Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

Dorotka te buciki kupilam z myślą o wiośnie, ewentualnie wlożę je jeszcze w tym tygodniu na uczelnię do kryjących rajstop. No i chyba je zostawie, bo kosztowaly niewiele, tylko 99 zl a sa bardzo oryginalne i znajomym sie podobają. A w sobote bede w domku w mojej malej miescinie i raczej na zakupy ciuchowe sie nie wybiore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh nie ma nikogo :( a ja dzis dostalam karte clubowa orsay i 15 procent na zakupy :D no wiec w koncu uda mi sie moze zrobic maly wypad do paru sklepikow-sobote mam wolna :D :D jak wam sie podobaja swetry do kolan?.. bo mi sie podobaja, ale na kims-gdy ja przymierzylam takie \"cudo\", wydawalo mi sie, ze zmniejszylam sie o jakies 20 cm ;) zreszta pod kurtke juz takiego swetra sie nie zalozy... przyklad: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?k=51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) ja jestem dorotko:) oczywiście nie wybrałam się na zakupy a dziś pierwszy raz wszystko pozamykane:P w ramach nowego prawa:P właśnie przeglądam allegro i wybieram sie na wirtualne zakupy:P mam jeden taki sweter fajny szary tylko drapie:P:P no rzeczywiście wygląda się strasznie nisko zwłaszcza jak jest się takim małym trollem :P:P jak ja:) znalazłam na to sposób pasek w tali:) dorotko a skąd masz kartę klubową orsaya?? a właśnie dziewczyny co myślicie o super grubych rajstopach lub skarpetach do sandałów na platformie. ja nie mogę sie odważyć:P mam idealne do tego buty sandały platformy ale brak mi odwagi wydaje mi się że będę wyglądać głupio :P:P ale w gazetach super to wygląda. lecę poszuka fotek na necie zeny wytłumaczyć wam o co mi chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko bardzo uroczy jest ten golfik, z checia bym sobie go kupila, tylko obawiam sie, ze powieksza pupe :( Uwielbiam dlugie swetro-sukienki. Mam taki jeden grubaśny, moherowy, obcisly i do polowy uda z golfem (kolniezem?) wykladanym az na ramiona. Nosze go do kryjacych rajstop i jest swietny :) A moze skoro znacie sie na modzie, to moze doradzicie mi tez w kwestii fryzury ? Zaraz załączę fotkę. Chcę ściąc, ale nie robic z wlosow pocieniowanego puchu. I kolorek zmienic. Doradzcie prosze! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ded558e6bd389fce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D a wiec tak od poczatku: karte orsay dostalam w sklepie, bo zrobilam zakup powyzej 40 euro. Teraz przyszlo mi do domu te 15 procent i podobno na urodziny tez cos tam mam dostac..no zobaczymy :P u Ciebie nibys wszystko pozamykane ..a ja pracowalam- u mnie swieta zadnego nie bylo :) nibys hm.. grube rajstopy i sandaly na platformie.. hm..ja bym sie chyba tez nie odwazyla :P zaloz wszystko, zrob zdjecie w wklej nam linka..podpowiemy Ci czy mozesz wyjsc w nich czy nie :D carmellova- czy taki golf powieksza pupe..to ja nie wiem..nie zwrocilam szczerze mowiac, na to uwagi... a jesli chodzi o fryzure-to w tej ci bardzo ladnie :P ..chociaz jesli chcesz cos zmienic-hm.. to moze troszke skroc wlosy i zrob pasemka ( jasny braz albo karmelowy kolor na przyklad) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zgadzam się z dorotka carmellova bardzo ładnie ci w tej fryzurze:) idealnie pasuje:) dla mnie nie zmienia nic:P ale znam to jak fryzura sie z nudzi i potrzebujesz odmiany to podpisuje sie pod propozycjami dorotki może wyrównać je do jednej długości? nom w Polsce wczoraj wprowadzili jakieś nowe prawo byłam w szok nawet tesco zamknięte:P teraz jestem u rodziców więc nie dam rady zrobić fotki;/ ale widziałam takie złożenia w glamur i elle i bardzo mi się podobały. znalazłam tylko takie fotki a na nich nie wiele widać:( i nia ma akurat dobrego zdjęcia z platformami:( http://www.glamour.pl/_gAllery/18/62/18626/mo15.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/19/47/19479/4dzianina.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/18/62/18628/mo16.