Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

Gość ewelaska
no własnie kiedys byłam zadowolona ale teraz wydaje mi sie ze jestem chuda plecy mam bardzo chude i tyłek jakos nie ma kształtu , a juz mam 25 latek wiec powinnamw ygladac konieco a nie jak chudzina wiem ze objadanie sie nic mi nie da bo nie tyle a tłuszczu tez nie chce, chyba nie przytyje jesli mam taka budowe? czy moze pomoga mi jakies cwiczenia? a moze mam to olac i nie starac sie przytyc? teraz ktos mi podesłała taka stronke i wyszlo ze jest ze mna dobrze , jak myslisz? http://www.crossdressing.pl/main.php?lv1_id=3&lv2_id=9&lv3_id=204&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tej tabelki, Twoja waga jest ok :) a moze jak sama mowisz- zacznij cwiczyc? troche nabierzesz ksztaltow dzieki wyrabiajacym sie miesniom, a nie bedziesz miala tluszczu :) cwiczena pomoga, tylko nie od razu-dlatego trzeba poswiecic cwiczeniom troche czasu:) gdzies mialam fajna stronke z cwiczeniami, jak ja znajde, to wkleje Ci link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no właśnie wiesz mam taka dziwna budowę, ze rozmiar 34 jest na mnie bardzo opiety i to w przypadku bluzek jak i spodni , spodni nawet gorzej bo ciasne dosyc sa, natomiast 36 lekko luźny jakbym przytyła troche to to 36 tak by na mnie w sam raz lezało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
oczywiscie zalezy od sklepu bo an lato kupiłam w mango 34 i troche mi wisza na tyłku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie musze cie opuscic, uciekam do lozeczka(chora jestem) , przyjde pozniej i poszukam tego linka do cwiczen :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna24
witajcie naprawde swietny topic znacie sie na modzie i macie zawsze dobre rady wiec moze i mi cos podpwoiecie? chciałabym ukryc krótka szyje i proste,nie opadajace ramiona czy pasuja mi bluzki koszulowe? bo wydaje mi sie ze nie a w poradach wszedzie pisze ze pasuja wiec nie wiem teraz kto ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marianna24 :) Zeby ukryc krotka szyje, postaraj sie ja odslaniac. Bluzki koszulowe jak najbardziej Ci pasuja- odepnij pierwsze guziczki (na gorze) i postaw kolnierzyk. Krotka szyje wydluzaja tez optycznie bluzki z dekoltem V. Unikaj bluzek w lodke, golfow.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna 24
fryzura mi sie burzy jak stawiam kołnierzyk;)poza tym on ciagle mi klapie co mam z nim zrobic zeby stał? a moze on ma byc tak w nieładzie? mam pytanie dot. tego jakich porad mam suzkac jesli jestem szczupła 48kg przy 159cm to mam szukac porad dla sylwetki filogranowej? chciałam znaleźć jakies rady jaki sobie kupic płaszczyk ale nie umie okreslic czy to na pewno taka sylwetka-nie znam sie, pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) marianna24 -wydaje mi sie, ze wlasnie powinnas szukac porad dla sylwetki filigranowej (osoby te sa niskie, szczuple-drobne) Plaszczyk powinien byc max. do kolan (te do kostek Cie optycznie \"skroca\") moze byc z paskiem, najlepiej w jednym kolorze :) dziewczyny gdzie jestescie? :( bede plakac i stawiac jedynki za nieobecnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
