Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fleur de lis

500 - 600 kcal

Polecane posty

fanka diet no niby tak ale zawsze moglobyc gorzej ! niektorzy to maja takie ataki slodyczowe ze zjadaja po 2000kcal !!! Naprawdenie jest zle :) wypij sobie green tea i malo jedz a i tak waga powinna spasc :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam 1.55 cm wzrostu wiec nie krzyczec o.k??? bo chyba z odchudzaniem nie przesadzam:( juz bardziej ty i_want_to_be_skinny przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola i po co się denerwujesz? Twoje ciało i robisz z nim co chcesz,ok? proporcje chcemy mieć takie same bo ja 164/50 a Ty 155/40 i git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
hej dziewczyny :) Moge sie do was przyłączyć ? juz od dzisiaj zaczne chociaz zjadłam 800kcal ale nic juz nie bede jesc :)Jutro zrobie dzien głodóweczki taki wstep a od soboty 500/600kcal mam 168cm wzrostu i waze 55kg chcialabym do 3 wrzesnia wazyć 52 :P mam nadzieje ze sie uda licze na wasze wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja wiem jak to brzmi 4o kg..sorki troche mnie ponioslo:( ale w moim przypadku to akurat normalna waga:) pamietam ze kiedy tyle wazylam to wygladalam naprawde dobrze..no a teraz..wiecie ja juz od ponad miesiac sie odchudzam zaczynalam od 54-55 kg wiec same widzicie jaka droga juz za mna jeszcze te kilka kilo i bedzie idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dziewczyny u mnie to inna sprawa:P ja sie juz nie odchudzam dla siebie tylko dla agencji...niestety dopiero przy wadze 50kg mam dobre wymiary i musze sie tego trzymac !jak dla mnie to i tak bylam chuda wazac te 52kg i wcale wiecej nie chcialam sie odchudzac! no dobra eszcze niecaly kilogram i basta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja tego nie robie dla agencji tylko dla siebie..moja waga bedzie idealna jak DLA MNIE jak osiagne 40 kg chcialabym tak do tego 3 wrzesnia ale wiem ze nie dam rady..to za duzo no chyba ze macie jakies pomysly..moze ktorejs sie udalo???prosze o odpis🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
pola18 a ile teraz ważysz ? ja bym chciała 5 kg zrzucic ale wiem ze to chyba niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia18 ja waze w okolicach 45 kg no i trudno bedzie bo jak sie wazy mniej to trudniej sie zrzuca:(:( niestety ale no ja tez jakies 5 kg mam do spadku ale trudno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam chcicę na słodycze. :o Rano kawa z rządkiem czekolady, na \"obiad\" kogel mogel i rządek czekolady.... :o Razem 350. Jeszcze zjem tylko jakiś owoc dzisiaj i kuniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ani sie obejrzalam z wami..a juz mam pore obiadowa to ja lece jakas marcheweczke wszamac albo lepiej po jablko pojde sobie i po wode a jak wroce to dam znac trzymajcie sie mocno dietki i nie naladac juz na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
pola18 no to masz 5kg tak jak ja do zrzucenia ! ja mam nadzieje ze do 3wrz. chociaz 3kg schudne! moją najwieksza zmora byly złodycze do tej pory wiec moze jak wyeliminuje to coś ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
i jak myslicie ze damy rade w sumie 10 dni jakby zacisnac pasa i duzo cwiczyc to nawet realne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem..zerwalam sobie swieze z jablonki..pokroilam..i jest obiadek:):) a tego co do tych 5 kg to niezle trzeba by bylo zacisnac u ciebie martusia18 powino dac rade ja juz od miesiaca na diecie wiec leci wolniej a ci tak najpierw spadnie woda wiec sa szanse powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skinny - ty to kochana mnie w kompleksy wpędzasz:D:D:D bo ja przy prawie takim samym wzroscie dąże do twojej wagi początkowej:O ale wcale nie mowię że to ostatni dzwonek! to raczej pierwszy cel a potem zobaczymy.... nie masz swoich fotek gdzieś na stronce? bo chętnie bym zobaczyła, zawsze mnie fotki modelek motywują:) Witam nowe dziewczyny! w grupie raźniej 🌼 Pola mam koleżankę twojego wzrostu mniej więcej i ona właśnie cały czas waży 39-42 kg i wygląda super, jest niesamowicie zgrabna i nie jest zasuszonym szkieletem, jest po prostu szczupła. A tak na marginesie to wcina tyle samo co jej facet, niektórzy to maja szczęście:P U mnie doszedł jeszcze 2 jogurt Activia czyli 125 