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/18/60/18601/mo3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy:) znalazłam na allegro i bardzo mi się podobają kupić czy nie?? martwi mnie rozmiar s nie wiem czy nie za duży:( choć w swetrach nosze 36 i s więc chyba nie. co o nich sadzicie? http://www.allegro.pl/item263030729_modny_fiolet_kopertowa_bluzka_a_la_sweterek_s_.html http://www.allegro.pl/item263042255_modne_bolerko_szary_melanz_ozdobne_cekiny_s_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszyscy mowia, ze mam juz za dlugie wlosy i ze stracily kształt. Ciekawa jestem co sadzicie o fryzurce w stylu V.B. - taki bob z duza roznica miedzy tylem a przodem. nibys co do sweterkow to zdecydowanie wybralabym pierwszy. Ten drugi jest za bardzo bazarkowy. Ale na po prostu kocham styl angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wydaje mi się ze właśnie ładnie pasują ci takie dłuższe:) najwyżej podetnij końcowi i zrównaj. mi takie z różnicą podobają się tylko na bardzo długich z przodu i krótkich z tyłu z różnicą o kilkanaście centymetrów. tylko do tego trzeba mieć proste włosy :( albo na super krótkich. koleżanka ma na pośrednich (za brodę) i nie podoba mi sie;/ co do sweterków to zdecydowałam się na oba jak mi sie nie będą podobać to sprzedam na allegro:P właśnie ta bazarkowość mnie martwi zastanawiam się czy zlikwiduje ją elegancka oprawa jak nie to sprzedam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dopiero sie obudzilam :(gdyby nie budzik, to pewnie spalabym dalej:P) Czuje sie tak, jakbym wczoraj wypila za duzo alkoholu... ( nic nie pilam, przysiegam:P) zaraz jade na zakupy, moze uda mi sie cos fajnego upolowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh..ale zrobilam wielkie zakupy... kuplam ..pasek do spodni :P reszta rzeczy, ktore przymierzalam -nie pasowala mi :) a gdzie wy sie podziewacie? pewnie tez na jakis zakupach jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nibys :D kupilam czarny pasek z klamra w ksztalcie prostakata ( ten ozdobiony jest szkielkami- jak w pierscionkach..nie wiem jak to opisac ) jak znajde cos podobnego na necie to wstawie link :) a w ogole wlasnie wrocilam z pefumerii douglas .. z nowymi perfumami- GUCCI eau de Parfum II i dostalam przy okazji pare probek (miedzy innymi midnight poison i juicy couture ):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D moge? :D a moze ktos z was zna jakis fajny program na ktorym można zaprojektowac jakies fajne ciuszki? bo dotychczas sie ztym nie spotakalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayuriii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sayuri01 :) ja takiego programu niestety nie znam..ale moze ktoras z dziewczyn Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):) sorki że znów przerwa oj zabiegana jestem:( sayuri01--- niestety nie słyszałam o takim programie. jedyne co ci mogę poradzić to Photoshopa. jutro wpadnę na dłużej i o bardziej ludzkiej godzinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Widzę, że babeczki zabiegane jesteście... ;) U mnie z zakupami ciuchowymi raczej słabo... Jedna bluzka tylko i kilka staników, bo biust mi urósł, hehehe :) Aha, no i jeszcze coś takiego: http://www.allegro.pl/item260504659__obsessive%5D_romantyczna_koszulka_julia.html sayuri01: Nie słyszałam nic o takim programie... Wiem tylko, że jest gierka dla małych dziewczynek, Dolls czy cos takiego i tam można tworzyć całe kreacje z gotowych częście, ale to taka kreskówka... :P Od jutra będę polować na jakąś czarną mini... Jak ktoś widział coś ładnego to dajcie znać... :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mnie właśnie rozłożyła grypa:(:(:( siedzę smarkam i kaszle:( dorotko wręcz przeciwnie kocham spać tylko ze rano:P:P:P najlepiej to do 11/12:P:P:P smerfetka a powiedz mi jakiej jakości jest ta koszulka (?) obsessive od dawna na chce kupić właśnie ją ale jakoś