Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

czesc dziewczynki ...ostatnio nie mam w ogole czasu... a tak w ogole od wtorku pracuje w biurze :D :D :D... a w sobote ide na zakupy :D ktora idzie ze mna? carmellova ..buciki osobiscie mi sie podobaja :D i kolor tez piiiiiiiiiiiekny :D ;) ja caly czas poluje na szary sweterek.. no moze kupie tez jakies szare jeansy :D u mnie pogoda typowo jesienna... :( pada deszczyk :( czasami wyskoczy na chwile slonko :( i chlodno sie dzis zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka powodzenia na zakupach. Ja bede miala midnight poison wkrotce :D i o malo nie oszaleje ze szczescia :D A generalnie to wydalam sporo pieniazkow na kosmetyki ostatnio. Ja dwa razy w roku kupuje ciuchy a przez reszte czasu leki i kosmetyki. Z powodu problemow z cera znowu wykupilam polowe apteki. A po ostatniej mikrodermabrazji nie wychodze z domu od poczatku tygodnia. Dzisiaj jestem cala w strupach i licze ze na weekendzie zejda. Carmellova, te buty w kratke to kompletnie nie moja bajka. A tak w ogole to nie za zimno juz na nie? i kolor taki cieply. Ja to juz mysle wylacznie kategoriami zimy. A za miesiac bede czekac na wiosenne kolekcje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U, rewelacja, ale nie nie wklejałam butów w kratkę.. tylko cale szare. Nie jestem do nich przekonana, dlatego pytam. Poza tym one chyba nie sa ocieplane, wiec na zime odpadaja :( Nic ostatnio nie kupilam, oprocz strojy kąpielowego :P A mam do was pytanie z innej beczki. Zaprosilam przyjaciolke z chlopakiem na sobote wieczor i nie wiem co podac do jedzenia :( Kiedy bylam u nich to poczestowali nas ciasteczkami, koreczkami z serem plesniowym i sałatka owocową z pigwą, do tego winko. Ja mam na razie w planach tiramisu, chcialabym zrobic tez cos konkretniejszego, ale obawiam sie , ze cieple danie z kuchni meksykanskiej moze byc za ciezkie na wieczor. No i jaki alkohol do tego? Drinki? grzaniec? wino ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmellova ja byl zrobila koreczki: z malymi salami, pomidorkami koktajlowymi, kawaleczkiem sera zoltego i na przyklad ogorka :) a moze jakies zapiekanki jako cos konkretniejszego? :) a jako ostatnia przekaske dalabym tiramisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koreczki dobry pomysl, rozne rodzaje mozesz zrobic. albo pieczarki nadziewane . i winko do tego bym dala. ja w tym linku mam w kratke butki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):):) jak tam zakupy dziewczyny??? czekam na relacje:):) carmellova--- nie wiem dlaczego te saszki wydają mi się niesamowicie plastikowe. ja tez popieram koreczki wyglądają tak elegancko a zarazem są wprost banalne do zrobienia. z innych ciekawych to pieczarki w cieście tez kilka minut robisz ciasto naleśnikowe tylko trochę gęstsze moczysz i smażysz jak frytki:) sałaka grecka ostatnio bardzo modna(ja zawsze robie z nie pociętej fety firmy arla inne mi nie smakują) a jak przeczytałam grzaniec to przypomniało mi sie że mam u siebie a tak bardzo bym sie go napiła teraz z cynamonem i goździkami eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny, wszystko prawie gotowe. Tak jak mowilam na \"deser\" podam tiramisu. A wczesniej barszczyk z ciasteczkami francuskimi na ostro, koreczki z salami, sera żórego, oliwek i pomidorów powbijane w pomarańczę (tzw. jeżyk ;) no i talerz serowy bo uwielbiam winko z serami. No i jeszcze jakies słodkie przekąski. Potanowilismy, ze potem idziemy na Rynek potańczyć, więc o ile pogoda nam nie pokrzyżuje planów, to życzcie mi dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze carmellova..to zes sie postarala :D a ja. hm.. no coz, na zakupach nie bylam ..bo jak zwykle czasu nie mialam ;) ale pojde w poniedzialek po pracy ..moze cos kupie :D aaa cos mialam zapytac..jak podobaja wam sie sweterki w romby?