kcal więc razem daje to 550 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos widze ze was juz chyba nie ma:( oj no dobra sama posiedze wiecie co przed chwila poszlam po ta wode i mialam taki dziwny napad..otworzylam polke a tam ciastka lezaly i tak sobie pomyslalam ze te 2 jablka to malo i chwycilam za te ciastka:(:( a potem pobieglam i wyplulam je do ubikacji :(:( nie no ohydna jestem ale wiecie pomyslalam ze mi tylek po tym ciastku urosnie i nie moglam go przelknac..tyle rano meczylam sie przy swiczeniach zeby sie ciastek nawzerac??? o nie pozdrawiam i lece juz sorki jesli kogos obrzydzilam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułecka tak na dobra sprawe to w tej wadze 57,...kg nie wygladalam zle ! bylam i tak bardzo szczupla...no ale wiesz jak zaczelam sie juz odchudzac to potem trudno sie zatrzymac ale nigdy nie zejde ponizej 50kg bo to juz bedzie przesada! Ja mialam kilka dni temu robiona 1 sza sesje zdjeciowa i sama jeszcze nie widzialam tych fotek :D jutro jade zawiesc umowe do agencji ! juuupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułecka no wlasnie dlatego daze do takiej wagi ja tez przy takiej wygladalam swietnie no i dobrze mi z tym bylo a teraz???? no nie jest dobrze:( wiec daze dalej i sie nie poddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I want to be skinny - czy mogłabyś może podać przepis na taką tortillę? :-) Bo ja lubię baaardzo, a skoro mówisz, że robisz taką niskokaloryczną... Zwłaszcza chodzi mi o przepis na naleśnika do tortilli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fleur de lis niestety kupilam gotowy produkt XD sama bym chciala znac przepis ;) jest niskokaloryczna bo 1 taki nalesnik ma ok 140kcal a jak doda sie do niej same warzywka to jeszcze mozna sie niezle najesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak tak czytam wasze posty to doszlam do wniosku ze tylko ja tu jestem tak jakas bardziej pulchna:) nie o nie ma sie z czego smiac jeszcze 5 kg i bede laska..ale kiedy to bedzie dzisiaj jeszcze rowerek o 17:) pracuje nad udami i tylkiem:) oj pracuje ... no dobra juz dzisiaj tylko woda no jeszcze pomidorek na kolacje ..jak sie dzisiaj dowiedzialam ze moja chuda siostra ma zamiar sie odchudzac to mnie normalnie powalilo:( jak ona sie odchudza to co ja powinnam robic??? chyba wogole przestac jesc mowie wam chudzinka:( nie wiem doluje mnie to:( tak wiec rowerek woda no i pomidorek o 17 i starczy jakies 400-450 kcal bedzie na dzisiaj to chyba nawet dobrze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką koleżankę która waży chyba z 6 kilo mniej niż ja i ciągle mi mówi jaka jest gruba i że przechodzi na dietę. A ja dostaję szału, bo no właśńie jak ona na dietę to ja na samą wodę powinnam. Mogłaby pomyślec jak ja się czuje kiedy ONA mówi że jest gruba!!! Skiny jakie warzywka wrzucasz do tortilii? dodajesz coś jeszcze? aż nabrałam apetytu ale to już na pewno nie dziś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zjadłam już ostatni posiłek, jogurt z otrębami. Czyli tak: - kawa (40 kcal) i rządek czekolady (105 kcal) - kogel mogel (100 kcal) i rządek czekolady (105 kcal) - ok. 70 ml jogurtu pitnego z otrębami (100 kcal) Razem: 450 kcal Może być. ;) Pola, co to za głupoty opowiadasz, że jesteś pulchna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja narazie lece robic sobie moj obiadek czyli tortille a potem pojade na shopping :D aha bułeck moja mama dzis pelno warzyw nakupila i dodam do mojej tortilli -biala kapuste -czerwona kapuste -pieczarki -pomidorka -cebule -papryke - marchewke no ale oczywiscie to bedzie jakas tam mala czesc z kazdego warzywa bo bym tyle nie zjadlam :D zetre trozke kapsty troszke marchewki i bedzie gites ;) ale zadnych tlustych sosow:P bułecka no co do tej twojej kolezanki to fakt tez bym sie czula nie najlepiej na twoim miejscu...ale nie przejmuj sie ! ladnie trzuymaj sie na diecie cwicz a bedziesz niedlugo super lasencja:D wpadne pozniej ! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do i want be skinny siostra jest mojego wzrostu ale jest o wiele chudsza ale niestety nie powiem ci ile wazy z nia jest tak ze tylek i nogi ma jak patyki a wszystko w brzuch jej idzie ma taka opone wielka:( a nogi chudziutkie i tylek az za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×