Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

dorotko zaraz wracam tylko skoczę pod prysznic:):):) dzisiejszy wieczór spędzam przed komputerem i telewizorem:P:P więc zaraz wracam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotka :) Witam nibys :) Ja relaksuje sie i nie kupuje ubran. Poki co... W ciagu tygodnia w Londynie wydalam ponad 1000 zl... Ale, ale... dowiedzialam sie, ze mój chlopak znalazł w Krakowie mieszkanie 10 minut na piechotke od Galerii Krakowskiej. I codziennie bede kolo niej przechodzic idac na uczelnie. Masakra dla mojego portfela. Jednak mam szanse na stypendia naukowe na 2 kierunkach :D:D Jejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że będą idealnie pasować:) 2 ciemno brązowa jest boska:):) do tego jeszcze grube kryjące rajstopy będzie super:):):) wszystkie linki z przecinkami zawsze na kafe sie przerywają;/;/ carmellova wiedziałam że ktoś oprócz mnie jest z karkowa tylko nie wiedziałam kto:):) nom w galerii czasem są duże pokusy i czasem przechodząc wpadam na chwilkę i zostaje bez pieniędzy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) Jakos nie mam czasu ostatnio :( Poza tym biore antybiotyki i zoladek zaczyna szwankowac. Nic mi sie nie chce. Zakupy poczynilam ale kosmetyczne :D Potrzebuje troche czasu zeby nadrobic zaleglosci i przeczytac co napisalyscie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :D ja ide do pracy dopiero na 14, wiec teraz dopiero jem sniadanko. Musze isc zaraz na zakupy (cos do jedzonka kupic). A moje zakupy ubraniowe przeloze na jakis nieokreslony czas i dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Widzę, że w końcu coś się znowu zaczyna dziać... :D Nie mam ostatnio czasu, żeby siedzieć przed komputerem, ciagle coś do załatwienia... Też mi się podoba ta brązowa sukienusia...:P Ja ostatnio nic ciekawego nie mogę znaleźć... Łażę po sklepach, galeriach i nic mi się nie podoba... Szału można dostać... ;/ Ale właśnie na allegro zamówiłam sobie taki dresik: http://www.allegro.pl/item250701108__xxx_mieciutki_welurowy_dres_z_londynu_s_36.html Właściwie to rzadko chodzę w sportowych ciuchach, ale ten welurowy chodzi za mną od dawna, a jest dość tani, więc się w końcu zdecydowałam... Na spacerki z pieskiem będzie idealny... ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka super ten dresik :D moja kolezanka kupila cos podobnego jakies dwa miesiace temu i jest z niego bardzo zadowolona :D a ja uciekam zaraz do pracy ....🖐️ wiec do zobaczenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeejciu, jak to miło na tym forum:) dziekuje ze szukalyscie plaszczykow,chcac mi pomoc;* wszystkie sa bardzo ladne ale chodzi mi wlasnie o taki jaki wkleila nibys:) http://www.allegro.pl/item249578915_szary_pl aszcz_cudo_z_futerkiem_i_paskiem_40.html Jest sliczny, szkoda tylko ze na jesien... gdybyscie takie jeszcze gdzies widzialy to prosze ciepnijcie:) pozdrawiam;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Cos na brazy zeszlyscie. Mi niezbyt dobrze w brazach :o Dlatego sukienka nie wchodzilaby w gre, jedynie na brazowe dodatki moge sobie pozwolic. Ja juz zapomnialam nawet o kupowaniu ciuchow. Mieszkam w Polsce na takiej prowincji, ze moge tylko pomarzyc i poogladac co wy kupujecie :) Ma to jednak swoje plusy bo pieniazki nie rozchodza sie tak szybko a planujemy zakup dzialki. W sobote przekopalam szafy i wywalilam troche ciuchow po sezonie. Zamierzam nowosci poukladac na dniach ale nie moge sie zabrac za to i w rezultacie mam straszny balagan :o Pozdrawiam i zycze milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) ja kupiłam dziś sobie avanti oglądam i nic ciekawego ponad połowę wkleiłyśmy tutaj:P:P:P (powinni nas zatrudnić:P:P:P) a 2 widziałam gdzieś na stronkach nuda:) lolitka27---> widziałam bardzo podobny na bilbordzie cubusa :) sprawdź:):) rewelacja. dobije cie pół mojej szafy to brązy ostatnio stwierdziłam ze mam manie łączenia ciemnych brązów we złotym lub jakimś błyszczącym metalicznym. i wszystkie nowe dodatki błyszczą muszę przestać bo będę wyglądać jak choinka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nibys wlasnie zauwazylam, ze nie oplaca sie kupowac avanti, bardzo duzo jest na necie z tej gazetki ( w sumie najciekawsze rzeczy :P). a jakie czasopisma lubicie jeszcze kupowac? bez ktorych nie mozecie sie obejsc? :) chyba w koncu przejde sie po ten pasek , ktory wam kiedys pokazywalam (caly czas o nim mysle, a nie mam czasu, zeby isc go kupic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) ja avanti w ogole nie kupuje. Lubie twoj styl i elle i je kupuje co miesiac. Cos przy okazji poczytac mozna :) Ja nie mam generalnie nic do brazow tyle, ze ja w nich wygladam jak posiniaczona :D Ja calkiem niedawno wstalam bo do czwartej siedzialam na skype :o Na szczescie dzisiaj nie pracuje tylko po poludniu ide na mikrodermabrazje. Moja buzka juz coraz lepiej wyglada i nie omieszkalam zakupic sobie sypkich pryzm givenchy i meteorytow guerlain :D:D:D milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak dawno mnie tu nie bylo i tyle do czytania :) tylko nie mam narazie tyle czasu :( rok akademicki rozpoczety no i szara rzeczywistosc.... wiec bede sledzic na biezaco na tyle na ile bede w stanie :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzis swieto..wiec mam wolne :D ale widze, ze tez nie macie duzo wolnego czasu dziewczynki :( ja brazy lubie, tez juz mam za duzo tego koloru w szafie :)teraz przerzucam sie na szary :D :P prosze mi sie tu ladnie meldowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze az glupio sie przyznac ..ale nawet nie wiem, bo nie pisze na kalendarzu :D ale wazne, ze wolne jest heheh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie :P rewelacja co ciekawego porabiasz? :) ja przegladam kurteczki na necie..musze sobie jakas kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam wolne bo wczoraj mialam mikrodermabrazje i dzisiaj wygladam jakby mnie maz pobil :D Dlatego raczej wiekszosc czasu spedze pewnie w domu. Troche na wizazu siedze i o kosmetykach czytam oraz tutaj udzielam sie w watku dietetycznym :). Zaraz bede obiadek robic. O ciuchach nawet nie mysle, bo po wakacjach mam sporo nowych rzeczy i mysle jak je poukladc w szafie :( Strasznie mi sie nie chce tego robic. A w ogole to tak mnie pogryzly jakies komary albo inne muszki, ze juz ktorys dzien z kolei jestem cala w plamach i sie drapie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja wiesz moze jaki kolorek cieni podkresla niebieske oczka (oprocz brzoskwiniowego)? (jestem blondynka) wlasnie zaczelam przegladac strone avonu :D trzeba by conieco kupic :D jesli chodzi o dietki, to hm... nigdy zadnej nie robilam(oprocz MZ-czyli Mniej Zrec hehe) , ale cos mi sie wydaje, ze w tej pracy troche przytyje :P nie no obiecalam sobie ze juz nie bede podjadac zadnych czekoladek z tasmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nigdy zadnej dietki nie stosowalam. Ale niestety dobre czasy sie skonczyly wraz z rzuceniem palenia i ukonczeniem 30-stki :D Wiesz, ja jestem w dziedzienie kolorowki ciemna masa. Nigdy sie nie malowalam a teraz testuje pudry sypkie :) natomiast znalazlam fajny test na typ urody. Duzo mi to pomoglo i teraz ubieram sie z glowa i zaczynam troszke malowac :) http://www.makijaz.net/tt.html zrob sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×