojechać w tym roku ale nie wiem jak mi to wypadnie, niemniej będę się starała, urlop mam, tylko ładną pogodę jesienną zamówię i już. Opuszczę Was na chwilę bo muszę wyskoczyć do sklepu. Mam nadzieję, że mi kompa nie zajmą jak wrócę. Jutro dzień cały w pracy mnie czeka więc na niedzielę jeszcze cosik kupić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) prosze prosze, tylko mnie troszke nie bylo( 2 dni od rana do wieczora w pracy) a mialam dwie stronki do przeczytania:) Robimy postepy,oby tak dalej. Ciągnac temat upiekszania, u mnie to jakoś dziala skokami,kupie coś stosuje ,a potem przerwa i odnowa. Jeśli chodzi o dzieci to corka( 17 i pol)mogła by mnie już czymś zaskoczyć, ale mam nadzieje że jeszcze poczeka.Ostatnio uslyszałam że mąz w rozmowie ze znajomym mówił że czsami żałuje że jest taka duża rożnica wieku między naszymi dziecmi, bo wydaje mu sie ze juz nie ma tyle energii i cierpliwości jak kiedys przy corce. I faktycznie jak sobie to przemyślałam to właściwie mało czasu spedzają aktywnie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już dzisiaj nikt tu nie zaglądnie wiec życze spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnia Zyczę CI pogody na wypad i pozdrów Kraków ode mnie .AWszystkim życzę miłej nocy. :). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!!!!!!!!🌼 Nie było mnie 100 lat albo i dłużej .Mam zaległości w czytaniu i nie bardzo wiem o co biega.Postaram się to nadrobić!!Mam taki kołowrót,że cały dzień nie mam kiedy ,za przeproszeniem,się......... dobrać do forum.Wieczorem natomiast jestem taka padnięta,że nie mam sił na nic.Na szczęście już koniec tego i będe mogła znów zanudzać was swoimi wypocinami.Jeszcze złożę tylko parę zamówień,poczytam zaległe posty i będę w kursie.To narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×