Dorotko ja jestem widziałam wczooraj w housie fajne dżinsy ale nogawka jest całkiem prosta myslisz ze beda mi takie pasować? do tej pory nosiłam rozszerzane ale juz nie moge na nie patrzec a do tego jak jest mokro to mam całe spodnie zmoczone i wygladam jak flejtuch! Beda pasowały? pamietasz ze jestm niska, nie wiem czy nie skroca mi nog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewelaska :) wydaje mi sie, ze jeansy z prosta nogawka beda Ci pasowac (zaloz do tego buty na wyzszym obcasie) ja tez zazwyczaj nosze takie spodniea-wydaje mi sie, ze do rurek powinnam miec szczuplejsze uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
chyba dzisiaj po nie pojde bo bardzo mi sie podobaja i kosztuja 99zł to chyba nie duzo jak na dzinsy?jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a nie wiesz jakiej jakosci sa jeansy z house'a? nie miałam jeszcze nogdy, maja w składzie 100procent bawełny , nie beda sie naciagac? chociaz ostatnio kupiłam jedne i maja 2proc elastanu w tym i tez jakos wisza nie zbiegaja sie fajnie, kupiłabys takie bez elastanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje w housie ( ze wzgledu na to, ze nie mieszkam w Polsce), wiec niestety nie wiem jaka maja jakosc. Gdy wybieram jeansy zawsze patrze na to, czy maja odrobinke strechu (wtedy ladnie przylegaja na udach i tylku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie naniczym
a z samej bawełny beda złe? beda wisiec na tyłu po paru wyjsciach? jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznamsie naniczym
ja tez ei przymierzam do zakupu ale w big starze ale w moim ulubionym kolorze sa tylko z samej bawełny a kosztuje 210 zł wiec neiw iem czy inwestowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niestety na to pytanie Ci nie odpowiem-nigdy nie kupowalam jeansow z samej bawelny :) uciekam na razie 🖐️ dziewczyny prosze mi sie tu meldowac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) leże chora nawet siły nie miałam się odezwać:( nie mogę dorotko otworzyć tych linków:( spróbuj nacisnąć na obrazek i pokaz obrazek i dopiero takiego linka podać bo próbowałam na różne sposoby i nie działają mi:( wypatrzyłam sobie świetna swetero/bluzkę. szarą!! prosty dekolt połączony z ramionami tak jak by to było bolerko już chciałam kupić a tu wyskakuje mi karta nie ważna:(:( buuu zapomniałam wziąć z domu nowej karty:( dopiero mi mama przywiezie:(:(:( mam nadzieje ze nikt jej nie kupi bo w szarym kolorze była tylko jedna:(:( teraz wracam do łóżka się grzać bo prawie nie mówię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana--wyslij po bluzke mame :D :P http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleSearch;sid=mrTPsUjWV9v-sA_ljZ3lkVN6UJkpCkr7-8LWfqBkfsFJkayjHJRk3UUOQewZmA==?ProductRef=49063270-0-1001@Otto-OttoDe&ls=0&SearchDetail=1&queryparam1=search.jsp%253Ffh_location%253D%2F%2Fstorefront%2Fde_DE%2F%2524s%253Dschmuckkasten&queryparam2=&DisplayType=&fh_search_initial=schmuckkasten&query_text=schmuckkasten&fh_anzeigetext=&stype=&Modul_ALL_FILTER=&pagesize= ciekawe czy teraz sie dobrze wklei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dorotko nadal nic z tych linka:( :( ja wyjątkowo szybko ozdrowiałam czyżby na słowo zakupy:P:P mami dzisiaj przyjechała i zabrała mnie na zakupy:P pani w sklepie tym od szarego sweterka była tak kochana ze zostawiła mi go do dziś:) więc mam sweterek:) poza nim kupiłam sobie jeszcze dziś szare buty: http://www.allegro.pl/item266365579_botki_marszczone_szare_z_kokardka_c_0248_38.html tylko w sklepie grrr przepłaciłam ponad 50 zl:( niestety na allegro nie ma mojego rozmiaru:( w rzeczywistości są mniej plastikowe niż na tych fotkach:P:P no i okazało się ze w tym sklepie były nadal te buty w kratkę:) w których tak się zakochałam w