nie mogę się zdecydować. właściwie waham się pomiędzy ta co ty kopiłaś a tą: http://esensa.pl/product-pol-305-Bardzo-kobieca-koszulka-pieknie-eksponujaca-biust-stringi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) ja tez leze w lozku :( chora :( .. musialam teraz wstac zeby wziac tabletki i juz mi sie nie chce spac... :P z zakupow teraz nici... dziewczyny doradzcie, ktory ladniejszy i ktory bardziej funkcjonalny? : 1. http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleSearch;sid=twfUdkbk-FD1dgHV3Xn_Vl1IfSoyzW0M24VrybBeU3JSVhT7Ekl_Gks8zxhIuA==?ProductRef=49063270-0-1001@Otto-OttoDe&ls=0&SearchDetail=1&queryparam1=search.jsp%253Ffh_location%253D%2F%2Fstorefront%2Fde_DE%2F%2524s%253Dschmuckkasten&queryparam2=&DisplayType=&fh_search_initial=schmuckkasten&query_text=schmuckkasten&fh_anzeigetext=&stype=&Modul_ALL_FILTER=&pagesize= 2. http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleSearch;sid=twfUdkbk-FD1dgHV3Xn_Vl1IfSoyzW0M24VrybBeU3JSVhT7Ekl_Gks8zxhIuA==?ProductRef=63618073-0-3001@Otto-OttoDe&ls=0&SearchDetail=1&queryparam1=search.jsp%253Ffh_location%253D%2F%2Fstorefront%2Fde_DE%2F%2524s%253Dschmuckkasten&queryparam2=&DisplayType=&fh_search_initial=schmuckkasten&query_text=schmuckkasten&fh_anzeigetext=&stype=&Modul_ALL_FILTER=&pagesize= gdy klikniecie na zdjecia, otworza wam sie w powiekszeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss nie wiem czemu linki nie wkleily sie cale :P musicie skopiowac i wkleic w przegladarke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
Dorotko wczoraj mierzyłam bluzki w sklepie rozne fasony i stawierdziłam ze przy moich koscistych szerszych rmaionach pasuja mi tylko bluzki w serek jakie do tej pory nosze ! ale juz patrzec na takie nie moge bo kilka lat tylko takie kupowałam, poradz mi jaki fason jeszcze by mi pasował? wymiary 86-65-88 pod biustem mam 72 cm wiec chude a ramiona lekko szersze od bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelaska, ja tez ma szersze ramiona (prawie jak \"pudzian\" hehe ) i dlatego nie moge nosic bluzek \"motylkowych\" bo mnie jeszzce bardziej poszerzaja...a tak mi sie one podobaja... Dlatego wybieram zawsze bluzeczki, ktore maja rekawy przylegajace do ciala. Dekolt w ksztalcie V jest dla Ciebie najlepszy, ale mozesz rowniez zakladac bluzeczki z malym kolnierzykiem, gorna czesc garderoby moze byc w drobne wzorki :) dziewczyny jesli cos pominelam- to dopiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
Dorotko czy jestem skazana na V ;P? ale serio to widziałam taka super satynowa bluzeczke w orsayu i zakochałam sie w niej ale ma bufki i do tego gumeczke na koncu tego krotkiego rekawka? czy odpada taka bluzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
powiedz mi czy jestem przewrażliwiona jesli nosze rozmiar 34 a mam tylko 158 cm wzrostu (waga 47kg)? Chciałabym przytyć i nosic 36? Czy w tym wiekszyym rozmiarze wyglądałabym gorzej czy lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mierzylas bluzki z innym dekoltem niz V? bo u mnie niby tez takie odpadaja..ale- niektore wygladaja dobrze, to wlasnie zalezy od fasonu, albo od tego czy ma na przyklad wzorki.. ja tez widzialam taka bluzeczke w orsay-brazowa z satyny..sliczna, ale obawiam sie , ze ze wzgledu na moja ramiona- odpada.. a ja Ci doradze tyle, ze po prostu wybierz sie do sklepu z mama, przymierz bluzke i niech ci mama doradzi..bo wiesz trudno jest komus cos doradzac przez net. jesli twoje ramiona sa troszke szersze niz biodra, to wydaje mi sie, ze bedzie ci dobrze, ale jesli sa naprawde szerokie-to nie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestes przewrazliwiona... powiedz mi-jak sie czujesz w swoim rozmiarze? gdy patrzysz w lustro stwierdzasz-\" ale ze mnie laska\"- czy moze raczej -\"ale chuderlak ze mnie..\"? powiem ci, ze kazda z nas musi podobac sie samej sobie, a nie patrzec na to co mowia inni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×