Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kfiaciółka - prawdziwa

Najgorsze wesele, na jakim grałam

Polecane posty

Dzieki Wedding Planner:)Problem w tym, ze ja mieszkam zagranica i nie mam czasu na znalezienie zespolu..Podczas studiow pracowalam w jednej z duzych restauracji w Krakowie przy organizacji wesel,wiec wiem jak to wyglada od srodka.Wlasnie tego DJa, ktorego chce miec poznalam tam..pracowal dla radia Alfa i wesele przy jego pomocy wcale nie przeobrazilo sie w dyskoteke...potrafil tak dopasowac muzyke i rozbawic gosci w roznym wieku, ze wszyscy byli zachwyceni...a przerw w muzyce bylo niewiele, bo wszyscy bawili sie super...ja na swoim weselu bede miala ok 50 mlodych osob i ok 30 starszych.. A co do panstwa mlodych...to tez sie naogladalam skapstwa..kiedys nawet zlewalismy resztki wodki do butelek, pakowalismy salatki z calej nocy ( z uprzedzeniem, ze nie odpowiadamy za nie, bo staly w cieplej sali cala noc...)..po prostu pakowalismy wszystko co tylko bylo..i oczywiscie butelki po wodce byly liczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy podobne doświadczenia ;) Przyznam, że przeraża mnie podejście niektórych ludzi. Pracowałam swojego czasu przy jednym z wesel w hotelu Sobieski i miałam okazję spotkać się ze skrajnym skąpstwem matki panny młodej. Kazała pakować do pojemników nawet nieświeże sałatki, wędliny czy jaja w majonezie. Zespół dostał tylko jeden ciepły posiłek a na stole miał dwie, może trzy butelki wody mineralnej. Kelnerzy musieli rozliczać się z każdej butelki alkoholu, jaką wnosili na salę. Nie wiem, co skłania ludzi do takiego zachowania. Gratuluję wyboru i życzę DUŻO szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne Wedding Planner:))To szczescie sie przyda, bo moj maz ( jestesmy po cywilnym) jest z RPA i protestantem..wiec przyjdzie nam przejsc przez Polska biurokracje..a i lokali na wesele w Krosnie-podkarpacie i okolicach nie ma wielu ( oczywsicie takich jak ja bym chciala, bo potrzebuje lokal polaczony z hotelem dla gosci z daleka)..wiec bedzie ciezko wszystko zalatwic...a jeszcze nie zaczelam:)))Szkoda, ze w internecie nie ma dobrej strony z lokalami z calej Polski ( sa strony, ale lokali 1-5 z danej czesci Polski a okolic Krosna to juz w ogole nie moge sie doszukac) Przydala by sie stronka z aktualna duuuuzzzzaaaa baza danych lokali, zajazdow, hoteli, ktore organizuja przyjecia weselne ( kilkanascie z regionu kazdego bylego wojewodztwa..albo okolic tych wiekszych miast) ze zdjeciami, danymi -ile gosci, do ktorej otwarte, przykladowe menu +przykladowa cena..itd...ale niestety nie ma czegos takiego:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci za podsunięcie doskonałego pomysłu ;) W sumie sama myślałam o czymś takim, ale nie za bardzo wiedziałam, jak się za to zabrać :) Ale od czego są takie Dobre Duszyczki, jak Ty :) Spróbuję zrobić coś z tą bazą i skontaktuję się z właścicielami weselnych sal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) Wlasnie myslalam, ze moze ty bedziesz chetna sie tym zajac..a to jest naprawde bardzo przydatne:))Mysle, ze wlasciciele lokali bardzo chetnie przyjda z pomoca:) nie zapomnij o zdjeciach, bo to bardzo wazne w decyzji:)..najlepiej byloby aby mozna bylo wpisac w wyszukiwarke np: Krosno i do ilu kilometrow w jego obrebie:))), z opcja: zajazd, hotel, restauracja...itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do tej wyżej
odpowiedż do ciecia z " 07:05" nikt ci smieciu nie zabrania miec swojego zdania,ale inwektywy zostaw na swoich kumpli z kapelki ktorzy od poniedizalku do do piatku czyszcza rury kanalizacyjne,a w sobotę zamieniaja się w "artstów" i udając że graja i spiewają dorabiają do pensji. Zdania nie zmienię.Muzyk to muzyk,a nie hydraulik,kierowca Tira,rolnik,fryzjer,kelner czy kto tam jeszcze.Albo sie poświęca temu i tylko temu albo dochodzi do sytuacji,ze przy zamowieniu kawalka przez goscia,godzine ustalają z czego zagraja i na serwetkach będa spisywac tekst :-p Gówno mnie obchodzi czy wesele jest w poniedzialek,środe czy sobotę.Wie sie o tym przynajmiej 3 miesiace wczesniej :-p Widze tez kretynu,ze poslugujesz się słownictwem,którego do końca nie rozumiesz i chyba jestes amatorem w wielu dziedzinach zycia.Znam wielu ludzi ktorzy żyja tylko z grania,a wlasnie takie ciecie jak ty,kmoicie psuja rynek i doprowadzają do sytuacji ze ludzie generalizują i zespoly uważaja za slabe.Agdzyby tak mieli jechac pociagiem,albo leciec samolotem to wg ciebie skończony idiotomnalezaloby wstrzymac ruch na skrzyzowaniach,opóźnic start samolotu i czekać aż "pan muzyk" zakończy swoja arcyważna pracę i laskawie przyjedzie "grać"na weselu,za które przecież bierze kasę. Sprobuj kmiocie spóźnić sie na prom,na ktorym by się odbywało wesele.Kazde spóźnieie jest oznaka nieprofesjonalizmu i amatorki.Każde. I otania sprawa.Sytuacja o ktorej pisze kfiaciólka,to przypadek jakch wiele.Ten jest drastyczny,inny mniej.Czasami cięzko jest sie przebic przez gosci,zeby zapanowac nad weselem,ale profesjonalisci sobie poradzą,w odróznieniu... Zanim cos napiszesz,poczytaj trochę,pomysl i nie osmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt spoxnianie sie to
brak szacunku dla oczekującego a w tym przypadku brak profesjonalizmu :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te dwie panie nade mną
są głupsze, niż ustawa przewiduje. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No prosze
natomiast ty, dzika świnio, posługujesz się słownictwem rodem z Wersalu. Daruj sobie, przygłupia fladro i zamknij twarz, zanim muchy się do ciebie, jak do kubła ze śmieciami zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te dwie panie nade mną
ale i tak sa mądrzejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywaczom mówimy NIE
Ech, dzieci, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywaczom mówimy TAK
a cemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Kochamy podszywaczy
:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie karmić trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewka
Byłam na różnych na weselach i większość z nich zapamiętam jako takie z koszmarną orkiestrą. Jedyny, któremu nic nie mogę zarzucić był organizowany przez właśnie takiego wedding plannera. Wtedy była to kobieta z Royal Day. Od tamtego czasu uważam, że zamiast się męczyć i ryzykować wpadkami lepiej wynająć kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×