promocji mój rozmiar (babka twierdzi już ze wszystkie małe rozmiary to u nich zostają dla mnie:P:P) więc wprost musiałam je kupić:P:P:P są boskie muszę pożyczyć aparat i pstryknąć wam fotkę:) poza tym zmierzyłam kilka kozaków ale ceny rozwalają mnie 350 to norma kiedy rok temu kupowałam buty za 300 to miałam wyrzuty sumienia dlaczego nie kupiłam tych za 200. czekam na wyprzedaże zdecydowałam pochodzić w tym co mam do nich:) albo zamówię z allegro 3 pary:P na razie znalazłam takie: http://www.allegro.pl/item266365579_botki_marszczone_szare_z_kokardka_c_0248_38.html http://www.allegro.pl/item267557134_uk_hot_glamour_black_marszczone_kozaczki_nowe_36.html http://www.allegro.pl/item267120856_uk_hot_brazowe_kowbojki_western_boot_nowe_36.html 90 zł nie będzie mi szkoda a 400 (bo takie najtańsze jakie mi się podobają znalazłam) oj bardzo bardzo zwłaszcza ze niszczę je szybko bo krzywo chodzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wszystkie chore? Mnie na szczęście jeszcze nic nie złapało... Zdrowiejcie szybciutko :) ewelaska => Jeśli chcesz przytyć to jedz więcej, chociaż wiem z doświadczenia, że chudzinkom łatwiej scvhudnąć niż przybrać na wadze... No, a jeśli się zdecydujesz to równocześnie zacznij ćwiczyć, żeby to potem brzydko nie wyglądało... Dorotka => Ja też nie mogę otwórzyć tych linków... :( :( :( Może po prostu zapisz sobie to zdjęcie i wklej je gdzieś, może w ten sposób będziemy mogły zobaczyć :) nibyś => A gdzie to takie miłe ekspedientki można spotkać? :P Podobają mi się te szare botki, ale te pozostałe buty niezbyt... Nie mój styl... cvzekam na fote tych w kratkę... Faktycznie ceny kozaków są dość wysokie, ale zawsze tak było... Co roku przeżywam to samo: czy warto wydać tyle kasy na buty, zwłaszcza, że mi raczej nie służą wiecej niż sezon... Wczoraj kupiłam sobie fioletową koszulę... Bardzo mi się podoba... Niby to koszula, ale coś a la sukienka bo jest marszczona lekkow pasie, z szerokim paskiem, podoba mi się... :) I muszę swtierdzić nie skromnie, żebardzo dobrze mi w fioletowym, hehehe :) I mam do was pytanko: Czy kupujecie kosmetyki na allegro? Ja nigdynie kupowałam, ale ostatnio przyjrzałam się cenom i jestem w szoku, po 20-30 zł mniej niż w sklepach, nawet na produktach o dość niskiej wartości... Trochę mnie to dziwi... Pozdrawiam gorąco mimo tej koszmarnej pogody... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D wyzdrowialam, bylam wczoraj i dzis w pracy, dlatego znow sie nie odzywalam.. nibys ..super te pierwsze botki..normalnie tak mi sie spodoabyl, ze wzroku od nich oderwac nie moge :D smerfetka -ja nigdy kosmetykow na allegro nie kupuje- nawet tych tanszych, a w zadnym wypadku nie skusilabym sie na jakies kosmetyki \"z wyzszej polki\", ktore by kosztowaly na stronie o polowe mniej niz te w sklepie.. znalazlam cos takiego z kuferkow na bizuterie: 1. http://www.allegro.pl/item267756424_elegancka_kasetka_szkatulka_na_bizuterie.html#photo /tylko oczywiscie jako czarna) 2. http://www.allegro.pl/item267756820_elegancka_kasetka_szkatulka_na_bizuterie.html#photo 3.http://www.allegro.pl/item265241820_kuferek_na_bizuterie_brazowy_nowy.html#photo ktory wam sie podoba najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondalinka
hej Moje Drogie! Tak czytam wasze posty, i postanawiam zasięgnąć porady. Otóż, czy następujące zestawienie wydaje się być dla was całkiem przyzwoite. Zacznijmy od góry: 1. Zamszowa (tabaczkowa) skórzana kurtka http://www.quelle.pl/pl/extern/index.html?EMBPERL_UID=:f3852840710f9595fb7291a8379028e7&fsreloaded=1& 2. Mięsisty Fioletowy golf http://www.quelle.pl/pl/extern/index.html?EMBPERL_UID=:f3852840710f9595fb7291a8379028e7&fsreloaded=1& 3. Jeansy - zwykłe big star klasyczne proste nogawki 4. Zamszowe czarne kozaczki 5. Pomarańczowa torebka H&M w stylu worka Czy takie zestawienie wydaje się być modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondalinka
ehh linki nie działają. Zaraz coś wykombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondalinka
Dla tych, które BARDZO chcaiłyby mi dopomóc mogą wpisać w wyszukiwarkę www.quelle.pl następujące numery: sweter: Numer artykułu: DT946516 kurtka: Numer artykułu: DT089848 Niczego innego nie udało mi się wymyślić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ostatecznie kupiłam na allegro takie: http://allegro.pl/item265169776_uk_bronze_klamry_sienna_style_must_have_nowe_36.html miały być podane w pierwszym linku ale zrobiłam błąd i nie mogłyście ich zobaczyć:( poza tym z zakupów przekonałam se do rad z kafe żeby skoczyć do dziecięcych działów z h&m i zary itp:P:P na początku było mi strasznie głupio zwłaszcza w przymierzalniach:P:P wreszcie mam rurki dżinsowe w bardzo niskiej cenie 79zł:) zwykłe proste więc nikomu do głowy nie wpadnie gdzie je kupiłam i że na metce pisało 11-12 lat:P:P:P:P i wypatrzyłam jeszcze 2 pary tez chyba sobie kupie:P:P smerfetka taką miłą panią mam w osiedlowym sklepie niby atlantic ale są tam tez inne ciuchy:) przemiła kobieta:) kosmetyków na allegro boje sie kupować. obawiam sie podróbek i przeterminowanych rzeczy;/ kiedyś kupowałam tampony na allegro 52 sztuki w opakowaniu bo w Polsce takich nie ma muszę znów zamówić bo duża oszczędność:) tylko muszę wygospodarować troszkę pieniążków bo za jednym razem zamawiam sobie zapas na rok:P słyszałam tez od znajomej ze kupuje lakier do włosów na allegro też po 20 sztuk:P:P właśnie może wy mi polecicie jakiś dobry krem na dzień super nawilżający w każdym sklepie zachwalają mi różne i nie wiem w końcu co kupić. o i przypomniało mi sie co jeszcze chciałam wam napisać czy wy tez tak macie ze jak w Sephorze czy w innej perfumerii prosicie o próbki to panie mierzą was wzrokiem i mają wyraz jakbyście specjalnie wybierały drogie rzeczy żeby wyciągnąć próbkę.grrr czasem mnie to wkurza jutro idę bo muszę zmienić podkład i chciała bym przetestować inne a szkoda mi wywalić 200 na diora skoro może sie okazać ze nie dla mnie bo mam wrażliwa cerę skłonną do wszelakich przesuszeń;/;/ więc muszę pierwsze sprobować używać kosmetyku przez 2 dni żeby przekonać sie jak moja skóra na niego zareaguje. a jedyne w czym mi mogą pomóc to delikatnie na nadgarstku reki sprobować grrr przecież to mi nic nie da;/ dorotko mi podobają sie kuferki na biżuterie z drewna w tych nie pasuje mi skóra. sama mam właśnie drewniana już przepełniona i muszę kupić kolejna:P z pokazanych przez ciebie wybrała bym 3 ze względu na fakturę skóry:) Mondalinka--->zobaczę jutro bo dziś pozna już godzina:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nibys Co do tamponów pakowanych w \"wielosztokopak\" to ja kupowałam około 2 miesiące temu pakę tamponów (56 sztuk) O.B. Pro Comfort w MAKRO. Nie pamiętam ile kosztowała, ale skoro ją kupiłam to musiało mi się to opłacić. Podejrzewam, że na Allegro sprzedają tampony, zaopatrując się w nie jako hurtownicy - właśnie w MAKRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×