(nie wiem czy maja one jakas specyficzna nazwe) cos takiego jako przyklad: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=4601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no carmellova jestem pod wrażeniem:):) a ten barszczyk mniam aż mi ślinka cieknie:) jedyne co mogę powiedzieć to baw się dobrze:):) dorotka mi takie sweterki niezbyt sie podobają kojarzą misie z czymś szkolnym i sztywnym;/ choć ten co wkleiłaś jest taki słodki i dziewczyny mimo wszystko jakoś nie czuła bym sie w tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibyys :D no wlasnie ..gdy patrze na te sweterki na zdjeciach( na modelkach) to mi sie one podobaja, natomiast w sklepie juz nie ... no coz..kupie najwyzej jakis zwykly sweterek..w kolorze szarym :P ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ni też się podobają na modelka ale sama nie wiedziałabym z czym je złożyć żeby fajnie wyglądały. i czuła bym sie głupio w nich. ja zamierzam sobie kupić jakieś brązowy i szary sweterek ale na razie brak funduszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu:(:(:( ale to dobrze najszybciej się dziadzieje:P siedząc w domu. a jedyny mój zakup w ciągu ostatnich dni to kolczyki z drewna w białe paski w reserved:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto?? nikt nic nie kupuje?? nie poszukuje?? nie poleca?? ej no kobitki braz sie za pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, pustki tutaj straszne... :( Ja mam dwa pytanka: 1) Czy któraś z was widziała długie rękawiczki, fioletowe, tylko nie skórzane, z materiału? Szukam wszędzie i nigdzie nie moge znaleźć... ;/ 2) Idę dziś na imprezkę i muszę wyglądać wystrzałowo... Patrze w szafę i kurcze nie wiem co ubrać... Co chwilkę wymyślam jakiś nowy zestaw i nie mogę się zdecydować... Doradźcie :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
dziewczynki ale widziałam wczoraj fajne spodnie ale były tylko czarne a z moim rozmiarem 34 tyłek wygląda jak u dziewczynki:( mam tylko 88cm w biodrach przy 160cm wzrostu a wy ile macie? nie wiem co zrobic zeby miec szersze bioderka i wieksza pupe? znacie jakies sposoby? chciałabym kupic spodnie 36 a nie wygladac jak szkieletor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Nie martw się, ja mam 90 cm przy wzroście 170 cm i wcale nie uważam by to było mało, a przecież 2 cm w tą czy tamtą nie robią różnicy... :D Poza tym przy Twoim wzroście głupio wyglądałyby zbyt szerokie biodra, troszkę nieproporcjonalnie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
smerfetko a jaki nosisz rozmiar spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
własnie w orsay sa jakies wielkie te spodnie 34, a wajkichs klepach znajdujesz pasujacy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie, jeansy to najczęśćiej Wranglera lub Lee, bo ładnie leżą na tyłku... A reszta to zależy... Mam w mieście kilka butików z fajnymi ciuszkami, nie firmowe, ale pojedyncze sztuki i zawsze coś, co jest akurat na topie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) pusto tu :( ja nie mam ostatnio w ogole czasu...na nic..nawet na zakupy... jak na razie przegladam na necie stronki z ubraniami, badz butami, moze wpadnie mi cos w oko..wtedy dopiero wybiore sie do owego sklepu. ewelaska ja mam 170 cm wzostu i 91 cm w biodrach. jesli chcesz miec pupe z super ksztaltami..to moze zacznij cwiczyc? :) po jakims czasie zauwazysz ze pupa sie super \"podnosi\" i jest \"okraglejsza\" ( tylko , ze trzeba regularnie wykonywac cwiczenia) - smerfetka- ja wszedzie widze tylko skorzane rekawiczki , zadnych dlugich materialowych.. jak sie udala imprezka..znalazlas w szafie cos wystrzalowego? nibys , carmellova , lejdi, rewelacja... prosze mi tu wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wszędzie tylko skórzane, a ja jakoś nie jestem co do nich przekonana... :( Fakt, że jak się regularnie ćwiczy to są efekty... Ja już od września się wybieram na fitness i wybrać się nie mogę... Jak dotąd chodziłam 3-4 razy w tygodniu, ale na wakacje postanowiłam zrobić sobie przerwę i nie mogę wrócić... Leniwa jestem... :P Impreza? Ehhh, nigdzie nie połam, znajomi się wykruszyli, a ukochany zasnął i spędziłam sobotę przed tv... ;) Ale chciałam ubrać mała czarną i króciutkie beżowe botki i kopertówke w tym samym kolorze... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja.. to sobie w koncu chyba kupie ten steper... chociaz ciekawa jestem czy widac bedzie jakies efekty( oczywiscie mam zamiar cwiczyc regularnie.. ;) zakupy caly czas przekladam... jakos nie mam ochoty lazic po sklepach po pracy ..ale...sobote mam wolna :D :P wiec moze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotka , juz jestem. Wprawdzie codziennie zagladam na kafeterie, ale to jest topic o modzie a ja na zakupach nie bylam ho ho i jeszcze dawniej. Dzisiaj wpadlam do Galerii z moim facetem zrobic zakupy na obiad i kupic torbe na laptopa i kupilam przy okazji butki w H&M. Zrobie wieczorkiem foto, to wam pokazę, w kazrym razie to nie sa buty na zime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiii carmellova wrocila :D koniecznie musisz pochwalic sie butami pokazujac je :D co prawda jest to topic o modzie...ale zawsze mozemy przeciez od czasu do czasu odbiec od tematu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):):) przepraszam że mnie tak długo nie było:(:( ogłaszam koniec z pustką!!! (mój facet grozi banem na kafeterię:P:P) nie chciałam was zbywać byle czym bo mam dużo do napisania:):) i nie wiem od czego zacząć:P może zacznę od tego że poczułam się dziś pozytywnie zaskoczona. jadąc tramwajem widziałam coraz więcej młodych facetów ubranych wreszcie inaczej nie standardowa bluza/ flanelowa koszula/sportowa kurtka, lecz bardzo wielu w płaszczach, marynarkach, swetrach (nie rozciągniętych i nie wyglądających jak dziergane przez babcie) także w szalikach. super:) co myślicie na ten temat dziewczyny?? ja już szczerze zygałam widokiem facetów wyglądających jak swoje kopie i jakby czas zatrzymał kilka lat temu:) co do długich rękawiczek smerfetka to ja widziałam jedynie zamszowe. jedyny sklep jaki mi przychodzi do gło0wy gdzie mogą być długie materiałowe to hm. ewelaska- ja mam 156 i mam tyle samo co ty a zawsze mi wydawało się ze mam dość krągłą i seksowną pupę. chodzi raczej nie o ilość cm ale kształt. jeśli wydaje ci się zbyt mała to możesz ja modelować kieszeniami lub jakimiś aplikacjami na pupie. albo paskiem na biodrach (choć on ponoć jest teraz nie modny i królują paski w tali). wracając do kieszeni muszą być w odpowiednim miejscu i o odpowiednim kształcie(najlepiej przymierz spodnie zwracając uwagę tylko na kieszenie a nie na krój i wtedy oceń. ważna jest tez wysokość z tyłu spodni na pupie (niskie-spłaszczają wyższe zaokrąglają) unikaj dżinsów gładkich na pupie w nich mało kto wygląda dobrze i z malusieńkimi kieszeniami bo wyglądają śmiesznie). co do materiałowych spodni to polecam ci zare. małe 34 wreszcie!! mam juz 2 sztuki planuje zakup jeszcze 2:) mówicie o ćwiczeniach a mnie dreszcz przechodzi jestem okropny leń:P uwielbiam się wylegiwać:) carmellowa ciekawe buty:) nie w moim stylu ale mają coś w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys..no nareszcie :P wiesz tutaj mozesz wszystko pisac :P chetnie cie \"wysluchamy\" :) ja tez zauwazylam, ze faceci ostatnio cos sie wzieli za swoje stroje .. chyba dziewczyny im troche pomagaja.. ;) ja czesto mowie o cwiczeniach..tylko jakos nie mam nigdy motywacji do tego, zeby sie za nie zabrac .... ;) chociaz mam jakas jedna plytke z sierpniowego shape, calkiem ciekawa ..wiec moze.... ;) carmellova, kochana ty nie zmarzniesz w tych butkach? :P fajne, mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×